Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Rimi - Pie ieejas nav cimdu

Pie ieejas nav cimdu 2 reizes pēdējā laikā biju iegriezusies Bauskas rimi veikalā pionieru ielā un abās reizes pie ieejas nebija pieejami cimdi. Ja atruna ir tajā, ka cilvēki tos zog, tad vajadzētu nodrošināt apsarga klātbūtni netālu. Citādi viņš stāv kaut kur pašā stūrīti, ka tik kāds nepamana. Viņu. Dotajā brīdī veikala personāls arī pats par sevi nerūpējās. Varēja kaut vai uzņemties koriģēt cilvēku rīcību un tiem, kuri neievēro noteikumus vismaz mutiski aizrādīt.

Rimi - Aicinājums

Aicinājums Šī nav sùdzība, bet gan ieteikums visiem! Nav jāparāda cik mès esam gudri. Būsim saprotoši un lidzcietīgi nedosimies atpūsties pārtikas veikalos, ir jāsaprot ka veikali nav vēdinājami un tajos ir tiešām liela iespēja saslimt pat sejas maskas nelīdzēs. Aizdomāsimies arī par pārdevējiem, kuriem jāpavada šīs garas stundas neziņā. Domāsim ne tikai par sevi, bet arī par citiem!

Maxima - Обман какой то

Обман какой то Добрый день. Заметил исключительно в последнее время что от бонусной карты максимы сильного проку нет. Набирая продуктов через день на 50-70 евро карта даёт скидку всего лишь 0.50 центов. Считаю это очень мало. Возможно что купив в другом магазине товаров на 50 евро будет больше товаров и свежее они будут. И заметил в последнее время товары лежат последним днём срока годности. Тоже не очень хорошо. Получается каждый день тогда идти надо в магазин не закупиться дня на три и лишний раз заразится кто то короновирусом у них подхватит.

Rimi - Darbiniekiem nav cimdu

Darbiniekiem nav cimdu Labdien! Vakardien iepirkos spices rimi. Ka jau daudzi normālie ari es paņemu un uzvilku cimdus un gāju ņemt ko man vajag. Bet pamanīju vienu lietinu tie cilvēki kas smuki vāc preci prieks interneta veikala pasūtījumiem neizmanto nekādus drošības pasākumus. Ar plikam rokam vāc produktus un sagatavo jau prom sūtīšanai. Kas tas par absurdu. Un jūs rimi Sakat ka ievērojat visus standartus absurds.

K Karlis5 28.03.2020
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Melošana

Melošana Sveiki! Gribētos zināt kur pārdevējam veikala maksas pirms nodokļu nomaksas 3,70-4,10 aukstāka alga stundu zina pārdevējam ir 3,50 viss ne vairāk kas tā par atklātu melošanu, jo pārdevējs veikala saņem rimi strādājot minimālo un pat zem viņas ne aukstāk, tāpēc jābeidz melot jauniem darbiniek kas vēlas nākt stradat. Pēc nodokļu nomaksas nevar būt ka pārdevējs diena saņems no 25 - 27 eiro diena rēķinot to ka strāda pa 8 - 10h

N Nils37 28.03.2020
Komentāri 6 Veikali

Mego - Krāpšana

Krāpšana Jau vairākās reizes, Mego Jūrmalas Gatve 87, viena konkrēta kasiere cenšas izdot nepareizu, mazāku naudas atlikumu. Kases monitors tiek steidzami izslēgts, naudas atlikuma atdošanas brīdī, tas vairs nerāda. Uz aizrādījumu par nepareizu summu, katru reizi atdzīst, ka kļūdījās.

M Maija2020 28.03.2020

Maxima - Pavisam nekaunīgi

Pavisam nekaunīgi Laikā kad visiem jābūt vienotiem Rīgā akropoles maxima krāpjas pavisam nekaunīgi. 1 noplēš realizācijas datumu pat to neslēpjot, 2 apkrapj pie kases, paņem pa dargo. Nav jau pirmais gadījums man šājā veikala, laikam tada politika, ne jau visi ieveros, un ies uz informāciju skat bildes.

Bonaselect.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Организация принадлежит одному владельцу, который не несёт ответственности за качество продаваемого товара. Приобрела матрас Forli Comfort, который имеет устойчивый неприятный (химический) запах, не соответствует описанию на сайте. Обратилась с просьбой о возврате товара, получила отказ. Это не первый случай. Http://www.ptac.Gov.lv/sites/default/files/anonimizets_lemums_nr.56.Pdf даже обращение в Ptac игнорируют. Про гарантию возврата - враньё. Не рекомендую приобретать через Bonaselect.lv

BETA - Slikts serviss

Slikts serviss 21 марта зашла за покупками как и каждый раз после работы. Взяла чек, потому что показалось, что многовато. Вежливо сказала, что у меня 1 банка кабачковой икры, а с меня взяли за 2. Кассирша захлопнула кассу и стала орать на меня, что покупатели дебилы не смотрят. Отказывалась возвращать деньги. Орала на весь магазин, назвала меня кроме дебилки ещё идиоткой, бл***, приказала, цитирую, "не пи***ть, заткнуться и идти на ***". Вот хочу узнать, почему в магазине работает настолько психически...

Rimi - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Darbiniece, kas šodien, 21.03.2020. Plkst. 9.30, sēdēja, neko nedarot, pie pašapkalpošanās kasēm (es biju vienīgā pircēja) , burtiski metās man virsū ar pārmetumiem, neievērojot 2m distanci, ka pirkuma čeku esmu atstājusi pirkuma grozā. Un šī nav pirmā reizi, kad piedzīvoju šīs konkrētās darbinieces agresīvo izturēšanos. Varbūt veikala vadībai būtu vērts apdomāt, vai šāds cilvēks vispār drīkst strādāt apkalpojošā sfērā!

BETA - Обслуживание

Обслуживание Очень не компетентное обслуживание. Всем колективом набрасываются как стервятники, охранник в возрасте повышает тон. Очень неприятное отношение, обслуживание на кассе в результате было на таком уровне что мои продукты просто швыряли. Моя ошибка - зашла в магазин за 10 минут до закрытия. Все мы люди, согласна не все адекватные, но я адекватная и можно спокойно разговаривать и обслуживать. Не только у продовцов тяжелые дни...

Jysk - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki. Nekad nedomāju, ka rakstīšu sūdzību, bet jutos loti aizvainota ,11 marta pasūtīju jyska pasūtīju madraci samaksāju taja paša diena, saņemu sms, ka prece saņemšu 13 marta līdz manim ta prece nenonāca, jo pacelamtika bojāta. Otrs mēģinājums. 17 marta man dpd atsūtīja izzinu, ka preci atvedis 2 dienu laika. Un atkal neka. Gribētos zināt iemeslu, kāpēc nepiegada preci.

Mego - Sanitāro notekumu pārkapšana, slikts serviss

Sanitāro notekumu pārkapšana, slikts serviss Katru veikala apmēklējuma reizi redzu, ka vitrīnas darbinieces strāda'bez cimdiem un cepuriem. Ņem produkciju (vistas gaļas ruLetes un t. T.) ar kailām rokām! Ņemot kasti ar salātiem (arī bez cimdiem) pirksti gandrīz pieskārās salātiem. Ir jautājums-vai ''mego'' ir savs likumsa normām, kurš atšķiras no valsts likuma? Pārdevējas parastīja dokumentus, kuros teikts, ka viņas ievēros normas! Rakstīju veikala vadībai, bet bezjēdzīgs. Vai pircēju Veselība tur vairs neko nenozīmē?

Maxima - Kase apkalpošana

Kase apkalpošana Labdien! Es gribēju pajautāt par to, kāpēc bērnu kase apkalpo vispirms cilvēkus bez bērniem un tad pēc tam ar? Es stāvēju rinda ar bērnu, kad man priekšā bija cilvēki bez viņiem. Kasieris pat neko neteica un neizdarīja. Un tas jau nav pirmo reizi. Tad kāpēc vispār vajadzīgas tas kases, ja Tu stāvi un gaidi , kad apkalpos citus bez bērniem. Kasieris: Matīss.

D Damicela 10.03.2020

Maxima - Patērētāju maldināšana

Patērētāju maldināšana Vienmēr pārbaudu maxima salātu derīguma termiņu, svarīgi lai iepakots šodien. Nopirku salātus, kas iepakoti šodien 10.03. (Cena 1,29€) . Atnākot no veikala pamanīju, ka vecajai uzlīmei rupīgi uzlīmēta jauna. Iepriekšējā uzlīmē redzams, ka iepakots 08.03. (Cena 1.08€) . Acīmredzama patērētāju maldināšana.

A Ausma 10.03.2020
Komentāri 11 Veikali

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Slikts serviss, pārdevējas attieksme

Slikts serviss, pārdevējas attieksme Sveiki! Varbūt šī nebūs konkrēti sūdzība, bet aizvainojums par pārdevējas attieksmi.07.03 bij iegājusi Tukuma rimi Jāņa Rozes grāmatnīcā, lai nopirktu bērnam grāmatiņu, tā kā grāmatu ir daudz, laiciņu stāvēju, pētīju Cenas, domāju ko labāk 5 gadīgam bērnam, tad pēkšņi pārdevēja Saka lūdzu ejiet ārā, man steidzīgi jāiziet, slēgšu veikalu ciet, no sākuma nesapratu kam tas domāts, viņa atkārtoja vēl, lai eju prom, nepajautāja vai ko izvēlējos, vai nevarētu ātrāk, kad viņai ir savas vajadzības, vai...

Rimi - Slikts serviss un preces ar beigušu termiņu

Slikts serviss un preces ar beigušu termiņu Vakar (05,03,2020) bijām veikala rimi Krišjana Valdēmara iela 112, uz stenda ar zivim, bija lasis kuram beidzas derīguma termiņš (lasis 04.03.2020) iepakojums bija pietūcis. Mēs stāvejam lai pateikt to 5 minūtes un Ludzas viņus nākt, bet neviens nepievērsa uzmanību. Iznāk tā ka visu dienu šis zivs bija šajā ledusskapi, un cilveki kuri neskata uz termiņu to varēja viegli nopirkt. Pēc tam piegāja pie stendiem ar sieru, meginajam pajautāt par beztauku sieru, mums atbilde "es nevaru, man vajag...

Rimi - Veci saldumi

Veci saldumi Šodien pērkot sveramās konfektes veikalā Rimi (Vecrīgā, galerijā centrs) , arī konfektēm "lācītis ķepainītis" bija pelējuma garša un visas paņemtās konfektes ("Lācītis Ķepainītis", "Magone", "Serenāde", "Vāverīte") bija vecas, pilnībā baltas un negaršīgas. Kā drīkst pārdot vecu preci un krāpt pircējus? Vairs nepirkšu saldumu ražotāja "laima" saldumus un neiesaku to darīt arī citiem pircējiem, kvalitāte ir stipri kritusies.

P Pircejs2019 05.03.2020
Komentāri 2 Veikali

Mego - Akcijas cenu zīmes

Akcijas cenu zīmes Baložu mego regulāri ir akcijas cenu zīmes. Ātrumā neizlasīju akcijas datumus, paņēmu preci, pie kases izrādās, ka nekādas akcijas nav! Vairs nav! Un tā regulāri maldina klientus. Uzņēmumam ienākumi, jo liela daļa klientu vien norausta plecus un atpakaļ preci neatdod, īpaši, ja jāsteidzas. Uz jebkuru jautājumu kasieres atbild: tā nav mana atbildība.

Z Zaiga Runce 05.03.2020
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Veca gaļa

Veca gaļa Vakar, 04.martā, ap plkst.21:40 tika iegādāts cūkgaļas lāpstiņas gabals, ar akcijas cenu. Mājās, atverot iesaiņojumu un ķeroties pie gatavošanas, tika konstatēts, ka gaļa ir veca, par ko liecināja raksturīgs aromāts un nedaudz lipīga virsmas struktūra. Pēc kārtīgas mazgāšanas, gaļa tika pagatavota, taču tai jūtama vecas gaļas piegarša. Maxima, johaidī!? Turklāt, tā nav pirmā reize, iepriekšējā reizē uz 2019.gada Līgo svētkiem Jūs iesmērējāt šašlikam vecu gaļu. Kas tā par pircēju uzmešana...

M mcduck 05.03.2020