Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Kas tas tāds ir? ( Komentārs)

Kas tas tāds ir? Nopietni,viss jānes uz paplātes? https://www.swedbank.lv/private/cards/debit/contactless_card?language=LAT

A AnnaPanna 02.10.2019

Swedbank - Kas tas tāds ir? ( Komentārs)

Kas tas tāds ir? Gan debet, gan kred. kartēm ir ikmēneša maksa. swedbank.lv

Andris_T 02.10.2019

Swedbank - Kas tas tāds ir? ( Komentārs)

Kas tas tāds ir? Nu Tu iebrauci auzās.. Tapēc jau noņem to mazo summu katru mēnesi, lai tādiem kā Tu nebūtu panika tanī dienā, kad jaāpmaksā 18 eur par karti. Parakstot līgumu pie kartes izsniegšanas - viss skaidri redzams, kā arī swedbank.lv viss redzams, cik - par ko - kad jāmaksā.

Andris_T 02.10.2019
Komentāri 14 Bankas

SEB Banka - Komisijas ( Komentārs)

Komisijas Man arī nav skaidrs, kur tu atrodi tās ''nenormālās komisijas'' ? Visās bankās ir savas apkalpošanas , uzturēšanas izmaksas utt. Liela atšķirība tur gala rezultātā īsti nav. Aizskriesi pie kādas citas bankas un pēc laika arī par to čīkstēsi. Pat par Swedbank paspēji sūdzību jau iemest. Vairāk izklausās pēc cilvēka-mūžīgā problēma.

O Otis 23.09.2019
Komentāri 3 Bankas

Swedbank - Smart Id ( Komentārs)

Smart Id Tieši tā, smart ID jaunajā telefonā var reģistrēt ar vecā smart ID palīdzību. Ja nu ar pašu telefonu kaut kas ir noticis, kā gadījās pašai, ērti pazvanīju uz Swedbank telefona nr. un pierakstījos uz konsultāciju nākamajā dienā. Bija gan minūtes 6 jāpagaida, kad pieņems, taču noteikti daudz labāk, kā gaidīt rindā. Seko līdz visai aktuālajai info. un nebūs jāžēlojas par rindām ;)

S Signijapaula 22.09.2019
Komentāri 16 Bankas

Swedbank - Swedbank attieksme pret jauniem klientiem. ( Komentārs)

Swedbank attieksme pret jauniem klientiem. Ļoti daudzās swedbank filiālēs ir lēna apkalpošana.

V vitols 30.07.2019
Komentāri 19 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Visa Swedbank liecas jūsu priekšā ... atvainojiet, Madam!

Kolta 29.04.2019
Komentāri 10 Bankas

Swedbank - Bankas klientu apkalpošanas serviss ( Komentārs)

Bankas klientu apkalpošanas serviss У моей одной знакомой была ситуация похожа. Пришла она на территорию под названием банк ( в данном случае swedbank) смотрит девочка с инфо чистит кофейный аппарат. подходит и спрашивает: можно кофе? девочка с инфо ответила: да, но когда закончит чистить кофейный аппарат. Спрашивается зачем чистить кофейный аппарат, когда ты видишь, что люди не один час в очереди стоят. Для некоторых это является мочегонкой.

Swedbank - Neatbalsta jaunos uzņēmumus ( Komentārs)

Neatbalsta jaunos uzņēmumus Swedbank vispār pelna tik sliktas atsauksmes. Viss ko dara, paliek arvien sliktāk.

Swedbank - Neatbalsta jaunos uzņēmumus ( Komentārs)

Neatbalsta jaunos uzņēmumus Jūs domājiet, ka man vajadzētu Swedbank šos 10 EUR uzdāvināt? Par kādiem nopelniem? Es to nedarītu pat ja būtu milionārs. Nauda ir jānopelna nevis jāizkrāpj.

M mms 13.03.2019
Komentāri 4 Bankas

AtrisinātaSwedbank - Kartes gada maksa ( Komentārs)

Kartes gada maksa Šodien ar mani sazinājās Swedbank bankas klientu apkalpošanas operatore, naudu tiešām nevajadzēja noņemt, nauda tika atgriezta. Tā kā problēma tika atrisināta, super. Tik padomājot..ir daudzi tādi klienti, kuri nepamana šo kļūdu un banka patur naudu.

M MOk 12.02.2019
Komentāri 6 Bankas

SEB Banka - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Es vnk nesaprotu- kā man aizvakar swedbank atvērt kontu tik ātri. Neprasīja kam man divi. Rinda gan bij briesmīgi gara...bet te jau runa par kontiem.

Swedbank - Klientu apkalpošana pa telefonu ( Komentārs)

Klientu apkalpošana pa telefonu Izlasi pati kārtīgăk. Es rakstu- pa telefonu negribi stāstīt, bet šeit runā par savu ČP...neņem pie sirds...aizej uz baznīcu izstāsti, te visiem po**j, ka swedbank dara savu darbu un veic reklāmu.

RAMONA👀 16.01.2019
Komentāri 10 Bankas

Swedbank - Attieksme pret klientu ( Komentārs)

Attieksme pret klientu Biju par Swedbank augstās domās, bet šobrīd tiedām apsveru domu, ka vajadzēs nomainīt!

Swedbank, Alfas filiāle - Slikts serviss ( Komentārs)

Ja Swedbank darbinieki nodarbotos tikai ar klientu vajadzību, nevis ar dažādu pakalpojumu uzbāzīgu piedāvāšanu - rindas kustētos daudz ātrāk. Taču ja saņemot atjaunoto karti, Tev "starp citu" piedāvā apdrošināšanas, izrēķina kredītlimitus, piedāvā pensiju līmeņus, tad 5 minūšu vietā viens klients nosēž 30 minūtes.

Swedbank - Attieksme pret klientu ( Komentārs)

Attieksme pret klientu Tas tagad Swedbank stilā! Visās filiālēs un pa telefonu attieksme ir šausmīga un iedomīga. Tā vietā lai palīdzētu, darbinieki atļaujas ar ironiju un nicinājumu mācīt klientu kā dzīvot un pārmest, ka nav pietiekami gudrs lai lietotu visus jaunievedumus.

I inga22 11.01.2019
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss TALSOS IR PILNĪGI TAS PATS...REIZĒM LIEKAS KA JĀŅEM DARBĀ BRĪVDIENA LAI IZDARĪTU SAVAS DARĪŠANAS SWEDBANK.

Z Zuksterite 08.01.2019
Komentāri 9 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Swedbank jaunā stratēģija dažās filiālēs arī Rīgā atcelt numuriņu sistēmu ir lielākais idiotisms, dēļ tā filiālēs rodas bardaks un gaidīšanas laiki ir nereāli. Purvciemā tas pats.

K Kalnietiz 08.01.2019
Komentāri 9 Bankas

AtrisinātaOmniva.lv - Ļoti slikts un lēns pasūtījuma noformešanas serviss ( Komentārs)

Ļoti slikts un lēns pasūtījuma noformešanas serviss Paldies par atvainošanos.Tikai tas notiek regulāri un jau labu laiku ja pasūtījumu apmaksā Luminor DNB bankas interneta bankā.Esmu mēginājis maksāt Swedbank,nekad nav bijušas problēmas.Secinājums,laiks to sakārtot.

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss "naudu var izņemt jebkurā bankomātā 4 reizes bezmaksas" baigo forši, jo Swedbank bankomatus gan ielikt gan izņemt var bezmaksas un viņiem bankomati ir katra sturi un tirdzn. centrā.Tev vel nav skaidrs, kapec tev karte ir 2 gadus bezmaksas?

V VTTsgsh 08.12.2018
Komentāri 8