Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Man interese tads jautajums, vai veikala stradajosa persona sava darba vieta drikst nomelnot citu acis veikala klientus. Man un manam pazinam ir nepatikami iet veikala kur viena konkreta persona nemitigi nomelno cilvekus pa visu veikalu un veikala vadiba neko nesaka jo ir koleges un draudzenes. Ka tas var but. Limbazniece

S Sauluks21 05.09.2020
Komentāri 15 Veikali

Euronics - Krāpšana

Krāpšana Nopirku telefona Stikliņu, atverot iepakojumu uzreiz skaidri redzams, ka tas nav priekš norādītā telefona modeļa. Apskatot iepakojumu, ieraudzīju, ka modeļa nosaukuma un svītru koda uzlīmes ir uzlīmētas virsū cita modeļa uzlīmēm. Protams čeku neesmu paņēmis un uz veikalu pašlaik nav iespējams vērsties ar sūdzību, bet ir skaidri redzams, ka tā ir pircēju maldināšana.

M Mārtiņš 04.09.2020
Komentāri 5 Veikali

ELVI - Nedroša vide

Nedroša vide Elvi filiālē Ģertrūdes ielā 105-k1 uz kāpnēm ir pretslīdes paklājiņi, kas nevis samazina paslīdēšanas risku, bet gan tieši otrādi - paaugstina kritienu risku. Esmu redzējusi cilvēku aizķeramies aiz tiem. Jau laiku ir nepieciešama to nomaiņa.

A Anna P 03.09.2020
Komentāri 1 Veikali

Jysk - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju gultu un matraci uz t/c spice, taču tur nebija iespējams sakomplektēt, tāpēc tika piedāvāts saņemt preci a. Saharova ielā. Atnāca sms, ka pasūtījums ir gatavs un aizdevos pakaļ un tur pēc 40 min Ilgas meklēšanas paziņo, ka darbinieks, kas meklē preci nav noliktavas pārzinis un nevar atrast vienu no četrām kastēm, kas paredzētas gultai. Vai tiešām nav iespējas sagatavot pasūtījumu uzreiz, ja reiz tiek paziņots, ka to var saņemt? Vienojāmies par bezmaksas piegādi uz adresi un tad pēkšņi...

P pircējs 03.09.2020
Komentāri 1 Veikali

Bonaselect.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājāmies dīvānu - gultu. Kad preci atpakojām un sākām likt kopā, izrādījās, ka nav kāju. Informējām internetveikalu. 28.08 pieņēma pieteikumu un apsolīja, ka piegādās uz norādīto adresi. 2.09 zvanījām atkārtoti, ka joprojām neesam saņēmuši dīvāna kājas, vedīsim atpakaļ preci. Atbilde bija, ka preci atpakaļ pieņemam tikai tad, ja prece nav aiztikta, tas ir demontēta interesanti, kā caur iepakojumu to var redzēt? Darbiniece bija ļoti nelaipna, pateica, ka tā gadās un lai citu atbildi...

A Aijuksa 03.09.2020
Komentāri 4 Veikali

TavaKafija.lv - Slikts Serviss

Slikta komunikācija no kuras varēja spriest ka ja kaut kas notiks kafijas aparātam - bus tāda pati vienaldzība, Līdz ar to pārdomāju pirkt. Komunikācija notika internet lapas čatā online.

J Juris DAT 03.09.2020
Komentāri 0 Veikali

AtrisinātaJysk - Kvalitāte briesmīga

Kvalitāte briesmīga Nopirku Jyska pašu dargāku palāgu dagnmar ap 25 eur pēc darbinieka ieteikuma ka tie ir kvālitātivie un pēc mazgāšanās krasa paliek tada pati. Viss tas ir mēli, pēc 3 mazgāšanas reizem krasa vairs nav pelēka, bet izbalējas un šobrīd briesmīgs skats un metams lauka. Izmēsti 25 eur. Pats interesantākais ka atstāju atsauksmi zem šī palagu Jysk majas lapa un tas netika publicēts... Fu Jyskam!

Rimi - Slikts Serviss

Slikts Serviss Vēlos sūdzēties par vecāko kasieri zaigu veikalā ir 2 kases un pašapkalpošanās 2 tur tikai ar kartēm, Rinda veikalā līdz otram galam bet viņa pastaigājas ar bērniem pa veikalu neliekot ies ne ziņas par to kā ir cilvēki kas vēlas uz mājām! Ceru ka rimi domšā vairāk par klientiem un beidzot viņu atlaidīs.

Z Zigzag 02.09.2020
Komentāri 14 Veikali

Maxima - Čeks

Čeks Kas notiek ar informācijas atspoguļošanu čekos? Neko nevar saprast, jāskaita ar kalkulatoru. «maxima» čeki pārvēršas lasāmvielā redakcijā vērsās limbažniece Anna, kura ir sašutusi par salīdzinoši nesen maxima veikalos ieviesto jauno kārtību, kā čekā tiek atspoguļots pirkums. Protams, atlaides preču iegādei ir patīkamas, un gan jau daudzi tieši to dēļ apmeklē šī tirdzniecības tīkla tirgotavas, tomēr jaunievedums, viņasprāt, apgrūtina gan pircējus, gan pārdevējus. Https://www.auseklis.lv/raksti/raksti/maxima-ceki-parversas-lasamviela

M marija1 02.09.2020
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Slikts servis

Slikts servis Šodien 31. Augustā 2020. Gadā pārdevēja vārdā Irēna, galerija centra rimi aptur mani pie izejas. Liekot man parādīt kur es esmu novietojis košlenu paciņu, īsāk sakot ar maigākiem vārdiem aiztur par košlenu paciņas zagšanu. Pārdevēja uzstājīgi paceļ balsi un liek man doties veikalā atrast šo košlenu paciņu kuru nejauši aiz steigas novietoju zemāk pie čupačupu stenda. Paldies rimi par fantastisku dienu!

J JorensJ 31.08.2020
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Гнилые арбузы

Гнилые арбузы В магазине торгуют гнилыми, забродившими арбузами. С виду многие, хотя не все, выглядят нормально, но внутри прокисшие. Также многие уже внешне выглядят испорченными, поэтому возможно вся партия такая. Скорее всего они были заморожены. Не рекомендую там покупать. Деньги вернули.

T/C Jēkabpils - Gaļa

Gaļa Tādu gaļu nopirku Jēkabpilī Rīgas ielā 120 nopirkta tika galvas pusītes no sākuma sadalīju gaļu lai varētu izvārīt tad kad tika izvārīta konstatēju ka smaka un griezu vienu gabalu jau pusu skatos līdzīgs strutām tek lauka nu kā var tirgoti tādu gaļu skaitas Latvija audzēta cugaļa uz veikali nenesu atpakaļ to smirdoņu izmetu lauka bet vajadzētu Pvd dienestu lai pārbauda ņiem gaļas produkciju ko viņi tirgo.

Maxima - Nav bezglutēna produkcijas

Nav bezglutēna produkcijas Kāpēc Jekabpils Maximas veikalos nav pieejams bezglutēna produkcija. Ir tikai pieejama maize, milti, makaroni (kuri vārot izjūk) galetes, sāļie kliņģerīši. Brīnos kad vēl tie ir. Mans bērns, kad es eju uz veikalu arī vēlas lai es viņam nopērku cepumus. Bet nav ko pirkt, jo te nav. Tomēr celiakija nav izredzēto kaite. Bērns vēlas arī pilnvērtīgi dzīvot. Uz Rīgu reāli nevaram aizbraukt, kur piedāvājums ir plašāks. Bet to jaunumu cepumi ar šokolādes glazūtu jau varētu ielikt veikala plauktā. Kāpēc neatlabstat slimos bērnus ar celiakiju. Tue arī vēlas kaut ko gardu.

Maxima - Šķietami nocenotu preču pārdošana bez norādītās atlaides

Šķietami nocenotu preču pārdošana bez norādītās atlaides Labdien, regulāri iepērkos veikalā Kastrānes ielā 14, ne vienmēr, taču esmu ievērojis faktu, ka nocenotās preces diemžēl tiek pārdotas par iepriekšējo cenu, bez nocenojuma. Esmu ievērojs šo jau reizes 3-4 pēdējo dažu mēnešu laikā, pieļauju, ka esmu ievērojis ne vienmēr. Protams, tas it kā ir sīkums, kura dēļ noteikti nepalikšu trūcīgāks, taču pats fakts rada aizdomas, turklāt pieļauju, ka daudziem cilvēkiem šis patiesi ir būtiski. Pievienoju foto no šodienas pirkuma..

Pepco - Slikts serviss un vadība

Slikts serviss un vadība Prieks, ka Balvos, beidzot ir atvēries veikals "Pepco". Taču visu sajūsmu nomāc veikalā valdošā atmosfēra. Sāksim ar to, ka veikals pēdējā mēneša laikā kļuvis nevīžīgs - preces sajauktas, nekārtīgas, plaukti pustukši, nesakārtoti un putekļaini, nav preces puikām... Kā arī palūdzot kādu preci, piemēram, dakšas - atbild, ka tas nav pārdēvēja kompetencē... Ļoti nepatīkami, ka vadītāja, stāvot pie kases, ož pēc cigaretēm. Un, manuprāt, pats trakākais ir tas, ka atnākot no savas "pī-pauzes", viņa...

Z Zaja23 27.08.2020
Komentāri 5 Veikali

Mego - Slikta attieksme pret klientiem

Slikta attieksme pret klientiem 22 augustā šī gada 2020 es iepirkos Preiļos Mego Rīgas iela 4d ar draudzeni un kad gājām uz kasi tur bija kasiere Jana Mežinska. Viņa nekautrējoties ne no viena mūs aprunāja ar citam klientiem. Cieņas pret klientu nav. Teica ļoti apvainojošus vārdus par mums. Kad pienāca mūsu kārta maksāt par preci viņa izturējās pret mums ļoti cietsirdīgi. Izlikas ka naudu pat neredz noliktu uz bļodinas. Ludzu pieņemiet mērus. Jo tā nav pirmā reize un nav tik ar mums. Daudzi cilvēki neizpratnē kā tāds cilvēks neadekvāta var strādāt ar cilvēkiem.

O Oksana1988 26.08.2020
Komentāri 2 Veikali

AtrisinātaProffit - Krāpšana un laika vilkšana, kā arī naudas neatgriešana

Krāpšana un laika vilkšana, kā arī naudas neatgriešana Nekādā gadījumā ar šo veikalu nesadarbojaties! Kā tas iesākās. Tas iesākās 22. Jūlijā. Iemetu salīdzini.lv konkrētos telefona modeļus. Šis veikals nez kāpēc tur ir ļoti augstu novērtēts un ļoti daudz vērtējumi. Lai pārliecinātos par veikalu vēl uzzvanīju un precizēju aptuvenos piegādes laikus. Viss notika ļoti labi un atbildēja arī izsmeļoši. Vienīgais, ka jāveic priekšatmaksa. 23. Jūlijā veicu samaksu. Pēc 9 dienām zvanu un prasu, kad tad būs man sieviete laipnā balsī atbild, ka pasūtījum...

T tako691 25.08.2020
Komentāri 27 Veikali

VIN-E SIA - Krāpšana, slikts serviss

5. Jūnijā veicu pasūtījumu, tūlīt apmaksāju, saņēmu 4. Augustā. Konstatēju, ka pasūtījumā nav ielikta 1 prece un vēl vienas pasūtītās preces vietā ielikta cita līdzīga prece, bet par to pašu cenu. Ziņoju tikai par nepiegādāto preci e-pastā un tad telefoniski. E-pastā atbildes nebija, un, kad vairākas reizes zvanīju no numura, ko uzrādīju pie pirkuma veikšanas, telefonu necēla, pacēla tikai tad, kad uzreiz pēc tam zvanīju no cita numura. Tad apsolīja izsūtīt apmaksāto preci pēc atkārtota e-pasta...

I Ina 25.08.2020
Komentāri 24 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, vēlētos saprast kāda funkcija ir kasēm, kas paredzēta vecākiem ar bērniem, un grūtniecēm. Kā arī, kpc cita pilsētas maxima šī funkciju Pilda, bet Saldū ne. Ja cita veikalā kasiere, piesaka pārējiem kad grūtniecēm un vecākiem ar bērniem ir priekšroka, tad Saldū tā pavisam noteikti nav, ne vienu pašu reizi, vai tiešām man pašai katru reizi ir jākliedz, kad varbūt tomēr apkalpos pa priekšu.

P Pircejsxxx 24.08.2020
Komentāri 10 Veikali

GPS Pro - Riepa aizmugurējā

Riepa aizmugurējā Sveiki. Aizmugurējā riepa ir nekvalitatīva. Visu laiku plīst kamera. Mainīta jau 4 reizes un skūterim tikai mēnesis. Tas ir vispār normāli? Skūteris izmaksāja 999 eiro. Man liekas, ka šādai summai ir jābūt arī kvalitatīvām riepām🤣 kamerai plīstot arī protektors ieplaisā.. Nācās arī protektoru pirkt 3 reizes. Katru reizi 25 eiro.. Tādas dusmas. Man nav ko pateik. Modelis Techlife X6. Nevēlaties sev nervus bendēt, tad labāk nepērciet šo modeli!

L Laura 24.08.2020
Komentāri 0 Veikali