Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

Baltic Data - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Nesen, 23. Decembrī nopirku sev bezvadu JBL austiņas, laimīga braucu mājās, lai varētu pārbaudīt kvalitāti un papriecāties par dāvanu sev, bet. Austiņas izrādījās brāķētas, visu laiku rauatījās. Labi, izdomāju, ka vajag aizbraukt un paskaidrot situāciju un ja ir iespēja apmainīt, sanāca sarunāt, ka apmainīsim uz citām, tā kā steidzos, paņemu austiņas un devos prom, nepārbaudot, mana kļūda. Un tās pašas citas bija brāķis, austiņas pašas par sevi slēdzas iekšā, izlādējas, jo man nezinot viņa...

Adascentrs - Slikts serviss, aizdomas uz krāpšanu

Pasūtīju fotoepilatoru, samaksāju 121 eur, pasūtīju, jo solīja piegādāt 1-2 d. Laikā. Pagāja 4, klusums, uzrakstīja, ka noliktava neesot, solīja nākošajā nedēļā. Pagāja vēl nedēļa, klusums, uz e-pastu neatbild. Jautājums, vai tā ir krāpšana un jāvētšas uz policiju, jeb tas ir slikts serviss un maldinošā reklāma? Cik ilgi jāgaida prece, ja solīja 1-2 d. , bet nebrīdina par kavējumiem un pēc tam neatbild uz e-pastu? Kontakttālrunis pieejams nav, citu variantu sazināties arī nav.

Best Secret - Slikts serviss

Short story: 29.10 pasūtīju sporta somu no best secret. Šodien ir 26. Decembris un man nav ne somas ne naudas. 18. Novembrī pēc sazināšanās ar itella kas ir kurjers saņēmu atbildi ka pārdevējs nenodrošina ar pietiekamu informāciju, lai man varētu piegādāt preci un līdz ar to atgriež preci atpakaļ sūtītājam. Sazinājos ar best secret aptuveni pirms mēneša (aptuveni mēnesi pēc pasūtījuma veikšanas) un viņi atbildēja ka atgriezīs naudu 14 dienu laikā pēc preces atgriešanas. Šodien 26.12.2021...

220.lv - Baby born bojajums nedarbojas

Baby born bojajums nedarbojas Lellei aizmugurē nevar atvērt un nemaz netiek pie baterijām. Un līdz ar to nekādas skaņas. Pasūtot samaksāšu tādu naudu un vel brāķis. Mazmeitai tā bija dāvana un tagad vilšanās. Loti sarūgtināta par preci.

220.lv - Slikts serviss!!!

Slikts serviss!!! Slikts serviss! Pasūtīju preci laicīgi ar "zaļās Eglītes" simbolu, kurš deva garantiju (pārdevējs apstiprināja) ka preci nogādās līdz ziemassvētkiem! Nesaņēmu! Bērns palika bez dāvanas! Slikts serviss. Pircēja maldināšana, vērsīšos attiecīgos dienestos.

Atrisināta220.lv - Не могут доставить !!!

Не могут доставить !!! Не могут доставить в пакомат в моём районе, мол они не работают с этим пакоматом. Логики вообще ноль... Доставляет омнива а не 220. Вот ответ добрый день! Приносим свои извинения за доставленные неудобства! Мы работаем только с теми посылочными автоматами, которые указаны на нашем сайте. Если bы не можете выбрать конкретный посылочный автомат, это означает, что мы не осуществляем доставку в эти выбранные точки. Теперь у нас пакоматы для избранных.

707.lv - Atsūtīja speciali apzinaju preci, naudu neatgriez, ignorē, prece saņemta

Atsūtīja speciali apzinaju preci, naudu neatgriez, ignorē, prece saņemta Izpakojot ekspozicijas preci, to salauza un iepakoja, un nosutija man, vainojot piegades servisus. Acimredzami, ka austra jaunskungs ir baigais gudrinieks, kas ignore argumentus, izvelas uz kuriem jautajumiem atbildet, uz kuriem ne. Sola atzvanit, bet nedara to. Uz whatsapp zinam neatbild, kaut gan saruna mums norisinajas whatsapp. Parejie darbinieki kope vina izturesanas manieres, un saprotu, ka signals no vadibas ir tads. Nauda nav atgriezta. Cik saprotu jums naudinas nav, tapec uz...

Baltic Data - Pircēju maldināšana

Pircēju maldināšana Š. G.27. Novembrī pasūtīju trīs vienādas preces - robotus putekļsūcējus, izdarot divus pasūtījumus. Aptuvenais piegādes datums - 07. Decembris. Preces izņemšanas vieta - SIA "Baltic Data" veikals t/c "Akropole". Apmaksa - bankas karte vai skaidra nauda pie preces saņemšanas. 09. Decembrī apmeklēju veikalu "Baltic Data" akropolē. Klatienē man veikala darbinieks paskaidroja, ka pasūtījuma saņemšana kavējas jo prece nāk no Polijas. Kopš tā laika līdz šim brīdim neesmu saņēmis nekādas ziņas par...

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Если есть возможность переплатить 3 евро, но не связываться - подумайте. Отстоял на морозе час, купил батарею для дрона - привез домой, не работает - не заряжается. Весь день звонил, ни ответа - ни привета. Привез обратно в магазин - очередь еще больше, часа на полтора не понятно что делать, ждать? А вдруг скажут не туда обратился или еще что-то. Написал письмо на электронную почту, ответили мол - звоните в сервис, я спрашиваю - в какой еще сервис? - прислали, номер - звонил до часов 17, тоже...

RD Electronics - klientu serviss, loģistika - Ierīces atgriešana no garantijas remonta

5. Nov. Man piegādāja manis iegādāto telefonu google pixel 3 renewd. "renewd" nozīmē, ka tālrunis pirms tam bijis lietots, bet ir firma, kas nomaina nolietotās daļas, pārbauda, vai telefons ir darba kārtībā un ar garantiju atkal pārdod. Man patika ideja, ka nepērku no jaunām daļām ražotu tālruni. Tā ir draudzīgāk apkārtējai videi. Jau uzreiz pēc pirmās ieslēgšanas sapratu, ka nedarbojas kameras fokuss. Tajā pašā dienā aiznesu atpakaļ uz tuvāko veikalu atdot uz garantijas remontu. 3.12...

1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Не заказывайте нечего у этого интернет магазина. Доставка планировалась на 20.12.2021, заказ был сделан 16.12.2021. Сегодня 23.12.2021 заказ пришел от дпд без предупреждения с утра. Курьер отказался доставить немного попозже в этот же день. Если хотите нервы попортить, то в этом интернет магазине то тут только.

Sliktu attieksmi - Slikts serviss

Kādu laiku bija laba sadarbība ar kompāniju. Zvanīja, pieklājīgi. Kamēr pērk no viņiem. Šobrīd kaut kas nogājis greizi ar viņu maksājumu sistēmu un uzsākuši sūtīt draudu vēstules 9 eiro dēļ, ka sniegs tiesā. Viss jau samaksāts, bet vēstules vēl sūta. Nezinu, ko darīt. Neiesaku ar viņiem sasieties, sabojāts garastāvoklis garantēts. Nepatīkami. Kamēr pērc vislabākais klients, kad it kā kaut kāds neliels parāds (kura nav) , uzreiz draud. Sazvanīt pa viņu doto telefonu nav iespējams, vismaz no ārzemēm ne. Kaktu firmele.

220.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Заказанный товар пришел в открытой упаковке, тем самым я не могу быть уверенным в соответствии содержимого заявленным в описании характеристикам. Попытался оценить приобретенный товар, написав соответствующий комментарий - "товар пришел во вскрытой упаковке". Мой комментарий не пропустили с пометкой "комментарий не соответствует правилам". Просмотрев правила, не нашел ничего, чтобы противоречило моему комментарию. Предполагаю, что низкие оценки зачастую просто не пропускаются таким образом, чтобы не создавать негативных отзывов о товарах.

220.lv - Apkalpošana

Apkalpošana Neiesaku sūtīt nekādus masāžas piederumus šajā mājaslapa, tiek norādīts piegādes datums viens, bet nekas neatnāk, un zvanot katru reizi tiek atbildēts ka tiks uzzināts no piegādātāja, interesanti ka var būt tā ka 220.lv sadarbojas ar kādu un atbildi viņi nevar saņemt dienas laikā vai divu, jo mana gadījumā es zvanīju 15 datumā kad paklājiņam bija jāpienāk, tad es domāju pagaidīšu Vrb Kkas mainīsies, bet zvanot 21. Decembri man tika atbildēts ka vēl joprojām tiek gaidīts.

1a.lv - Ziemassvētku dekors

Ziemassvētku dekors Vēlējos iegādāties, Ziemassvētku dekorus, bildē bija 2. Dekori. Pirms iegādes sazvanījos un jautāju par šo preci vai ir Cena par 1. Gb vai par 2. Gb dekoriem. 1a.lv sazvanītā sieviete atbildēja, kad Cena ir par 2. Gb ziemassvētku dekoriem, kas bija redzams bildē. Tādēļ sūtiju. Bet biju ļoti vīlusies, kad paciņa atnāca. Bija atnācis 1. Gb. Dekors. Kad zvanīju atkal, tad viņi man apgalvo, kad Cenā ir 1. Gb. Nepatiesas informācijas sniegšana, māna cilvēkus, lai tikai pirktu preci!

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtiju preci 24.11.2021 2x pārlika piegādes datumu, beigu datums palika 15. Decembris. Jau ir 21 decembris nav ne informācijas nekā par pasūtijumu, pēc atkārtotas zvanīšanas Saka ka atgriezīs naudu. Pārdod preces kuru nav, ja nebūtu pats zvanījies gaidītu līdz nākamajam gadam.

M79.lv - Bojājums

Bojājums Pasūtīju statīvu, uzstādot tika konstatēts defekts, kura rezultātā, statīvs nolūza un nav lietojams. Veikals piedāvāja nodot remontam, saņemu ziņu, ka gatavs saņemšanai no remonta, mājās konstatēju, ka nekas nav labots, taču par remonta atteikumu pārdevējs neinformēja. Dodoties atkārtoti uz veikalu pārdevējs tiešà tekstā pasaka, ka netērēsim viens otra laiku. Remontu nepiedāvā, samainīt uz citu preci vai atgriezt naudu arī. Šis veikals piedāvā ļoti nekvalitatīvas preces, klientu serviss ļoti zemā līmenī.

220.lv - slikts serviss

slikts serviss Briesmīgs serviss. Pasūtīju dāvanas, taču to piegādes datumu nomainīja, kad rakstīju epastu neviens neko vēl līdz šim tā arī nav atbildējis. Rakstīju 16..12.kas bija piegādes datums plānotais. Esmu sašutumā par attieksmi pret klientu

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci ar to eglīti. Apsolīja atsūtīt 16.12.2021. 16 datuma tā ari neko nesaņēmu un piegādēs datumu nomainīja uz 27 datumu! Nu un kam man tā prece 27 ja tas bija dāvana ziemassvētkos? Sazinājos ar viņiem un tadad viņi Saka ka taj precei nebija eglītes un tā atkal.

Vivid.lv - Neatgriež naudu par pasūtījumu, kas netika piegādāts

Neatgriež naudu par pasūtījumu, kas netika piegādāts Savu pasūtījumu vivid.lv veicu 18.10.2021 plkst. 13: 58, maksājums caur swedbank. Maksājuma apmēr 100.88 eur. Pēc vairākkārtējas ziņu sūtīšanas mājas lapā un e-pastos, 25.11.2021 09: 44 saņēmu sekojošu ziņu: paldies par ziņu. Ņemot vērā, ka pasūtījuma piegāde ir ieilgusi vairāk nekā plānots un nav notikusi termiņā, grāmatvedībai tiks dots rīkojums veikt pirkuma maksas atmaksu. Līdz šim brīdim atmaksu neesmu saņēmusi, uzņēmums uz telefona zvaniem neatbild un e-pastus ignorē.