Meklēšanas rezultāti

Baltcom - Оплата счетов интернета (Sūdzība)

Оплата счетов интернета В начале этого года компания " Mits" которая поставляла мне услуги интернета с оплатой мною суммы 9.50 евро. Компания "Mits" вошла в вашу компанию "Baltcom" и мне пришло сообщение об оплате вам суммы 10.50 евро. При этом мне не понятна ваша политика оплаты счета. Мне попрежнему приходят данные через "swedbank" c реквизитами "mits" я оплачиваю на ваш счет-10.93евро. Но мне не понятно куда идет оплата,? Зарегистроваться на ваш сайт не реально.

VSAA - Vēlāk pabāls (Sūdzība)

Vēlāk pabāls Вот уже не первый раз пособие по инвалидности не приходит вовремя на счёт в банке. Так было не один раз и на праздники, пособие приходило после праздников и в праздники я часто оставался без денег. Эти числа зафиксированные в swedbank в базе данных банка. Денис Макаров

Rd Electronics - Prestigio smartkids planšete, negodīga komercprakse - klientu maldināšana (Sūdzība)

Prestigio smartkids planšete, negodīga komercprakse - klientu maldināšana ...datumu. Apmaksu veicu no uzņēmuma konta plkst. 14: 00, jo šīs planšetes darbam nepieciešamas - gaidīju līdz 16.04.2021 rītam 10: 00 un 13: 00 kad kontaktēju klientu servisu sākumā apmaksa nebija vēl ienākusi, kas bija dīvaini, ka no luminor uz swedbank apmaksa nav aizgāJusi 122eur vērtībā. 14: 00 klientu serviss sazinājās ar grāmatvedību un teica, ka man jālūdz naudas atgriešana, jo par privātpersonas rēķinu apmaksa veikta no juridiska konta - kā tā vid aizliedzot un ka nauda tiks atgriezta...

VSAA un NVA - Apkrāpt banānu republiku, slikts serviss (Sūdzība)

...nodokli, kā domājat, man kāds pateica, ka ir pārmaksa? nē, vēlāk izrēķinot visu pats, tad pamanīju, ka ir pa 200eur vairāk samaksāts, un tad sākās triljoni iesniegumi, 50 paskaidrojumi. Kas man ir pieejams: - Latvijā divi dažādi konti ar pasēm (swedbank, luminor,seb), - Krievijā viens aktīvs konts, - UK viens aktīvs konts, - Ir iespējams dabūt invalidātes apliecību, Man ir noriebies dzīvot pareizi, maksāt visus nodokļus un viss pārējais, meklēju tagad, kā es varētu nopelnīt, jo pa divām...

Atrisināta220.lv - Nepilna naudas atgriežšana (Sūdzība)

Nepilna naudas atgriežšana ...ir 14 dienas, pārliecinoši atbild, šī nav tā problēma, te cita problēma, jārisina, kad atrisinās ieskaitīs, nekādu atbildi jums grāmatvedība nedos... Starp bankām jārisinot, kautgan zinu, ka man ar kontu nav nekādu problēmu, nekad nav bijis tā, lai swedbank man neieskaita kādus maksājumus.. Saruna beidzās. Bez nevienas atvainošanās! Iedomājaties, ja viņi tā ietur par piegādi, kura nav notikusi, kaut vai no 50 pircējiem, kuri neseko līdz bankas atlikumam, un nepamana starpību pāris eiro, pa 4...

Tele2 - Slikts serviss, lobē atsevišķas bankas (Sūdzība)

Slikts serviss, lobē atsevišķas bankas Sveiki. Esmu tele 2 klients ar vairāk kā 2 gadu stāžu. Nav ļoti daudz, bet tomēr. Uz mans vārda tur ir 3 telefona numuri, kā arī uz nomaksu paņemti 2 telefona aparāti un rūteris. Tā kā uzņēmums elektroniskajiem norēķiniem piedāvā tikai 3 bankas - Swedbank, Seb Bank un citadele, bet pašam ir Luminor, tad ikmēneša rēķina apmaksa tika veikta no sievas Seb bankas konta. Pagājušajā nedēļā vēlējos uz nomaksu iegādāties datoru, taču tagad man paziņo, ka norēķināties par to sieva vairs nedrīkst...

Rd Electronics - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana ...piesavināšanās. Klienta centra darbiniekus brīdināju, ka naudas neatmaksas gadījumā vērsīšos policijā ar iesniegumu par krimināllietas ierosināšanu pret uzņēmumu par krāpniecību, tad man tika atbildēts, ka mans atteikums tiks rūpīgāk izskatīts, tomēr līdz šim brīdim nauda nav atgriezta. Tādēļ plānoju tuvākajā laikā griezties policijā ar iesniegumu par krāpniecības faktu, vid par e-veikala darbības apturēšanu un As Swedbank, lai informētu, ka konts tiek izmantots piesavināto līdzekļu uzkrāšanai.

Citadele banka - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Vakar ap 11 stāvēja Rindā ar savu vīru, pienāca sievietes ar blondiem matiem bez maskas! Īsti pat nesasveicinājās, pat nenoklausījās klientu, pārslēdzas un citu un aizgāja prom! Ļoti vienaldzīga pretīga attieksme! Banka noteikti šis bija super zems līmenis! Fuj swedbank pat blakus nestāv! Savedat savu banku kārtībā! Un parunāt ar darbiniekiem! Jūtos kā centr tirgū, kārtības vispār nav! Jauku dienu

Laima G. VSAC "Ropaži" - Nelaiž uz veikaliem ārpus Ropažu pansionāta teritorijas (Sūdzība)

...to, ka Ropažu pansionāts pārkāpj cilvēktiesības tik neskaitāmi daudz reižu. No 2020. Gada augusta tika izstrādāti ieteikumi, ka es prātā sajukšu, un tas man izraisa dusmas! Nelaiž uz veikaliem "liepavoti" un "lats", bet gan uz "Latvijas pastu" un swedbank bankomātu. Tas nav bļaha muha normāli! Ja es gribu doties uz augstāk minētajiem veikaliem, atļaujas vietā - aizliegums doties. Es to nepieļaušu arī turpmāk, jo es pieprasu Ropažu pansionāta vadības atkāpšanos, ja ne - izsaukšu televīziju uz...

AtrisinātaBetsafe.lv - Мошенники, плохой сервис (Sūdzība)

Мошенники, плохой сервис Осторожно! Я как новый пользователь зарегистрировался, выбрал верификацию аккаунта, пополнил депозит на 5 eur, деньги со swedbank ушли, но на депозит не поступили. Техподдержка betsafe кормит завтраками. Приложил им скриншот со счета где видно, что деньги ушли им на счет, но похоже для них 5 eur такая большая сумма, что возвратить они не могут. Представляю какие проблемы возникнут, если у них что-то выиграешь. Наверно сразу счет заблокируют.

Citadele banka - Ļoti slikts serviss (Sūdzība)

Ļoti slikts serviss ...maksas datumu. Samaksāju par tris ligumiem to 75 eur. Beigas datums izmainīts, bet par parējo tika piemirsts. Sistēma nekādas izmaiņas summa nav. Tātad, principa samaksāju 75 eiro par puspadaritu darbu. Līgumi tika parakstīti Liepājas filiāle. Ši nav pirma reize, kad nākas saskarties ar dažādam problēmam ar banku citadele, pargaju no swedbank, jo bija vairāk ekstras, bet beigas saprotu, ka ekstras tā ir, bet darbība ir štruntigāka. Ceru pārtraukt ar banku attiecības pēc iespējas atrāk.

F fevaxa 13.05.2020
Komentāri 0 Bankas

Elektronika serviss SIA - Drausmīgs serviss un drausmīga attieksme pret klientiem (Sūdzība)

...un arī viņi ar nožēlu pateica, ka es neesmu pirmā, kuru sia elektronika serviss tik pretīgi iznes cAuri un pat viņiem kā sadarbības partnerim esot kauns sadarboties ar sia elektronika serviss. Rakstu, lai visi zin, ka sia elektroniks serviss ir vieta, kur nevienam nevajadzētu nest savu tehniku uz remontu. Kompānija: sia elektronika-serviss jur. Adrese: tadaiķu iela 4, Rīga, lv-1004 reģ. №: 40103039303 pvn. №: lv40103039303 banka: a/s swedbank konts: lv80haba0551009301071 kods: habalv22

Atrisināta1a.lv - Krāpšanās ar pakalpojumiem (Sūdzība)

Krāpšanās ar pakalpojumiem ...man nebūtu jāzin, sazvanīju banku, lai pārliecinātos par šī uzņēmuma darbinieces sniegto informāciju. Uz manu jautājumu, saņēmu atbildi, ka maksājums ir veikts un ieskaitīts 1a internetveikala norādītajā bankas kontā, starpcitu - maksājums starp swedbank kontiem, līdz ar ko - nauda ir tikusi pārskaitīta dažu mirkļu laikā. Šo informāciju sniedzu darbiniecei kā argumentu viņas sacītajam, piedāvājot iesniegt maksājuma uzdevumu kā darījuma apliecinošu dokumentu. Pretī saņēmu ļoti negatīvu...

Transcend JM 16GB - Es nesaņēmu pirkto preci, viņi atpakaļ neаtdod manu naudu, un vispār ignorēja mani (Sūdzība)

Es nesaņēmu pirkto preci, viņi atpakaļ neаtdod manu naudu, un vispār ignorēja mani 23. janvārī 2020 gada es pirku viņu internet veikalā operatīvu atmiņu RAM, ar šo nosaukumu ( Transcend JM 16GB DDR4 2666 SO-DIMM ). Apmaksāju 54.41€ izmantojot Swedbank. Viņu mājas lapa bija teikts, ka es saņemšu pirkumu 28. janvārī, bet jau ir pagājušas vairāk nekā 10 dienas. Es viņiem 4 reizes rakstīju uz e-pastu [slēpt]@nvr.lv bet viņi mani ignorēja un neatbildēja. Es jau sāku viņus uzskatīt par krāpniekiem, kuri dabūja manu naudu, un nolēma aizmirst par mani. Sakarā ar to, ka viņi nepilda...

Atrisināta1a.lv - Krāpšana, slikta serviss, klientu apmānīšana, negodprātīga attieksme pret naudu (Sūdzība)

Krāpšana, slikta serviss, klientu apmānīšana, negodprātīga attieksme pret naudu ...sniegtu man informāciju kad es varu oeizzvanit vai vismaz kad man sniegs konkrētu atbildi par manu maksājumu un protams ka neviens tā arī neko neizdarīja. Vēlos atgriez savu naudu kura ir ienākusi viņu konta, kura tika nosūtīta, esmu zvanījusi uz swedbank teica ka viss ir labi (labāk nebūtu labi) un nauda ir aizgājusi, ļoti žēl es labāk būtu priecīga nokļūdīties. Baidos ka šis konflikts būs ilgs un nopietns, šī ir pedējā reizes ka pasuti šajā internet veikala. Problēma ar piegādes datumiem bija arī vēl pirms tam kad tika veikti sūtījumi (bet tā jau ir cita stāsts)

V7 Group - Обман, мошенники. (Sūdzība)

Обман, мошенники. Осторожно эта фирма мошенники. Не заказывайте не чего. По адресу магазина указанного на сайте находится совсем другой магазин. На телефоны не отвечают. Заказал у них товар, оплатил и всё не прислали не отвечают. Мошенники. Biroja adrese: Vīlandes 7, Rīga, Lv 1010 e-pasts: [slēpt]@v7.lv tālrunis: (+371) 22482169. Mūsu rekvizīti: Sia V7 Group reģ. Nr. : 40203089014 a/s swedbank konta nr.lv85haba0551043928041 bankas kods habalv22.

Sintija Maršala - Apzog savus paziņas (Sūdzība)

Svarīgi! Sintija maršala mani apzaga nozaga no manas swedbank bankas kartes naudu 80 eiro un aizbēga uz zaubi. Es iesu uz policiju jo Sintija maršala apzaga ari Liepāja manu klases biedreni, nozaga lielu summu naudas 300 eiro no maka, kamēr draudzene bija aizgājusi uz sava dzīvokļa tualeti. Rīgā arī Sintija maršala apzaga vienu katoļu mācītāju. Esiet uzmanīgi no maršalu ģimenes.

DNB Banka - Ļoti slikts serviss (Sūdzība)

Ļoti slikts serviss Iesniedzu iesniegumu internetbankā par to, kādēļ nevaru smart id pievienot citu tel. , kā to izdarīju ar swedbank un seb, bet nelieši nobloķēja internetbanku pat pieslēgtajam tel. Kur lai sūdzās in pie kā lai griežas tādā nelietīgā bankā?

AtrisinātaSia Mc Auto - Мошенничество и кидалово (Sūdzība)

Берет предоплату за пригон авто с европейских аукционов (так же прикрывается что он партнер swedbank) . Предоплату после этого он не возвращает. Трубку не берет, рассказывает всякие истории и тд как все мошенники. Я потерял около 5 т евро. Будьте осторожны.

Latvijas Pasts - Sūtījumu nesaņemšana (Sūdzība)

Sūtījumu nesaņemšana Latvijas pasts nav piegādājis jau otro sūtījumu - swedbank bankas karti. Tuvējā pasta nodaļā (Jelgava, satiksmes iela) apgalvoja ka tā gadoties un vajagot sūtīt ierakstīto vēstuli. Kur paliek šie sūtījumi? Cik uzticama ir šī piegāde? Joprojām neesmu saņēmusi, pielikumā ziņas par 2 karti. Pasūtīju 3 (!) tikai ar saņemšanu bankas nodaļā.