www.sudzibas.lv About you Nav veikta atmaksa par atgriezto preci

About you - Nav veikta atmaksa par atgriezto preci

Labdien!
Esmu atgriezusi preci about you ar omniva starpniecību, pierādījumi no omnivas man ir piestādīti, esmu rakstījusi about you gan Latvijā, gan Vācijā-atbildes ir dažādas, bet galvenais-naudu man neatgriezīs un omnivas pierādījumi viņus neinteresē! Esmu pirkusi tur vairāk par 5 gadiem un tāda attieksme, zaudēju 130eur: (
nevienam neieteicu tur iepirkties!

K

Velvetpopstar 05.06.2024

Viņi saņēma atpakaļ to preci, ko Jūs atgriezāt ?

K k_l81 06.06.2024

Protams, omniva apstpirināja un es viņiem šo info pārsŭtīju, bet atbilde- naudu neatgriezīsim, tā nolēma mūsu fin.departaments Vācijā.

K k_l81 06.06.2024

Jā, omniva apstpirināja, bet about you vienalga

D diana 19.06.2024

Nu tā dīvaini liekas. Jūs atgriezāt, viņi saņēma, bet nolēma, ka naudu Jums neatmaksās? Vai arī viņi noliedz, ka būtu saņemts atpakaļsūtījums un tāpēc neatmaksā?

K k_l81 28.06.2024

Viņi raksta dažus iemēslus, viens no tiem, ka paka nav saņemta, kaut es sūtu viņiem apstiprinajumu par pakas piegādi no OMNIVAS.

T Toms91 19.06.2024

Iesaku vērsties PTAC un CC pieliekot klientu apkalpošanas centru. Līdzīgā situācijā domas tika ātri mainītas no About You puses.

K k_l81 21.06.2024

Es jau praktiski uzreiz uzrakstīju, viņi pārsūtīja uz Vāciju, bet pagaidām atbildes NAV. Tātad sanāk, ka about you apzināti apkrāpj savu klientus un viņiem tāda uzņēmuma politika, ļoti žēl..

D diana 20.06.2024

Tās Latvijas konsultantes ir kā roboti, kuri iemācījušies 2 universālus sakāmos. Iespējams, rakstiet oficiālu sūdzību kantorim Vācijā. Kad ar Membershoop bija jākārto problēmas, sāku rakstīt uz Lietuvas info, tad arī bija citādāka attieksme un risinājums.

K k_l81 21.06.2024

Uzrakstīju oficiālo vēstuli about you Vācija, bet atbilde negatīva, viņiem "POFIG", tagad gaidu atbildi no PTAC Vācija.

J Jk-181 21.06.2024

Esmu ļoti daudz reižu sūtījusi atpakaļ uz about you, ne reizi nav bijušas problēmas ar naudas atgriešanu.

K k_l81 21.06.2024

Man arī 5 gadus viss bija OK, bet tagad 130eur nevaru dabūt par atgriezto preci, un mans gadījums nav vienīgais, facebook arī par to raksta

G Greckaa 26.06.2024

Naudas atgriešana vienmēr ir laikā un cik esmu saskārusies ja laipni uzrakstu vienmēr tiek laipni atbildēts, kā arī naudas atmaksa vienmēr ir punktuāla.
Noteikti ir iemesls, kāpēc atmaksa netika veikta,ne jau tāpat vien neatmaksā naudu un sniedz negatīvu atbildi. Gan jau ka veicat krāpšanas paņēmienus vai čakarējat ar atgrieztajām precēm viņus.

K k_l81 28.06.2024

Jūs laikam negribat visu izlasīt-esmu atgriezusi preces, ja runāt par daudzumu-es daudz iepērkos un atgriešanas protams arī ir, kad es viņiem uzprasīju-kur ir mana nauda, viņi atrakstīja dažus atbildes, viens no tiem bija-atgriezta paka nav saņetma. Mans gadījums nav vienāds, varat izlasīt arī Facebook.
Esmu uzrkastījusi vēstuli PTAC Vācija ar visiem ekrānuzņēmumiem un pierādījumiem.

K k_l81 28.06.2024

Es arī 5 gadu iepērkos bez problēmām, bet tagad ārprāts.