Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Laiks - Slikts serviss

Slikts serviss "laiks" apkalpošana un serviss ir ļoti zemā līmenī. Atlīmējās vāciņš pulkstenim pēc pāris mēnešiem. Aiznesu salabot atteica, ka esot sitiena pēdas: d kautgan pulkstenis nebija sists. Teica varam salabot par samaksu😁 nācās pašam vienkārši salabot 👌 kā šādi šaraškina kantori vēl strādā, tas ir jautājums, jo apkalpošanas kultūra zem katras kritikas. Saprotu, ja tirgotu pulksteņus pa 20 eur, bet manā gadījumā pulksteņa Cena 320 eur bija.

E Edgars0423 06.06.2020

Kristiāna veikals - Apkalpošana

Apkalpošana 05.06 зашла в магазин Kristiāna послушать нишевые ароматы. Сотрудницы магазина были крайне не вежливы, пренебрежительны. Запретили знакомиться с ароматами. Вопрос: это магазин, или музей? Тогда уберите все с полок! Тестеры на то и тестеры, уж тем более, что я не наносила аромат на себя, а 1 пшик на блоттер! Жаль, что вы отпугиваете от себя покупателей. Очень разочарована.

Rimi - Šausmīgi negaršīgi tunča salāti

Šausmīgi negaršīgi tunča salāti Lūdz mīļais rimi nelieciet klāt tunča salātiem ābolus, kā vecos padomju laikos, kad gribēja svaru piedzīt, sabojā gan garšu, gan smaržu, turklāt sulojas un ir kaut kas vienkārši pretīgs, kā vēmekļi. Ir daudz citu garšīgu lietu, kas var aizstāt.

F Feja66 04.06.2020

AtrisinātaMaxima - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Vakar 03.06. Veikala plauktos pamanīju preci ar beigušos termiņu, jau kā 4 dienas pāri. (pielikumā foto) un sasodīts: kas tie par dezinfekcijas līdzekļiem? , citās Maximās etiķis, vakar šinī - aizdomīgs smakojošs šķidrums, kas oda pēc vecu olu kandžas.

V Vidze Aija 04.06.2020

Barbora.lv - Neapmierināts ar klientu apkalpošanu un gaļas piegādi

Neapmierināts ar klientu apkalpošanu un gaļas piegādi Veicām pasūtījumu caur Barbora servisu, kur starp visiem produktiem pasūtījām gaļas karbonādi. Gaļas Karonādes vietā tika atvesta sagriezta gaļa ar ādu, pēc izskata līdzīga cūkgaļas šķinķim. Padomājām, ka nekas, un uzrakstījām vēstuli uz Barbora epastu ar problēmas paskaidrojumu. Konsultants MARINA bez jebkāda paskaidrojuma un atvainošanās par kļūdu, vienkārši piedāvājā 2 eiro kuponu. Pēc atbildēm izskatījās, ka neviss klients ir svarīgs, bet Barbora ir vajadzīga klientam. PS: tā nebija vienīga reize, kad caur Barboru bija piegādāta slikta gaļa.

P Phoenix 03.06.2020
Komentāri 4 Veikali

Verners De - Nevaru nosūtīt un serviss nebrauc labot ledusskapi/ Bojājums un attieksme

Nevaru nosūtīt un serviss nebrauc labot ledusskapi/ Bojājums un attieksme Ledusskapis tika pirkts Siguldas pilsētas "Verners" elektropreču veikalā, pati dzīvoju morē Siguldas novadā, neko neizdodas sarunāt, jo arī nogādāt uz Siguldu ledusskapi man nav iespējams. Ir bijis atteikums no remonta servisa kādam atbraukt. Ko man labāk darīt, jo tuvojas arī siltāki laikapstākļi, pati saldētava ledusskapim strādā ideāli, bet pats ledusskapis kopš februāra mēneša pēc atkausēšanas vairs nesaldē? Mana kontaktinformācija: e-pasta adrese [slēpt]@gmail.com tālruņa numurs krievu valodā 25738088

S Spurava 01.06.2020
Komentāri 4 Veikali

Rimi - Attieksme

Attieksme Nekaunīga attieksme, jau vairākas reizes pēc kārtas. Darbinieki pārkāpj savas tiesības. Šāda attieksme pret klientu ir nepieņemama, nav skaidrs vai tiek domāts par ērtībām no uzņēmuma puses. Derētu rūpīgāk veikt darbinieku atlasi balstoties uz uzņēmuma vērtībām. Ja agrāk rimi bija manu optimālo izvēļu sarakstā, tad šobrīd tās statuss ir samazināts uz ne tik optimālu izvēli. Paldies.

Barbora.lv - Обман. Ужасный сервис. Деньги на ветер.

Обман. Ужасный сервис. Деньги на ветер. Делюсь горьким опытом! Первая покупка в barbora на сумму 60 евро, произошла изумительно! Я стала клиентом! Продукты привезли отборные, и, причем все! Дали промокод на скидку 2 евро.. Вторая покупка чуть разочаровала. Доложили не всё, но также дали промокод. При второй покупке зарегистрировала карту paldies, получила скидки. Наклейки maxima не дали! 3,4,5,6 покупка-ну это уже слишком! Покупок сделала на 289,47 евро за 2 недели (были праздники, днюхи и т. Д.) торты заказывала 2 раза - хрен...

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Vēlos izteikt savu sirsnīgu pateicību veikalā maxima burgeri bufetes darbiniecēm Inita un Sintija. Abas meitenes vienmēr ir laipnas, pozitīvas un lietišķas. Viņu ieteikumiem var droši ticēt un paļauties uz tiem. Vienmēr cenšos iepirkties viņu maiņā - lai ir pozitīvs garastāvoklis uz visu dienu! Paldies viņām. Ar cieņu Aleksandrs

Dormeo - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Atnācu uz veikalu Dormeo Spice Home. Es teicu, ka man sāp mugura un vajag stingrs virsmatracis. Viņi parādīja man virsmatraci green tea un teica, ka tas derēs ideāli un ir izmantota speciāla tehnoloģija. Virsmatrača paraugs bija virs cieta matrača, tāpēc bija grūti novērtēt tā efektivitāti uz vietas. Kad ieradāmies mājās, izsaiņojām matraci tad pat par 8 stundam tas pilnībā neizlīdzinājās, kā bija solīts veikalā. Pēc vienas nakts izrādījās arī, ka virsmatracis ir diezgan mīksts un neder...

D DmitrijsSem 27.05.2020
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Labdien, šodien nopirku jau safasētus Cēzara salātus maxima Grostonas ielā. Lūdzu pārbaudīt to sastāvdaļas, jo uz iepakojuma rakstīts - fileja, siers... Romiešu salāti, mērces sastāvdaļas, siers... Ziniet tajos salātos nebija i smakas no filejas un siera, tikai vien salāti romiešu, mērce un grauzdiņi... Ko lai Saka krāpšana.

Izdevniecība Petergailis - Uzņēmuma darbinieces sauc par meli 8 men pēc darījums

Uzņēmuma darbinieces sauc par meli 8 men pēc darījums Pirms gandrīz 8 mēnešiem iegādājos mācību grāmatas izdevniecībā petergailis. Precīzi runājot - 02.09.2019 protams, sen neatceros vai maksāju ar pārskaitījumu (pērkot internetā) vai klātienē skaidrā naudā (tāda opcija arī pastāv) . Pēc 8 mēnešiem man uz mobilo zvana kundze gados un paziņo, ka es neesmu samaksājusi un melojot paņēmu grāmatas, sakot, ka maksājums veikts. Ņemot vērā, ka ir pagājis tik ilgs laiks, es tiešām nemāku komentēt kādā veidā veicu apmaksu, bet es droša, ka neko neesmu...

Bonaselect.lv - Slikta komunikācija

Slikta komunikācija Izsaku pretenziju attiecībā uz preces saņemšanu. Pirmkārt, operatoru nevar sazvanīt, bet saziņa notiek caur e-pastu. Šāds komunikācijas veids nav pats labākais ar klientiem. Otrkārt, nav norādīts, ka birojā nevar saņemt preci, tikai noliktavā, kas atrodas citā vietā. Treškārt, saskaņā ar uzņēmuma mājas lapā norādītajiem Gps norādījumiem uzrādās cits uzņēmums (sIa Latmarkets) un korpuss 1, nevis Snīķera iela korpuss 2. Ceturtkārt, iebraucot noliktavas teritorijā snīķera ielā, nav skaidras norādes, kur jābrauc. Pie noliktavas vārtiem (rampas) ir maza balta plāksnīte ar Bonaselect nosaukumu.

I Illi Nois 24.05.2020
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Для чего разметки на полу?

Для чего разметки на полу? Я лично соблюдаю все меры предосторожности в связи с Covid, но в магазине, продавец, отгородившись от покупателей стеной из оргпластика, не дождавшись пока я заберу свой товар и чек, начала обслуживать спешившего нарика, который не соблюдал дистанцию, для чего тогда вся эта показуха? Разметки на полу, перчатки и дезраствор, если мы обслуживаемся одновременно? Хочу особо заметить, что в магазине мы были только два покупателя.

T tina 22.05.2020

AtrisinātaELVI - Sargs

Sargs “Paldies” sapratīgam Elvi nacista-sargam, kurš redzot mani, kad es stāvu uz vienas vietas, gaitenī ar mazo suni rokās, kliedza uz manīm, lai es pametu telpu. Man un manim sunim no āras sekoja lielas šķirnas suns klaidonis , kurš visu ceļu uz mani rēja. Vienīgas , kas mani vareja izglābt bija Elvi (cerēju, ka sagaidīšu, kad liels suns aizies projām). Elvi sargs izejot no savas būdiņas , redzot lielo suni sāka kliegt uz manīm, lai es tinos prom, un ja neiešu, tad izsauks policiju. Visu šo momentu...

T Tsap 21.05.2020

Mego - Ваш охранник не соблюдает этикет и дистанцию

Ваш охранник не соблюдает этикет и дистанцию Ваш охранник геннадий совершенно не соблюдает во-первых этикет приносит в руки квас здоровывается за руку вмешивается в личное пространство ведет себя по - хамски кидает других охранников подкладывая им бутылки, якобы они их украли постоянно курит у магазина трубку воняет табаком болеет сахарным диабетом все жалуется нет маски защитной нет дистанции нет никаких правил - просьба уволить его незамедлительно - в противном случае магазин потеряет несколько клиентов от лица многоэтажного соседнего...

AtrisinātaProVento - ProVento / Tirgoņi bez vainas apziņas

ProVento / Tirgoņi bez vainas apziņas Iegādājos preci ar piegādi. Piegādes laika prece, jeb iekarta tika sabojāta. Uz jautājumu vai varam atgriezt pirkumu vai saremontēt, kaut detaļas lai iedod lai paši varētu sariktet atbilde viena! Ne mēs jums piegādājam ne mūsu problēmas (sazinies ar kurjeru)! Velies detaļas brauc pakaļ un iegadījies! Neiesaku nevienam šo iestādi!

R Ricardo33 20.05.2020

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Esmu ļoti vīlies Rimi darbībā, ja jūs ļaujat šitā apsaimniekot savas stāvvietas Eiro parks, jūs esat tādi paši kretīni kā viņi. Protams, kad esmu pats vainīgs, jo nepaspēju 5 min laikā ievadīt mašīnas nr. Tagad 30 eiro sods. Vairs Rimi neiepirkšos, tad jau labāk Maxima

I Ivars 19.05.2020

Maxima - Krapšana

Krapšana Cilvēki esat modri, akropoles maxima joprojām krāpjas: ( (nu ja mani vien ir šogad apkrāpuši vairāk ka 10 x tad tā jau nav nolaidība bet sistēma, šoreiz apkrāpa par 1,35 eiro, cik cilvēku noteikti nemaz to neievero, vai nu neiet pakaļ tam eiro? Rit atgriezīšu preci un atgūšu naudu, mani interese kā viņi tiek gala ar kasi iznāk tak pārpalikums? Skat bildes.

V vecais otto 17.05.2020
Komentāri 3 Veikali

Barbora.lv - Atlaiž no darba, bez iemesla

Atlaiž no darba, bez iemesla Labdien! Neiesaku nevienam iet strādāt uz Barboru. Pieņem darbā uz pārbaudes laiku, un atlaiž bez iemesla, atlaizti ļoti daudzi un pieņem vietā jaunus darbiniekus. Nespēj nodrošināt ar darba ekipējumu, telefonu, skeneri, formu... Tie kas izmanto barbora.lv pakalpojumus, iesaku apdomāt ko sūtat, it īpaši dārzeņus un augļus neiesaku, jo citi darbinieki liek viņus uz dullo, kvalitati neskatās vispār, ka tik nokomplektēt pasūtījumu.

M Marta112 16.05.2020