www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

Maxima - Slikta apkalpošana

Šovakar 21:53 ,stāvam rindā ,lieki piebilst ,ka pašapkapošanās kases puse jau bija aizslēgta ,puisis tikko, tikko bija veicis savu maksājumu ,kamēr es biju pagriezusies pret vīru kaut ko jautāju viņam ,pēkšņi atskan dusmīgs uzaicinājums skaļā balsī *LŪDZU* ,nepagāja pat piecas sekundes ,bet blondā neapmierinātā dāmīte uz manis kliedz ,ka esot jau 22:00 ,esmu vienkārši šokā ,kā viņa var tā atļauties ,turpina uz manis kliegt par neko ,neviens aiz mums nestāvēja ,nevienam rindu neaizkavējām par piecām sekundēm . Rodās jautājums uz veikalu drīkst doties piemēram 21:50 vai uz reiz tevi metīs ārā?!
Šo sievieti jau esmu ievērojusi labu laiku ,vienmēr neapmierināta sēž savā krēslā,pret vīriešiem smaidīgā un laipna. Šķiet ,pat otra sieviete ,kas stāvēja blakus nokaunējās viņas vietā. Lūgums iemācīt darbiniekiem ,pareizu pieeju klientam. Vai arī uzrakstīt uz durvīm ,ka 21:55 nozīmē slēgt ,jo dāmai jāskrien mājās . Pati esmu restorāna vadītāja un zinu ,ka šis ir nepieļaujami . Un mēs veikalā nebijām vieni ,tātad publiski centās mani apvainot/pazemot.

4 st atpakaļ

J

C Cilvēks16 4 st atpakaļ

Vai Jūs neatceraties,covid laikā,kad bija komandantstunda,veikalus arī slēdza ciet 5 min.atrāk,jo darbiniekam vēl taču ir jasaskaita nauda,janomazgā kases. Nekad nesapratīšu, kāpēc ir jāskrien veikalā pēdējās minūtēs? Otrs, varbūt kāds iegādājās alkoholu,jo to arī sistēma neļauj pārdot tieši plkst.22.00,kasiere gribēja ātrāk apkalpot.

J Jk24 4 st atpakaļ

Cik man zināms kovida laiks ir beidzies!
Kases kurās apkalpo ar naudu ,jau sen šajā veikalā gan drīz vai nedarbojās ,vis maz jau gadu ejot tur neesmu redzējusi ,ka kādu pieņem pie tādas kases. Pārējās kases bija jau aizslēgtas , tik cik viņam ir jāizsit z atskaites un man ir jājūtās vainīgai . Neko viņa negribēja ātrāk apkalpot ,jo pati skenēju savus produktus ,kamēr viņa man pakausī kliedza . Gribēja vienkārši izgāzt savu žūlti uz kādu un tā biju es .