www.sudzibas.lv Prof.lv Neatgriež naudu par atceltu darījumu

Prof.lv - Neatgriež naudu par atceltu darījumu

22. Augustā pasūtīju sadzīves tehniku, paredzētais piegādes laiks 26. - 30. Augusts.
Tā kā līdz 30. Augustam nebija mainījies pasūtījuma statuss, zvanīju, lai noskaidrotu, kur ir aizķeršanās. Mani informēja, ka pasūtījums varētu tikt piegādāts 4. - 5. Septembrī. Līdz 9. Septembrim nekādu izmaiņu - zvanīju atkārtoti, laipni atbildēja, ka rīt viss tiks noskaidrots un mani informēs. Zvanu vai epastu nākamajā dienā tā arī nesaņēmu, tāpēc vakarā zvanīju atkal, taču tālruņa zvans netika atbildēts.
13. Septembrī izdevās sazināties, pilnībā atcēlu darījumu, pa telefonu mani informēja, ka nauda tiks atgriezta 5 darba dienu laikā. Šo pašu jautājumu uzdevu arī epastā, atbilde - atmaksa ir iesniegta grāmatvedībā un nauda tiks atgriezta 7 darba dienu laikā. Laiks pagājis un naudas protams nav. Telefoniski atbild, ka viss iesniegts grāmatvedībā, "nosūtiet epastu, gaidiet". Palasot sūdzības saprotu, ka šī ir ierasta prakse.

Iepriekš biju iegādājusies preces no prof.lv, nebija nekādu problēmu, tāpēc pirms pasūtījuma veikšanas neiedomājos pārbaudīt atsauksmes. Tagad viennozīmīgi visiem iesaku to darīt, pat ja uzņēmums ir pazīstams.

25.09.2024

Atbilde no Prof.lv Support Pārstāvja atbilde 23 st atpakaļ

Labdien!

Nevaram Jūs identificēt, kā klientu, lūdzu atsūtiet pasūtījuma numuru uz [email protected], lai varam precizēt radušos situāciju un rast risinājumus, lai kas tāds neatkārtotos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībā