Uzdot jautājumu

Jautājumi

Prasības pieteikums pret negodprātīgu piegādātāju

Vai kāds varētu padalīties ar prasības pieteikuma paraugu tiesai pret negodprātīgu piegādātāju, kas nepilda pasūtījumu un naudu neatgriež? mans e-pasts: peridarbs (at) gmail.com

P Perija 25.06.2024
Komentāri 2 Web lapas

WiFi pieslēgums

Pieslēdza optisko internetu,5g Wifi, video kameras nepazīst 5g. Vai var atstāt optisko internetu bet wifi 4g. Rūteris atbalsta abus.

Zvanījis nezināms numurs? Kā rīkoties un pasargāt sevi?

Ja saņemat zvanus no nepazīstamiem numuriem, īpaši no ārzemēm, izpildiet šos soļus, lai nodrošinātu savu drošību un izvairītos no krāpniecības. 1. Neizpaužiet personīgu informāciju: Nekad nesniedziet personīgu vai finanšu informāciju zvanītājam, kuru nepazīstat. 2. Uzmanieties no krāpniekiem: Ja zvanītājs mēģina izdarīt spiedienu vai izsaukt steidzamības sajūtu, tas varētu būt krāpšanas mēģinājums. 3. Pārbaudiet informāciju: Ja zvanītājs apgalvo, ka ir no kādas pazīstamas iestādes vai...