Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss "Tas ir kaut kāds ārprāts." - Swedbank ir ārprāts? "Gandrīz 10 minūtes gaidīju savienojumu ar bankas speciālistu pa telefonu,un tā arī nesagaidīju." - ar pacietību diez kas nav... "Un ja ir steidzīgi jārisina kāds jautājums, kur tad vērsties?!" - 112 - glābšanas dienestu tālrunis. "Kas tā par apkalpošanu? Nav iespējams sazvanīt vispār!" - kāda apkalpošana, ja tā arī nesagaidīji savienojumu? "Traks var palikt." - tā jau arī izskatās. "Un kā kļūt par bankas klientu ja tu nezini kā ar to...

Tele2 - Vissliktākais internets Tele2 ( Komentārs)

Vissliktākais internets Tele2 ...pie baltcom kabela un zinu jus visi pret baltcom ari protestejat jo viss tak ir tik vemiens nak palasot viso so meslu ko te raksta un starp citu es turpinasu lietot tele2 mobilo tel ko panemu uz nomaksu ar visu tarifu baltcom atro internetu swedbank izdevigos bankas pakalpojumus un tt jo seit izteiktie viedokli pa lielam visi ir rupji sakot no ъ izvilkti un neatspogulo realo situaciju vienigais ko te redzu ir ar visu neapmierinatu cikstetaju un ziidu barinu kas mekle iespeju kadam ieriebt par savam kludam. Ziniet ko jus pasi pie visa esat vainigi mulkisi...

Swedbank - Customer service zem plintusa limena ( Komentārs)

Customer service zem plintusa limena Man ir kredīts nekustamā īpašuma iegādei swedbank, iedeva bez problēmām, ieķīlāju pašu īpašumu un nekas vairāk nebija vajadzīgs.Domāju ka Jums celtniecības izmaksas lielākas nekā ieķīlātais īpašums, tāpēc nepieciešama papildus ķīla. Domāju, ka Jūs savu naudu arī neaizdotu, ja neredzētu kā to var dabūt atpakaļ.

J JānissP 09.12.2016
Komentāri 3 Bankas

Swedbank - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Man bija ļoti līdzīgs gadījums šī gada vasarā, tikai es pazaudēju 100 eur. Swedbank man divreiz mainijas savu versiju kapēc tā ir noticis, un ļoti daudz meloja, solija atsūtīt oficiàlas vēstules ar paskaidrojumiem, to nezidarīja, tad stāstija vienu, tad citu, beigās kad slēdzu kontu pateica ka viņi nevarot paskaidrot kapēc tā noticis. Esmu gatavs ar raksta autoru varbūt doties pie Tv palīdzības, bez tabu vai ko tādu, ar mani var sazināties [slēpt]@gmail.com

M Martins S 12.11.2016
Komentāri 7 Bankas

Swedbank - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Tā nav poga metāla tastatūras, bet gan displejā. Kad iešu garām Swedbank bankomātiem speciāli priekš jums nofotografēšu. Lai nākamreiz ziniet kur spiest, kad jūsu iedomātā summa nesakrīt ar aparāta saskaitīto. Spriežot pēc tā, ka ir atteikums, automātā naudas pārpalikums netika konstatēts. Šis fakts liek apšaubīt jūsu vārdu patiesīgumu, jo ja arī aparāts ir saskaitījis nepareizi (kas vienkārši nav iespējams, naudā ir mikroshēma) tad tik vai tā fiziski pārbaudot bankomāta naudas iemaksas kasete...

Pacco_al 11.11.2016
Komentāri 7 Bankas

Swedbank - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Nav gan vienmēr. Piemēram, Plazā swedbank automātā nav. Pārdodot savu auto, pircējs gribēja maksāt skaidrā. Lai pārbaudītu, vai banknotes nav viltotas, domāju izmantot šo iespēju, jo, kā iepriekš noskaidroju filiālē, aparāts viltotas banknotes nepieņemtu un atsviestu atpakaļ. Aparāts saskaitītu un es atceltu pārskaitīšanu uz kontu un saņemtu banknotes atpakaļ. Man paveicās, ka no sākuma izdomāju pārbaudīt ar saviem 10EUR šo "iemaksu uz kontu" iespēju. Kā par brīnumu, izvēles, lai atceltu...

Swedbank - slikts serviss židi , krapnieki ( Komentārs)

slikts serviss židi , krapnieki Dumības. Šeit stāsts nav par nemaksāšanu, bet par to, ka cilvēks "no malas" kuram nav Swedbank OCTA vēlas kaut ko uzzināt. No sērija - "nu kā tur mans pieteikums?" Gaidiet!!! Ir izskatīšanas un izmaksas termiņi un nav ko zvanīties un uzdot stulbus jautājums no sērijas vai jūs jau šodien manu pieteikumu esat rokās ņēmuši. Iedomājieties ja apdrošinātāji jums zvanītu katras divas stundas ar vārdiem, bet mēs vēlējāmies pārjautāt vai tā ir kā šeit fiksēts? Noteikti viedoklis būtu pretējais un tad...

Pacco_al 25.10.2016
Komentāri 4 Bankas

Swedbank apdrošināšana - Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu ( Komentārs)

Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu Mazliet atgādināšu par sūdzību, tā ir par to, ka Swedbank plaši piedāvā savu dzīvokļu apdrošināšanu, taču apdrošināšanas prēmiju neizmaksā.

Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu Valdlatam jau vēl joprojām nav pielecis pašas sūdzības saturs. Vladlat, Swedbank ir zviedru, nevis krievu banka. Atslābsti. :)

Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu https://www.swedbank.lv/ru/cenradis/klasiska_debetkarte Возобновленная карта - Получите свою возобновленную карту по почте и сэкономьте на плате за выдачу карты. Доставка карты по почте По Латвии EUR 0 - - - Бесплатно - Указать адрес доставки карты в интернет-банке возможно здесь.

Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu Nu Swedbank par banku nosaukt var tikai nosacīti, jo pēc būtības tas ir tāds pats tirgum līdzīgs iestādījums, kurš nekaunīgi cenšas iesmērēt visādus sūdus un nokāst naudu kur vien iespējams. Nesen bija jāizņem atjaunotā karte, filiālē - pēc cenrāža 2.13 EUR. Tad par saviem 2.13 man nācās 20 minūtes gaidīt rindā un 15 minūtes piedalīties nopratināšanā, par saviem līdzekļiem, apdrošināšanu, pensijām, u.t.t. Un ja es brutāli nebūtu bankas darbiniecei aizrādījis, ka es atnācu pēc kartes, nevis uz...

Swedbank - Swedbank krāpnieki! ( Komentārs)

Swedbank krāpnieki! cilveki,nemaksajiet swedbank rekinus.cena par rekina apmaksu 4.27 eiro.......latvijas pasta 1eiro...........norvi banka 2.50eiro tad salidziniet.

B bisxop 24.09.2016
Komentāri 27 Bankas

Orange weekends - За 35 дней до поезки забронировали места,за 4 дня до поездки узнаём что мест для нас нет. ( Komentārs)

За 35 дней до поезки забронировали места,за 4 дня до поездки узнаём что мест для нас нет. Не советую никому связываться с SIA ORANGE WEEKENDS Rег.Nr. 40103520828 TATO-2012-25 Юридический адрес: ул. Дзирцема 3/1-18 Рига, LV-1083 Банк: Swedbank LV67HABA0551032944764

Arvils Antonovs - Krāpšana , interneta akkonts . ( Komentārs)

Man šī reklāma arī atnāca ar tekstu : 1. http://steamcommunity.com/id/woldenbright ( Cena 15€ ) 2. https://steamcommunity.com/id/sneezlv ( Cena tikai 25-30€ ) Pārdodu tikai šos divus steam akkauntus ļoti lēti un cenā iekļauti arī skini un viss parejais ,internetbanka SEB vai SWEDBANK,ka arī rep + ir daži cilvēku kas pirkuši preci ir ,sīkāk privāti. Apskataties otra akaunta pa 25-30 eur aprakstu :) Viss būs skaidrs.

D DhD 26.08.2016
Komentāri 11 Spēles

Arvils Antonovs - Krāpšana , interneta akkonts . ( Komentārs)

Pa 10€ ņemsi adosu naudu vajg srochna Sodirn tad uzpēti nopirkt lampiņas līdz 20:00 strādā un rit izietu tehnisko :-) Dvj Pliz pa 10€ adosu ja neticat varam iet kā pusi skaitat 5€ tad maināt pieejas originalo e-pastu un un pārējos 5€ ja protams domājat ka apishana varam iet caur trešo personu tikai uz jūsu rēķina. Ja jums ir seb vai Swedbank ? Tas ir liels krapnieks.

Amigo - Attieksme pret klientu ( Komentārs)

Attieksme pret klientu Izrēķiniet summu, ko operators ir Jums parādā un nosūtiet viņam standarta rēķinu. Iesaku vēl arī pieskaitīt zaudējumus, kuri radās dēļ tā, ka nevarējāt veikt zvanus. SIA "ZetCOM" rekvizīti: Ropažu iela 6, Rīga, LV-1039 Reģ.Nr.40003582107 PVN reģ.Nr. LV40003582107 Banka: AS Swedbank Kods: HABALV22 Konts: LV49HABA0551002270002

DNB Banka - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Muļķis pat baznīcā dabūs pērienu. Savā internet bankā iesniedz karšu pretenziju Swedbank sazināsies ar DNB un dos atbildi. Tas ir pareizais ceļš, jo DNB jau ir saskaitījis bankomātu un zina, kādi ir pārpalikumi un iztrūkumi.

Pacco_al 18.05.2016
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Drausmīgākā Bankā Visā Latvijā ( Komentārs)

Drausmīgākā Bankā Visā Latvijā Swedbank ir labakais Latvija.Nekad nebija problemas, ne filialos, ne internetbankā.Visur ir 100% forši!!!Viszemakas % likmes, visatrakais darbs un palidzība.10 gadus klients un tikai pozitivs no ta banka!Malači!!!

G Gudrs 29.04.2016
Komentāri 6 Bankas