Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Maxima X Skolas iela 4d, Salaspils - Slikts serviss

Slikts serviss Salaspilī, skolas ielā 4d regulāri nestrādā taromāts. Kārtējā reize bija 10. Augustā. Dodoties prom, no veikala dienesta izejas iznāca pārdevējas, kuras informēju, ka nestrādā taromāts, jo uz tā taču ir uzraksts, ka jāinformē darbinieks. Pārdevēja ar cigareti zobos neieinteresēti paraustīja plecus un pateica - vēlāk strādās. Cik reizes dienā man jāiet pārbaudīt, vai taromāts jau strādā? Kas tā par neprofesionālu atbildi un attieksmi no darbinieku puses?

L Liga09 14.08.2022
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Двойное считывание одной покупки

Двойное считывание одной покупки Добрый день! Сегодня, 13.08.2022 в 16: 50: 48, на кассе nr.14, šas. Nr.53r0412862 дважды взяли деньги за одну покупку: sv. Siera vist. Vīnog. Lap. Ar ķipl. , olīv. Kg 17,99 x 0,152 kg =2,73 a * 2 + 5,46 а вместо 2,73 а. И это уже не впервые происходит. Если вы не накажете кассира, то в следующий раз претензии будут обращены самому кассиру в процессе покупки. С уважением

A Agaronovs 13.08.2022
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Kases darbinieki

Kases darbinieki Pašapkalpošanās zonā jauna meitene nevar no Letes noslaucīt sasistu olu, tā jau garas Rindas, vēl klāt 5 minūtes kamēr kāds atnāks noslaucīt jāgaida, pati tikai uzmeta salvetes virsū, klientei kas bija nākamā nācās pašai slaucīt nost. Nez kāpēc Rīgā pašapkalpošanās zonā darbinieki māk noslaucīt, Aizkrauklē nē, 21. Gs jaunās meitenes. 🤦🏼‍♀️

V valle 12.08.2022
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Lūdzu atlaist darbinieces, kas neprot runāt latviski tikai krieviski. Un ja tu runā latviski pilnībā neko nesaprot. Šodien iepirkos Maxima bulduri veikalā 20: 00 pirku lielo saldējumu, maksāju ar bankas karti! Man bija depozīta čeks 70 centi (0,70€) pie maksāšanas lūdzu lai man izsniedz skaidrā naudā šo čeku, jo es zinu, ka jūsu veikalā, uzņēmumā tas ir pieejams, bet mani vienkārši ignorēja un iesvieda to čeku kā atlaidi! Pēc sejas var redzēt dzērājas, neko nesaprot, par tevi kā...

Maxima - Drausmīgs serviss, Latviešu valodas ignorēšana

Drausmīgs serviss, Latviešu valodas ignorēšana Ierados Maxima Vienības gatve nopirkt šo to kapiem, jo Latvijā daudzās kapsētās ir kapusvētki. Paņēmu groziņu un ievietoju preces, kas man nepieciešamas un devos uz kasi ar kasieri (parasti tā nekad nedaru izmantoju pašapkalpošanos, jo Maxima kassieres ir ar savu rupjību slavenas) , jo man vajadzēja ziedus. Izvēlējos kasi, kur ir Rozes pārdošanā. Pienāca mana kārta pie kases (kasiere apmēram ap 82. Gadus veca sieviete) pat nesasveicinājās. Jau pirms tam pamanīju, ka ar iepriekšējiem klientiem...

Xparts.lv - Krāpšana

Krāpšana Tiek samaksāts 100% avanss par bmw aromatizatoru kasetēm, bet xparts.lv apbižotajs janka, vai piča, vai valdis atcēla manu pasūtījumu dēļ jautājuma "kur mans pasūtījums? ", un nauda 13 eur apmērā netika atgriezta, lai tad paliek tam apbižotajām xparts.lv, tāda ir viņu Cena💩🤷

Maxima - Bezjēdzība

Bezjēdzība Maxima uztaisījusi akciju felix kaķu barība 1+1 proti ņem divas maksā pa vienu, bet biju vairākos maxima veikalos plaukti tukši, nav šīs barības, līdz ar to zūd jēga šai maximas akcijai ja šī prece nav pieejama, labi saprastu vienā veikalā, bet vairākos veikalos kas atrodas dažādās pilsētās un tas ir galīgi garām akcija ir, bet preču veikalos nav, nav jēgas no šādām akcijām! 😡

N Nenopietni1 01.08.2022

Lidl - Повышение цен

Повышение цен Lidl-снова повышение цены, тотальное повышение цен на продукты, однозначно что лидл лучший магазин в латвии в соотношении цена-качество, но очень стремительно растут цены. Картофельные чипсы стоили 0.79 евро сегодня уже 1.09 евро, повышение цены на 0.30 центов, понимаю что все дорожает, но каждую неделю повышать цену это перебор.

P Pavels28 01.08.2022

Rimi - Slikta attieksme pret klientiem

Slikta attieksme pret klientiem Šodien 30. Jūlijā īsi pirms 22.00 iegājām mini rimi ģertrūdes ielā, sākām izvēlēties produktus un tad pēkšņi atnāca veikala darbiniece un sāka agresīvi visus dzīt ārā, viņa neko nepārdošot vairs, jo esot jau pāri 22.00. Pie veikala ieejas nekas neliecināja, ka veikals būtu slēgts un cilvēki no ielas, neko nenojaušot turpināja nākt veikalā un tā pārdevēja kliedza - ejiet visi ārā, es tūlīt saukšu policiju. Klienti bija neizpratnē, kāpēc ieejot veikalā tiek draudēts ar policiju? Vai tiešām nevar...

Lidl Kauguri, Jūrmala - Neadekvāti klienti

Biju atbraukusi jūlijā pie paziņas uz Jūrmalu, Kauguriem, un nolēmām apmeklēt Lidl veikalu. Bet mūsu stāvēšana pie kases aizņēma min.10, jo nevirzījāmies uz priekšu, bet dēļ viena kliedzoša bērna aizkavēja visu rindu. Ejot pie nākamās kases tur atkal Rinda, gājām atpakaļ pie tās pašas kases. Bet rindu aizkavēja ne tikai izlutinātais bērns, bet pati māte, kura atļāvās bērnam izdabāt visas savas kaprīzes. Kad pircēji stāvot Rindā sāka protestēt ka kaprīzs bērns ir jāatstāj mājās, tad sākās krievu...

K kalmenīte 31.07.2022
Komentāri 8 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Sestdien, 30. Jūlijā, ap pulkstens 22: 00 veikalā Rimi pazuda auduma maisiņš. Mans partneris jautāja palīdzību veikala apsargam - tas atbildējis, ka runā tikai krieviski. Partneris slikti prot krieviski, taču centās kaut kā izstāstīt situāciju un norādīt uz to, kas tieši pazudis. Apsargs pateicis, ka neko nesaprot un aizgāja prom. Auduma maisiņu tā arī neatradām. Jautājums - kapēc darbinieks, kam būtu jāspēj risināt šādas problēmas, neprot valsts valodu? It īpaši tad, ja darbs ir sabiedriskajā...

A Anna Freisa 30.07.2022

Maxima - Несоблюдение гигиены

Несоблюдение гигиены Работники отдела кулинарии в максиме т/ц акрополь немого позабыли об элементарных правилах гигиены. Ситуация: работница обслужила клиента, который расплачивался наличными, дала ему сдачу, а затем не помыв/продезинфицировав руки и не сменив перчатки трогала еду. Я не думаю, что то, что это прямой путь к заболеваниям жкт или к тому же ковиду (а максима вроде как топит за «эпидемиологическую безопасность») , является чем-то неизвестным для этих женщин.

Rimi - Neatbilstošs produkts

Neatbilstošs produkts Nopirkām pa akciju Rūjienas itkā saldējumu pa akciju rimi, tiešām esmu šokā, ka rimi, kas atbalsta kvalitatīvu preci var pārdot un rakstīt, ka tas ir saldējums, tas vienkārši ir bezgaršīgs krēms, biju labākās domās par rimi, tomēr bija top 1 iepirkšanās veikals priekš ģimenes, jo gaidījām arī kvalitāti, bet pēc šī un vēl dažu akcijas preču garšas laikam tomēr jāmaina veikala izvēle, aicinu rimi vadību, kas iepērk produktus, lai paši sākumā pagaršo to ķīmiju un slikto pepduktu kvalitāti, ko paši tirgo!

H haralds300 23.07.2022

Lidl - Slikts serviss

Slikts serviss Kases pārdevējas atkārtoti nerunā valsts valodā, un ne viena vien, pat principiāli izliekas ka nesaprot jautājumu! Līdz brīdim kamēr neesi atkārtojis jautājumu krieviski! Kas tā jums tur ir par pašpolitiku darbinieku izvēlē? Lidl ir labs vācu veikals. Esmu nodzīvojis 10 gadus vacījā. Tur ir daudz krievi, viņi visi runā vāciski!

Kolonna - Очень плохой мастер по маникюру в Akropole Rīga, в салоне колонна

Очень плохой мастер по маникюру в Akropole Rīga, в салоне колонна Пришла на маникюр в салон колонна. 1. Сделали очень не аккуратно, не ровно. 2 не профессиональное и не приятное отношения к клиенту. 3. Дорого, 50€ за такой не аккуратный маникюр, слишком.

E elinciksss 23.07.2022

AtrisinātaSizaar.lv interneta veikals - Nepiegādā pasūtīto preci

Nepiegādā pasūtīto preci Nepiegādā preci, neatbild uz tel. Zvaniem. Epasta sarakstē sniedz informāciju par provizorisko piegādi, taču tā nenotiek. Pārāk ilgs gaidīšanas laiks uztura bagātinātājiem. Ja vispār kāds tos piegādās. Sākotnējā komunikācija ar klientu servisu liekas reāla, jo tiek atbildēts, ka gaida produkta piegādi (lai gan mājaslapā bija atzīmēts “ir uz vietas”) , tad kavē noteikto termiņu. Vēlāk - neatbild uz epastiem un norādītais kontakttālrunis izslēgts. Noteikti izvēlieties citu interneta veikalu!

E Evamarija 22.07.2022
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Kas notiek ar darbinieku attieksmi pret klientiem? Kāds ir devis atļauju kasierēm brukt virsū uz klientu, jo viņam nav rimi kartes un sīknauda? Uzskatu, ka rimi vajag ieviest slepeno klientu sistēmu, lai kasieres zina savu vietu! Neesmu kašķīga, bet ja es pieklājīgi pasaku “labdien”, tad vēlos arī to saņemt pretī, nevis brukšanu virsū!

Maxima - Bojāta prece

Bojāta prece Nopirku mirušu zivi, garšo pē jēla asvalta. Esmu vilisies un sagrauta. Neiesāku iepirkties tajā luxury veikala tas ir suņa murgs. Mans bērns raud, jo ir ēdis zivi, kas faršo pec veca asfalta. Iešu uz Poliju, lai viņi ver ciet visas maxsimas robežas. Pilnīgi riebjas tādi veikali, kuriem čuras galva un rup tikai nauda.

ELVI - Bojāta prece

Bojāta prece Labdien! Šaja gada 12.07.2022 mans vīrs nopirka ikrus (foto ir pielikuma) Cena 8 eur ap pulk. 11: 00 - 12: 00, čeks palika veikalā. Mājas konstatējam ka ikri ir bojātie, nav lietojamie. Tajā paša diena ap pulk. 17: 00 mēs atgriežamies veikalā, lai atdotu bojāto produktu. Tā ka virs čeku atstāja veikalā kasiere Inta pateica ka viņa nevar atrast čeku sistēmā jo viņai nav tāda atļauja, to var izdarīt veikala vadītajā. Nākamā diena 13.07.22 es sazvanījos ar veikalu (tel.20237663) , veikala...

J Jelena 89 19.07.2022
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Плохой сервис

Плохой сервис Pārventas maxima nekad nav kasieris uz vietas, liela Rinda, zāle strada 10 cilvēki, bet pie kases neviens, strada tikai pašapkalpošanās kase, tas galīgi nekam nav derīgs, pārdevēji ir neapmierināti, dusmīgi, viņiem nevar nekad neko pajautāt, vai nu neatbild, vai vienkārši ir pārāk rupji, neesmu vienīgais cilvēks kur sūdzas uz pārventas maximu, arī Ventspils pilsētas maxima notiek tas pats!