www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss,pakas netiek piegādātas uz skaidri norādītu un pieejamu adresi

Omniva - Slikts serviss,pakas netiek piegādātas uz skaidri norādītu un pieejamu adresi

Piegādes adrese ir norādīta skaidri, bet Omniva adresi neskatās un piegādā pakas uz dažādām adresēm pa pilsētu, zvanu Omnivai ar lūgumu nomainīt uz manu norādīto adresi, man atbild, tas ir MAKSAS PAKALPOJUMS
Un invalīdu vai vecu cilvēku var braukt, kur vien omniva vēlas.tas ir bez maksas!? No Bērnu pasaule(mans lūgums)
A.Brìāna iela

3 st atpakaļ

Papildināts Muhabata 3 st atpakaļ

šī nav pirmā reize

Good Intentions 3 st atpakaļ

Mēdz gadīties, kad ir pārpildīts vai nav pa ceļam, tad ievotā blakus tuvākajā punktā. Pa lieliem, lai izvairītos iesaku izmantot citu piem. dpd takā omniva bieži vien ir lētākais variants dažiem pat bezmaksas atsevišķi, ja invalīds, tad piegādi uz adresi.