Prasības pieteikums pret negodprātīgu piegādātāju

Vai kāds varētu padalīties ar prasības pieteikuma paraugu tiesai pret negodprātīgu piegādātāju, kas nepilda pasūtījumu un naudu neatgriež?
mans e-pasts: peridarbs (at) gmail.com

P Perija 25.06.2024

Atbildes (1)

A admin 28.06.2024

Protams, šeit ir prasības pieteikuma paraugs tiesai pret negodprātīgu piegādātāju:

Adresāts:

Tālrunis: [Uzņēmuma telefona numurs]
E-pasts: [Uzņēmuma e-pasts]

Prasības pieteikums
Rīga, [Datums]

Parādnieka saistību nepildīšana un zaudējumu atlīdzināšana

Es, [Jūsu Vārds, Uzvārds], iesniedzu prasības pieteikumu pret [SIA/Uzņēmuma nosaukums] sakarā ar nepildītu piegādes līgumu un neatgrieztu naudu par pasūtījumu.

Fakti:

[Datums], es noslēdzu līgumu ar [SIA/Uzņēmuma nosaukums] par preču piegādi. Līguma numurs: [Līguma numurs].
Saskaņā ar līgumu, es samaksāju [Summa] EUR par precēm, kas tika pasūtītas [Preču nosaukums un daudzums].
Paredzētais piegādes termiņš bija [Piegādes termiņš], taču līdz šim brīdim preces nav piegādātas.
Neskatoties uz vairākkārtējiem pieprasījumiem atgriezt samaksāto naudu, [SIA/Uzņēmuma nosaukums] nav veicis maksājumu atpakaļ.
Pamatojums:
Atbilstoši Latvijas Republikas Civillikumam, līguma neizpilde ir pamats prasīt zaudējumu atlīdzināšanu. Ņemot vērā, ka [SIA/Uzņēmuma nosaukums] nav izpildījis savas saistības un nav atgriezis samaksāto naudu, man ir tiesības pieprasīt samaksātās summas atgriešanu un zaudējumu atlīdzināšanu.

Prasījumi:

Piespriest atbildētājam [SIA/Uzņēmuma nosaukums] atgriezt man [Summa] EUR, kas tika samaksāta par precēm.
Piespriest atbildētājam samaksāt man kompensāciju par radušajiem zaudējumiem [Ja ir papildu zaudējumi, norādiet summu un pamatojumu].
Piespriest atbildētājam segt visas ar tiesvedību saistītās izmaksas.
Pierādījumi:

Līguma kopija.
Apmaksas kvīts vai bankas pārskaitījuma izraksts.
E-pasta sarakste vai citi pierādījumi par pieprasījumiem atgriezt naudu.
Citi pierādījumi, kas apliecina prasījumu pamatotību.
Ar cieņu,

[Paraksts]