Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Slikts servis ( Komentārs)

Slikts servis Tu centies atrast google pēc iespējas gudrākus vārdus? Te ir vairākas lietas nepareizi. Swedbank nav smart ID uzturētājs, ja problēma būtu globāla, tad paziņotu visiem Swedbank lietotājiem, līdz ar to pats vien esi kaut ko sačakarejis.

N Noboby 03.10.2019
Komentāri 9 Bankas

Swedbank - Kas tas tāds ir? ( Komentārs)

Kas tas tāds ir? maugļi Luminors ņem man nost 2.2$, bet Swedbank vispār neko, mīlu Swedbank. Kredītkartes ne vienmēr ir izdevīgas, jo tu aizņem naudu no bankas uZ procentiem.

Swedbank - Tukumā apkalpošanas problēmas ( Komentārs)

Tukumā apkalpošanas problēmas Vai tiešām Tukumā nav neviena valūtas maiņas punkta? Ja bakas darbinieks tevi neinformēja par to, tad pastāstīšu, ka tevi gaida arī paprāva komisijas, Ja ir norēķinu konts Swedbank -3,00 EUR. Ja nav norēķinu konta Swedbank(valūtas maiņa pieejama par summu līdz 1 000 EUR vai ekvivalentu citās valūtās) - 6,00 EUR. Šai bankai ikdienas darbā ir citas prioritātes nevies naudas kasēšana vai manīšana.

Pacco_al 22.11.2018
Komentāri 3 Bankas

Gelvora - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss ...kas radušies par 11.05.2014 noslēgto līgumu Nr. 207702005. Visi jautājumi par iepriekšminēto saistību nokārtošanu ir risināmi ar Jūsu jauno kreditoru - SIA “Gelvora”, Reģ. nr. 40103837691, un visi maksājumi jāveic SIA “GELVORA” norēķinu kontā AS “Swedbank”, konta Nr. LV46HABA0551039500305 SIA “GELVORA” paziņo, ka augstākminēto saistību kopējais apmērs uz 03.03.2016 sastāda EUR 454.54, tajā skaitā : Pamatparāds: EUR 222.32 Procentu parāds: EUR 0.00 Līgumsods: EUR 0.00 Nokavējuma procenti: EUR...

A/S Rigas namu apsaimniekotajs - Мошеничество ( Komentārs)

Мошеничество Ivo Lēcis (RNP) получает свои проценты с должников то что у него есть выход на SWEDBANK через cудебного исполнителя Rolands Venbergs точно знаю и ему не выгодно с вами договариваться. Официально это инфоримация стоит 8,60 €, но жадный SWEDBANK мне её продал за 440,00 eur. Очкарик работает.

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Tikko atvēru swedbank lapu, internetbankai, sadaļā, kur jāpieslēdzas izmantojot kodu karti, ievadīju random lietotāja Nr un paroli. Tas ko sistēma izdeva: Nepareiza parole / kods / lietotāja numurs! Pieļauju, ka šādu kļūdas kodu sistmeā izdod jebkurā gadījumā, kad kaut viens no ievadītajiem parametriem ir nepareizs. Artūr. Es pieņemu, ka ļoti liela daļa Latvijas cilvēku izmanto Swedbank. Pačeko kāda ir reakcija šajā saitā uz Tavu sūdzību - neviens nesaprot, kur Tev problēma. OK, sauc visus par "banāniem". Bet Tev tiešām neliekas dīvaini, ka Tu viens saproti to ko sūdzies/raksti?

T Tong Po 13.03.2018
Komentāri 11 Bankas

Swedbank - Swedbank krāpnieki! ( Komentārs)

Swedbank krāpnieki! Nu nesāc. Swedbank jau dēļ viena tāda tava viedokļa neko nedarīs. Pats pielāgojies bankai. Ik pēc pāris stundām vismaz ieskaties savā kontā, nevis novel vainu atkal uz Swedbank uzņēmumu!

L LMR3561 05.03.2018
Komentāri 27 Bankas

Swedbank - neatgriež iemaksāto naudu bankomātā ( Komentārs)

neatgriež iemaksāto naudu bankomātā Swedbank jau trīs nedēļas neatgriež un neieskaita kontā naudu kuru bankomats " norija" , telefoniski solīja atrisināt divu nedēļu laikā, klātienē , ka atrisinās līdz 4.12. , joprojām nekā! Bankas klerks man sejā pasaka, ka bankomāts redz nav atpazinis naudu, tātad viltota ... pirms iemaksājiet naudu swedbank bankas atomātos , apdomājiet labi, varat palikt bez naudas uz ilgu laiku, iespējams, ka pataisīs Jūs par zagļiem un naudas viltotājiem !

N nelaime 06.12.2017
Komentāri 11 Bankas

Swedbank - Swedbank krāpnieki! ( Komentārs)

Swedbank krāpnieki! absurds! Swedbank bankomāti Saharova ielā ,veikala MEGO telpās ,jau ilgāku laiku neizsniedz skaidru naudu. vai Swedbank aptrūcies naudiņas,ar ko papildinat bankomatu saturu? labs sižets raidījumam " Bez Tabu"

M Maris 21.07.2017
Komentāri 27 Bankas

Swedbank - Slikts serviss, attieksme ( Komentārs)

Slikts serviss, attieksme Piešķīra Nordea. Mr. vai Mis Tong Po. Ātro neesmu izmantojis, ir bijis tikai patēriņa kredīts bez kavējumiem vai citām kredītreģistra atzīmēm. Vai arī minētais līzings. Es vēl saprastu, ja tiešām būtu nekorekti norādījis informāciju vai melojis par esošajām saistībām, bet pat šādā gadījumā tas liekas dīvaini, jo Nordea deva savu akceptu. Draugiem ir bijusi līdzīga situācija, ka Swedbank nevēlas dot bez pamatojuma. Vadoties pēc šī visa secinu, ka man un Swedbank "nav pa ceļam".

DNB Banka - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Vai ne. Es biju vienkārši šokēta tur esot. Kad teicu ka vēlos kontu naudas darījumiem vienkārši, man atbild - "bet jūs taču varat izmantot swedbank kontu", kad jautāju vai tad man nevar būt divi konti, viņa atbild, "var, bet kāpēc jums vajag ja jūs līdz šim izmantojat swedbank" . Tad es jautāju - nu tad ne, viņas atbilde - "tad ne".

I Ieva Zirne 21.07.2016
Komentāri 11 Bankas

Pēteris Strods 15.10.1958 - krāpnieks ( Komentārs)

...lokā, biju tāda muļķe, ka apmaksāju viņa Tele2 rēķinu. Tā, ka uzmanieties arī šādu krāpniecības formu viņš piekopj. Pierādījumam bankas izraksts; Izpildīšanas datums 28.04.2015 Saņēmēja nosaukums TELE2 SIA Saņēmēja konts LV12HABA0140803321700 Swedbank AS Summa 36.20 EUR Aizvērt maksājuma detaļas » Saņēmēja reference 853357913 Maksājuma mērķis Tele2 rekins K.853357913 Dokumenta numurs 1610 Maksātājs XXXX XXXXXX Maksātāja konts xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Swedbank AS Maksātāja reģistrācijas numurs Statuss Izpildīts Arhivārais numurs 2015042800454327 UZmanieties!!!

S Singa 07.05.2015
Komentāri 11 Iepazīšanās

Swedbank - Денег так и нет! ( Komentārs)

Денег так и нет! Ir bijis. Ja summas ir lielākas, var aizkavēties pat diennakti, pārskaitot pa internetbanku no Swedbank uz Swedbank, darbdienā (!!!) Un tas Latvijas rezidentiem! Nebrīnos, ka ar ārzemju pārskaitījumiem vispār bardaks.

Swedbank - klientu apkalposana ( Komentārs)

klientu apkalposana Uzskatu, ka Swedbank ir kārtīgi pārdomāta klientu attālinātās identificēšanās sistēma, ar kuras noteikumiem katram klientam ir jāiepazīstas pie līguma slēgšanas (līgumi ir jālasa, arguments- kurš tad to vispār dara, tur vienmēr viss ar tik maziem burtiņiem uzrakstīts tiri-piri- ir infantils; katrs rūpējas pats par sevi- neiepazinies ar līguma nosacījumiem, tātad pats vainīgs, basta). Es negribētu, lai Swedbank viss būtu tik easy kā Citadelē, piem., ja nobloķējas i-banka- vienkārši piezvani un...

Čunkulis 28.03.2014

Čunkulis 28.03.2014

Swedbank - klientu apkalposana ( Komentārs)

klientu apkalposana No 2014. gada swedbank jaunu karšu apkalpošanas cena sadārdzinājusies gandrīz par 100%, agrāko 5ls gadā nu ir 0.85sant mēnesī, pārgāju uz dnb, kur gada maksa kartei sastāda 4ls gadā, un par 5eur man un sievai atvēra kontu, pieslēdza internetbanku, izgatavoja kartes u.t.t., resume- manā skatījumā swedbank palicis ļoti nelojāls pret klientiem, šī sūdzība tikai to apstiprina, arī es esmu saskāries ar ļoti nepatīkamu attieksmi no darbinieku puses, viņus biedē tikai teikums, slēdziet kontu un beigsim šo murgu, tad sāk smaidīt un kļūst laipni, ja neticiet- izmēģiniet :)

N NicolasNC 21.03.2014
Komentāri 12 Bankas

1a.lv - 2 nedeli zdu svoj zakaz ( Komentārs)

2 nedeli zdu svoj zakaz 1a.lv laikam manu naudu iemaksā bankā uz procentiem, jo neskatoties, ka prece ir uz vietas, pēc tās pakaļ es varu braukt tikai pēc 48h pēc apmaksas no Swedbank uz Swedbank.. bardaks! ok šodien ir 3. janvāris- laikam darba daudz, bet tad pieņemiet darbā vairāk darbiniekus!!!

Paus Konsults - Draudi,neziņa,bailes.... ( Komentārs)

Draudi,neziņa,bailes.... SIA’’PAUS KONSULTS’’ iesniegums. Starp AS ’’Swedbank’’ un SIA”PAUS KONSULTS’’19.05.2011 tika noslēgts cesijas līgums Nr.PK001, ar kuru AS ‘’Swedbank’’ savas prasījuma tiesības pret mani L..., O..., kas izriet no 13.11.2009 patēriņa kredīta līguma ar piešķirto aizdevuma summu EUR 1194.03, ir cedējusi (nodevusi) kredītmenedžmenta uzņēmumam SIA’’PAUS KONSULTS’’. Pēc jūsu sniegtās informācijas esmu parādā SIA „PAUS KONSULTS” Ls 1711.20. Jau 2011.gadā vairākkārtīgi telefoniski informēju par...

Swedbank - Bankomāts ( Komentārs)

Bankomāts 24.08.12. (~ 11 -45) Maxima Kauguri делала взнос наличных. 180 ls, четко пересчитанных моей сестрой и переданных мне для взноса. Пересчитала еще раз - 180 есть.Засунула их в банкомат Swedbank. Автомат внес 100, а 40 вернул. Остальные 40 тупо сожрал! Я сразу же позвонила и сообщила о случившемся. Сказали ждать 2 недели. ОК! Но решила позвонить пораньше. Ответили мне, что делали аж 3 инкассации и моих 40 ls не было там. У меня нет слов! Подруга моя рассказала, что сама работает бок о бок с...

O olala 02.09.2012
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - Nestrādā ( Komentārs)

Nestrādā Cilintana, tev neviens neuzspiezh izmantot Swedbank pakalpojumus. Ta ir tava izvele. Doma logiski. Swedbank cenradi vel neviens nav sleepis.

E euphoria 08.06.2012
Komentāri 3 Bankas