Meklēšanas rezultāti

1a.lv - Nepienācis sūtījums ( Komentārs)

Nepienācis sūtījums Labdien, Mēģinājām ar Jums sazināties telefoniski diemžēl nesekmīgi. Dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Šobrīd Jūsu pasūtījums ir gatavs saņemšanai. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

1a.lv 08.10.2018
Komentāri 0 Datori

1a.lv - Nepareizs preces piegādes termiņš ( Komentārs)

Nepareizs preces piegādes termiņš Labdien, Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

1a.lv 04.10.2018
Komentāri 0 Bērni

Norvik banka - Maiņas kursi ( Komentārs)

Maiņas kursi sūds ne banka ar stulbām durām kuras nemāk atbildēt uz jautājumiem.. prusaki

Aigars31 05.09.2018
Komentāri 1 Bankas

Medical plus - Slikta attieksme pret klientu ( Komentārs)

Slikta attieksme pret klientu Jā tieši tā arī daram, bet aizmirsās kaut kā jums pateikt

B brigita12 02.09.2018
Komentāri 14 Ārsts

1a.lv - Maldinošs saņemšanas datums ( Komentārs)

Maldinošs saņemšanas datums Labdien. Diemžēl, nevaram Jūs identificēt kā klientu. Dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

1a.lv - Piegādes termiņš ( Komentārs)

Piegādes termiņš Labdien. Diemžēl, nevaram Jūs identificēt kā klientu. Dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Ilona Matvejenko un Aivars Krumins - Krapšana ar kreditiem ( Komentārs)

labdien darām to uzrakstam iesniegumu

Melnsils Kempings - Slikts serviss ( Komentārs)

"mazliet vairāk smaida no apalpojošā personāla, visi tādi drūmi kā būtu nosodīti" - nē, nu jūs taču esat īsteni sadisti! Jūs atpūšaties, viņiem jāstrādā, un par to vēl viņiem būtu jāsmaida?

Denim Dream - Nekvalitatīvas preces ( Komentārs)

Nekvalitatīvas preces Pārdevējas/Vadība šeit ir laipna TIKAI TAD KAD VĒLIES KAUT KO PIRKT. Tas ir bieži sastopams ne tikai Denim Dream, bet tur es bieži jūtijos negaidīts. Bet! Situācija ļoti izmainījies, malači!

Cityparks - Krāpšanu, likumdošanas pārkāpšana ( Komentārs)

Krāpšanu, likumdošanas pārkāpšana skatos ka tajā vienības gatves "maximā" cityparks ir galīgi aptracis, dienu un nakti starp mašīnām nervōzi pīpēdami peld drūmi džeki ar tumšiem lokiem zem acīm no pārstrādāšanās, iekšēji lūdzoties, lai kārtējais aizmārsītis (-īte) dieva dēļ tik neieliek logā pulksteni, jo acu priekšā smukā vēdeklī jau vīd trīs desmitnieciņi un piecītis...

P pagpag 12.06.2018
Komentāri 6 Pārējās

Narvesen - slikts serviss ( Komentārs)

slikts serviss Galvenais, par kafiju kārtīgu drāmu uzburt.

Dainis 06.06.2018
Komentāri 3 Veikali

Veselības Centrs Valeo Liene Palmbaha otolaringologs - Neadekvāta rupja rīcība ( Komentārs)

Mūsu ģimene ir ļoti pateicīgi dr. Lienei Palmbahai par viņas ārstēšanas metodēm, labo sirdi un atbildīgo attieksmi pret savu darbu. Man 40 gados ar astīti piedzima pirmais bērniņš un jau pirmajā mēnesī mēs nokļuvām slimnīcā ar bronhītu, ko noķērām Vienības gatvē izsaucot ātro palīdzību, jo meitai bija kolikas. Pēc 4 dienām izrakstījāmies, bet palika viena problēma, sausi puņķi. Sākās karstums un tie palika pavisam traucējoši. Skalojām ar sālsūdeni, nekā. Bērns palika pavisam kašķīgs, e...

Maxima - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Daram tā ka tu ned*rs vinam virsū ja? Acīmredzot nopietna problēma un tu smejies par cilvēka gramatikas problēmam? es tavu ābolu tulīt sasitīšu!

E-VĀRTI - Krāpšana! ( Komentārs)

Krāpšana! JĀ ,RIKTĪGS PID.RS..APKRĀPA ARĪ Bauskā-objektā zaļā iela 5 ...nesamaksāja ne par materiāliem ne par darbu...ko daram?

Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Nemākuļi ( Komentārs)

Nemākuļi labi nemuldi , man 40 gadi aizgaju uz biķerniekiem, analizes nodot, bakstija man to venu entas reizes, ta analižu noņemeja , lidz beidzot pasauca kadu tur sievieti kas stradaja registratura un ta uz pirmo durienu noņema analizes

SIA Kube - Mēbeles ( Komentārs)

Vikk, mēs KUB MĒBELES, tomēr gribētu zināt ,kā Jūs tikāt apkrāpts? Kad Jūs pie mums bijāt un ko pirkāt? Mēs nekad nevienu neesam apkrāpuši, mēs rūpējamies par katru klientu un pārliecināmies , ka no mums aizejot viņš paliek apmierināts. Visi biznesi var saskarties ar grūtībām un neparedzamiem apstākļiem, var ražotājs kļūdīties, transporta misēkļi un t.t . Ir svarīgi ,kā problēmas tiek risinātas, mēs to darām godprātīgi, citos gadījumos par savu reiķinu, kaut gan neesam problēmas autori. Nekādā...

Daugavpils Reģionālā Slimnīca - Bērna spīdzināšana ( Komentārs)

Bērna spīdzināšana 23 durieni 2 dienas

S sievas virs 21.03.2018
Komentāri 3 Ārsts

Latvijas Republikas Valsts kontrole - Kāpēc veikali produkti. Padārgu ( Komentārs)

Kāpēc veikali produkti. Padārgu Tieši tā, valstij ir jānodrošina xxx pakalpojumi. Diez kāda primārā iemesla dēļ pastāv valsts. Valsts pastāv lai varētu nodrošināt savu pilsoņu drošību, kārtību un primārās vajadzības. (Darbs, veselības aprūpe, pensijas un tt..). Lai to visu varētu finansēt valsts no iedzīvotājiem ietur samaksu nodokļu veidā. Un nevajag attaisnot valdību un ierēdņus ka viņi to izlaupa! Pazūd miljoni - neviens tos nespēj atrast. Izputina bankas - vainīgo nav. Kādus likumus pieņēmuši lai sevi noturētu valdības krēslos! Ar šādu attieksmi turpinot, gara acīm redzu drūmu nākotni pēc 10 gadiem Latvijā!

Rd Electronics - Krāpšana un preces bojāšana. ( Komentārs)

Krāpšana un preces bojāšana. Mihails, ja Tu ierīci saliesi tā, ka pa visām malām ūdens iekšā, nu tad gan viss var notikt ātri un smagi. Bet, ja tas ir neliels šķidruma daudzums - kaut vai piliens. Tas uzreiz Tavu datoru nenosvilinās, tas pat nožūs, bet, ja būs ticis klāt kādam elementam, kas uzlodēts uz plates, nu tad ķīmija izdarīs savu darāmo. Un nebūs nekādi specefekti no amerikāņu kino.

T Tong Po 27.02.2018
Komentāri 12 Datori

1a.lv - Dara ko grib. ( Komentārs)

Dara ko grib. Labdien! Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.