Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Maksājuma nepieņemšana un sods par kavējumu ( Komentārs)

Maksājuma nepieņemšana un sods par kavējumu Nenožēloju ka pārgāju uz citu banku. Nekādus iekrājumus neveiciet SWEDBANKĀ !Pazaudēsiet tik naudu.

V Valerijs 75 17.05.2023
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Es nesaprotu vispar tos idiotus, kuri atbalsta un apdrošina vispār kaut ko Swedbankā, ja citur ir divas, vai pat līdz četras reizes lētāk un ar tādu pašu kvalitāti! Jūs tiešām neorientējaties Latvijas tirgū?

KronisP SIA - Krāpšana. Granulas ( Komentārs)

Paldies, pa ieteikumiem. Policijai iesniegums uzrakstīts, bet no viņiem varēja noprast, ka ar to "neķēpāsies". Swedbankai arī ziņots, bet, protams, garantijas nedod.

J Jolanta 15.11.2022
Komentāri 10 Pārdevēji

KronisP SIA - Krāpšana. Granulas ( Komentārs)

Ja Swedbanka tad neredzu problemu, rakstat iesniegumu policija par krapšanu, un iesniegumu sava banka ka tads un tads konts veic krapšanas darbibu! Kontu krapniekam iesaldes, un ja bus nauda tad atgriezis jums atpakaļ, bet ja ne ta gaidiet kad policija atradis, izmekles lietu. Plus vel varat pretendet uz moralo kompensaciju.

A anse22 15.11.2022
Komentāri 10 Pārdevēji

Zolitudes iela 71 b - Moшейники ( Komentārs)

Par Zolitūde iela 71b. Krāpnieki! Mana mamma maksāja ar karti un pēc dažām dienām mēs konstatējām, ka no konta pazudusi visa nauda, kas bija (ap 100 eiro). Sazinājāmies ar Swedbanku, rakstījām iesniegumu un naudu atguvām. Bet sajūtas briesmīgas. Plus, attieksme tur briesmīga. Kā arī iedod netīru mašīnu, bet prasa atdot 100% tīru.

L Ludmila66 11.08.2022
Komentāri 2 Auto noma

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Jā Swedbankā diemžēl tā ir. Taču tas ir no tā, ka darbinieki tur ir iebaidīti kļūdīties un nodrošinās pret visiem iespējamajiem un neiespējamajiem gadījumiem. Telefonbankai nav ne mazākās sajēgas par to, kas reāli notiek filiālē un viņi arī nezina, kas būs ierakstīts tanī pilnvarā, lai varētu atbildēt vai tā pilnībā derēs vai nederēs. Vienīgais, ko šeit varēja izdarīt banka ir sastādīt juridiski korektu tekstu, ka apmierinātu viņu "juristu izpratni" un nosūtīt to, kā paraugu, kurš būtu...

Pacco_al 21.02.2022
Komentāri 12 Bankas

Swedbank - Не могу дозвониться ( Komentārs)

Не могу дозвониться ...- vai bija vērts mainīt?" Tā pēc būtības , šis ko tu uzrakstiji ir bezsakars pilnīgs.. Jo varbūt appsīs a varbūt nē. Un nosauc kaut vienu veidu kā var appist uz pāris pakām? Ar ko tieši piemēram citadele ,seb vai jebkurā citā bankā ir lielāka iespēja ka apissis nekā swedbanka? Turklāt tā var pateikt par jebko un savā dzīvē nemainīt neko. Nomainīsi auto varbūt tevi appisīs , nomainīsi telefona operātoru varbūt appisīs, nomainīsi darbu varbūt appisis - pilnīgi par jebko to var pateikt.

J juriss1 15.01.2022
Komentāri 7 Bankas

Swedbank - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana для начало надо как можно больше набрать коментариев пострадавших Swedbanka чтоб мне составить правильно нужные документы все пострадавшии можите высылать мне на ел почту [slēpt]@inbox.lv те жалобы что писали здесь высылайте мне!

Swedbank - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Народ машейники четко знают что вы клиент Swedbanka! Звонят с номера как в банке! Как думаете может утечка идет из банка? Деньги походу точно лучше снимать надо или в другой банк перевести!

Aiva Liepina - Krāpniece ( Komentārs)

Uzrakstiet iesniegumu SWEDBANKA ar norādi, ka persona iegūst naudas līdzekļus uz konta, ar krāpšanas pazīmēm. Aprakstiet situāciju, darījuma datus, summu un t.l. Banka diezgan asi reaģe uz tādu informāciju, it īpaši ja pieliksiet klāt uzrakstīto un pieņemto (reģistrēto) Valsts Policijā iesniegumu.

Laura Kaļinovska - Krāpšana. Pieņem pasūtījumus, samaksu. Un pasūtījumu neizpilda. Netiks ( Komentārs)

Mani arī apkrāpa šī sieviete . 18 decembrī nosūtīju naudu . Plānoju vērsties policijā ar iesniegumu un vēl Swedbankā .

Swedbank - Negodīgi ( Komentārs)

Negodīgi Dikti žēl, ka Jums tāda pieredze. Mēs arī apdrošinājām Swedbankā nekustamo īpašumu, vētras laikā tika bojāts stikls, mājas fasāde un batuts. Izskatīšana aizņēma vairāk laika nekā 2 nedēļas, bet to mums pateica uzreiz, jo valstī ir ārkartas situācija. Apmēram pēc mēneša tika ieskaitīta apdrošināšanas nauda. Mums pašrisks bija 140€. Esam ļoti apmierināti ar servisu.

B baigi 11.06.2020
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Pilnīgi nepieejama banka bez internetbankas pieslēguma ( Komentārs)

Pilnīgi nepieejama banka bez internetbankas pieslēguma Autors grib, lai banka telefoniski apkalpo pēc aizvēsturiskas identifikācijas? Tad es labprāt piezvanītu autora vietā uz banku un noformētu jaunu kredītu :) paldies swedbankai par lielisku ibanku un par augstu drošības līmeni.

B Barista 04.04.2020
Komentāri 5 Bankas

Slikts serviss swedbanka SLIKTS SERVISS

Swedbank - Ir sliktāka banka par šo? ( Komentārs)

Ir sliktāka banka par šo? Reāli dīvainā komūnā esmu iekūlies. Ja man citadelē ir bijusi 100x labāka pieredze, nekā swedbankā, tad esmu citadeles darbinieks. Ja pastnieks aizmet garām manai pastkastei, darba klausuli swed neceļ, filiālē saka, ka apkalpos pēc nedēļas un tad pieraksta man konsultāciju sistēmā uz nepareizo laiku, tad esmu neadekvāts klients, kurš nemāk lietot internetu un veltīgi tērē savu un foršo, pretimnākošo darbinieku, laiku. Vēl labs ir šis "ja man atnāca trīs dienās karte, bet tev nē, tad tu runā...

E Eduards 13.02.2020
Komentāri 13 Bankas

Swedbank - Ir sliktāka banka par šo? ( Komentārs)

Ir sliktāka banka par šo? Negribu. Varbūt swedbankā tā ir.

E Eduards 12.02.2020
Komentāri 13 Bankas

SEB Banka - slikts serviss ( Komentārs)

slikts serviss ...Un tas Ķīnā ražotais kodu kalkulātors , tiešām ir NEATSVERAMS DROŠĪBAS ATRIBŪTS. Skumji ir tas, ka viss tas progresē jebkurā institūcijā, un skar jebkuru no mums. Tu pat nezini, ka tev tiek info nosūtīts...izveido jaunu vietni...un uz priekšu. Un Swedbanka...arī nopelnīja neslikti, (es domāju) uz šiem Ķīnas štruntiem. Mums izrādijās bojāts...un jāpiemaksā bija, lai mainītu. Rodas jautājums kāpēc CITADELE ir atstājusi mazos plastikāta gabaliņus, un atzīst tos par derīgiem...un manu drošību neapdraudošiem?

A Antra Stendere 05.02.2020
Komentāri 25 Bankas

Swedbank - Bankomāts loti biži ir bez naudas ( Komentārs)

Bankomāts loti biži ir bez naudas Swedbanka, nespēj atmazgāt pietiekoši lielus skaidrās naudas daudzumus?

Swedbank - Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums ( Komentārs)

Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums Nu to ka Swedbankā strādā tikai un vienīgi krāpnieki ir sen zināms fakts, tā kā turpinam izmantot viņu pakalpojumus :)

A Artūrs Dante 10.10.2019
Komentāri 10 Bankas

SEB Banka - slikts serviss ( Komentārs)

slikts serviss Neticas ka nav neviena risinājuma ta nu nevar but.Jamaina tad banka nezinu ir tak bez Seb bankas citas .Tiešām jabrīnas lasot so visu ka cilvēks nevar rast risinājumu.Swedbanka tadu problemu gan nav .

D Dace Koltova 06.10.2019
Komentāri 25 Bankas