Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

SIA m79.lv - krāpšana

Miļie pircēji (šobrīd jau laikam apkrāptie), LŪDZU, LŪDZU vērsīsimies policijā ar iesniegumiem par ,,labāko" internetveikalu SIA ,,m79.lv", kurš ar klientu nesazinās un neinformē par pasūtījuma gaitu,(kā sola) telefonos neko sazvanīt nevar, uz e-pastu neatbild. Ja mēs visi savus iesniegumus sapludināsim kā mazas straumītes, veidosies liela upe un policija būs spiesta kaut ko uzsākt pret krāpniekiem! Sāpīgi, ka pirmas pasūtījuma veikšanas neiepazinos ar šo lapu. Man kā II gr. invalīdei ir divtik sāpīgi zaudēt 30,- euro no savas ne pārāk lielās pensijas!

1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Plānota piegade 30.12 nenotika. Jaunais gads, viss ir pārslogots + tas COVID. Viss ir saprotami. Nosutiju e-pastu un saņemu atbildi ka prece tiks piegādāta 11.01. 13 un 14.01 izdevās sazvanīt info centru. Abas reizes atbildēja ka rit būšot. Esot noliktavai vai jau komplektējad. 18.01 - info centra darbinieks apsolīja noskaidrot un atzvanīt atpakaļ. 20.01 - cits darbinieks solīja atkal pārbaudīt un uzrakstīt e-pastu. Nesaņemot ne zvanu ne e-pastu, izlēmu dažas dienas vēlāk aizbraukt uz veikalu...

Expressshop - Atsūtīta cita prece

Atsūtīta cita prece Pasūtīju bērna boksa maisu ar kodiņu 14002, paredzēt vecumam no 10-13g, par 28.00eiro, bet atsūtīja boksa maisu ar kodiņu 14003, kas paredzēts no 9-12g... Un par tādu pašu cenu... Sūtīju zvanot, man teica, tie#i, ka tāds modelis ir pieejams un varēšu to iegādāties. Varēja vismaz pazvanīt vai uzrakstīt, ja pasūtītā prece nebija pieejama, nevis sūtīt citu.

Prc.lv - Обман,мошенничество.

Обман,мошенничество. Сделала заказ 16.01.2021 г. На товар Aeg Bps351120m на сумму 396,29, затем получила счёт, который оплатила через банк. Через три дня позвонила, пришло смс писать в вацап и на почту. Написала спросила когда будет товар, ответили через неделю примерно. Товар так и не получила. Написали пишите отказ деньги вернём, написала отказ нет не связи, не денег, не товара

Prc.lv - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana 11.01.21 pasūtīju vienu preci no prc.lv. Solīja piegādāt preci 2-14 dienu laikā. 19.01.21 rakstīju viņiem whatsapp lai noskaidrotu cik tālu prece ir nonākusi. 20.01.21 viņi atbildēja, ka man ir jānoformēju naudas atmaksu jo pasūtījums tika aizkavēts u. T. T. Tā arī darīju nu jau pagājušas vairāk kā divas nedēļas naudas kā nav tā nav. Žēl ka nelasīju atsauksmes...

Prc.lv - Slikts serviss. Preci neesmu saņēmusi.

Slikts serviss. Preci neesmu saņēmusi. Preci pasūtīju decembrī, ar saņemšanu uz vietas birojā (atkrīt sūtīšanas ilgums). Ir februāris un vēljoprojām neesmu to saņēmusi. Vairākkārt centos sazināties gan epastā gan whatsapp, lai noskaidrotu vai preci maz saņemšu uz ko man atbildēja, ka saņemšu paziņojumu kad varēšu braukt precei pakaļ. Tā nu es vairs negaidu preci (pasūtīju citur un pāris dienu laikā saņēmu), bet gan gaidu atbildi uz epastu, kurā minēju, ka vēlos, lai man atgriež naudu. Nez vai tā arī būs jāgaida 2 mēnešus. Pirmā pieredze ar prc.lv un noteikti pēdējā. Komunikācija 1 balle.

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Decembrī pasūtīju bērnu ragavas. Pacietīgi tās gaidīju sakarā ar svētku laiku. Tā kā pēdējos gados mūsu ziema ir tik nepastāvīga, dabūjām ātrāk citur ragavas. Pienāca janvāris un no mana pasūtījuma ne ziņas, ne miņas. Veikala mājaslapā atradu e-pastu un uzrakstīju vēstuli. Vēlējos zināt vai drīzumā būs mans pasūtījums, ja ne vēlētos no tā atteikties un saņemt atpakaļ naudu, jo ilgāk vairs negribu gaidīt. Uz savu e-pastu atbildi nesaņēmu. Pēc dažām dienām nosūtīju vēl vienu e-pastu. Atkal...

Ozzone - Neatbilstoša prece

Interneta veikalā pasūtīju sporta bikses m izmēru, Elektro zilā krāsā. Prece pilnībā neatbilst ne pēc krāsas, ne pēc izmēra. Koši zilās krāsas vietā bija blāva un neizteiksmīga krāsa. Katrā gadījumā ne tādā kā sagaidīju. Jo šajā mājas lapā konkrētais modelis ir norādītas daudz dažādās, košās krāsās. Mājas lapā pievienoju komentāru par preci. Par preces neatbilstību ne pēc krāsas, ne pēc izmēra, bet negatīvus komentārus interneta veikals nemaz nepievieno pie preces. Negodīgi.

Xnet - Patērētāju tiesību u.c. pārkāpumu kalngals

Patērētāju tiesību u.c. pārkāpumu kalngals Traģiska uzņēmuma disciplinētība, pārkāpumi, pilnīgs haoss. Pasūtīju uz Z-svētkiem dāvanu krusttēvam, piegāde nākamajā dienā - brīnišķīgi, briest pozitīva atsauksme par piegādes ātrumu. Saņemu sūtījumu, atveru - sieviešu smaržas. Dienu pirms z-svētkiem. Dāvana vējā, kovids - neko ātrumā jaunu nopirkt nevaru, viss slikti. Nekavējoties viņiem rakstu - prasu, kā labos situāciju. Pēc svētkiem - 25.12. Formāla atbilde - paldies, ka ziņojāt; atvainojamies pa neērtībām; lūdz norādīt adresi, kur...

220.lv - Pārdod lietotas preces

Pārdod lietotas preces Saņēmu bērnu interaktīvo rotaļlietu lietotu! Iepakojums aizlīmēts ar parastu līmlentu un pati rotaļlieta visa vienos skrāpējumos! Pakratot rotaļlietu, iekšā kaut kas stipri grab. Noteikti kāda detaļa nolūzusi. Lietotu preci nu noteiktu nevēlējos dāvināt bērnam svētkos... Paldies 220.lv par sabojāto svētku noskaņu. Ārkārtējās situācijas laikā neko citu arī nepaspēju pieteikt.

Save24.lv - Vai nav krāpšana? Vai produkti ir oriģināli?

Vai nav krāpšana? Vai produkti ir oriģināli? Vai kāds ir ko pasūtījis no šī te internetveikala? Vai preces ir oriģinālas? Vai tas nav apmāns un krāpšana? Vai droši pasūtīt un tiešām smaržas un kosmētika ir oriģinālas? Nevēlos nopirkt pakaļdarinājumu, tad labāk maksāju vairāk, bet par oriģinālu. Aizdomīgi lēti tur viss. Kas ir smaržu testeris, ne orģinālajā iepakojumā, smaržu testeri ir stiprāki kā smaržas, tie parasti veikalos tā arī tiek izmantoti. Kā ar pārējo kosmētiku, vai tā ir profesionālā? Man ļoti svarīgi to zināt, vai prece ir oriģināla. Pakaļdarinājumu man nevajag. Paldies

Nopirkt.lv - Krāpšana

Krāpšana Pēc preces pasūtīšanas atnāca apstiprināšanas e-pasts ar ziņu: "dotā vēstule apstiprina, ka jūsu pasūtījums ir pieņemts apstrādei. Obligāti sagaidiet ziņu par to, ka pasūtījums ir gatavs saņemšanai. Mūsu menedžeris sazināsies ar jums tuvākā laikā. " neviens nesazinājās ar mani, preci nesaņēmu, rakstīju e-pastu prasot vai ir kādi jaunumi. Atbildēja, ka šodien izsūtīs. (šo saņēmu pirms mēneša, prece vēl nav saņemta) . Pēc pāris nedēļām atkārtoti rakstot, manus e-pastus ignorēja. Zvanot uz...

Prc.lv - Nepiegādā preci, ignorē ziņas

Nepiegādā preci, ignorē ziņas 07.01. Apmaksāju pasūtījumu. Apstiprinājuma ziņā tika norādīts, ka preci piegādās 2 - 7 darbadienu laikā. Protams, tie bija meli un preci es neesmu saņēmis vēljoprojām. 21.01. Rakstīju, lai informē par sūtījuma aptuveno piegādes datumu. Nesaņēmu atbildi ne watsappā, ne epastā. Rakstīju arī pēc tam, kantoris turpina ignorēt. Rodas iespaids, ka esmu izmetis naudu. 😄 briesmīgākais klientu apkalpošanas serviss. Precīzāk sakot - klientu apkalpošana šajā uzņēmumā netiek veikta. 😄

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci no m79.lv ar domu kad rakstīts preci piegādājam 1-2dienu laikā.. Pasūtīju preci pirms 6dienām, prece kā nau tā nau, bet nauda samaksāta! Rakstot uz viņu norādīto e pastu neviens neatbild ignorē.. ! Vismaz tad naudu lai atgriež par nepiegādāto preci!

Xnet - Pasūtījuma piegāde

Pasūtījuma piegāde Ļoti slikta pasūtījumu piegāde shēma. Vel raksta klāt ka ātra piegāde. Pasūtīju bērnam paklāju, kaut kur 20 datumos ‘atbilde bija - jūsu pasūtījums būs 2 februāri’ te kad taisīju pasūtījumu rakstīts ātra piegāde ,2 februāri saņemu sms ka mans pasūtījums būs 19 februāri. Taisīju pasūtījumu uz 25-26 janvāri. Xnet tad nerakstiet ka jums ir ātra piegāde.

AtrisinātaTopy.lv - Krāpšana

Krāpšana Interneta veikals topy.lv, kurš saņem naudu un preci ne piegādā. 18.01.2021. Bija pieteiktas preces uz 201,91 € - 19.01.2021. Veikta apmaksa. Līdz 2.02.2021. Prece nav saņemta. Sazināties nav iespējams. Zvanot uz norādīto numuru +371 24112277 - dzirdama mūzika un tā var gaidīt ilgi. Pats izturēju 10 minūtes. E-pasts [slēpt]@topy.lv neatbild. Attēlā vēl topy.lv klientu atsauksmes un mans rēķins SIA "Drk Group" reģistrācijas numurs: 44103114171

1a.lv - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Не покупайте у них ничего! Мошенники! Пришли за товаром перед рождественскими праздниками, выдали коробку, заплатили на месте. Решили на меcте укрыть коробку, так как по габаритам показалось не то, а там совершенно другой товар в 30 раз дешевле! Там же на месте попросили выдать верный товар или вернуть деньги, и нам отказали! Обещали выплатить на счет, так как на месте вернуть наши наличные средства, которые мы им отдали 3 минуты назад, они не могут! Уже февраль, пошел 3ий месяц постоянно звоним, ездим в гости и корят завтраками, что делать? Товар дорогой, очень жалко денег.

Serenity - Tirgo izlejamās smaržas

Tirgo izlejamās smaržas Pasūtīju smaržas uz serenity.lv un nekad nebija pretenziju par piegādi vai kvalitāti. Šoreiz pasūtīju smaržas Moschino I Love Love (tos lietoju jau vairāk nekā 10 gadus un zinu, kāds vīniem ir aromāts) , bet atnāca iepakojums un pudelīte no Moschino, bet iekšā ielietas kaut kādas drausmīgas smaržas, ar saldo, nepatīkamo aromātu. Tagad 100% varu secināt, ka serenity.lv pārdod viltotas smaržas.

Douglas - Krāpšana, slikts serviss, maldināšana, ņirgāšanās par pircēju, preces nepiegādāšana

Krāpšana, slikts serviss, maldināšana, ņirgāšanās par pircēju, preces nepiegādāšana Biju douglasā, internetveikalā pasūtījusi 5 paciņa sun tās visas saņēmu vienā dienā - sestdienā, visas dienas garumā, man ik pa brīdim pienāca sms, ka jāizņem paciņa omnivā pēdējā tika aizsūtīta pat uz citu pakomātu, tai pašā dienā! Nesūta ilgu laiku un tad ik pēc kāda laika! Vai tiešām bija jāieliek nākošā tikai tad, kad es iepriekšējo esmu izņēmusi, atgriezusies mājās un pēc kāda laika jāskrien atpakaļ, putenī un aukstumā jāstāv Rindā četras reizes! Es pat no sākuma nepamanīju, ka pēdējā paka...

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Jāpievienojas citiem cilvēkiem kuri pasūtīto preci tā arī nav saņēmuši un nauda nav atgriezta. Pasūtīju matu griežamo mašīnīti 18.01.2021 tika veikts pārskaitījums uz prc.lv kontu atnāca apstiprinājuma sms ka prece tika apmaksāta. Gaidīju pasūtījumu līdz 29.01.2021 bet nesagaidīju, tad rakstīju whattsap, bet ir 100% ignors. Neiepērkaties prc.lv paliksiet bez naudas un bez preces.