Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Madara 89 - Darbinieku kvalifikācija

Darbinieku kvalifikācija Sakarā ar Covid - no darba tika atstādinātas Jāņmuižas veikala vadītāja maira un pārdevēja madara - nu esmu jau te tikai iegātnis - pirms 5 gadiem nopirku dzīvokli - bet ir dzirdētas runas par veikala likvidāciju zaudējumu dēļ... Arī, kā super pircējs, laikam, neesmu - joka pēc, paskaitīju - janvārī esmu atstājis 300 jevrikus... Bet kopš aizvakardienas - manas kājas vairs šajā veikalā nebūs.. Ja veikals ir pārkrauts ar ķīmiskām šokolādēm un citiem - piedodiet - mēsliem, bet nedēļu nav sīpolu...

Mego - Krāpšana, preces Cena neatbilst atlaidei

Krāpšana, preces Cena neatbilst atlaidei Akcijas Cena precei neatbilst pie kases. Pārdevēja skaidrot kāpēc Cenas atšķiras, atsākas, labi ka vel nesaka ārdīties ko es te prasu. Krāpnieki, labāk izvēlēties citu adekvātu un godīgu tirgotāju. Publisks fui. Patērētāju maldināšana, preces cenu neatbilstība ir negodīga komercprakse. Ptac par šo krāpniecību un tautas maldināšanu arī tiks ziņots un cerams tiks pieņemts kāds sods.

Lidl - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu bijusi lidl veikalā gan Rīgā, gan Jelgavā. Jutos nepatīkami pārsteigta, augļi, cenas, produkcija, tas, protams, viss kā nākas, bet attieksme, ko novēroju pret darbiniekiem. Darbinieki izskatās saguruši, bet joprojām cieņpilni izturas pret klientiem. Saprotu, ka darba ir daudz un tas ir smags, bet noteikti iesaku piedomāt pie šī, jo man kā klientam ir svarīgi, cik smaidīgs apkalpojošais personāls mani sagaida! Paldies jaukajiem Lidl darbiniekiem, kuri tiešām sagaida ar smaidu, lai arī nenoliedzami ir redzams, ka cilvēki ir pārguruši!

ELVI - Briesmīga apkalpošana personāls

Briesmīga apkalpošana personāls Kādu laiku atpakaļ iepirkos veikalā Elvi, Jelgavā rūpniecības iela 77a, ko noteikti darīšu pēdējo reizi, jo tas ko nācās piedzīvot un vēlāk arī laika gaitā uzināt ir vienkārši šausmas, kas notiek Latvijā! Slikta apkalpošana pie kases, kasiere knapi sveicinās pat dzirdēt nevar, grāba naudu tā kā pie bada, pastūma manas preces kā sunim bļodu! Vēlāk uzzināju ka tur strādā par pārdevēju cilvēki ar pamatizglītību, daudzās vietās Latvijā apkopējam prasa vidējo, bet te pārdevēja, lielākais joks tajā...

Jysk - Krāpšana

Krāpšana T/c "sāga" esošajā jysk veikalā vienam no datorgaldu modeļiem tiek piedāvāta atlaide, turklāt zālē izvietotajam eksemplāram ir īpaša atlaide. Jau otro nedēļu cenu zīme ar šo atlaidi atrodas uz konkrētā galda. Diemžēl, ja kāds vēlas iegādāties šo konkrēto galdu, tiek rupji atteikts - konkrēto eksemplāru nepārdot un citu neesot. Izskaidrot konkrēto cenu zīmi pat netaisās. Īpaši izcēlās kāds garmatains pārdevējs, kas savu vārdu neatklāja - komentēja aptuveni tā, ka varot arī neko nepirkt, bet ja...

I ilga24 06.02.2022

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, vēlos pateikt paldies Maxima. Pirmo reizi rakstu sūdzību, jo garām tāda paiet nevaru. Šodien maximā iepirkos un pajautāju kasierim vai var izņemt naudu no paldies kartes. Uz manu jautājumi kasieris atbildēja nē, jo jau nospieda uz taustiņa nē, it kā jau nevar. Es daudzās maximās ar lietotni prasīju un to darīja, pat ja jau bija beigta skanēšana. Pie tam visa, man pateica, ka naudas nav daudz un man ir jākrāj. Jautājums, kāda starpība cik ir uzkrājums, gribēšu noņemšu 1 centu. Ļoti nepatīkama situācija. Lūgums atrisināt.

Maxima - Slikts serviss. Apmāna cilvēkus

Slikts serviss. Apmāna cilvēkus Alūksnē Latgales ielā depozīta punkts jau pēc 21: 00 vakarā aizslēgts. Kaut uzrakstīts, ka līdz 22: 00 strādā. Augļu nodaļā, ļoti daudz kastes tukšas. Nav pat ko izvēlēties. Pilnīgi nepieņemami. Totāla nolaidība. Jā darba laiks līdz 22 tad līdz 22, ok ir izņēmumi, bet tad obligāti ir jābūt paziņojumam, kura tur neviena vietā nebija.

A AlisaM 04.02.2022
Komentāri 1 Veikali

Mājai un Dārzam - Nevēlas mainīt preci, pat ja ir čeki

Nevēlas mainīt preci, pat ja ir čeki Sveiki, esmu šokā par darbinieku bezatbildīgo attieksmi, kad atnesu sabojātu preci, lai samainītu pret tādu pašu tikai darbojošos, man bija atteikums par to, ka nav iepakojuma, lai gan čeks pat man bija saglabāts. Viņi nevēlas ne palīdzēt risināt šo problēmu, ne samainīt.

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Šajā veikalā ir ļoti nepatīkami iepirkties, jo veikalā smird! Un tas tā jau ir ilgstoši. Tas nav normāli, ka veikalā ir tāda smaka. Tur vairs nav patīkami tur uzturēties, iepirkties. Un turklāt spirta (70%) šķīduma dezinfekcijas līdzekļa vietā ir tīrs ūdens! Vairs neiepirkšos šajā veikalā, jo ir ļoti nepatīkami un pretīgi uzturēties veikala telpās!

Maxima - Kvalitāte

Kvalitāte Kāpēc melni Pipari graudi maksā divreiz dārgāk nekā melni Pipari malti (ja šis produkts tiek iegūts samaļot melnus piparus graudus) ? Vai melnajos maltajos piparos tiek pievienoti citi maisījumi (Cena uzreiz zemāka) ? Https://riga.Barbora.lv/bakaleja/garsvielas

BETA - slikts serviss

slikts serviss Персонал хуже некуда. Бейджиков нет у сотрудников, посему не могу пожаловаться конкретно. На просьбу сотрудницы в отдел бакалеи о местонахождении товара, получила ответ на повышенном тоне :"Надо всего лишь открыть глаза, весь товар подписан." Может руководству стоит объяснить персоналу хотя бы элементарные правила поведения в обществе?

R rosebeige 01.02.2022
Komentāri 2 Veikali

Aibe - Nepatīkama atmosfēra

Nepatīkama atmosfēra Šajos veikalos nav patīkami iepirkties. Esmu bijusi vairākos Aibes veikalos, ieejot-pilnīgs kapu klusums. Pircējiem patīk, ja fonā mūzika. Nevis katrs dzird savu ieelpu, izelpu. Cilvēki jūtas daudz labāk iepērkoties lustīgā atmosfērā. Par šo uzņēmumam vajadzētu padomāt.

P Pekausiis 30.01.2022
Komentāri 2 Veikali

Lidl - Обман

Обман 29.01.2022 18.31.51 совершена покупка, кассир 68, которая не соответствует приобретенному товару. Прошу выявить и устранить в кратчайшие сроки нарушение по видео-регистратору на кассе. А также вернуть денежные средства на карту покупателя за неверно пробитую позицию в кассовом чеке согласно закону о правах потребителя! С уважением, Юрий.

ю Юрийс 30.01.2022
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Не продала алкоголь человеку совершелетнему

Не продала алкоголь человеку совершелетнему Этот человек начал грубо разговаривать и отложила алкоголь и сказала выходить с магазина. В тот же день на этом же месте охранник тоже начал грубо разговаривать. Таких работников ненужное держать в магазине. Заранее спасибо за понимание.

Kolonna - Ļoti briesmīgs manikīrs

Ļoti briesmīgs manikīrs Nekad neejiet uz Spices Kolonnu taisīt manikīru. Nekādā gadījumā pie Lanas un Jūlijas spices kolonnā. Manikīrs ir briesmīgs - pārklājums uzklāts ar uzkalniem un kaudzēm neadekvātu gabalu nost no kutikulas, kutikula apstrādāta ļoti nerūpīgi utt. Nekādu sanitāro normu nav - halāts nebija neuzvilkts, cimdi caurumaini vai vispār strādāja bez cimdiem utt. Nekādā gadījumā neiesaku iet pie šiem meistariem, jo nagi tiks izkropļoti.

Maxima - Отношение к работникам

Отношение к работникам Объясните пожалуйста! Это нормально когда ты была на больничном и тебя предупреждают, что если еще раз пойду на больничный меня уволят. А ситуация такова, что меня отправили в отпуск, и моего 3 летнего ребенка садик отправил на карантин, садик в свою очередь об этом поставил в известность детского врача и нас автоматом посадили на карантин. Я об этом предупреждаю директора, в ответ было сказано что пострадает мой отпуск. Я выхожу на работу, а оказывается я должна максиме 5 дней отгулять за...

V Viktorija 28.01.2022
Komentāri 24 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien gribēju iegādāties preces uz firmas rekvizītiem, iegāju maximā un pajautāju pašapkalpošanās kases kasierei, kura bija kopā ar augstākā Amatā esošu darbinieci, vai varu iegādāties preces uz rekvizītiem, no sākuma bija atteikums, pēc tam darbiniece (augstākā Amatā) atbildēja, ka izrakstīs. Nu es priecīga visu savācu, gāju noformēt pirkumu, bet dabūju atteikumu no kasieres. Vēlējos satikt darbinieci, kura man apsolīja visu noformēt. Kasiere aizgāja viņu pasaukt, paņemot līdzi stingrā...

I Ingunux 27.01.2022

Lidl - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, šodien man par Lidl veikalu Ventspilī palika slīkt iespaids, vairs dēļ tādas attieksmes nevēlos tur braukt. Jauns pāris ar mazu sunīti soma netika ielaisti veikalā, cilvēki iztav lielo rindu un paliek aiz durvīm. Nesaprotu, kā suns soma, maziņš var traucēt, pati eju visos veikalos ar suni ratos mazu, nekur man nav aizrādīts.

A Aina10 27.01.2022
Komentāri 21 Veikali

Jysk - Plohoi servis

Plohoi servis Zakazala odejalo i podushki.7.01.22 bil sdelan zakaz online. Do segodnja 26.01.22 tovar ne dostavlen. Devushki s [slēpt]@jysk.lv zanimajutsja otpiskami. Kazdij denj pishut 4to telefon kotorij ja ukazala ne dostupen. Eto nepravda. Telefon v porjadke.5 raz visilala nomer tel. Na el. Po4tu. Tak v4era oni mne napisali 4to tel. Prosto viklju4en. Eto loz.

M MarinaCSP 26.01.2022
Komentāri 0 Veikali

M & D, SIA, Veikals - šautuve Šarlotes iela 1 - Slikts serviss/ļoti slikts serviss

M & D, SIA, Veikals - šautuve Šarlotes iela 1. Nebiju lasījis atsauksmes, piektdien biju tur. Nogāju lejā, kā pa rudens taku, kaisītu lapām, pretī onka - ko jums vajag? E - gribu iegādāties Makarova tipa pneimatisko pistoli. O - jā, ir, bet uzreiz saku, te nebūs nekādas konsultēšanās un šautuve nestrādā, re kur ir. E - pudelei var izšaut cauri? O - tā, es teicu, nekādas konsultācijas, es jūs visus zinu, jūs tikai parunāt atnākat. Vārds pa vārdam, O - ejiet prom, jūs jau kad ienācāt man...

C columbia21 24.01.2022
Komentāri 4 Veikali