Reitings Kafejnīcas, bāri

5.Ritenis
25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

LIDO - Neapkalpo pat ar mazu suni somā un atstāj manu meitu badā!

Neapkalpo pat ar mazu suni somā un atstāj manu meitu badā! Zinot, ka ar suni pavadā nevaru iet iekšā lido restorānos, biju paņēmusi līdzi somu kur ielikt suni.. Tā ka galva tikai manam miniatūrajam taksim ārā. Pavārs paziņoja, ka ar suni nedrīkst. Es pateicu, ka paņemšu ēdienu un iešu āra terasē ēst. Atcirta, ka ar suni nedrīkst arī āra terasē. Jūs nopietni? ! Un vispār man neservēs ēdienu. Piebildīšu, ka biju kopā ar savu astoņgadīgo meitu, kura ļoti gribēja ēst! Jājautā, vispār kāpēc cilvēks kas pasniedz ēdienu, Pilda arī apsarga funkcijas? Viņam...

Bistro Vistinas - Slikts serviss

Vakar 10. Jūlijā iedeva vecas vistas. Visu vakaru no 10. Jūlija līdz 11. Jūlijam vemšana bija un caureja dienas garumā. Nācās atcelt visus plānus, jo saindējies ar vecām vistām gulēju mājās un mocījos. Nedrīkst tur iet, alkatīgās darbiniece grib noindēt klientus.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti lēni darbinieki, stāv Rinda, visi mocīgi gaida savus pasūtījumus. Saņemot savu pasūtījumu (kafiju un saldējumu) hesburger darbinieks vienkārši liek paplāti uz pasūtījuma galda un iet prom. Nekādas runas par sasveicinājumu, ne viena vārda piedāvāt kafijai cukuru vai kociņu maisīšanai. Darbinieks ar negatīvu sejas izteiksmi saliek pasūtījumus un apgriežās ar muguru pret klientiem. 11.07.2024

Lauvas nams - Ēdienā ciets gabals

Pasūtīju caur bolt food, karbonādi franču gaumē, apēdot līdz pusei vienā mirklī bāc un jūtu ka kautkas ļoti ciets trāpijās tajā galā, izspļāvu, un super zoba gabals kopā ar nesaprotamu cietu lietu kas bija gaļā, atgādināja kaulu. Rezultātā zobs ir salauzts un ir jāiet labot! Uz ko bolt food neko izdarīt nevar!

Hesburger - Tārps ēdiena

Tārps ēdiena Tārps bērnu naggeta un menedžere saka ka tas nav viņu atbildība bet kas būtu ja bērns apestu to tārpu. Menege pat ne teica ka viņu sauc.

Mcdonald's - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Šodien pēc Ilgas maiņas atbraucām kopā ar vīru mcdrive'a, pasūtījām divus lielus komplektus kopā ar mērcēm. Tādā sajūta, ka darbinieki paši nezin menu un ko viņi tur dara, jo bija pasūtīts mccrispy, kasē mums jautāja par mchicken, pēc tam aizsūtīja mūs holdā, mēs drusku pagaidījām un saņēmām ēdienu. Labi, viss ok, atbraucam mājās un sapratām, ka mums neiedeva mērces, to mēs nepaspējām ieraudzīt, kad pārbaudījām pasūtījumu. Bija drusku sad samaksāt par mērcēm un nedabūt nevienu no tām (

Kafijas Draugs - Krāpšana

Krāpšana Šodien iegādājos veikalā kafijas automāta atkalkotaju, redzēju kā ir akcija, maksā par vienu bet dod divus. Pārdevējs no plaukta paņēma vienu pudeli, izsita kasē, es samaksāju un jau devos projām. Viņš otru pudeli pat nepiedāvāja. Es jautāju par otru pudeli, saminstinājās un teica ka būtu iedevis, bet izskatījās kā nemaz nealka man atdot.

Mcdonald's - Jēli kartupeļi, nepareizi burgers, nav salmiņa!!!???

Jēli kartupeļi, nepareizi burgers, nav salmiņa!!!??? Pasūtījum no wolt vistas deluxe lielo komplektu un realitāte dabūja kaut kādu pavisam citu lielopa burgeru (needu liellopu) . Frī jēli cik jauki grauzt negatavu kartupeļi un vienkārši jēlu kartupeli. Loti bēdīgi viss ko spēsu teikt. Vairs nesūtišu un neesošu no turienes.

Cata - Bezkaunīgs autobusa šoferis

Bezkaunīgs autobusa šoferis 21.06.2024. 14:00 braucàm no arīgas uz Medzabākiem ar CATA autobusu MB-9222. Līdzi bija 3kg smags taksītis. Ietīts sedziņā un klēpī sēdēja. Šoferis, necienīgi runā ar pasažieriem un saka, ka sunim vajag uzpurni utt. Izkāpjam no autobusa, viņš turpina runāt kā ar tādu savu bērnu. Man 23. gadi ,ar kādām tiesībām tā izrunājas?!. Kopš kura laika 3kg sunim jaliek uzpurnis, ja suns ir sedziņā/somā ielikt. Vai uz šoferiem neattiecas atbilstoša apkalopšana un atbilstoša komunikācija ar pasažieriem. Ar saviem nepilgadīgajiem bētniem, lai tā bubina!

Cata - Slikts servis

Slikts servis Iekāpjot autobusā es samaksāju ar braukšanas karti, nu labi bišķi šķībi turēju bet aizgāja aparāts, šofresi man sāka teikt "vai vecāki tev nekad nav mācījuši" talāk nedzirdēju jo viņš murmināja, beigās es lūdzu vai viņš atkārto viņš skarbi pateica "neko" un es aozgāju tālāk, vēl 4 cilvēkiem aiz manis viņš kaut ko līdzīgu arī bija teicis, bet lieta tāda tas nebūtu pieņemami jebkurā gadījumā tā teikt bet it sevišķi nepilngadīgiem pusaudžiem,(mums visiem bija zem 17). Un pat ja tas bija tik slikti...

AtrisinātaMcdonald's - Neiespējams iegūt apsolīti, proti, iespēju iepirkties 24/7 kā tas arī ir minēts

Neiespējams iegūt apsolīti, proti, iespēju iepirkties 24/7 kā tas arī ir minēts Labrīt, Esmu pie jūsu restorānā, bet diemžēl nav iespēja nopirkt savu iecerēto ēdienu, lai gan neatnāca agri ir 6:49 vēl aizvien šķietami ēdināšanas vieta vēl nav atvērusies. Šādi ir jau noticis vismaz divas reizes un esmu nepatīkami pārsteikta, darbinieki, šķiet, pat neievēro, ka kāds gribētu kaut ko nopirkt. Iesaku ja jūs arī rakstiet, ka pakalpojumi ir iespējami 24/ 7 tad man šķiet tad vajadzētu turēties pie šādiem principiem. Nepatīkami apbēdināta, Adrija Rose

FLIXZ - Nedalās

Nedalās Man ir ļoti liela sūdzība par FLIXZU. Viņš nopirka mums 2 xxl kebabus un nepadalijās. Apēda abus kebabus iebāžot mutē abus reizē un norijot.Visa mērcīte tecēja no lūpām, man ļoti gribējās pargaršot. Tagad nekad neuzzināšu kā garšo tie kebabi ko flixz apēda. Ļoti bēdīga diena man un es pakāsu naudu ggstandoff.:(

Caffeine - Slikts serviss

Slikts serviss 7. jūnijs 2024. gads Nezinu kā sauc šo darbinieci , bet varu apraksturot viņas izskatu- rudi/sarkani mati, brilles, adidas bikses. Pieņem pasūtijumu bolojot acis un nelaipni atbildot. Pasūtot kokteili viņa uztaisa viņu, neielej krūzē un nedod, un aiziet pārtraukumā kad ir pieņēmusi pasūtījumu un nav iedevusi to klientam. Nepilda savus darba pienākumus.

Olimpiskais centrs rimi - Bojajums

Gribēju pateikt ka ļoti biezi vien redzu mazu puisīti kurs regulāri pērk rimi olimpiskajā centra galas salātus un sasaldētas piciņas. Pēc tam viņš aiziet uz blakus restorānu lai paņemtu dakšas pa brīvu, jo rimi tas nedod. Un visulaikku redzu to ka tad kad viņš paēd viņš nevis noliek tas atpakaļ bet tupa izmet yas daksas ara. Es domāju tā mazu kartupeli vajadzētu sodīt kārtīgi.

AtrisinātaLIDO Alfa - Bojāts ēdiens

Bojāts ēdiens 31.05.2024. Caur lido mājas lapu veicu pasūtījumu ar pašizvešanu no lido alfa. Pasūtījumā bija 3. Mintajas un sviesta pupiņas. Mintaja bija netipiski sala. Pēc ēšanas 2. Pieaugušajiem un 1. Bērnam pēc aptuveni 2-3 stundām palika slikti, slikta dūša, stipra caurejā un sāpēs kuņģi. Visdrīzāk zivs bija sabojāts, tāpēc arī bija netipiski saļš, ar specifisku garšu. Visas brīvdienas sabojātas un vēl joprojām nav līdz galam labi. Par savu naudu nopirktas nepatikšanas un problēmas ar veselību. Tā ir attieksme! Ļoti slikta pieredze!

Kafijas Draugs - Slikts serviss un attieksme

Slikts serviss un attieksme Iegādājos Kafijas draugā kafijas aparātu, pēc trim mēnešiem sūtīju pa garantiju, jo tecēja ūdens no sāniem. Viss ok, tehnika ir tehnika, ražotāja brāķis utt. Par to nebēdāju, bet vairāk man izbesīja attieksmē, kad pazvanīju uz Kafijas Draugs, tur man Marija atbildēja tādā tonī itkā es viņai pašai liktu taisīt to aparātu. Es visu viņu garantijas servisa mājaslapā aizpildīju un kurjers atbrauca aparātam pakaļ. Biju priecīgs par ātru servisu, kādas 4 dienas un aparāts bija atpakaļ. Vaina nebija...

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Pēdējās nedēļas, gandrīz katru vakaru, reisā Cēsis-Mārsnēni - Lisa brauc viens un tas pats autobuss, kurā nestrādā kondicionieris (skaņa ir, bet jēgas nekādas) , lūkas aizskrūvētas ar n-tajām skrūvēm. Ņemot vērā stipri silto laiku, vakarā autobusā ir īsts pirts efekts, ja kādam cilvēkam ir problēmas ar sirdi vai vēl kaut kas nopietns, tad šāds brauciens var beigties tā pašvaki...21 gs. Pasažieru pārvadājumi varētu būt augstākā līmenī, nevis kā brauciens uz izturību! Catas vadība varētu pasekot līdzi sava autobusu parka atbilstībai kvalitatīviem pasažieru pārvadājumiem!

Mcdonald's - Higēna

Higēna Tika redzēts, ka personāls McDonaldā strādā bez vienreizējiem cimdiem. Ik pa laikam ieslauka drēbēs un turpina strādāt.

Silva - Slikts serviss

Slikts serviss 23.05.2024 tika pasūtīts sāļais kliņģeris uz 1.5 kg. Samaksāju 20.50 EUR! Cerēju, ka būs pildījums, bet ...skopums ir augstākā līmenī - vistas tur iekšā varbūt bija uz dažiem gramiem... pārvarā sausa mīkla! Bezgaršīgs. Samaksāju tikai par miltiem... un vissssssss! Mana dzimšanas diena sabojāta pilnībā! Lūgums nesūtīt šo preci! Un vispār noskaidrojiet pirms pasūtījuma cik grami ingredientiem vispār ir jābūt pasūtījumā!

Latvijas policja - Policija pārkāpa liku aizturot

Mani sauc Konstantīns Komanovs. Redzēju sociālajā tīklā TikTok šo video: [slēpt]@rudibremanis/video/7371469249098911008?_r=1&_t=8mZ2Lkg5sgb. Policija pārkāpa kodeksu, nestājoties priekšā sarunai aizturēšanas laikā, un nespēja izskaidrot situāciju. Aizturēšanas laikā policijas darbinieks izraisīja aizturēšanu veselības problēmas. Policija viens kauns Latvija.