Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Maxima - Rupjš menedžeris

Rupjš menedžeris Viena no veikala menedžerēm, Larisa pateica man: "идите в задницу". Bērnu rati traucēja viņai strādāt, bet mans bērns 1.7 gadi stāvēja priekšā ratiem. Pabīdot manus ratus viņa pagrūda ne stipri manu bērnu. Es viņai pateicu, ka tā un tā notika. Uz ko saņēmu: "es negrūdu jūsu bērnu". "jā, negrūdāt, bet nākamreiz uzmanīgāk skatieties". "идите в задницу"

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien iepirktos Ķekava Maxima 02.08.2020 vēlos pateikt lielu paldies Ķekavas Maxima zāles darbiniekiem kuri palīdz, parādā... Un paprasa vai kaut ko nevajag palīdzēt un vēlos lielu paldies pateikt Ķekavas Maxima Kasieritei - jaunai meitenei, pozitīva, smaidīga, un vienmēr laipna.. Šī kasiere sēž 1. Kase.

Rimi - Apkalpošana

Apkalpošana Biju Rimi"Apelsīns" stāvēju gaidīju ar vīru, kad varēs dabūt no vitrīnas sveramos cīsiņus. Kad pienāca karta tur strādājoša veca kundze nāca pie mums bubinādama un kad prasīju iesvert man cīsiņus viņa to darija ar kailam rokam. Es prasīju vai cimdus nelotosiet, ko man atbildēja "rimi nenesa cimdus". Es protams atteicos no pirkuma un aizgāju blakus vitrīna, bet tur ar cimdiem starda. Es no izbrīna ne paskatījos vārdu, bet ja bus tāds atkārtojums ziņošu pvd. Ka neka pandēmija un tas nav higiēniski. Tos cīsiņus viņa ielika atpakaļ iepakojuma

Maxima - Slikts servis un rupjie darbinieki

Slikts servis un rupjie darbinieki Vakar 31. Julija pl. 8.05 iegāju veikala nopirkt gaļu. Un plaukti bija tukši. Šodien 1. Augusta pl. 13.15 atkal iegāju veikala pēc produktiem. Pigāju pie gaļas plauktiem un viņi atkal bija tukši. Uz jautājumu kad bus izlikta gaļa, darbinieks atbildēja kautkad. Tada attieksme jau apnika.

A Anna 01.08.2020
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Es esmu neapmierināta par maximas servisu, tāpēc ka: 1. Informācijas kase nestrādā, jo vai nu kasiere nav vai viņa ir ļoti aizņemta ar darbiem, tādejādi ir bloķēta pieeja cigarešu iegādei; 2. Kādu gadu pie maizes izstrādājumiem ož ļoti nepatīkami pēc vecas gaļas/puvuma/beigtas žurkas. Tāpat katru dienu eju uz šo veikalu, bet drīz plānoju vairs neapmeklēt, ja turpināsies veikala darbs ar minētajām problēmām. 😡

A Agita Ozola 01.08.2020

Maxima - Darbinieki

Darbinieki Maxima tikai vēl pāris niecīgus mēnešus atpakaļ plātījās, ka ceļ algas darbiniekiem... Un atrada variantu, nesamazinot darba slodzī, samazināt darba algu. Un kurš var ticēt tādam Trockinam, ko viņš te gvelž ar rakstiem soc vietnē par maximu...

T Totino 31.07.2020

Mego - Šausmīga attieksme pret klientiem

Šausmīga attieksme pret klientiem Bijam Mego Ilguciema 31a piektdien 31 jūlija 19: 45 un bijām izbriniti par to ka kassieris runāja pa telefonu un šausmīgi meta preci pēc izsitišanas... Bija teikts aizrādījums bet nekādas reakcijas nebija, bet blakus bija vecāka kasiere, un no apsarga budes vispār skanēja mūzika un smiekli... Vai tas ir normāli?

Stokker - Slikts serviss

Neiesaku veikalu un servisu Stokker! Īpaši servisu nē! Nodevu trimmeri servisā, jo bija degvielas šļauciņa pušu. Pie reizes palūdzu uztaisīt apkopi, - nomainīt eļļu, sasmērēt, pārbaudīt. Teica, nu, max divas nedēļas. Es saku, tāds sīkums un tik ilgi jāgaida? ! Esot sezona un Rinda. Nu, lai nu būtu, gaidīšu. Precīzi pēc mēneša zvana, ka nākamned. Būšot gatavs. Atbraucu nākamās ned. Piektdienas vakarā, bet trimmers vēl arvien nav gatavs! Reāla nekaunība! Piektdienas vakarā caur korķiem tiec līdz viņiem, lai pabrīvdienām varētu papļaut, bet vienkārši nav vēl gatavs! Attieksme zem katras kritikas!

A AgnisL 31.07.2020

Maxima - Nepareiza cena

Nepareiza cena Šodien Valmieras maxima nopirku vistas fileju nocenotu. Cena uz paciņas bija vienai 0.60eiro otrā mazlietiņ dārgāka. Atnākot mājās un pārbaudīt čeku secināju kā galā pārdota par dārgāku cenu un pat dārgāk nekā pirms nocenošanas. Pielikumā foto ar čeku un kartītēm. Uz veikalu nebija iespējams doties jo dzīvoju ārpus Valmieras.

Apkalpošana - Slikts serviss

Slikts serviss Контора, которая не ценит время своих клиентов и своё по всей видимости тоже. Специально ехала в Ригу, так как диву в другом городе. Первый раз пришла в клинику на процедуру лазерной эпиляции. Пришла заранее, что бы заполнить бумаги. Клиникой это место сложно назвать. Обстановка обычного офиса. В общей сложности прождала пока меня позовут в кабинет где-то около 40 мин. На вопрос когда меня примут был один ответ «вам надо ещё немного подождать». На процедуру я так и не попала, так как уже не было возможности ждать +40 минут от времени моей записи. Сервис ужасный. Потеряла уйму времени зря.

к Крис 31.07.2020

Maxima - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Imeni kasira, ne znaju. No za poslednie 2-3 goda. Incidenti toljko s nej. Neskoljko raz, probivala, boljshe chem bilo. Nikogda ne izvenjalasj. Zdachu davala iesli nalichnie menjshe, bivalo Cena na cenniki odna, v kasse drugaja, ustraivala shou hodjat zdesj raznie, priljudno! A ocheredj stoit. Kak minimum 2-3 raza neslo spirtnim konkretno. Eto vsjo poslednii paru let. Segodnja vecherom pokupaju produktu, pochti uze 22: 00. Predidushih kasir vsjo podskazala, na shto segodnja otlichnaja Cena...

Maxima - Saindēšanās

Saindēšanās Paldies maxima xx par svaigajiem salātiem, kura noveda pie saindēšanās, pie tam ne vienam cilvēkam, bet visai ģimenei! Izskatījās tik gardi salatiņi (kāpostu ar svaigajiem gurķiem, rasolu, siera salāti un krašķu salāti) . Tagad visa ģimene jūsu salātu dēļ guļ slimnīcā.

š Šodienas 30.07.2020

Maxima - Krāpšana

Krāpšana 28.07.2020 iegādājāmies cāļa fileju it kā par akciju 3.99 uz iepakojuma Cena par 577g.2.30e, bet čekā 4.38. Preci iegādājāmies Alūksnē Ojāra Vācieša iela 12. Mājās paskatījāmies, ka akcija bija citas firmas filejai, bet kāpēc uz iepakojuma nepareiza uzlīme un novietoti iepakojumi pie akcijas precēm?

P Piķis 29.07.2020
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Zaļi kartupeļi

Zaļi kartupeļi Esmu neapmierināta ar 25. Jūlijā nopirktajiem 2,5 kg iepakojuma kartupeļiem (svītrkods 4752050212334) , jo vismaz 2, oo kg bija zaļi un tos dabūju izsviest ārā, kas nozīmē, ka tie nav pareizi uzglabāti un ir pilni ar indīgo solanīnu. Pielikumā ievietotajā foto dažus no tiem var redzēt. : (

E elite 29.07.2020
Komentāri 4 Veikali

Rimi Alfā - Slikts serviss

Slikts serviss Neiesaku strādāt tieši Rimi Alfa. Ļoti slikta attieksme pret darbiniekiem. Nepamatoti ņem nost stundas un liek klāt kolēģiem. Pret darbinieku izturas kā pret " pēdējo mēslu "! Speciāli izdarīts viss, lai tu nevarētu par savām h cīnīties, jo līgumā minimālo h ir ļoti maz. Iemesls - esi pārāk augstās domās par sevi! Kad izsaki savu viedokli, sākas nomelnošana - cik tu slikts, ka pārāk gudrs utt. Uzkrauj tev vienam pašam tik daudz pienākumus, ar kuriem reāli viens cilvēks nevar tikt galā! Maiņā...

Rimi - Darbinieku nolaidība, preču kvalitāte

Darbinieku nolaidība, preču kvalitāte Labdien, dzīvoju Siguldā un pēdējā laikā sanāk iegriezties tc šokolādes rimi, 2 nedēļas nebija pieejami gurķi, c/g karbonāde nopirku 1.5 kg un tauki bija 600g ķirši sapuvuši pa apm. , 3 eiro un no visām kasēm strādā info centrs, pašapkalpošanās kases un no pārējām viena. Ejot ārā katrreiz redzu darbinieku pulku apm 6 līdz 8 cilvēki, smēķē un bļaustās neskaisti turpat pie ieejas. Veikala vadītājam brīvdienas? Maksā par nopīpēto? Es pēdējā laikā pamanu ka rimi zūd kvalitāte visās jomās... Liels fui... 😔

M milzis777 28.07.2020

Rimi - Обман по времени работы

Обман по времени работы Вопрос вечера. Гнал в магазин пришел к дверям 22: 57. Охранник не пустил. Я ему сказал что есть хочу. Тот начал что то грубить и оскорблять меня на латышском языке. 27.07.20. Rimi hipermārkets - Mežciems - Biķernieku iela 160. После такого даже не хочется туда ходить. Можно в магазин идти в 22: 57 когда магазин до 23: 00 работает?

Rimi - Neapkalpo

Neapkalpo Labdien, rakstu lai informētu ka Rimi Rīgā Tallinas ielā 27.07.20 ap 10 no rīta pārdevējas neapkalpo klientus. Pilns veikals ar pārdevējam neviena pārdevēja nebija kasē strādāja tikai pašapkalpošanās kases kurās var tikai ar karti norēķināties. Ļoti slikta pieredze šajā Rimī veikalā

Rimi - Bojāts produkts

Bojāts produkts Atgriežot iepakojumu atklājas, ka gaļai ir piemalts vēl kaut kas klāt. Jauktajai maltai gaļai vajadzēja saturēt tikai gaļu. Ļoti nepatīkami. Iegādāta maskavas ielas 256b rimi (iepriekš veikals saucās supernetto) , kuras ražotājs arī ir Rimi.

M Maris 27.07.2020
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Ужасный сервис

Ужасный сервис Весь продукт постоянно вытекает и коробочки упаковки которая сделана вон плохо.. На кассе пробивают код переворачивая упаковку... В сумке вытекает весь рассол... Сок... Были упаковки американские... Те норма а эти просто г... Но! Мало того бомжи открывают эти коробки.. Нюхают.. Хорошо что языком не лезут...

P porjadok 27.07.2020