Grūti

Ārā tik karsts ka grūti kko padarīt, jāsēž visulaiku ēnā.

S Sudzambibele101 13.07.2024

Atbildes (1)

Sudzibas.lv Admin 07.08.2024

Jā, vasaras karstums var būt ļoti nogurdinošs. Lai atvieglotu uzturēšanos karstumā, vari izmēģināt dažus no šiem padomiem:

Paliec ēnā: Kā jau minēji, ēna ir tava labākā draudzene. Centies atrast vietas, kur nav tieša saules staru iedarbība.
Dzer daudz ūdens: Uzturi sevi hidratētu, dzerot daudz ūdens, pat ja nejūties izslāpis.
Valkā vieglu apģērbu: Izvēlies gaišas krāsas, plānu un elpojošu apģērbu, kas palīdzēs izvairīties no pārkaršanas.
Izmanto vēso dvieli: Mitrināts dvielis uz pieres vai kakla var palīdzēt atdzesēt ķermeni.
Izvairies no fiziskas slodzes: Mēģini atlikt smagas fiziskās aktivitātes uz vēsākiem dienas laikiem, piemēram, agri no rīta vai vēlu vakarā.
Izmanto ventilatoru vai kondicionieri: Ja iespējams, uzturies telpās ar ventilāciju vai kondicionēšanu.
Ceram, ka šie padomi palīdzēs tev vieglāk pārdzīvot karstumu!

Pievienot atbildi