Meklēšanas rezultāti

Laima - Slikts sastāvs ( Komentārs)

Slikts sastāvs Drūmā realitāte - gribi ēd, gribi need! Lai produkcija spētu tajos plaukto noturēties ilgāk, tad arī tie 70% kakao uz 50% ir jānomaina.

Pļaviņu novada ģimnāzija - Murgs ( Komentārs)

Murgs Par drāmām un intrigām šaubu nav, vēsturē nav bijis tāds brīdis, kurā skolās nenotiktu mazbudžeta ugunsgrēka piektā sezona. Bet sūdzības autorei (kuras "lielākais bērns bija ļoti zems mācībās" un mazākais izskatās, ka notur līmeni) šķiet, ka viņas brīnumbērni nesaņem kvalitatīvu izglītību, un tas ir pie vainas nesekmībā. Ja labi grib, gudrs kļūt var arī zaru būdā pie sveces liesmas, un, kamēr skolā nenorisinās burtiska kara darbība, es neticu, ka mācību vide traucē mācīties. Drīzāk stulbums, vot tas traucē reāli: d

ELVI - обман покупателей ( Komentārs)

обман покупателей PIEKRITU PAR AUGSTAJAM CENAM JĀ .ESU APMEKLEJUSI DAUDZUS ELVI VEIKALUS ,BET VIĻANOS TUR MEITENES GAN IR TIK MĪĻAS ,ATSAUCIGAS IT IPAŠI ALKOTLETA MEITENE.NAV AR DRUMU SEJU KAS SEZ KASE

L liliu 13.11.2016
Komentāri 4 Veikali

Vulkans M - Krāpšana, ( Komentārs)

Pašas firmas vadītājs - Valērijs ir pretimnākošs, sakarīgs vecis, kas zin kā rūpēties par to, lai darbi notiktu - vienmēr laikā materiāls, instrumenti - vien vārd sakot - priekšnieks ar lielo burtu! Voldiņa kungs (vai jaunskungs nezinu) ir tikai palīdis zem viņa - kaut gan darbinieki strādā "vulkans m" Dairis ir tikai kā starpnieks, kas uzņemas šefību un strādniekiem maksā no 3-5 euro stundā! Automātiski tie, kas strādā pie Voldiņa nesteidzas un tāpēc saņem kapeikas. Prasa no strādniekiem...

Balticom - Вымагатели ( Komentārs)

Вымагатели Rascals. Sethemba, nomhlinzeki wakho wamanje, ukwenzeka Footeeyaan. Waxaan rajeynayaa, bixiyaha aad hadda, si ay u dhacaan Draniami. Mamy nadzieję, że z obecnego dostawcy, występuje Darebáci. Dúfajme, že sa svojím súčasným poskytovateľom, dôjde

SIA Pigu Latvija/220.lv - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien cienījamā Svetlana! Mēs ļoti atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām, šobrīd daram visu iespējamo, lai labotu radušos situāciju, Kolēģi ar Jums sazināsies tuvākajā laikā, lai piedavātu Jums ērtu risinājumu. Vēlreiz atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām.

ELVI - Nekartība cenas,un ari plauktos ( Komentārs)

Nekartība cenas,un ari plauktos Labdien! Paldies Jums par viedokli. Esam sazinājušies ar veikalu Daugmalē. Par cenu zīmju neatbilstību pie kases ir grūti komentēt, jo netiek minēts konkrēts datums vai produkts. Ja Jūs novērojat, ka cenas plauktā un kasē atšķiras, lūdzu, dariet to zināmu personālam, lai mēs varētu novērst kļūdu pēc iespējas ātrāk! Runājot par maizi – maize vienmēr tiek pasūtīta pietiekamā daudzumā. Problēma, visticamāk, bija tajā, ka plaukti netika laicīgi papildināti – mums trūkst viena darbinieka...

Lulu Pica - Darbinieka visatļautība ( Komentārs)

Darbinieka visatļautība Nevienam nav jāsadzīvo ar bērna raudām. Vecākiem pašiem jābūt pietiekoši apzinīgiem un saprotošiem, lai ar savu klātbūtni netraucētu apkārtējiem. Neviena pretenzija un nekad nav pret bērnu - visi tak saprot, kad arī lielākā vecumā bērni paniķojas. Pretenzijas ir pret vecākiem, kas uztver bezmaz vai - esmu nu dzemdinājusi, nu i visi tagad pieņemiet kā ir. Nebūs tā. Vecākiem jādomā pašiem par to, lai netraucētu apkārtējiem. Var tak raudošu mazo paiet nost vai iziet ārā - nomierināt, un tad...

Latvijas Televīzija - nav subtitru latviešu valodā ( Komentārs)

nav subtitru latviešu valodā Kanalu saraksts kas pieder Modern Times Group: Bezmaksas TV TV3 Sweden TV3 Norway TV3 Denmark TV3 Hungary TV3 Estonia TV3 Latvia TV3 Lithuania TV3 Russia TV3+ Denmark 3+ Estonia & Latvia TV5 Рига TV3 PULS Viasat4 TV6 Sweden TV6 Baltics TV6 Norway TV8 Sweden TV8 Lithuania TV10 Prima Family Prima COOL Prima Love Prima ZOOM Nova Diema KinoNova Diema Family Viasat 1 TV1 CTC Домашний Че LNT Kanāls 2 TV5 ННТВ Maksas TV Viasat TV1000 TV1000 Action TV1000...

Latvijas Televīzija - nav subtitru latviešu valodā ( Komentārs)

nav subtitru latviešu valodā Bet VIASAT kanali pieder Modern Times Group! Viasat Viasat Film Viasat Film Action Viasat Film Nordic Viasat Film Family Viasat Film Classic Viasat Film Drama Viasat Sport Viasat Fotball Viasat Hockey Viasat Motor Viasat Golf Viasat Sport Baltic Viasat History Viasat Explore Viasat Nature Viasat Crime

Rīgas Veselības Centrs - Kopējais tālruņa numurs ( Komentārs)

Kopējais tālruņa numurs Atvainojoties par sagādātajām neērtībām un pilnībā izprotot Jūsu neapmierinātību, vienlaikus gribam informēt, ka, tiecoties nodrošināt pacientiem ērtāku pakalpojumu pieejamības koordināciju, mūsu Zvanu centrs vienlaikus apkalpo visas sešas Rīgas veselības centra filiāles. Diemžēl dažkārt centra operatori nespēj atbildēt uz visiem zvaniem, jo īpaši tas attiecināms uz mēneša pirmajām dienām, kad tiek atvērts pieraksts uz valsts apmaksātajiem pakalpojumiem. Darām zināmu, ka pierakstu iespējam...

DGD - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Izdrāz par to Dreimanim sievu

L Laizonis 28.07.2016
Komentāri 7 Celtnieki

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Cenai neatbilstošs pakalpojums ( Komentārs)

Cenai neatbilstošs pakalpojums Jūtu tev līdz! Man arī sāpēja zobs. Aizgāju uz šo klīniku, teica zobs glābjams... tātad pirmajā procesūrā man norāva 186€ . Pēc tam devos noņemt dreni! Tad sapratu, ka jātiek vaļā no šīs klīnikas, jo tas krēsls or īstākais naudas sūcējs!!! Pierakstījos citur pabeikt kanālu ārstēt vienusakņu zobam... citā klīvikā teica ka vienīgais ceļs ir aizpildīt kanālus un pagaidu plombe. Un beigās tiltiņš jāliek...es teicu ok.. sāka urbt un no zoba nekas nepalika pāri;( un nācās raut ārā. Samaksāju 25€. Sanāk katkevičas zobārstniecība ir īstākie naudas sūcēji...

Ineta Rijniece - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Jā, un interesants ir acīmredzamais fakts, ka uzdodiet šo jautājumu ANONĪMI, baidoties atklāt savu patieso identitāti caur sociālajiem tīkliem, kā to darām mēs, visi pārējie.

Bērnudārzs Jāņtārpiņš Salaspilī - Bērnudārzs Jāņtārpiņš Salaspilī-ņirgājas par vecākiem, vājā līmenī sagatavo skolai, traumas un 2 pazuduši bērni – iestāde ar tārpiem ( Komentārs)

Puika, kas 5 gadus apmeklēja dārziņu, pēkšņi mēnesi pirms izlaiduma "maina dzīvesvietu", protams, uz izlaidumu nenāk. Iemesls, puikas tētis sacis dzīvot ar auklīti, kurai pašai ir divi bērni. Romāns ilga no pagājušās vasaras. Protams, mamma neizturot spiedienu, izņēma bērnu no dārziņa un aizbrauca dzīvot uz citu pilsētu. Vai tiešām iestāde nenosaka darbinieku uzvedības/ētikas normas, daram kā gribam un ar ko gribam?

M Mamma81 03.06.2016
Komentāri 9 Izglītība

AirBaltic - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien, Lillija! Vēlos izteikt nožēlu, ja Jūsu iecerētais lidojums neizdevās kā sākotnēji plānots. Tāpat arī vēlos paskaidrot, ka lidojuma atbilstība aviācijas normām un tehniskajām nepieciešamībām ir aviokompānijas prioritāte tāpēc tiek uztverta ļoti nopietni. Mēs daram visu iespējamo, lai Jūsu lidojumi noritētu iespējami mierīgāk un patīkamāk. Jūsu izteiktais viedoklis tiks ņemts vērā mūsu turpmākajā praksē. Gaidīsim Jūs mūsu lidojumos atkal!

BITE - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss ak kada [slēpt]@!!

Sia Dakini - Krāpšana ( Komentārs)

Martin,Tu doma maksat algu,par nostradato laiku Norvegija? Tavi un mistiska Grigorija meli,vairs cauri neiet.Dakini ar Norvegijas uznemeju nav nekadu sakaru,par dzives vietu un parejo maksa Norvegijas uznemejs,Dakini ir Skan haus apaksuznemejs,nekrapiet cilvekus!Apkraptie drosi ejiet uz instancem ka daram mes to,vini izbrauc uz stradnieku nezinu.Jautajumu gadijuma [slēpt]@inbox.lv,palidzesu jo pasi par savam tiesibam cinamies,un bus panakumi.Neticiet dakini solijumiem,! Maris Laugalis.

M marisla2 21.03.2016
Komentāri 27 Būvniecība

Transfergo - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Sveiki, signen! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ir reti gadījumi, kad mūsu banka sastopas ar tehniskām ķibelēm, kas ietekmē naudas piegādes laiku. Mēs vienmēr cenšamies naudu saņēmējiem izsūtīt pēc iespējas ātrāk, taču dažkārt rodas apstākļi, kurus ietekmēt nav mūsu spēkos kā tas atgadījās pagājušajā nedēļā. Mēs darām visu, lai šādas situācijas neatkārtotos. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ar sveicieniem, TransferGo komanda