Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpšana Tātad tā, ar piegādi viss kārtībā, tā tiešām bija ātra, bet lieta kuru es noteikti uzskatu par krāpšanu ir tā, ka esmu pasūtījis dārza nojumi ar izmēriem 3x3m, saliekot to izmēri maģiskā veidā no 3m pārlēca uz 2.7x2.7m. Tam tā ir jābūt? Kāpēc parametri neatbilst jūsu mājaslapā norādītajiem?

SIA Baltic data - Piegādāta neatbilstoša prece, neviens neatbild uz zvaniem un e pastu

Piegādāta neatbilstoša prece, neviens neatbild uz zvaniem un e pastu Meita man uzdāvināja austiņas, bet ir nepatīkama lieta, jo pienāca baltas austiņas, nevis melnas. Pie tam Baltās ir daudz lētākas! Vēlos samainīt austiņas uz tām kuras tika pasūtītas un apmaksātas. 29.04.2021 nosūtīju e-pastu un zvanīju uz kontaktos norādīto tālruni, bet atbildes nav.

M79.lv - Slikts serviss, prece nekvalitatīva

Slikts serviss, prece nekvalitatīva Iegādājos Galaxy Watch pulksteņa Stikliņu, kurš izrādās ir nekvalitatīvs, serviss kurš atbild par preces atgriešanu, komunikācija šausmīga. Atgriezt preci nav iespējams, operatori plksteņa aizsargstikliņu salīdzina ar izlietotām higienas precēm un atvērtām alus pudelēm. Neiesaku šajā internetveikalā iepirkties.

Real Wood Latvia - Naudas izkrāpšana nepiegādājot preci, kas apmaksāta

Hello! Latvian – Detected English hello! I have ordered a hand chainsaw from you, but i have not received it yet. Please return the money for the undelivered product. Shipping address 23.89 shipping address tālis kazaks Kalniņi klintaines pagasts Pļaviņas lv-5120latvija — reply to message - — subject: re: new customer message on 2021. G. 3. Jbilling addresskazaks tāliskalniņi klintaines pagastspļaviņas lv-5120latvijashipping methodpremium piegāde (zaudējumu / zādzību apdrošināšana) payment...

1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju no 1a jauno imac. Ir pagājis vairāk kā 1,5 Mēneši un preci joprojām nav pie manis. Viss ar ko viņi aizbildinās - atvainojiet par sagādātajām neērtībām. Katru reizi kad pienāk saņemšanas datums dienu iepriekš atsūta ziņu, ka būs jāgaidā vēl 2-3 nedēļas, tas nav nopietni! Nekvalitatīs serviss. Pēdējā reize kad šeit iepērkos.

Tehnopasaule.lv - Krāpšana

Labdien. Sola preci. Saņem apmaksu. Neatbild uz telefona zvaniem. Nepiegādā preci. Pēc iesnieguma policijai, atsūta tikai veidlapu atteikumam uz e pastu, vēl nezinu vai atmaksās. Kā uzņēmums norādīts Tehno Trend, Sia, reģ. Nr.40103015926. Bet sazvanot lursoft norādīto telefonu - uzņēmuma pārstāvis noliedz saistību ar šo interneta veikalu. Maksājums iet tikai caur payserra, kur nav redzams gala saņēmējs.

Xnet - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju aizkarus 23. Martā. Zvanīja no apkalpošanas un teica, ka prece būs 3-4 nedēļu laikā. Piekritu. Plānotā piegāde bija 26. Aprīlī. Atnāca e-pasts, ka piegāde kavēsies un būs uz 5. Maiju. 5. Maijā atnāk meils, ka būs 12. Maijā. Zvanīju, jautāju, kur problēma. Xnet atbild - mēs neko nezinām, kur prece nezinām, kāpēc kavējas nezinām, mēs jums tikai nododam info no piegādātāja. 12. Maijā atnāk meils, ka būs 27. Maijā. 27. Maijā atnāk meils, ka būs 6. Jūnijā. Zvanu atkal, Saka - bet jum...

220.lv - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Iegādājos dušas kabīni martā, un līdz šim brīdim neesmu saņēmis, tik Sola, ka būs. Pārceļ visu laiku piegādes datumus. Pa vidam atsūta, ka nav piegādātāju noliktavā prece un piedāvā alternatīvu, piekrītot atkal sākās tas pats, visu laiku pagarina piegādes datumus. Iesaku pirkt preces 220.lv ja jūs esat gatavi gaidīt min 4 mēnešus savu pasūtīto preci. Nācās atteikties no preces. 220 dienas laikā atgrieza samaksāto naudu (vismaz naudu atgrieza ātri.)

Atrisināta220.lv - Maldinoša atteikšanās no personalizētajiem piedāvājumiem

Maldinoša atteikšanās no personalizētajiem piedāvājumiem Nesaprotami un krāpnieciski izgājieni, ja mēģini atrakstīties no Personalizētajiem piedāvājumiem. Kā parasti bēdīga sejiņa un uzdod jautājumu "Vai tiešām vēlaties atteikties no personalizētajiem epastioem?" Tālāk seko 2 Atbildes: 1. Jā, es vēlos saņemt personalizētus epastus 2. Nē, es nevēlos saņemt personalizētus epastus. Ja izvēlies 2. atbildi kur paskaidrojošais teksts saka, ka nevēlies, iegūsti paziņojumu "Jūs turpināsiet saņemt personalizētus paziņojumus". Ja izvēlies 1. atbildi: Jā ar...

220.lv - Krāpēji nereaģē

Krāpēji nereaģē Nereaģē, noslēpušies kā žurkas alās par tv smarts kurš vairs nav smarts bet parsts tv pēs 220 lv remonta pas. N.9338515. Kastrēt kretīnus vaig. Varu iedomāties cik cilvēkus vēl ir apjājuši. Ko vel var pateikt, vienkārši vārdi trūks vai tad pret šādiem tizleņiem nav varas mirstīgos tik čakarē, resnie tik plaukst.

Vidaxl.lv - Prece nav piegādāta, nauda netiek atgriezta

Prece nav piegādāta, nauda netiek atgriezta Labdien! 17.05.2021. Pasūtīju tērauda zāliena apmales un dārza lampas. Pēc nedēļas, saņēmu info epastā, ka nauda tiks atgriezta - bez nekāda paskaidrojuma, kas noticis ar manu pasūtījumu. Pēc nesekmīgas sarakstes ar klientu servisu, vēl joprojām nav nedz naudas nedz pasūtījuma. Situācija ļoti bēdīga, jo iepriekšējās reizes pasūtījumi atnāca laikus un preces bija kvalitatīvas, labprāt būtu turpinājusi iepirkties šajā veikalā.

Tavadavana.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Cenas ir vilinošas, bet, tiešām nav vērts. Pasūtīju laicīgi ar pēcapmaksu, bet vienkāršu sūtījumu no interneta kataloga stiepj jau vairāk kā mēnesi, solot, ka "pēc nedēļas būs". Ā, pa vidu itkā atnāca nepareizā perce un nācās sūtījumu veikt atkārtoti. Komunikācija vienpusēja. Principā jāzvana katru dienu cerībā, ka kaut kad pacels, un, ja pacels, tad nebūs jāuzgaida vēl "nedēļa". Sausais atlikums: slikts garīgais un zemē nomests laiks.

220.lv - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana 14 maijā pasūtīju gultu un matraci. Uzreiz viss tika apmaksāts. Biju pārsteigts ka gultu atveda jau 17 maija rītā. Bet matraci solīja piegādāt 21 maijā. Katru piektdienu pienāk ziņa ka pasūtījums kavēsies jo liels pasūtījumu daudzums. Zvanīju un jautāju cik tad nu tālu tas matracis ir ticis. Saka ka jau nodots kurjeram. Atnāk ziņa ka piegādās vienas darba dienas laikā. Pagāja divas dienas un matracis kā nav tā nav. Un tagad vēl atnāk ziņa, ka kavēsies vēl piecas darbadienas sūtījums kavēsie...

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Man jau apnika gaidīt mēnesi savu preci, kura nevar atnākt! No noliktavas līdz manām mājām ir 50 km. Tak bļāviens jums tik grūti atvest man preci, es dzīvoju ļoti tālu? Vai jūs vienkārši savācāt manu naudu, un preci neatgriežat! Un lat es pati nevaru aizbraukt izņemt, jo bļāviens jūs tur esat visi gudri un neatdodad manu preci, ka tādu mazu gabalu ko aizvest paši nevarat, tad atļaujat to man izdarīt tā! Ja maksimums mana prece neatnāks līdz 07.06. Plkst 9.00 tad es eju sūdzēties tālāk, un jums būs nepatikšanas, un jūs man vel maksāsiet morālo kompensāciju!

Vissmakskerniekiem.lv - Slikts serviss

Iepirkos http://www.vissmakskerniekiem.lv pie samaksas tirgotājs nepieņem elektronisko samaksu papētīju veikalu. Secināju ka vairāk kā puse rakstīta lietuviešu valodā, bet zinot ka paziņa dažus gadus sūtīja un viss bija kārtība tādēļ pasūtīju. Saņemot sūtījumu secināju ka nav makšķerkāta, biju pasūtījis ananāsu barību, bet saņēmu nobružātu paku ar ziemas barību, pasūtīju 12 mm pop up kur vienā iepakojumā ir 60g, bet atnāca 10mm un tikai 20g iepakojums. Rakstot viņiem atbildi gaidu jau 8 dienu. Nesūtiet no šī veikala neko, jo pasūtīsiet vienu, bet saņemsiet ko citu vai pat nesaņemsiet.

M79.lv - Krāpšana un šausmīgs serviss

Krāpšana un šausmīgs serviss Pasūtīju preci 191€ vērtība, kad bija atzīmēta kā ir noliktavā un tiks piegādāta 1-2 darba dienu laikā, apmaksāju uzreiz. Veikalu sazvanīt nav iespējams vispār, uz zvaniem neatbild, telefonus izslēdz, kad sazvanīju no sākuma teica ka prece būs šodien, pēc tam pateica, ka preci ir jāgaida nedēļu. Nācās atteikties no pasūtījuma un pieprasīt naudas atgriešanu, jo uzticības tādām veikalam nav vispār. Izteicu savu sūdzību patērētāju tiesību centram, viņi jau labi pazīst minēto veikalu. Versišos arī policijā, ja nebūs laikā atgriezta mana nauda.

Factcool - Apmierinoša attieksme

Apmierinoša attieksme Mani divi kurpju pāri nāca mēnesi, solītās nedēļas laikā. Kad tie atnāca, kvalitāte un izskats neatbilda foto aprakstam, bet tā bija mana kļūda. Lasot atsauksmes jau domāju, ka savu naudu nedabūšu atpakaļ, bet sūtīšana atpakaļ un naudiņas atgūšana noritēja veiksmīgi. Šajā ziņā viss godīgi! Kopumā tāpat neiesaku iepirkties šajā bodītē, jo sliktās atsauksmes ir salīdzinoši vairāk.

Nopirkt.lv - Krāpšana - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Iegādājos preci, veicu apmaksu, viss kā nākas. Atnāk ziņa, ka prece izsūtīt un pēc tam, ka jau saņemta! Protams, ka neko neesmu saņēmis. Uzrakstu uz [slēpt]@nopirkt.lv e-pastu par to, ka neko neesmu saņēmis. Atbilde - noskaidrosim, uz sazinasimies ar jums, atvainojiet par sagadatajam neertibam paiet vairākas dienas un klusums, rakstu lai atsūta ominiva sūtījuma numuru! Tā arī ar mani vairs nav sazinājušie. Vienā virzienā esmu nosūtījis piecus e-pastus. Tātad, ne prece, ne atgriezta...

Atrisināta220.lv - Krāpšanās, slikts serviss

Krāpšanās, slikts serviss Labdien, Rekomendēju nekādā gadījumā iegādāties preces no 220.lv, Tirdzniecības veikala internetā, ja nevēlaties būt vīlušies. Pirmkārt tirgotāju placis, krāpjas, otrkārt vilcinās, melo un visādi citādi māna pircējus. 2021. gada 14. februārī pasūtīju 2 lietas: Vanna Besco Viya, balta 2546241 shorturl.at/jzDK4 Automātiskais sifons vannai McAlpine 315813 shorturl.at/nETWZ Summa EUR 918.48 Atnāca SMS ziņa, ka piegāde tiks nodrošinātā 7. aprīlī (gandrīz pēc 2 mēnešiem) Pēc vairākkārtīgām SMS...

1a.lv - поломка

поломка 20,05,2021 года получила смарт часы T-Band Libra S 5, была довольна. Неделю работали без замечаний. Но вчера ,27,05,2021 года вдруг все погасло и я никак не могу их включить. Несколько раз их подключала к зарядке, но экран не загорается. Что делать, не знаю. Посоветуйте, как быть. Может быть вы их мне обменяете? Как это сделать, подскажите пожалуйста. Светлана