Reitings Valsts aģentūras

Latvijas Dzelzceļš
12%
Valsts ieņēmumu dienests
VSAA
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Izglītības un zinātnes ministrija
Valsts darba inspekcija
Latvijas Sarkanais Krusts
Valmieras pilsētas pašvaldība
Ieslodzījuma vietu pārvalde
PVD
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests
Valsts zemes dienests
Ukrainas vēstniecība
VTUA
Latvijas Republikas Labklājības ministrija
Ekonomikas ministrija
Krāslavas novada pašvaldības iestāde Sociālais dienests

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Ārzemnieku diskriminācija un pienākumu nepildīšana

Ārzemnieku diskriminācija un pienākumu nepildīšana Situācija ir šāda: man pazīstams ārzemnieks piezvanīja uz 1. migrāciju, lai pierakstītos un pagarināt dokumentu termiņu. Saruna viņam tika atteikta, jo viņš runāja angliski. Pat ja angļu valoda ir viena no starptautiskām valodām. Ar to saruna beidzās. Netika mēģināts piedāvāt palīdzību citai personai, kas runā angliski vai citā, visiem saprotamā valodā. Cilvēku tiešais darbs pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē ir palīdzēt cilvēkiem, šajā gadījumā netika izpildīts. Kopš kura laika mūsu...

Valsts ieņēmumu dienests - slikta mājaslapas darbība

slikta mājaslapas darbība Salabojiet, lai vid eds atpazīst aktīvu darbību savā lapā. Nepārspīlēju, 5 reizes tiku izmests uz autentifikācijas lapu, kaut gan notika aktīva darbība - drukāšana, slēgāšanās starp sadaļām utt. Atbildēt uz vid vēstuli prasa laiku - jāatver prasītie dokumenti, paralēli interneta banka, jāsalidzina prsītie dati utt. Apstiprinājums brīdinājuma logā par sesijas beigšanos laikam neko nenozīmē. Dabūju 15 min vietā iztērēt 45 min, jo lapa nesaprot, ka es viņā darbojos. Kā lai ar jums nenojūdzas? Lūdzu salabojiet!

Rīgas soc. dienests - Slikts serviss

Jūsu jauninājumiem un e-parakstam nav nekādas nozīmes, jo soc. Dienests strādā kā 20. Gs. Sākumā. Neskatoties, ka lietoju valsts likumdošanā apstiprinātu e-paraksta prioritāti, no manis prasa rakstveida iesniegumu. Diemžēl man nav pasta Baloži un sūtnim jāmaina zirgam pakavi. Rīgas soc. Dienests pieprasa rakstisku iesniegumu pat nenorādot iesnieguma veidlapas formātu, kaut uz atejas papīra, pilnīgi ignorējot e-paraksta likumīgās tiesības.

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Braucu jau ceturto reizi nedēļas laikā un pa Jelgavas maršrutu braukā tikai vecie vilcieni. Kāmer jebkurš cits maršruts brauc ar jaunajiem. Par ko maksāju 2.25€, ja turpinu braukāt ar vecajām padomju grabažām, kurās pat telefonu uzlādēt nevar?

CSDD - TA ja ir bērns invalīds

TA ja ir bērns invalīds Labdien, CSDD nav padomājuši par vecākiem ar bērniem invalīdiem. Man pienākās 100% atlaide ceļu nodoklim, bet caur aplikāciju es to nevaru saņemt ir jābrauc un uz vietas jāstāv rindā ar visu bērnu ( teorētiski bērns tur nav vajadzīgs līdzi, bet kur lai viņu atstāj?) Tā nu mēs stāvam rindā jau vairāk kā stundu. Elektroniski pievienot atlaidi nav iespējams, jo to var izdarīt tikai tad, ja pats esi invalīds. Varējāt vismaz ieviest atsevišķu numuriņu invalīdiem.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nepieklājīga attieksme pret klientu, izsakot nepatīkamus un aizskarošus komentārus.

CSDD - Eksaminators

Eksaminators Interese vai eksaminators var speciāli pirms eksāmena uzvilkt cilvēku? Tā ka stresiņš sākas jau pirms sākas braukšana. Vai viņš vispār drīkst tev pārmest kaut ko, kas priekš tevis ir labi? Es iekāpu mašīna un sakārtoju visu priekš sevis lai sāktu braukt, kad biju pabeigusi teicu ka viss.. Un viņš man teica vai tiešām visu izdarīji? Es apskatīju visu un teicu, ka jā viss.. Uz ko viņš vēlreiz jau neapmierināts un tāda kā dusmīgā tonī prasīja vai pa tiešām visu izdarīji, kur sākas jau man stresiņš...

CSDD - Slikts serviss

Slikts serviss 28.05.24. Veicot tehnisko apskati Rīgas csdd sapratu ka mani vairs nekas nevar pārsteigt. Auto pārbaudīja īsts, profesionālis, arnis blūms šim personāžam varētu piedēvēt diagnozi, debils,. Kā nu kā var ielikt vērtējumu, ,2, sakabes lodgalva ierobežo valsts reģistrācijas nr. Zīmi! Nepietika ar to ka trieca asu priekšmetu auto rāmī, kur sekoja atbilde pie mana aizrādījuma, ka viņš var darīt ko grib! Tad vēl šis vērtējums par sakabes āķi, pie kā sakabes āķis ir oriģināls (kia centrā uzstādīt...

Ieslodzījuma vietu pārvalde - Cilvēktiesību ignorēšana

Cilvēktiesību ignorēšana Šajā iestāde rupji tiek pārkāpts cilvektiesību likums! Cilvēkam, kam ir smagas veselības problēmas , Delīrijs, netiek sniegta nepieciešama medicīniska palīdzība! Valsts likums un Eiropas savienības dotais regulējums attiecība uz Deliriju paredz, ka cilvēkam noteikti jāsniedz neatliekama medicīniska palīdzība , tai skaita arī psihiatriskā palīdzība , taču viss šis netiek ievērots , un cilvēku palīdzības sniegšanas vieta - ievieto soda kamerā! Tāpat ati likumi paredz , ka palīdzību jāsniedz...

VAS Latvijas pasts - Darba laiks Iecavā

Nu jo tālāk, jo trakāk. Nepietiek, ka praktiski izformēja pasta nodaļu.. Kāda velna pēc tagad darba laiks ir līdz 15? Jau tā ātrāk no darba aiztinos ar domu, ka paspēšu izņemt paku. Pie durvīm biju 15:01... Protams, ka ciet.. Citreiz lūgšu tiem, no kā nāk sūtījumi, izmantot Omnivu. Lai Pasts manis pēc bankrotē. Paldies par uzmanību.

Latvijas dzelzceļš - Izmaiņas vilcienu sarakstā

Izmaiņas vilcienu sarakstā Labrīt, rakstu sūdzību sakarā ar vilcienu laiku izmaiņu. Es saprotu, ka jums neinteresē kā skolēni tiek uz skolu un vai viņi var paspēt no rīta pagulēt/paēst/padzert kafiju… bet lūdzu atgriežat vilcienu, kas no Aizkraukles iet 8.11 uz Rīgas pusi. 🙏 lūdzu🥺

CSDD - Tehniskais departaments = 0

Tehniskais departaments = 0 Kārtējo reizi pārliecinos, ka CSDD šajā valstī veic valsts kases papildināšanas funkciju un tam ar drošību uz ceļiem ir ļoti mazs sakars. Kāda velna pēc, es uz sava motocikla varu likt kautkāda cita moto lampas pat uz paštaisītiem stiprinājumiem, un tā pat neskaitoties pārbūve, bet oriģinālajam lukturim mainīt reflektorus no kreisās puses vadības uz labo ir aizliegts? Sagadījies ir tā ka man izrādās ir "britu" lampa, bet CSDD tik "kladzina" meklē oriģinālo, kura der braukšanai Eiropā vai liec...

Valsts ieņēmumu dienests - Krāpšana

Krāpšana Labdien, esmu apmulsusi, ka beidzot vidusskolu manai meitai, jāapmaksā rēķins 90eur, no Rīgas 1. Vidusskolas, tālmācības vidusskolas, kad sazinājos ar šo skolu tad paskaidroja, absolventiem ir jāmaksā par exsāmeniem, telpu īri un atestāta izgatavošanu, vai rēķins ir likumīgs un pamatots, jo klases ir daudz, katrā klasē ir 40 skolnieki.

Latvijas dzelzceļš - Nestrādā kondicioneris

Nestrādā kondicioneris Iekāpot vilcienā nebija ar ko elpot, jo nestrādāja gaisa kondicionieris. Prasījām konduktorei atvērt logus uz ko viņa atbildēja, kā strāda kondicionieris. Visi pasažieri iekāpjot mēģināja atvērt logus, jo tiešām nepietiek skābekļa. Šausmas! Nauda uz jaunu vilcienu un “vivi” logotipu ir, bet samaksāt rēķinu par ieslēgto kondicionieri nevar! Ja kas, atvērtiem logiem maksāt nevajag. Visa dirsa ar muguru ir nosvīdusi, vajag jau mainīt kreklu, bet es joprojām braucu līdz jūrai. Paņemiet uz darbu varbūt kaut kādu petju, lai remontē jaunās električkas.

Valsts darba inspekcija - Netiek stabili maksāta alga un nodokli

Netiek stabili maksāta alga un nodokli Ģimenes bizness Vācijas kabeļu rakšana slikts serviss krāpnieki jānis un vairis abi ģimenes cilvēki. Nodrošina darbu neoficiālu Vācijā kabeļu rakšana Sola zelta kalnus, nekas no tā nav patiesība. Algu izmaksas 3 mēnešos katru nedēļu no 50-200€ visi strādnieki ir nodarbināti neoficiāli, algas tiek izmaksātas uz lt bankas kontiem kur netiek nodokli maksāti. Lūgums uzmanīties no šiem aferisitem pa gabalu.

Valsts darba inspekcija - Netiek ievēroti drošības pasākumi, veicot bīstamu darbu, visi putekļi nāk dzīvoklī

Netiek ievēroti drošības pasākumi, veicot bīstamu darbu, visi putekļi nāk dzīvoklī Šobrīd tiek veikti celu remontdarbi u n netiek ievērota darbu drošība, kā arī strādājot ar betona griezēji visi putekļi nāk dzīvoklī, nekavējoši vajag veikt pārbaudi. Neesmu lietas kursā kāda firma veic remont darbus.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Ļoti lēna apkalpošana

Ļoti lēna apkalpošana Katru reizi uz daudziem cilvēkiem darbojās tikai viena kase tiem, kas atnāca taisīt pasi. Galarezultātā, kas atnācis paņemt pasi, jāgaida visi, kas pasi taisa. Atnācu šodien otra paņemt pasi, beigās ilgi gaidīju, kamēr visi uztaisīs pasi. Otrā kase atvērās, kur bija Zenta Više, pieņēma pirmo cilvēku un sēdēja ar viņu pusstundu un vēlāk aizvēra kasi un aizgāja. Strādāja tikai viena meitene. Katru reizi tāda problēma. Zenta više nav kompetents darbinieks, kam svarīgs tikai savs laiks un savas vēlmes, pret visiem izturas rupji.

Valsts darba inspekcija - Neizmaksāta alga un kompensācija pēc dārbas beigšanas

Neizmaksāta alga un kompensācija pēc dārbas beigšanas 28.03.2024 atbrīvojas no dārbas a/s Arta-F ar vienošanās nr.122 un vēl joprojām nesaņemu algu un kompensāciju.

CSDD - Slikts serviss

Slikts serviss Tehniskās apskates laikā, lai pārbaudītu vai darbojas vieglā auto stikla tīrītāju slotiņas, kas ir saprotams pēc būtības, ja tās nedarbojas, lietus laikā nav iespējams braukt vispār. Ja strādā csdd profesionāli darbinieki, vai grūti saprast, ka tās ieslēdzot un pārbaudot uz sausas apputējušas logu virsmas, tiek skrāpēts stikls, vai nevar ieviest standartu, tās ieslēdzot, bet vispirms tiek lietots logu šķidrums! Laikam jau vienalga pildot savu tehnisko darbu tas jau nav darbinieka auto un...

Valsts ieņēmumu dienests - Naudas piesavināšanas

Naudas piesavināšanas Sveiki rakstu sakarā ar to ka. šī iestāde kārtējo reizi nerēķinoties ar cilvēku kas tiek atstāts bez centa kabatā sadarbojas ar tiesu izpildītājiem, gan valsts ieņēmums dienestam gan šiem naudas piesavinātajiem tika rakstīts skaidrots situācijas bet šie nekā tāka vēlos pabrīdināt kas vēl nav iesniegusi pārmaksātos nodokļus, labāk to nedarīt jo visu atņems līdz pēdējam centam, ja esat parādnieks zinot ka Latvijā vairāk kā pusmiljons parādnieku