Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Jahonts - Slikts serviss

Slikts serviss Добрый вечер! Являюсь постоянным клиентом Яхонтс. Ситуация неприятная, недавно были куплены дорогие серьги в магазине Jahonts, оказался заводской брак и вообщем с той ситуацией разобрались, большое спасибо отзывчивому сотруднику того объекта, выдали подарочную карту на сумму той покупки, пришло время ее потратить! И так сегодня направилась в тц альфа 26.07.20 время около 21: 00, где работник даже не поздоровался, не подсказал о ювелирных изделиях и так же не рассказал о новинках, акциях...

A Autors VL 26.07.2020
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Bojājums

Bojājums Labdien! Nopirku šovakar cūkgaļu vakuma iepakojumā ar akciju. Termiņš 28.07, šodien 26.07. Bet atverot iepakojumu konstatēju, ka gaļa ļoti nejauki smako. Nomazgāju un uzvārīju, bet maximā vairs gaļas izstrādājumus vairs nepirkšu. Šī jau bija trešā reize, pirmā bija vista, otrās cūkgaļas ribiņas, bet tagad cūkgaļa. Acīmredzot ir nepareizas uzglabāšanas vaina. Liels fui! Patstāvīgais pircējs.

B Bandiniece 26.07.2020
Komentāri 3 Veikali

Mego - Сколько можно обманывать людей?

Сколько можно обманывать людей? Хочу знать проводятся ли проверки в магазинах mego на акционные товары? ! Сколько можно обманывать людей? ! У вас акции на заведомо испорченный товар! Два дня назад купила искусственную чёрную икру, открыла дома от запаха чуть не упала. , селёдку в вакуумной упаковке открыла сегодня тотже результат! Сын отговорил идти ругаться! Сын аналогично пострадал в прошлом году купив банку икры красной натуральной и тоже выбросил! Сын у вас не отваливается ну и я тоже забуду дорогу к вам!

Pepco - Rupja attieksme

Rupja attieksme Labdien. Vakar Pepco veikalā iegadajos apģērbu. Šodien aptuveni 10,55 atgriezos ar čeku, lai preci apmainītu uz izmeru lielāku. Kad ieradās vecāka kasiere, lai veiktu apmainās procesu - dotu man aizpildītu mainas akta veidlapu, viņa izradija vārdiski agresīvu attieksmi. Izteica aizskarošas piezīmes, neapmierināti murmināja, bija izteikti nelaipna, loti neapmierināta. Diemžēl šis atgadijums iedragā jūsu uzņemu reputāciju, nav patikami iepirkties, ja apkalpo šads personāls. Parejas kasieres bija laipnas un atsaucīgas. Agresīva bija vecāka kasiere, kura attiecas nosaukt savu vārdu.

I Igaubsteine 24.07.2020
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien Talsos maxima stāvu Rinda esmu 3. Stāvu pie svaigam zivim. Sieviete kas strāda pie gaļas mani nepamana ok, cilvēciska kļūda visu saprotu sieviete jav tā sktaida un laipni apkalpo. Bet par cik man jāsteidzas pieeju pie sievietes kas ari strādā pie vitrīnas bet pie sieriem es viņai saku:, sveiki es loti atvainojos bet vai jūs nevarētu nogriezt lasi" viņa vienkārši paskatijas uz gaļas meiteni un dusmīgi acirta tur ir meitene stāvi Rinda lai viņa griez.

Rimi - Nelaipna pārdevēja

Nelaipna pārdevēja Š. G. 22. Jūlijā ap plkst.17.30 devos uz Mārupes ielas rimi, kurš atrodas Āgenskalnā. Kasē bija paveca dūšīga kasiere, kura redzot, ka man trīs reizes neizdevās novilkt rimi atlaižu karti, nevēlējās man palīdzēt. Uz jautājumu vai viņai grūti man palīdzēt, atbildēja kašķīgā tonī, sarunvalodā runājot, sāka lekties. Piebildīšu, ka veikals bija patukšs un Rinda pie Letes neveidojās. Prasīju kā viņu sauc, jo vēlos iesniegt sūdzību par “šādu laipnu attieksmi”. Kasiere atteicās man nosaukt savu vārdu!...

Maxima - Cilvēku maldināšana

Cilvēku maldināšana Šodien iepērkoties mežaparka maximā, Rusova ielā 1, biju vīlusies cenu norādē. Aveņu tomātiem uzlikta akcijas Cena 1,15 eur kg, pie kases norāda cenu 1,66 eur kg. Vēršoties informācijas centrā ar jautājumu kāpēc pie kases ir cita Cena, darbiniece nemācēja to izskaidrot, varbūtība, ka nevarot paspēt nomainīt Cenas. Rezultātā, tomātus nenopirku, uzskatu, ka šī veikala rīcība ir ļoti negodīga, cilvēku maldinoša. Pēc šāda gadījuma zūd uzticība un vēlme šī uzņēmuma veikalos iepirkties.

A AijaKD 21.07.2020

Verkter Latvia - Krāpšanas ar preci

Krāpšanas ar preci Labdien pasūtiju preci verteks lv atnāca pavisam cita aizksutiju atpakaļ tagad paliku bez naudas un preces jutos apkrāpts verter veikala nesūtat meģinas apkrāpt preces apdriskātas atnāk unvel cata saziņai ar veikalu sež kautkads pasaku stastitajs un konkrēts melis telo nevainīgu jerinu.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Krapjas akropoles maxima ne pa jokam, zivju nodaļa iesvera laša steikus, kasē Cena x2, ja vel butu ta vienreiz gadijumu skaits man vienam jau merams desmitos kad tieku apkrapts: (dabuju atgriesties veikala un stavet Rinda pie informacijas lai atgutu naudu, kas interesanti nopirkt par tadu cenu ka noradits nevareja, interesanti ka gaja parejiem karumniekiem kas pirka šos steikus pardeveja nespeja svert, virietis pirms manis nopirka 3,5 kg

M maksimapis 21.07.2020
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Обман

Обман Третий раз наглый обман на лицо! Впихивают в общую сумму не покупаемый товар! Моя ошибка что не проверил на кассе) .. Но это не повод обманывать! При чем даже не извиняются... Мол сам виноват а я продолжу вас дурить... Люди! Не верьте кассирам.. Проверяйте чеки и приобретенный товар!

P porjadok 20.07.2020

Lats Veikals - Pārdevēji nemāk atpazīt cilvēku pēc pases

Pārdevēji nemāk atpazīt cilvēku pēc pases Liepāja. Šodien pl. 12: 24 - 14: 35 pērkot enerģijas dzērienu Grīzupes ielā 91, pārdevējas secināja, ka (eid) pieder citam cilvēkam. Uzkāpu mājās pēc pases. Abas pārdevējs secināja, ka arī pasē neder, jo tajā ir redzama trešā persona, kas neizskatās nedz pēc (eid) nedz pēc faktiskā pircēja. Neko darīt, viņu klātbūtnē iegāju eds mājaslapā ar saviem datiem, kas ir atrodami gan pasē, gan lr izsniegtajā (eid) kartē. Tas arī īsti nelīdzēja, tad piedāvāju izsaukt uz veikalu policiju.

M Marija 19.07.2020

Rimi - Necieņa pret klientu

Necieņa pret klientu 18.07.2020. Plkst. 12:40, pie ātrās kases pasūtīju auksto balto kafiju (latte) un heets paciņu par 10.20€. Ātrajā kasē man izsita vienu balto kafiju un vienu auksto latte, plus vienu paciņu heets par 3,60€. Kad kasē jau bija savadīta summa, es pateicu, ka man vajag tikai vienu kafiju - auksto un par 10.20€ heets paciņu. Pārdevēja bija neapmierināta ar apgriezti ģīmi un izsauca otru kasieri vai vadītāju Daigu. Kasiere noņēma visu preci un teica lai es vēl padomāju ko man vajag. Aizgāja gurnu...

A Aigarsx 18.07.2020

Proffit - Krāpšana

Krāpšana Krāpšana. Ik nedēļu pārnes piegādes laiku. Un apsolītajā piegādes dienā pat neinformē par to, ka prece netiks piegādāta. Tikai piegādes dienas vakarā patstāvīgi piezvanot viņi informē, ka piegādātājs nav izpildījis piegādes termiņus un jau trešo reizi piegāde tiek atlikta uz nedēļu. Neiesaku iegādāties preci pie šiem meļiem. Tāpat ļoti šaubos ka pa telefonu apkalpojošajam meitenei ir iegūta pamatizglītība. Ļoti sarežģīti ar šādu personu komunicēt.

M muuse 16.07.2020
Komentāri 1 Veikali

MAXIMA Akropole - Kase izsitis man pareizo cenu

Kase izsitis man pareizo cenu Maksima, akropole, akcija:) ) daivainās pistāciju Cenas, jo lielaks svars jo mazāk jāmaksā, visas stavēja viena palete, interesanti ka tur katra otra tāda ar tādu cenu atšķirību, kad jautāju zāles darbiniecei atbildēja, ka Cenas tik bieži mainas utt un ka kase izsitis man pareizo cenu:) ) neatceru ka pistācijas būtu maksima maksājušas 19 eiras:) ) pievērsiet uzmanību, akcijas cenai pirms, un tad skatat kas rakstīts uz iepakojumiem, iznāk jo lielāks svars jo letāk.. :) )

M maksimapis 16.07.2020

Maxima - Slikta attieksme

Slikta attieksme Labdien. Ja jūs kadreiz būsiet spiesti stradat maxima, tikai ne Jelgavas maxima "pilsētas pasāža". Tur vada istais tirāns, kurai ir pilnīgi pie pakaļas uz saviem darbiniekiem, viņa ir gatava savas peļņas del izspiest no cilvēkiem pedejie speki. Bedigas pārdevējas pēc garas mainas, vakaros spiesti skraidit pa piecam nodaļam, no zivim uz tortem, no tortem uz svaigu gaļu. Direktorei dazreiz ir teikts, ka tāda ritma ir loti gruti stradat, bet vina zin tikai vienu atbildi: " pati iz izlemusi te...

A Aaaa63 15.07.2020
Komentāri 2 Veikali

Bonaselect.lv - Bojāta prece

Bojāta prece Tika pasūtīts rakstāmgals. Piedāvàtais piegādes laiks 6 nedēļas. Atveda laicīgāk pēc ~5 nedēļām. Rakstāmgalds saņemts ar vairākiem defektiem, no kuriem divi ir par krāsoti. Defekti ir ļoti pamanāmi, lai varetu teikt, ka ir nepamanīti rūpnīcā. Tātad internetveiks sadarbijas ar ražotāju, kurš apzināti pārdod nekvalitatīvu preci, kura pie tam ir ilgi jāgaida.

I Ilze 15.07.2020

GPS Pro - Плохой сервис

Плохой сервис Не знают какую карту памяти использовать в камере, камера глючит, взали в ремонт. Походу и не отправляли никуда. Обменять не хотят, возврат не берут. Как глючила, так и глючит. Короче,120 е в топку. Кстати, в инструкции тоже нет инфы про карточку. Негатив исходит от продавцов, типа ходют тут, работать мешают. Жаль.

V Vadim31 12.07.2020

Maxima XX - Slikta attieksme pret zāles darbiniekiem

Slikta attieksme pret zāles darbiniekiem Lūdzu informēt visus kas grib aiziet strādāt uz veikalu maximaxx, kas atrodas rēzeknē, par sliktu attieksmi pret zāles darbiniekiem. Saskaņā ar likumu pārtraukumam ir jābūt 1 stunda, tomēr atļauj tikai 20 minūtes paēst, nevairāk, ja vairāk tad bļauj virsū, neskatoties uz to ka strādāsi 40 minūtes par velti. Neredz nemaz darbinieka centības, pazemo. Var piespiest strādāt divās maiņās par dienu.

Maxima - Garas rindas pie kases

Garas rindas pie kases Te Alūksnē ir lielā maxima uz pils ielas un mazā maxima. Adresi mazajai maximai nezinu. Man daudz tuvāk ir mazā maxima, tāpēc eju uz turieni. Pēdèjā laikā šinī mazajā maxima Alūksne strādā tikai viena kase un sastājas milzīgas Rindas. Ļoti ilgi jāgaida pat ar niecīgu pirkumu. Neviens nekādus tur 2 metrus starp cilvēkiem neievēro, jo Rinda vijās un ir gara. Cilvēku daudz un ilgi jāstāv un jāgaida kamēr vienīgais kasieris apkalpo. Pašapkalpošanās te nav. Ļoti neērta sistēma vai arī veikala...

Mini Rimi - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Jau 2 nedēļu laikā vēroju, ka veikala "Mini Rimi" (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) personāls šmauc pircējus. Pirms dažām dienām biju nopircis Jūrmalas desu (griesto) . Uz plaukta ir Cena 1,29 eur. Kasē man izsita 1,39 eur. Jautāju pārdevējai. Viņa tik noraustīja plecus un viss. Labi, intereses pēc, pēc 3 dienām pirku atkal šo pašu desu. Atkal izsita 1,39 eur, bet uz plaukta ir joprojām ir 1,29 eur. Un jau 2 nedēļu laikā situācija paliek nemainīga. 10 centi jau nav nekāda liela nauda, bet...