Meklēšanas rezultāti

Mydates.com / Boranu Online B.V. Produkts - Krāpšana ( Komentārs)

galvenais,ka viņiem ir bankas dati,sākumā mēgināju ar swedbank,banka neļava,seb banka bez nekadiem kodiem,mierīgi tik pārskaita.

Latio - Pavirša mājas vērtēšanā ( Komentārs)

Pavirša mājas vērtēšanā Vēl vērtēšanā bija sajukti nodalījumā numuri kā arī kadastra numurs, bankā atteica pieņemt vērtējumu, paldies Swedbank darbiniekiem kā pamanīja kļūdas.

Swedbank - Gross incompetence ( Komentārs)

Gross incompetence Swedbank gross incompetence

G Gabi. Babone 24.04.2020
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Naudas zagšana ( Komentārs)

Naudas zagšana Была похожая проблема с картой Skrill (элекьронная система) Сумма 50 еур. В Swedbank сказали тоже самое что и вам. Мол вы не наш клиент, ничего не знаем. Позвонил в британию в Skrill, там обьяснили, что после инкассации банкомата, все средства которые я не получил, вернут на счет в Skrill в течении месяца. По факту получилось что деньги вернули через дней 10 на счет. Никаких заявлений не писал. Поражает что местный банк это обьяснить не смог, а британцы без проблем.

AMB 23.04.2020
Komentāri 7 Bankas

Swedbank - Naudas zagšana ( Komentārs)

Naudas zagšana Kāds vēl revolut, ja swedbank automātā tehniskā kļūme!

V vitols 23.04.2020
Komentāri 7 Bankas

Swedbank - Apkalposana filiales ( Komentārs)

Apkalposana filiales KompEtence. Neesmu gan Swedbank klients, bet jautājums ir dabisks-ko “nafig” darīt filiālē? Kurš jautājums nav nokārtojams ar internetbankas starpniecību?

L Lailailai 26.02.2020
Komentāri 2 Bankas

Swedbank - Ir sliktāka banka par šo? ( Komentārs)

Ir sliktāka banka par šo? Muļķības, man Swedbank atjaunotā karte atnāca 3dienu laikā pa pastu. Bet par rindām gan piekrītu.

E Esssssssss 12.02.2020
Komentāri 13 Bankas

Swedbank - Ir sliktāka banka par šo? ( Komentārs)

Ir sliktāka banka par šo? Nu gana advancēts cilvēks ieies savā swedbank internet bankā un pasūtīs sev vēlamo karti uz sev vēlemo adresi, netērējot nedz savu, nedz citu laiku.

A Armands 1829 12.02.2020
Komentāri 13 Bankas

Swedbank - Беспричинное принудительное закрытие счета нерезиденту Латвии ( Komentārs)

Беспричинное принудительное закрытие счета нерезиденту Латвии Я получил письмо от Swedbank о прекращении со мной деловых отношений по причине того, что я могу являться рискованным клиентом для этого банка. В ответ я предложил банку предоставить со своей стороны любые документы, подтверждающие абсолютную легальность всех моих операций по счету на протяжении любого периода пользования счетом по пожеланию банка. Однако, в ответ мне было сказано, что банк сам принимает решения без объяснения причин. Уверен, что с таким подходом к своим клиентам этот банк скоро останется вообще без лояльных клиентов.

Luminor DNB - krāpšana ( Komentārs)

krāpšana ...algas līdz algai bet nekad neskaties kur nauda iet? Nepamani 3,50 pazūdam? Man te kaut kas neiet kopā. Vai nu Tu negribi vai arī nemāki mācīties no kļūdām, jo cik es zinu, ja cilvēks grib uzlabot savu finansiālo situāciju, tad vismaz pārskata ibankā kur nauda visvairāk iet utt. Protams bankas nolaidība arī, bet nevaino visu banku viena ne pārāk gudra darbinieka. Es nedomāju ka bankai tik ļoti Tavi 3,50 palīdzēs, jo es šaubos ka Tu dzīvojot no algas līdz algai ņem naudu katru dienu no Swedbank

N Noboby 05.02.2020
Komentāri 7 Bankas

Swedbank - Smart Id ( Komentārs)

Smart Id Teorētiski jā, man esot ārzemēs tā nu ir vienīgā iespēja. Nestrādā viņiem kaut kas: ne Smart ID ne Swedbank atpazīst eID... bet eParaksts mobile nav ne vienā ne otrā,

R Rodions Doļa 29.01.2020
Komentāri 16 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Vineta, tirdzniecības centros ir Swedbank filiāles, kas strādā līdz 21:00. Dusmas Jums ir atslēgušas loģikas un empātijas spējas. Vai Jūs esat valsts prezidents vai vip, lai darbinieki Jūs apkalpotu ārpus darba laika beigām? Jūs pati minējāt, ka bija daudz cilvēku.

E Ewa777 28.12.2019
Komentāri 8 Bankas

Latvijas Namsaimnieks - Nav laikus izrakstīts komunalo pakalpojumu rēķins par februāri ( Komentārs)

Nav laikus izrakstīts komunalo pakalpojumu rēķins par februāri Labdien! Ar Swedbank norēķināmies pilnā apjomā, saskaņā ar noslēgto līgumu un grafiku, arī gadījumā, ja rēķini no mūsu puses nav izrakstīti laicīgi un/vai apmaksa no dzīvokļu īpašniekiem nav saņemta.

Parādu piedziņas kantori un ātrie kredīti :) - Sludinājums :))) ( Komentārs)

Artūr, vai tas pats attiecas arī, ja kredīts ir ņemts, piem. , Swedbank?

Swedbank - Bankomāts loti biži ir bez naudas ( Komentārs)

Bankomāts loti biži ir bez naudas Swedbank bankomātus uzpilda G4S, ja nemaldos, savukārt viņiem dienas laikā jāizbraukā un jāuzpilda gana daudz bankomāti. + visam tam, cilvēki parasti vairāk skaidro naudu izņem tieši uz brīvdienām, tāpēc nav brīnums, ka sākot jau ar 5dienu liela daļa bankomātu ir paspēti iztukšoti, pirms tos atkal paspēj uzpildīt.

S Signijapaula 07.12.2019
Komentāri 9 Bankas

Swedbank - Bankomāts loti biži ir bez naudas ( Komentārs)

Bankomāts loti biži ir bez naudas Pedejo laku tair visu swedbank bankomatu roblema. VISU! Liek aizdomaties.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Reisus izpilda rms neviss rs . Un ja tas ir normali ,ka viniem ir ierobezotas iespejas naudas mainai . Jus ari godigi nepateicat , cik tad bija ta nominala vertiba banknotei , mazaka banknote dazreiz ir 20 e , ipasi dazas swedbank automatos.

Apple - IPhone ( Komentārs)

Ответ из поддержки Apple: Для восстановления доступа к учетной записи понадобиться 2 недели! Не Smart ID, а соотвественно интернет банк Swedbank, не EParaksts, не eLatvija и все остальное я не смогу использовать все это время! Круть! Спасибо огромное! Вы ребята просто лучшее! Абсолютно в противоположном смысле!

Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums ( Komentārs)

Apdrošināšanas atlīdzības atteikums Biju gan labākas domās, par Swedbank "draudzīgo apdrošināšanu" kuru viņi tagad tik sirsnīgi reklamē. Es saprotu, laiku viņiem grūti, gatavojas miljonus lielam sodam par naudas atmazgāšanas afērām, tāpēc jau noteikti savlaicīgi "ekonomē". Nu neko, jāsniedz prasība tiesā pret apdrošinātāju. Lai tiesa izvērtē. Un pie viena kompensāciju arī piedzīt, lai vairāk tā neuzvedas.

Pacco_al 07.11.2019
Komentāri 3 Bankas

Swedbank - Kas tas tāds ir? ( Komentārs)

Kas tas tāds ir? https://www.swedbank.lv/private/cards/credit/mc-fixed