Meklēšanas rezultāti

Simplify - Krāpšana, slikts serviss ( Komentārs)

...Вот и можете почитать: http://www.cilvektiesibugids.lv/lv/temas/izteiksmes-briviba-un-plassazinas-lidze... Есть системи как FIRST DATA, LATVIJAS PASTA BANKA, SWEDBANK (не надо путать с интернет банком) который через 3D секьюрити охраняют все наши данные когда делаем покупки и чтобы вернуть деньги магазину надо пройти определенный шагы чтобы вернули деньги обратно и когда System обрабатывает данный деньги...

Simplify - Krāpšana, slikts serviss ( Komentārs)

Swedbank - Nepalīdzēt klientu sūdzību ( Komentārs)

Nepalīdzēt klientu sūdzību Nepatiesa sūdzība. Swedbank jaunieši no 16.gadu vecuma var apkalpoties bez vecāku klātbūtnes un nekādi 18 gadi nav jāgaida. Vis ticamāk sūdzības autors nezina, kā strādā bankomāti un kā notiek naudas iemaksu uzskaite, inkasācija un reklāmāciju izskatīšana. Žēl ka nav 1000.- EUR banknotes, teiktu, ka tūkstoti ielika. Interesanti kurš aborigēns šo Āfrikas uzmešanas shēmu gribēja izmēģināt.

Pacco_al 02.12.2018
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - Swedbank attieksme pret jauniem klientiem. ( Komentārs)

Swedbank attieksme pret jauniem klientiem. Добрый вечер! Хочу сказать большое спасибо компании SIA «SWEDBANK». Банк потрясающий, взяла потребительский кредит. Сейчас учусь, оплачиваю университет, очень много возможностей у Вас. Работники всегда улыбчивые и готовы помочь! Спасибо Вам!

R rr_1993 29.11.2018
Komentāri 19 Bankas

Swedbank - Tukumā apkalpošanas problēmas ( Komentārs)

Tukumā apkalpošanas problēmas Sveiki, Šodien man izdevās 22.11 Tukuma Swedbank izmainīt naudu!(Esmu laimīgs beidzot ir)Bet rindā nostāvēju 1h30min tas ir vāks.Js jūs būtu dzrirdējuši tos cilvēkus kas gaidīja rindā:(((Ja kaut kas nemainīsies,kads izdarīs tur ko sliktu esmu pārliecināts. Ceru kad man vairs nebūs jāmaina tur nauda!

O Optimists12 22.11.2018
Komentāri 3 Bankas

Omniva.lv - Slikts serviss un piegāde ( Komentārs)

Slikts serviss un piegāde Pilnīgi piekrītu šim komentāram, pēc tam kad uzņēmumu sāka vadīt viena izbijusi Swebank darbiniece Beate Krauze-Čebotare, serviss ir pasliktinājies un gājis uz leju. Viņi tikai tiešām ir iemācījušies Swedbank stilā rakstīt "gudras un motivētas" atbildes klientiem, mācot tos, kā vajadzēja vai kā nevajadzēja, tā vietā, lai uzlabotu savu servisu. Ar cieņu un saudzīgi izturoties par uzticētajiem sūtījumiem. Pilnīgi piekrītu sūdzības autorei - nožēlojami. Cerams, ka DPD attīstīs savu panomātu tīklu un izkonkurēs šos augstprātīgos kretīnus.

Swedbank - Negodīga rīcība ( Komentārs)

Negodīga rīcība Jā, diemžēl es arī atteicos no šīs bankas pakalpojumiem. Dzirdu no Swedbank klientiem, kad daudzi nav zinājuši,kad ir kartes ikmēneša maksa. Vienīgi šai bankai ir izdevīgas isic kartes. Tālāk tā domā par savu peļņu un variantiem, kuri bankai ir izdevīgi.

C Cilvēks16 12.11.2018
Komentāri 2 Bankas

Swedbank - Swedbank attieksme pret jauniem klientiem. ( Komentārs)

Swedbank attieksme pret jauniem klientiem. Bijām ar vīru swedbank jēkabpils filijālē,mums bij priekšā viens cilvēks,cita runāja ar draudzeni pa telefonu cita skatijās žurnālu.Nostāvējām 10min,panēmu 2numuriņus.Tāda necieņa,vairāk ar šo banku nekādas saistības man nebūs!

Z zanco 23.09.2018
Komentāri 19 Bankas

Swedbank - klientu apkalpošanas kvalitāte ( Komentārs)

klientu apkalpošanas kvalitāte Un izskatās, ka nekas ar gadiem nav mainījies. Esmu ilggadējs Citadeles klients un līdz ar darba vietas maiņu un konta maiņu tajā, nodomāju šodien pāriet uz Swedbank. Aigāju uz filiāli Valdemāra ielā un attieksme bija nekāda. Nosēdēju tur 40 minūtes un neviens pat nepienāca/ neko nepajautāja. No divām darbiniecēm klientu apkalpoja tikai viena, kamēr otra ar vienu pirkstu kaut ko lēnām mēģināja rakstīt uz klaviatūras.

Arita Rudzīte - Krāpšana ( Komentārs)

Nebiju domājis, ka iekritīšu. Domāju ar policiju nav jēgas cīnīties, jo redzēju rakstu, kur jau sieviete bija devusies uz policiju un ja jau viņa joprojām to dara, tad nekas tur nebūs. Kur ar banku var sazināties ? (Swedbank ) Vispār diezgan muļķīgi rīkojos, nepārbaudīju tālruni, un sazinājos tikai caur epastu. Varbūt skrīnšoti ar ziņojumiem varētu noderēt kaut kā?

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss "domāju pāriet uz seb banku" - dīvaini, jo tieši šī iemesla dēļ es no SEB pārgāju Swedbank. Taču, var jau gadīties, ka pa šiem gadiem viņiem kaut kas ir uzlabojies...

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Un kā es 2.nedēļas būdams Grieķijā varēju tikt galā?Pasta balodis man naudu atsūtītu no mana swedbank konta un makā ieliktu...Visiem var ķibeles gadīties...Ar seb banku vēl nav gadījušās tādas ķibeles(nezinu ko viņi tādā situacijā darītu)mans ieteikums labāk naudu glabāt mājas paņem cik vajag neviss tehniskas problēmas un skraidi pie draugiem pie paziņām un aizņemies tas ir beigti nervi +stress un vienīgais ko banka var pateikt atvainojiet par sagādātām neērtībām.

G Gunars1987 08.07.2018
Komentāri 12 Pārējās

Rimi Alfā pašapkalpošanās kase N10? konsultants Līga - Взяли ТРОЙНУЮ сумму из-за сбоя всех касс. ( Komentārs)

Взяли ТРОЙНУЮ сумму из-за сбоя всех касс. При звонке в банк, когда Вы вводите свой номер клиента (короче говоря регистрируете звонок, как клиент) оператор сразу видит все, что происходит с вашим счетом и может быстро внести исправления, поскольку знает, что звонит именно клиент.Они видят все операции, время и т.д. Когда я звонил, мне оператор сказала во сколько снялась сумма два раза и это совпало со сбоем в системе.И вообще операторы Swedbank самые приятные и профессиональные из всех, с которыми мне доводилось общаться.

V VTTsgsh 07.05.2018
Komentāri 15 Tirdzniecība

Swedbank - Bankomāti ( Komentārs)

Bankomāti Swedbank

Взяли ТРОЙНУЮ сумму из-за сбоя всех касс. У меня было тоже самое, в тот день был сбой в банке, а не на кассах! Я позвонил в Swedbank, как клиент (то есть ввел номер пользователя и код с карты), сказали, что был сбой и тут же сняли зарезервированную 2 раза сумму!ВСЕ!

V VTTsgsh 01.05.2018
Komentāri 15 Tirdzniecība

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Atbilde ir ļoti vienkārša, swedbank piedāvā vislētākās octas, ja izvēlaties budžeta pakalpojumu saņemat arī budžeta servisu.

SEB Banka - Kartes došana pēc norēķina ( Komentārs)

Kartes došana pēc norēķina ...naudu un laimīgs svilpodams aiznesas prom un karte aizmirstas automātā. Bet nē, dižkaralis SEB jau neklausās klienta vēlmēs. Kad viņiem prasīju mutiski/rakstiski vai vismaz man ir iespējams nomainīt šo stulbo mehānismu, piemēram internetabankā(es nezinu ieprogrammēt pāris personificētus uzstādījumus priekš klienta vai tad ir raķešu zinātne?), tad atbildēja ka NAV. Pa šiem gadiem esmu pazaudējis 3 SEB bankas kartes(norītas bankomātā) un liekas ka būs vēl, toties pirms tam Swedbank nevienu karti.

A annakanna 29.03.2018
Komentāri 9 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Es skatos valsts pilna ar banāniem, paši esat gājuši swedbank ibanka pirmo reizi? Ja nē, tad izskaidrošu idiotiem. Bankā iedod lapiņu ar paroli, un lietotaja nr. , ka jau ibankās, jāvada lietotaja nr. Un parole, ja pareizi ievadits tad javada kods no kodu kartes. Kad tu vadi "lietotajā nr" un "parole" un tev rāda nepareizs "kods" kuri pat neesi vadijis. Lietotaja nr ir 5-6 cipari uz lapas rakstīti, un ja jūs komentētāji sēžot laukos nezinat ka izskatās ibanka, na komentēt?

A Artūrs 13.03.2018
Komentāri 11 Bankas

Swedbank - Swedbank krāpnieki! ( Komentārs)

Swedbank krāpnieki! Nu sūdzambībeles, kā saka mana mazā krustmeita! Pazvani dienā, nevis nakts stundās, un visi Tev atbildēs. Vienkārši no mušām jūs te ziloņus par Swedbank uzņēmumu pūšat!

L LMR3561 05.03.2018
Komentāri 27 Bankas

Julianus Inkasso Latvija - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss ...no Latvijas parādniekiem nav ļaunprātīgi nemaksātāji. • Mēs piedāvājam: parādīt savu vēlmi sadarboties un • Aicinām: nokārtot savas saistības apmērā 442,20 EUR. Apmaksu jāveic Saņēmējs SIA "Julianus Inkasso Latvija" Reģ. Nr. 40003717522 Banka AS SWEDBANK Saņēmēja konts LV61HABA0551008868793 Maks. mērķis: Norādes Nr.657773235 Summa 442,20 EUR* *pirms iemaksas lūdzam OBLIGĀTI sazināties ar mums, lai precizētu parāda summu uz iemaksas dienu! Ar cieņu un cerot uz veiksmīgu sadarbību, Julianu...