Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Maxima - Slikts serviss, drausmīga apkalpošana

Slikts serviss, drausmīga apkalpošana Šodien 25 septembri pēcpusdiena ap 15: 00 iegriezos maxima kas atrodas Rēzeknes 4a Preiļos lai iepirktos. Pirkuma beigas bija tāda problēma ka izņemot pašapkalpošanās kasi neviena kasiera nav. Kad palūdzu mani apkalpot kase, man atbildēja ka kasieris nav nepieciešams. Jo cilvēku nav daudz. No paša sakuma kad tikai uzstādīja tas kases bija runa ka līdz 20: 00 vienalga apkalpos kasieris. Bet tagad tā pašapkalpošanās kase strādā no rita līdz vakaram. Tad man rodas jautājums dēļ kam tad vajadzīg...

L Lusilda 25.09.2022

Veikals Lats - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājoties preci, nekad nezini, vai to saņemsi, pie kases atbild, ka prece vēl nav ievadīta sistēmā, ir vakardienas, vadītāja nav aizstrādājusi utt. Bet ja reiz prece ir plauktā, tai ir jābūt pieejamai un nedrīkst pie kases pircējam to atņemt tad liekiet to citur, arī Cenas vai nu vispār nav, vai ir nepareizas, pie kases ir pārsteigumi un ir runa par ikdienas pārtiku, maizi, pienu krējumu, makaroniem, pie iepriekšējiem saimniekiem nekas tāds nebija, nav arī nekur citur, ja reiz netiek galā ir jāiet prom, un nav jāpazemo pircēji, gadām paskaidrojumus unātrāku aiziešanu.

M micīte 24.09.2022

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Maxima savā elementā. Facebook reklamē kā meklē darbiniekus, ka kāds komentāros uzraksta taisnību kāda tā iestāde ir, pat iepriekšējie darbinieki dālijās savā pieredzē. Tā komentāri tiek dzēsti, un bloķē. Maximai taisnība acīs, kož. Ko es gribu pateikt. Sāciet maksāt normālas, cilvēcīgas algas. Cieniet, novērtējiet savus darbiniekus, nevis skraidiet no pakaļas un bakstiet ar pirkstu. Pēdējais piliens kad vēl stāv darbiniekam blakām direktori un fotografē kas nav kārtībā, nevis cilvēcīgi pienāk...

K Košais 19.09.2022
Komentāri 6 Veikali

Rimi - Vecs biezpiens

Vecs biezpiens Šodien 19.09.2022 nopirkām vājpiena biezpienu "Rimi Basic", termiņš 24.09.2022. Cena 0,72 eur. Tas jau šodien ir ar vecuma smaku un piegaršu. Laikam jau veco biezpienu neizpērk, jo ļoti Cenas paceltas, tad to samaļ ar jauno, vai vnk neizpirkto pārpako, un uzliek jaunu datumu. Vairāk rimi biezpienu nepirkšu!

L LLZ 19.09.2022

Lidl - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Sveicināti. Pagājušo nedēļu iepērkoties Kauguru lidl un pie kases norēķinoties, mani apkalpoja rupja kasiere, kuras vārdu piefiksēju viva vai vaiva, tieši neatceros. Viņa tās preces grūda tā ka nolidoja pāri lentai. Un ar tādu žestu no maisiņa izbēra to preci, sieriņus un atpakaļ vairs neielika. Bet šī ir otrā reize kad viņas attieksme pret klientu ir graujoša. Jo iepriekš paprasīju tieši šai pašai darbiniecei kur atrodas mērce tomātu, viņa man norādīja tikai virzienu un norūca "vai tad tur nav? "negribas tur iepirkties.

Maxima - Slikts serviss, maldinot pircējam

Slikts serviss, maldinot pircējam Atkal maldinot klientus, pirms. Maxima remonta maldināja kasierus, tagad jauna funkcija: līme par produktu gatavošanu citas etiķetes, protams, vairāk dārgi. Mans gadījums desert am no auzu pārslu līmēta, ka tas ir Maltas gaļas mērce ar kartupeļiem.

T true11 18.09.2022

Maxima - Krāpšanās

Krāpšanās Visa prece westrom ir ļoti nekvalitatīva iesaku pat neiegādāties un konkrēti šīs austiņas kurām it kā jābūt mikrafonam ir parast plastmasas kāts kurā nekas no tehnikas iekšpusē neeksistē. Vairāk uz Maximas tīklu iepirkties neiešu, pat pārtiku nē! Visu labu!

W WESTROM 17.09.2022
Komentāri 3 Veikali

Pepco - Лживая информация клиенту, отказ поменять вещь и принять возврат

Лживая информация клиенту, отказ поменять вещь и принять возврат Посетила магазин 14.09.2022 взяла вещи без примерки, так как спешила на кассе у продавца уточнила, могу ли я примерять вещи дома и если что-то не подойдёт, вернуть на следующий день продавец заверила меня что это не проблема, она видела какие именно вещи я покупала (майка, пижама, спортивный топ) майка и топ оказались малы и утром следующего дня я вернулась в магазин чтоб вернуть или обменять на размер больше вышла женщина-администратор, я так понимаю и в грубой форме, по-хамски, несколько раз...

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Вместо десерта auzu pārsla deserts наклеена этикетка «Maltas gaļās mērce ar kartupeļiem”, естественно в магазине ты этого не вишишь. Обман и ты переплачиваешь.

T true11 14.09.2022
Komentāri 4 Veikali

Rimi - Slikta attieksme pret klientiem

Slikta attieksme pret klientiem Šodien ap pulk.12.08.09 iepirkos uz 21,04 euro pašapkalpošanās kases, paņēmu saldētas produktus, un pa cik es šodien bez mašīnas piegāju pie kasieres, paprasīju pārdot e-talonu un tajā bridi pie viņas pienāca veikala darbiniece ar malto gaļu. Uzlika nozīmi ar uzrakstu ka kase ir slēgta un lika gaidīt. Pēc mani ne stāvēja ne viens cilvēks. Vai tā Malta gaļa sabojāsies pa minūti, kamēr es nopirkšu e-talonu?

P pirena 14.09.2022

Inter Cars - Продажа запчасти от другой модели авто и отказ её поменять

Продажа запчасти от другой модели авто и отказ её поменять В магазине автозапчастей intercars на улице maskavas купил топливный фильтр. Я не механик и понятия не имею какой он должен быть. Я предоставил всю информацию о машине продавцу и он предложил к покупке фильтр. В автосервисе где меняли фильтр оказалось что это фильтр от другой модели авто. Приехал с фильтром назад, чтобы поменять, а в этом intercare, отказались его принимать обратно. Но ведь это же их косяк а не мой, они мне этот фильтр впарили. Получается там работают мошенники, не отвечают ни за что. Никому не советую пользоваться их магазином, там жулье. !

3 333333 14.09.2022

Mnogoknig - Krāpšana

Krāpšana В вашем магазине в Зиепниеккалнсе мужчина-продавец постоянно не выдает клиентам чеки. В первый раз я подумала, что сама его не взяла, но потом столкнулась с этим несколько раз и поняла, что это не случайность. Он специально заговаривает зубы, забалтывает на кассе, говорит какую-то сбивающую с толку бессмыслицу, чтобы вы не заметили, что чека вам не выдали. Видимо, схема отработана. Будьте внимательны в этом магазине!

I ifuwanna 10.09.2022

Maxima - zem letes

zem letes Jau otro nedēļu pēc kartas letākās akcijas preces tiek iztirgotas zem Letes-tirdzniecības zāle pat neieved-pardod savejiem par 5 pudelem-eļlas-kura bija akcija 9 septembra pa 1.99 saulespuķu kad aizradīju ka zalē arī cilveki velas iegadaties atbildeja ka preks mums neesot-vai tagd visu kam letaka Cena maxsima tirgos tikkai savejiem, tad kapēc liekat akcijas žurnālā-? Pagajušo reiz tā bija ar miltiem-1,38 maksaja 2 kg-visu sadalīja starp paziņām un darbiniekiem-lūsu vadību rīkoties-šī ir tā paŗdeveja kura sevi uzskata par maxsimas direktori un drīkst tirgot preci kam izvelas

Maxima - Serviss

Serviss Biju iepirkties akropoles Maxima, ap plkst 17: 00, nebija iespējas samalt akcijas gaļu, bija uzlikta a4 formāta zīme, ka netiek piedāvāts šis pakalpojums. Man ir jautājums, kāpēc es, ka patstāvīgs klients nevaru samalt akcijas gaļu? Kāds tam ir iemesls?

Maxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Es biju maximā 7/09/22 pulksten 19.30. Gāju pie pašapkalpošanās kases. Kad es svēru vīnogas, man bija nepieciešama konsultanta palīdzība. Es palūdzu konsultantes vārdā zaigas palīdzību, kura tai laikā sēdēja. Es lūdzu viņu pienākt 2 reizes, uz ko viņa kaut ko nesaprotamu atšņāca. Beigās viņa tomēr negribot pienāca, ļoti neapmierinātā tonī kaut ko nomurmināja un ar pirkstu norādīja. Uz jautājumu: “Kāpēc jums tāda attieksme? ”, viņa atbildēja: “ Ja jums te nepatīk, tad varat šeit nenākt! ” Šīsieviete sabojāja manu garastāvokli uz visu vakaru.

R Rinese 07.09.2022
Komentāri 6 Veikali

ELVI - Cenas atšķirība

Cenas atšķirība Šodien 06.09.22 ieejot Elvī veikalā, ieraudzīju bulciņās, kurām tieši bija atlaide 0.49 centi paņēmu tādas 3 kā arī čipšus, kurus, ja 2 vai vairāk ņem 1.29€ par katru, par vienu 1.59€ nonākot pie kases, secinu, ka būlciņas, kurām bija cita Cena pie kases maksā 0.72€ un čipši neatkarīgi cik pērk 1.59€ ļoti pretīgi. Centos noskaidrot kādēļ tā. Kasiere nevēlējās atbildēt, atbildot ar to, ka Cenas esot tādas, kādās viņai rāda.

A Anetyyx 06.09.2022
Komentāri 1 Veikali

Bigbox.lv SIA Etailer - Negrib atgriezt naudu par preci ar defektu

Veicu pirkumu interneta veikalā bigbox.lv un pasūtīju Samsung ledusskapi eur 554,00 vērtībā. Šo preci saņēmu un pie iepakojuma noņemšanas secināju, ka ledusskapja korpusa augšējais Stūris no ārpuses ir ar defektu (korpusa Stūris ir ieiespiests) . Tās pašas dienas vakarā sāku saraksti ar bigbox.lv palīdzības dienestu. Diemžēl pēdējā e-pastā man sāka piedāvāt vērsties elektronika - serviss vai samsung.lv, cik noprotams, garantijas remontam. Tomēr šajā gadījumā vēlējos izmantot distances līgumā...

O O.Urtane 06.09.2022

Lidl - Не качественный товар

Не качественный товар Какое-то время назад купил отрезные диски в Лидле. Так как еще были старые запасы, они съедаются практически сразу. Одним диском можно сделать максимум пять отрезов от полдюймовой трубы. Все, он полностью сточен. Но этого мало, они еще и ломаются от малейшего нажатия пальцами. Чек у меня за давностью покупки не сохранился, поэтому в магазин идти нет смысла. Хочу только предостеречь других от покупки этих дисков. Купив эти диски, только потратите время и деньги зря.

A Aleks125iv 04.09.2022

AtrisinātaRimi - Slikts serviss

Slikts serviss Tika veikts pasūtījums Rimi Damme-mani gardumi 30.08.2022. Drošības nolūkos vēl tika sazvanīts rimi informācijas tālrunis ka pasūtījums ir pieņemts un apstiprināts. Liekas ka var droši gaidīt bērnu ballīti, un ir liels šoks un stress, kad ierodies pakaļ pasūtījumam un atbildīgais darbinieks paziņo es neko nezinu, man nekas nav pateikts, pagriežas un vienkārši aiziet nerisinot situāciju. Tas nekas ka mazais jubilārs arī stāv blakus ar asarām acīs, jo viņš arī saprot ka pēc stundas ir ballīte un...

Z Ziile 03.09.2022

Maxima - Drausmīga apsarga attieksme

Drausmīga apsarga attieksme Tātad 27.08.22 pieredzēju ļoti nepatīkamu atgadījumu veikalā Maxima Līvānos, Rīgas ielā 37a. Bija plkst. 21: 54 un mēģinot ieiet veikalā, lai ātri paņemtu pāris lietas pie kases, apsardzes darbinieks mani grūda atpakaļ ar visām ieejas durvīm un turēja ciet šīs durvis dažas sekundes, kamēr viņš pats nesa grozus. Precīzāk, šis darbinieks no durvīm bija kādu 2m attālumā, un es jau verot durvis vaļā redzēju, ka šis darbinieks sāk ātrāk nākt pie durvīm ar visiem šiem iepirkumu grozies, kurus viņš...

K kariinakz 30.08.2022
Komentāri 13 Veikali