Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

LOccitane.lv - Обман, slikts serviss

Обман, slikts serviss Не понравилось обслуживание в Локситане. Неприятное. Подушили пакеты резким неприятным чем-то. Обычно спрашивают чем подушить. Подарки оформлены нерадиво. Покупаешь подарки на большую сумму хочется лояльности, хотя бы любезности, доброжелательности. А не вранья. Какие то странные. Сказали еще что нет пробников. То есть новая коллекция пришла, в новогоднем оформлении, а пробники не пришли? Такое вранье. Раньше в локситане за покупку на определенную сумму подарок полагался - мини продукт. Сейчас...

C ccccccc3 30.11.2021
Komentāri 0 Veikali

Lats Veikals - Грубое отношение

Грубое отношение Совершено неприемлемое поведение охраника магазина lats по адресу Ленес 10 а. Мат, угрозы. Не соблюдение своих обязаностей, в отношении пьяных посетитель магазина. Нарушение масочного режима, им же. Если я имел возможнось увидеть, что на верхней челюсти у него лишь один зуб. А внешний вид! Чухонец! 😁😁😉бардак в очереди клиентов.

Maxima - Apsargs nemitīgi aizrāda ka vairākas reizes iet veikalā

Apsargs nemitīgi aizrāda ka vairākas reizes iet veikalā Ejot veikalā apsargs arelniem īsiem tumšiem matiem nepārbauda sertifikātu un visu laiku domā ka es pērku nepilngadīgām personām bet es eju pirkti arī cilvēkiem kuriem nava sertifikāts bet kad ieejiet ecodumas un izeju es ārā tad uzreiz brauc augumā.

L Latvieti21 30.11.2021

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Šodien Iepērkoties Lielvārdes Maximā piedzīvojām diez gan nepatīkamu situāciju. Braucot pēc vizītes pie ārsta nolēmām iepirkties. Kopā ar vīru un trim bērniem devāmies uz maximu. pirmkārt jau veiklā bardaks. Plkst 10.30 pustukši plaukti. Strādā tikai pašapkalpošanās kases. No stāvējām pie parastas kases 15 min ar cerību ka kāds atnāks bet nekā. Pie pašapkalpošanās kasēm vietas maz. Mums divi ratiņi, produkti, bērni. Nosprostojā ieeju pie pašapkalpošanās kasēm. Kasiere stāv, skatā...

Maxima - Kasieres necieņa

Kasieres necieņa Iepirkos 15.25 pie kasieres 401 6, kasiere mani visas Rindas priekšā apvainoja ka es meloju ka esu paņēmusi Polijas ābolus, es viņai piedāvāju nākt līdz un parādīt kur es ņēmu un pa cik, bet viņa tik apgalvoja ka es meloju, pirms tam bija sieviete kurai viņa mācīja kā vīnogas bērnam jādod, man viņa tad jau likās dīvaina. Kāda kasierei daļa? Nožēlojami.

Rimi - Apsardze

Apsardze Labvakar! Septembri iesniedzu sūdzību par apsardzes darbiniekiem. Esmu saņēmusi atbildi no policijas. Tajā tiek paskaidrots, ka rimi ir sliktas kameras un nav iespējams izvērtēt cik aizdomīgi es esmu uzvedusies. Lūdzu apstipriniet, ka jūsu kameru kvalitāte ir tik neapmierinoša, ka nav iespējams tas principa izmantot. Pie tam ņemot vērā, ka minētais notikums norisinājās svētdiena un veikals bija tukss. Man liekas ka ir apšaubāmi, ka tāds veikalu tikls ka rimi pakļautu iespējamiem riskiem gan savus darbiniekus, gan klientus. Gaidīšu jūsu atbildi Zaklina Repsa

Rimi - Pakļauj savus klientus krāpnieciskām darbībām

Pakļauj savus klientus krāpnieciskām darbībām Neciena savu klientu un biznesu. Sadarbojas ar bēdīgi slavenajiem SIA "City Parks", kuri turpina savu negodprātīgo komercpraksi un arī šajā vietā pēkšņi uzradusies "privāta teritorija", kurā trīs minūšu laikā, pustukšā stāvlaukumā bez jebkāda brīdinājuma piešķir 25 eiro līgumsodu. Atsaucoties uz "radītiem zaudējumiem" un noteikumiem, kas rakstīti uz zīmes, pie kuras iebraucot šajā stāvvietā nevar pat apstāties, lai tos izlasītu un kura vispār ir uzstādīta kreisajā pusē... Noteikti vairāk tur savu naudu netērēšu un mudināšu citus darīt tāpat.

P pazudisi 23.11.2021
Komentāri 0 Veikali

Dino Zoo - Neatdod atpakaļ naudu, bet spiež apmainīt preci!

Neatdod atpakaļ naudu, bet spiež apmainīt preci! Nopirkām siksniņu sunim Dino Zoo sapratām ka nedar tāpēc gribējām atgriezt preci atpakaļ iesniedzām sūdzību, jo teica ka nevar dabūt atpakaļ naudu! Mums pateica ir jāsamaina, bet gribējām naudu atpakaļ sūdzībā teikts ka naudu nevar dabūt atpakaļ. Tāpēc samainījām, jo negribējām pazaudēt 15 €. Bet nekad mūža uz to veikalu nebrauksim!

Pepco - Neapdomīga rīcība no pārdevēju puses

Neapdomīga rīcība no pārdevēju puses Vienmēr esmu gājusi uz pepco ar Maximas ratiem jo tajos sēž mazs bērns, paņemu pepco grozu ka vajag. Uz ko man sāk bļaut virsu ka ar maximas ratiem nedrīkst ienākt, uz ko es pateicu ka man taka mazs bērns ir, viņa atbildēja ka viņai vienalga. Uz ko es izdarīju sekojošu rīcību, izņemu bērnu un palaidu un pateicu ka tas ir uz viņu atbildību ja kautkas tiks saplēsts vai izmētāts. Saka viņš tur pa mantiņām ņemties, un viņa tam mazajam bērnam Saka ka tā nedrīkst, uz ko es teicu nu tagad paņēmāt un...

AtrisinātaBarbora - Piesavināšanās

Piesavināšanās Pasūtīju preces Barbora, kurjers atveda, bet sajaukts kods citas preces, es nepaņēmu, atdevu un piezvanīju uz norādīto mob. Nr. Solīja atdot naudu 5 dienu laikā, pagāja nedēļa ne naudas ne preces, bet Barbora mājas lapā parādījās uzraksts ka prece 35 eur vērtībā piegādāta un pasūtījums izpildīts.

E Edžiņš 17.11.2021
Komentāri 1 Veikali

Rimi Dzelzavas 78 - Slikts un neadekvats serviss

Slikts un neadekvats serviss 18.10.2021 Rimi Dzelzavas 78 darbinieki, proti, apsargs (pavecs vīrietis) un kasiere Margarita uz situāciju, kad māte ar ratiem un 2 gadīgo bērnu, paņemot iepirkumu grozu, atstāja to veikala teritorija, Saka uzvestiem rupji, agresīvi, draudēt ar policijas izsaukšanu un pariet uz personiskiem aizskārumiem. Kad māte nolēma atrisināt šo situāciju, neviens no minētajiem darbiniekiem, ka ari galvena kasiere, nesniedza savam klientam nekādu atbalstu, atteicas sevi identificēt, ka ari izsauca...

Maxima - Pārtikas produkts

Pārtikas produkts Labdien, iegādājos veikalā uz akciju cāļa kājiņas,0. 79 iepakojumā, mājās, izņemot no iepakojuma sajutu smaku, cāļa kājiņas nebija lietojamas. Iepriekš nopirku laša steiku uz akciju 4.99, laikam izņemot no iepakojuma smirdēja pa visu istabu. Kā tādu var pārdot? ! Kaut ko tādu nebiju gaidīJusi, esmu vīlusies maxima produktu piedāvājumā. Protams visu izmetu ārā, jo smirdēja drausmīgi.

A Anna 13.11.2021

Lidl - Нравится!

Нравится! Понравилось в лидл размещение товаров, светлое чистое помещение. Много сладостей, выпечка вкусная - пробовали. Брала свежие овощи и фрукты - манго, яблоки, огурцы, помидоры, брокколи, цветную капусту. Брали консервы рыбные - тоже вкусные. Молочка - тоже отличная - сырочки, сметана, творог. Орешки фисташки понравились. Мясо свинины не уменьшается на сковородке после жарки, в отличие от купленного в других магазинов - что приятно) . Брали рыбу лосось и форель - понравилась. Кура тоже. И вино тоже...

M Murz 13.11.2021

Rimi - Preces garšas maiņa

Preces garšas maiņa Labdien. Vēlējos ziņot, ka rimi firmas bekona čipsi 75g paciņā ir zaudējuši savu kraukšķīgumu, varētu pat teikt, ka tie ir paciņā ir Mitri. Ārēji paciņai nekādus caurumus vai plaisas neredzu, tā tad, problēma varētu slēpties kur citur. Iespējams, ka nav pamats satraukumam, bet tādas bija jau divas paciņas.

Maxima - Epidemioloģisko normu neievērošana

Epidemioloģisko normu neievērošana Šodien iepirkos Maximā Sarkandaugavā pretī Puškina licejam. Pirms manis stāvēja vīrietis, maska neaizsedza ne degunu, ne muti. Kasierei maska arī neaizsedza degunu. Turpat stāvēja apsargs, kurš neko neaizrādīja. Kāda jēga ieviest kaut kādus stingrākus noteikumus, ja neievēro tos par kuriem jau tagad būtu jāsoda.

V VN9 11.11.2021

TOP Partika - Slikts serviss, šausmīga apkalpošana

Slikts serviss, šausmīga apkalpošana Šausmīga attieksme pret pircējiem no pārdevējas Anitas. Preces pircējiem pie kases nevis noliek, bet nomet ar mesšanu. Kad ar viņu sasveicinas neatņem sveicienu, vairākas reizes ir arī, pārskaitījusies", kad uzreiz aizej uz veikalu skaidroties, aizbildinās ka slikti ar redzi... Vienvārd sakot šausmīga un rupja attieksme pret pircējiem.

L Līga 12 10.11.2021
Komentāri 6 Veikali

Euronics - Slikts serviss, neievēro valsts valodas likumu.

Slikts serviss, neievēro valsts valodas likumu. Pārdeva ledusskapi, kur instrukcija nav tulkota latviešu valodā. Vēl noklusētu, ja varētu atrast angļu vai krievu val. Bet ir tikai skandināvu valodās. Nevarēju izlasīt instrukciju, ja kaut kas ledusskapim notiks - pateiks, ka nelietoju pēc instrukcijas un garantija nedarbojas. Rakstīju, solīja, ka prasīs ražotājam - pus mēnesis jau pagājis, bet vēl nav atbildes.

S Sandra 10.11.2021
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Laba apakalpošna

Laba apakalpošna Tukumā esmu dzirdējusi sliktas atsauksmes par Maxima apkalpojošo personālu, bet šoreiz es neko sliktu nevēlos teikt pārdevējas ļoti saprotošas un laipnas, apkalpojošais personāls ļoti izpalīdzīgs, dažreiz liekas ka daudzi saskata tikai to slikto dažreiz paskatāties no gaišās puses, ir gan labrīt gan jauku dienu nepieciešamības gadījumā palīdz un protams biju aizmirsusi aktivizēt savu paldies karti kasiere man viņu aktivizēja bez nekādām pretenzijām... Es esmu apmierināta ar apkalpošanu dažreiz ir ar smaidu sejā jārunā ar veikala darbiniekiem.

V venija 09.11.2021

Maxima - Veikala darbiniece gaļas nodaļā nepieklājīga, rupji atbild

Veikala darbiniece gaļas nodaļā nepieklājīga, rupji atbild Veikala darbiniece gaļas nodaļā nepieklājīga, rupji atbild. Tā vietā, lai atbildētu uz manis uzdotu jautājumu par veikala produkciju, agresīvi sāk skaidrot cik liela nekārtība ir veikala noliktavā un, ka preču piegāde notiek tik slikti un neorganizēti kā nekur citur. Šādi darbinieki grauj visa uzņēmuma prestižu. Lūdzu pieņemt attiecīgus, darba likumdošanā paredzētos mērus, attiecībā uz šo konkrēto darbinieku. Šodien, t. I. 9.11.2021. , plkst 12.00. (darbiniece tajā brīdī bija nodarbināta ar fasētās vistas produkciju iekraušanu plauktos.)

Maxima - Krāpšana nelaipna attieksme

Krāpšana nelaipna attieksme Labdien. Tākā regulāri iepērkos maxima veikalā bieži sastopos ar cenām kuras ir nepareizas. Uzlikta atlaide bet čeka šī atlaide neparādās. Prece pa pilnu summu. Parasti atrisinu uz vietas šo kļūdu bet pēc šodienas dusma pilna sirds. Iegāju maxima xx tukuma iepirkos ne pa mazu summu. Ņemu preces kuras bija ar atlaidi. Piemēram šampūns Nivea Micelar un zobu pasta colgate. Atbraucot mājās čeka konstatēju ka šis preces nav ar atlaidi bet pa dārgo cenu. ! Apmānīta esmu par gandrīz 5 eiro. Otrā...

A Agnessakno 09.11.2021
Komentāri 5 Veikali