Meklēšanas rezultāti

SMART- LYNX - Lidojuma (reiss 6Y231) kavēšanās (Sūdzība)

Lidojuma (reiss 6Y231) kavēšanās ...kompensāciju, balstoties uz eiropas parlamenta un Padomes Regula (ek) nr. 261/2004 (2004. Gada 11. Febr.) , ar ko paredz kopīgus noteikumus par kompensāciju un atbalstu pasažieriem sakarā ar iekāpšanas atteikumu un lidojumu atcelšanu vai ilgu kavēšanos. Minētajam reisam vajadzēja izlidot plkst. 5.30. To atcēla līdz plkst. 8.30, pēc tam līdz plkst. 19.30, pēc tam līdz 20.10. Lūdzu izmaksāt man kompensāciju uz bankas kontu: Aiga Tomberga Swedbank lv44haba0551017732959 Ar Cieņu. Aiga Tomberga

Autodna - Мошенничество (Sūdzība)

Мошенничество ...попробовать новый для меня способ проверки а/м - AutoDNA. На своей домашней странице эта фирма декларирует, что клиент получит свой отчет "В зависимости от способа оплаты для учета платежей нам нужно несколько минут". Оплатил через Swedbank. После часа ожидания отчета написал жалобу в техподдержку и получил ответ с просьбой прислать платежку. Обычная платежка, а так же платежка с банковским э-штампом была незамедлительно выслана. После этого Контора перестала выходить на связь... Хочешь почувствовать себя обманутым? Смело заказывай отчет в AutoDNA!

Winterstyle - Web pakalpojumi, nesamaksāja par darbu (Sūdzība)

Web pakalpojumi, nesamaksāja par darbu ...tad sāk īdēt un valodu raustīt. Stāsta jau gan ka nevienu neuzmetot nekad, visiem samaksājos. Kātad, viss tīrākais metējs, nekad nestrādājiem pie šitā, turieties pa gabalu no viņa darba piedāvājumiem un tā interneta veikala. — Telefona nr: +371 26569489 e-pasts: [slēpt]@winterstyle.lv — Nosaukums: Sia “Winterstyle” Reģistrācijas Nr: 55403034251 Banka: “Swedbank” As Bankas Kods: Habalv22 Iban: Lv15Haba0551044285291 Juridiskā Adrese: Aknīstes Novads, Asares Pagasts “Lazdāres” Lv-5210

I it-dev 23.04.2019
Komentāri 5 Web lapas

Swedbank, Alfas filiāle - Slikts serviss (Sūdzība)

Jau pusotru stundu gaidu rindā uz konsultāciju. Izskatās, ka būs jāgaida vēl tik pat! No 6 dabiniekiem strādā pamatā 3. Vai tiešām prognozējama liela klientu pieplūdes laikā nav iespējams nodrošināt ar maksimālu darbinieku skaitu? Var taču pat būt viens rezervē, kurš strādā to darbinieku vietā, kas iet paēst, uz wc u.tml. Un visticamāk, ka mums būs vajadzīgas tikai 5 minūtes!

Latvijas Pasts - Saplēsta aploksne (Sūdzība)

Saplēsta aploksne Pastkastē tika saņemtas divas aploksnes no Swedbank ar maksājuma karti un otrā kredītkarti. Kredītkartes aploksnē bija vardarbīgi atplēsta. Neviens cits nebija varējis piekļūt aploksnēm, jo pastkaste ir slēdzama un slēdzene nav uzlauzta. Tas nozīmē, ka aploksnē tikusi atplēsta no pasta darbinieka puses.

Rimi - Nesavaldīgs apsargs (Sūdzība)

Nesavaldīgs apsargs 09.11 plkst. 21.20 Devos ar savu Franču buldoga kundzīti ( čipota, potēta, ar dokumentiem, sabiedrībai nekaitīga) ieskaitīt Rimi naudu , jo Swedbank iemaksas automāti Kuldīgā ir tikai telpās, jeb 5m no Rimi sānu ieejas. Un ne jau pirmo reizi eju ar suneni iemaksāt bankomātā naudu un nekad nav bijušas nekādas problēmas līdz šim vakaram. Ieeju Rimī 5 metrus uz priekšu, esmu pie bankomāta, apkārt neviena cilvēka nav, bet tālumā pie kases stāv apsargs V. Cimmermanis, kurš par pavada priecīgi savu...

L Līnšokā 09.11.2018
Komentāri 0 Veikali

Citadele banka - Krāpšana (standatra vai steidzams) (Sūdzība)

Krāpšana (standatra vai steidzams) Dargie cilvēki uzmanieties no mahinācijas ko banka piedavā! Parskaitīt naudu standatra vai steidzams pārskaitijums! Izrādās kad šis pakalpojums nemaz starp latvijas bankām nemaz nedarbojās esiet uzmanīgi! Es veicu pārskaitijumu 700 € no citadele uz swedbank un pamainiju sadaļā kur ir standarta uz steidzams, jo naudu vajadzēja steidzīgi pārskaitīt! Komisija bija 15 €, šeit jābūt max re-post, lai pasargatu cilvēkus! Neizmantojiet šo pakalpojumu, jo patiešam man pats operātors tā vnk. Pateica kad tas nedarbojas!

E Edgars 10.10.2018
Komentāri 3 Bankas

Sportlex.lv - Krāpšana (Sūdzība)

...nonemt naudu. Bija vel situacija, kad es (vel nezinot) gribeju papildit bilanci uz 20 eur izmantojot davanu karti, tik ievadiju 20 eur un nospiedu ok - man uzreiz no konta tika nonemta nauda. Nav ne varda par to ka nauda tiks nonemta, ka vai vispar ir iespeja izmantot davanu karti un t. T. , paldies swedbank atgrieza man naudu, jo sportlex neka negrib to darit. Nekad neievadiet datus si applikacija. Paskataties atsuaksmes google play. Tur atzime ir 3.1, jo vini tikaj naudu nem nost!

AtrisinātaInstapavi.com - Krāpšana instapavi.com (Sūdzība)

Krāpšana instapavi.com ...teikts, ka tiek pārdoti visādi brendu apavi un nolēmu pasūtīt. Redzot arī to, ka ir ļoti daudz pozitīvas atsauksmes, ka apavi ir atnākuši un viss ir kārtībā, iedvesma manī parliecību, ka apavi atnāks. Veicu pasūtijuma noformējumu, pēc kā caur “swedbank” internetbanku nosūtiju uz norādīto kontu naudu, norādītais konts bija uz “emīls vitkovskis” vārda. Vēlāk saņēmu apstiprinājumu, ka nauda ir saņemta un, ka apavi jau tiek pasūtīti un 20-30 darbadienu laikā būs jau pie manis. Pasūtijums tika...

K kkristss 24.08.2018
Komentāri 3 Apavi

Omes bode - Krāpšanas (Sūdzība)

Krāpšanas ...neatsutija un naudu neatgrieza 37 eiro preci pasutiju pa pastu pardevejs solija preci pigadt 14 dienu laika bet jau gaidam no aprila menesa pardevejs nevelas kontakteties apsolija atgriezt naudu ta ari pazuda dokumenta numurs 27.38 izpildīšanas datums 12.04.2018 maksātājs saņēmēja nosaukums natural green sia saņēmēja konts lv56haba0551033608054 swedbank as summa 37.40 eur maksājuma mērķis pasūtījums m-349345-6355 pakalpojuma izmaksas 0.00 eur statuss izpildīts arhivārais numurs 2018041200895013

Instapavi.com - Sliktākais apavu internetveikals Latvijā (Sūdzība)

Sliktākais apavu internetveikals Latvijā ...Mājaslapā it kā ir pieejamas atsauksmes no klientiem - gan anonīmiem, gan reāliem. 19.04. Tika veikts pasūtījums, apmaksa tika veikta 20.04. Prece būšot pieejama 20-30 darba dienu laikā. Ir pagājušas nu jau 47 darba dienas, ne apavu, ne naudas. Tel. Nr. Mainīti, uz e-pastiem neatbildi, uz sms neatbild. Apmaksa tika veikta uz emils vitkovski swedbank kontu, tagad veicot pasūtījumu nauda jau jāskaita seb kontu. Ja līdz 10.07. Nebūs apavu vai naudas, arī plānoju griezties ar iesniegumu policijā.

Z Zaneneiiite 29.06.2018
Komentāri 3 Apavi

Svetlana Korsaka - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana ...ar piegādi caur pakomātiem. Liela daļa pieradusi iepirkties internetā, izmantojot omniva pakalpojumus. Šī sieviete to izmanto - izvieto apģērbu sludinājumus, saka, ka ir no ventspils, piedāvā piegādi caur omniva, sagaida naudas pārskaitījumu uz savu swedbank kontu (uz svetlanas korsakas vārda) un tad nozūd. Manā gadījumā vēl kādu laiku atbildēja uz ziņām, stāstīja, ka problēmas ar pasta indeksu, ka paciņa pazudusi, solīja visu atrisināt - gribējās ticēt, ka cilvēks neies par summu zem 20 eur šitā ņemties un tādas pasakas domāt. Bet nu jā, tagad visbeidzot ir nobloķējusi un noziedējusi.

A AlKo 03.04.2018
Komentāri 16 Apģērbs

AtrisinātaOptimus.lv - Nopirktā prece tā arī netiek piegādāta. (Sūdzība)

Nopirktā prece tā arī netiek piegādāta. Veicu pasūtījumu Optimus.lv internetveikalā, datorkrēsla iegādei (aptuvenā pirkuma summa 110 eiro). Uzreiz veicu pārskaitījumu, no viena Swedbank konta uz otru. Saņēmu ziņu, ka tuvākajā laikā ar mani sazināsies kurjErs, lai noprecizētu piegādes dienu un laiku. Gaidīju visas 5 darba dienas (mājaslapā norādīts, ka uz pilsētu centriem piegāde ir līdz 5 darba dienām) un nekā. Rakstīju, jautāju, kas notiek, kad varu gaidīt savu pasūtījumu un saņēmu atbildi, ka veikals esot sazinājies ar kurjeru un...

Mybooks.lv - Krapsana, aizdomigi rekina rekviziti (Sūdzība)

Velejos nopirkt kadu gramatu lapa mybooks.lv. Aizpildiju pasutijuma anketu un uz epastu sanemu rekinu. Rekina konta turetajs: arturs gedvillo (miris vielatlets) maksajuma merkis: porn**** (pedejie 4 burti tcdg vai kas tamlidzigs) adrese un registracijas numurs: swedbank dati telefona numurs: kada uznemuma numurs kliveres iela 1-21. Summa, kas bija jamaksa, bija neliela, rekinu neapmaksaju.

Latvenergo - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss ...rēķins: €62,75 Parāda piedziņas izdevumi: €7,00 Samaksāts: €58,32 Parāda atlikums: €11,43 SIA Sergel, reģ.nr.40103183181, Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084, norēķinu rekvizīti: Konta nr. LV18HABA0551021996480, HABALV22, AS Swedbank, norādot lietas numuru 2551981013, pretējā gadījumā SIA Sergel nevar garantēt pareizu maksājuma apstrādi. Sūtījums sagatavots, apstiprināts elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Ar cieņu, Latvenergo AS vārdā, Sergel SIA Parādu piedziņa.

Work10.lv - Krāpšana (Sūdzība)

...680 eiro lūdzam jūs informēt mūs par maksājumu (vēstule, zvans) , saskaņā ar "maksājumu instrukciju". Saņemot jūsu maksājuma paziņojumu, mēs sākam darbu. Apmaksas veidi: - Bankas Pārskaitījums Sia "Elan Vital" Reg: 40103994125 Swedbank Konts: Lv35Haba0551041789994 Mēģināju pasūtīt diplomdarbu no cita e-pasta! Jā, uzreiz sazinājās mihails, atkal esot gatavi darbu izpildīt, tik jāveic priekšapmaksa! Nu jau atsūtīja citus rekvezītus uz kuriem jāpārskaita nauda! Ar cieņu Labdien, Baiba gribam...

1188 uzzinu dienests - Slikts serviss, bezjēdzīgs uzņēmums (Sūdzība)

Slikts serviss, bezjēdzīgs uzņēmums Slikts serviss, bezjēdzīgs uzņēmums. Zvanu, kas nozīmē, ka esmu klients, maksājoš, jo zvans ir par maksu. Jautājums "kur ir tuvākais "swedbank bankomāts", es atrodos... " uz ko man atbildēja lai es paskatos internetā vai zvanu bankai. Ja man ir steidzami nepieciešama šāda informācija, un/vai nav pieejams internets, tad šādai informācijai būtu jābūt pieejamai 1188, ko tiešām var atrast internetā. Smiekli nāk par tādu servisu

R Roberts 28.11.2017
Komentāri 3 Bankas

Babysmile.lv - Nesaņēmu preci (Sūdzība)

Nesaņēmu preci Faktūra rēķins 2017-07755 2017. Gada 18. Jūnijs piegādātājsSia "Kompsist" juridiskā adrese liela darza iela 3 - 15, daugavpils, lv-5404 norēķinu rekvizīti swedbank as reģ. Nr. 41503075489 pvn nr. Lv41503075489 konts lv87haba0551041799049 saņēmējs Sandra Reimane juridiskā adrese , quick_order, norēķinu rekvizīti saņemšanas vieta reģ. Nr. Pvn nr. Konts apmaksas veids pārskaitījums apmaksas termiņš avansa rēkins derīgs 2 dienas preču nosaukums daudzums cena summa lokówka babyliss c900e...

Jeļena Ivanova - Krāpšana (Sūdzība)

Jeļena Ivanova - Krāpšana ar www.ss.lv starpniecību, piedāvājot palīdzību kursa darbu izpildei. Jeļenas swedbank konta Nr: LV48HABA0551032165226 Telefona Nr: +371 28394578 Man šī uzticēšanās kļūda izmaksāja 70 euro un nenodotus kursa darbus. Paliku ar garu degunu, nepalīdzēja ne ar kursa darbiem un arī neatskaitīja avansa maksājumu 70 eur, kaut arī kad pieprasīju avansu atpakaļ, atbildēja, ka atsūtīšot, bet pirmdien, pirmdiena pārvērtās par piektdienu un piektdiena par pirmdienu. Kad pienāca...

Babysmile.lv - Nepiegādā preci (Sūdzība)

Nepiegādā preci Nepiegādā preci, uz telefona zvaniem neatbild. Piegādātājs: SIA "Kompsist" Reģ. Nr. 41503075489 Juridiskā adrese: Dēļu iela 4 - 8, Rīga, LV-1004 PVN Nr. LV41503075489 Norēķinu rekvizīti: A/S "Swedbank",kods HABALV22 Konts LV87HABA0551041799049 Pasūtījuma Nr.: 87897 Pievienots: 06.07.2017 Summa [slēpt]@inbox.lv