Meklēšanas rezultāti

Imperauto - Krāpšana ( Komentārs)

..., Māras iela 5-6, Jelgava, LV-3008, māsas dēls. Līdz šim brīdim, 20. Augusts, auto nav manā īpašumā. Naudu solās atgriezt katru dienu, sūtot maksājuma uzdevumus no Arta citadeles konta ar attiecīgo summu, bet nauda tā arī nav ienākusi manā Swedbank kontā. Pārdevējs arī katru dienu solās, ka varu braukt pakaļ auto, bet jaunu īpašuma apliecību nevar atsūtīt. Esmu vairākkārt braucis līdz placim Jelgavā, bet pēkšņi atkal kaut kas nav ar papīriem kārtībā un auto nevar pārrakstīt. Kā arī sūtija...

Nikkoletyya Cosmetic - Krāpšana ( Komentārs)

NIKOLA KONONOVA LV34HABA0551050811691 SWEDBANK AS IN LATVIA HABALV22 Bankas dati uz kuru pieprasa naudu par savu fake preci !

Swedbank - Pensionāres diskriminācija, Karīna Krotova ( Komentārs)

Pensionāres diskriminācija, Karīna Krotova Jā Akropolē ir viena klientu konsultante, kura paraksti pie ieejas atrodas. Tiešām nelaipana mātīte. Uzvedas tā it kā zeme ap viņu grieztos un viņa visu par visiem zina labāk un saporot kas kuram vajadzīgs. Swedbank - aizvāciet lūdzu to tanti, viņa tiešām aizbaida daudzus klientus ar savu augstprādību un vīzdegunību.

Pacco_al 02.05.2024
Komentāri 1 Bankas

Swedbank - Погане обслуговування, знущання з людей ( Komentārs)

Погане обслуговування, знущання з людей Ni zrozumil? Swedbank usi normalno bulo! Rozmovlajut ukrainsku movu!

S Stuvesant 17.04.2024
Komentāri 1 Bankas

Winterstyle SIA - Algas izmaksas kavējumi, neizmaksā visu algu ( Komentārs)

Kur jūs redzat vārdu "vienmēr"? Vairākkārt tas nozīmē vairākas reizes nevis vienmēr, pretenzijas ir par rēķinu numur 3. Melo Jānis kurš centās man iestāstīt ka 2024. Gadā no Swedbank uz citadeli nauda vairākas dienas kamēr pārskaitās. Kaut gan tas vienmēr ir sekunžu jautājums.

Vladimirs Simanovičs - Zagšana manīšan ļaundaris ( Komentārs)

Vel viņš swedbank izmanto simanovičys

Prece 1.lv - Krāpšana ( Komentārs)

...varat paspēt savā bankā iesniegt naudas atprasījumu (chargeback). Būs jāsagatavo visi pierādījumi, ka esat pati centusies sakontaktēties ar tirgotāju par nepiegādāto preci. Atkarībā no tā, kura jums banka, tai procedūrai var būt cits nosaukums, bet Swedbank tas bija sadaļā "Apstrīdēt kartes darījumu". Kā no FB padzīt šādus darboņus?- Nekā. Tikai stāstīt saviem draugiem un paziņām par savu pieredzi, lai cilvēki mācās vismaz no citu kļūdām. Un nav runa tikai par šo konkrēto pārdevēju, bet visiem tirgotājiem internetā - jāpārbauda desmitreiz!

Bolt Food - Обман. Незаконные транзакции на платформе Bolt Food ( Komentārs)

Обман. Незаконные транзакции на платформе Bolt Food tas ir dulburs ieej swedbank un pasuti ko gribi peec,pilna info ir pa tevi p.k konta num.parejo

SIA GELVORASERGEL - KRAPSANA ( Komentārs)

Man pājušajā nedēļā atnāca uz e-pastu no GelvorasSergel vēstule, ka esmu parādā AS Swedbank, SIA Bite, un vēl bija kāds kantoris, biju šokā, jo man ar minētām iestādēm nekad nav bijis sakars, un no kurienes viņi uzzināja manu senen uztaisītu e-pastu, kuru neviens nezināja, kā to viņi dabūja gatavu?! Tas ir jautājums.

R ruu 18.09.2023
Komentāri 12 Pakalpojumi

Swedbank - Negodīgi ( Komentārs)

Negodīgi Pilnīgi piekrītu, ar Swedbank apdrošinātājiem nedrīkst sadarboties, pirms apdrošināšanas līguma slēgšanas viņi apgalvo, ka polise segs visus gadījumus, bet ja kaut kas notiek mēģina atrast 101 iemeslu lai nemaksātu

R Rus110 18.08.2023
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Bankomāts norija naudu ( Komentārs)

Bankomāts norija naudu Man bija situācija tieši ar Swedbank automātu, bet man bij Seb karte. Izņēmu 70€, bet kaut ko aizdomājos, paņēmu karti un iegāju veikalā. Pēc 2 min atgriezos, naudas protams nebija. Visi teica ka banka atgriezīs jo norija. Pēc 2 mēnešiem atsūtīja ka nauda tika pārskaitīta un nekā lieka tur nebij. Jā, varēja kāds paņemt aiz manis. Bet tas ir sekundes. Un tur neviens nebij. Biju ļoti vīlusies

K Kristine_B 20.05.2023
Komentāri 5 Bankas

Swedbank - paviršība ( Komentārs)

paviršība Swedbank darbinieku profesionālais līmenis ir daudzreiz zemākas par sētnieka!

M Meistra33333 19.05.2023
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - Maksājuma nepieņemšana un sods par kavējumu ( Komentārs)

Maksājuma nepieņemšana un sods par kavējumu Man arī. Pretīm nenāk vispār. Esmu tagad SEB un viss tik easy, salīdzinājumā uz Swedbank fona.

Swedbank - Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu ( Komentārs)

Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu Mammai arī rudenī PMLP nāca pretī, un atbrauca uz mājām, bet Swedbank pat pirkstu nepakustināja.Ko, lai risinātu radušos situāciju. Nu, ko teikt necilvēcīga rīcība.

E eva 19.04.2023

Swedbank - Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu ( Komentārs)

Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu Kāds sakars ar manu strādāšanu... Es strādāju, mammai ir vislabākā aprūpētāja, par kuru maksāju es. Runa iet par attieksmi no bankas puses, nevienā iestādē Ventspilī nav tāda attieksme, kā Swedbank. Bet mīļš paldies vienam cilvēkam, kas atrisināja problēmu.

E eva 18.04.2023

Swedbank - Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu ( Komentārs)

Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu Paldies visiem. Problēma ir atrisināta, bet protams ne no Swedbank puses.

E eva 18.04.2023
Komentāri 18 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Jums pašiem jāsēko apdrošināšanas polisa termiņam. Man Swedbank apdrošināšana automātiski atjaunojās katru mēnesi, bet es tik un tā sekoju līdzi un pārbaudu, vai E-CSDD man ir norādīta derīga polise. Diemžēl paši esat vainīgi! Un labāk pāris simti sodam, nekā nopietna avārija bez apdrošināšanas, bet ar cietušajiem!

AtrisinātaKiwdescao.com - Krāpšana ( Komentārs)

Situāciju palīdzēja atrisināt banka, veicot darījuma atgriešanas procedūru, liels paldies Swedbank.

Tiesas izpildītais Janis Lazdans - Krāpšana ( Komentārs)

Šo krāpšanu pašrocīgi apturēt var savā bankā Swedbank-Budžets-Nekvalificēti izdevumi,ja nav ar + pievienot,tur automātiski stāv pie 800 euro.,-uzlikt uz min 1 euro, Var citiem līdzīgiem izdevumiem uzstādīt uz min.Krāpnieks viņš noteikti,Es pat nezinu par ko man ir par 3dienam atvilkts 148 euro ,vienā laikā automātiski.,Bērnu nauda,ģim.pabalsts,ispalidzības nauda uz 0..Rakstiet viņam,un no citiem e-mail,jo viņš bēz iemesla bloķē viņam iepriekš zināmo.Mums notika sarakste,atgrieza tikai ģim.pab.Bērnu ar tiesas spriedumu nē,viņam tas neinteresē,JO LIKUMA TĀDA NAV.Jāraksta sūdzības.

+37124553130 - Krāpnieki ( Komentārs)

Citreiz uzdodas ka zvana no Swedbank bet murkšķ krieviski krāpnieki protams

M Mixx 24.01.2023
Komentāri 1