Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

AtrisinātaMego - Krāpšana

Krāpšana 09.11.2022. Iegādājos veikalā Mego Jack Daniels pudeli 1l, cenu tieši neatceros, bet aptuveni 28,99. (akcijas Cena) . Pēc atvēršanas, jau palika aizdomīgi, jo pēc smakas produkts nav tāds, kā ierasts (esmu šī dzēriena mīļotājs, tāpēc zinu) . Neatkarīgi no tā nogaršoju. Man no dabas uz nekvalitatīviem produktiem (krāsojumiem) ir alerģija - seja līdz pat kaklam paliek sarkanos traipos. Šoreiz tieši tā arī notika. Man ir ļoti žēl iztērētās naudas, labi, ja tie būtu kādi 10 euro, bet gandrīz 30! Jo...

D Deoxid 10.11.2022

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Šodien biju Maxima. Maskavas iela pretī Dolei. Pirku depozīta enerģijas dzērienus, viens dzēriens neaizgāja kases sistēma. Pienāca kasiere pašapkalpošanās kases - paņēma otru un noskanēja. Mājas sapratu ka tas viens ir bez depozīta. Bet kasē samaksāju ka par depozītu. Cik zinu sen jau šim precēm vairs nebij jābūt pieejamam veikalā. Krāpnieki.

Maxima - Nelaipna apkalpošana

Nelaipna apkalpošana Vakar 06.11.22 ap Pulkstens 15: 00 akropole Maxima pašapkalpošanās kasēs bija ļoti nelaipna pārdevēja īsiem rozīgiem matiem. Biju nolēmusi iegādāties dekoru kura atlaides Cena bija 0,79. Kasē izsitot redzu, ka Cena ir 4,99 un atlaides nav. Piegāju pie pārdevējas, palūdzu apskatīties preci, ja nav atlaides tad teicu, ka neņemšu tomēr. Uz ko pārdevēja uzreiz nelaipni teica " tāda atlaide nekad nevarētu būt, pamēģiniet pastrādāt veikalā". Biju godīgi sakot šokā par tādu attieksmi, jo pieklājīgi...

Maxima - Ielaušanās depozīta punktā, kad cilvēks atradās iekšā

Ielaušanās depozīta punktā, kad cilvēks atradās iekšā Meiteni depozīta telpā pārbiedēja svešs, rupjš, pēc alkohola smakojošs, krieviski runājošs vecis, kurš atļāvās 'ielauzties' tajā telpā, atvērās durvis no ārpuses, iegāja un negaidīja, kad persona izies ārā. Vai nu visos depozīta punktos Latvijā jānodrošina, ka nekādā gadījumā neatveras durvis no ārpuses, ja viena persona jau ir telpā. (ja vien varētu durvis aizslēgt no iekšpuses, bet tas nav iespējams) . Vai darbiniekam jāstāv pie depozīta punkta, un nedrīkst pieļaut bezkaunīgu, rupju personu visatļautību, ienākšanu bez atļaujas, ja cita persona jau atrodas tajā telpā.

S San2583 07.11.2022

Lidl - Par ko Lidls ir īpašāks

Par ko Lidls ir īpašāks Labdien! Apmeklejot citus lielveikalus un tirdzniecibas centrus es varu apmeklet ar suniti uz rokām (mazu) un iegadāties visu kas tīk. Lidl sada iespeja ir liegta. Aizliegts ienak ar suniti jebkura izmera. Paldies! Forši noteikumi👍Apsveicami 👏

N neonia 02.11.2022
Komentāri 4 Veikali

Madara 89 - Slikts serviss

Slikts serviss Palielināt iedzīvotāju pirktspēju visās jomās un sfēras likvidējot un atceļot oficiālo nodarbinātību Latvijā! Līgumus uz baltas papīra lapas bez nodokļu aprēķiniem un atskaitījumiem algas aploksnēs! Izņemt no tirdzniecības un pārdošanas visās viltotas ārzemju preces un produktus ja zini kā likt justies otram ērti!

V Valdis B 31.10.2022

Lidl - Fake IPhone laimētājs. Sadarbībā ar Loterijas.lv

Fake IPhone laimētājs. Sadarbībā ar Loterijas.lv Kā mēs redzam pēc Screeniem, Iphone no Lidl loterijas laimēja meitene. Ienākam meitenes profilā un ko mēs redzam? Tikko uztaisīts, svaigs, tukšs profils, viena fočene, tukša lente, nekādas info par cilvēku. Un pēc tam ir jātīc loterījām? Vai firma zin (es par Lidl) kā notiek izlozes no viņu vārda caur loterijas.lv un kā laimestus, vissticāmāk saņem savējie...? !

Purvciema tirgus/ Pārdevēja bļauj ka viņai sāp auss - Apkalpošana

Straupes pienotavas veikala pārdevēja uz prasību pārdot biezpienu nereaģēja. Atkārtoju to pašu krieviski, domāju ka slikti runā latviski. Man tā nav problēma. Bet! Šī pārdevēja sāka bļaut ka viņa nedzird. Pieklājīgi atkārtoju skaļāk divās valodās. Tā sākusi bļaut ka es slikti izrunāju vārdu biezpiens. Es atkārtoju šo vārdu vēlreiz. Pārdevējas kundze sāka bļaut ka es ņirgājos un jau kliedzu uz viņu. Es viņai teicu, ka neesmu vainīga ka viņai šeit Rinda un nevajag nervozēt. Tā sāka bļaut ka e...

D Dz.eina 26.10.2022

Rimi - pateiciba

pateiciba Labrīt. Paldies rimi kolektīvam par jauku apkalpošanu svaigas gaļas un zivju produkcijas nodala. Pārdevēja ļoti laipni un korekti tika gala ar saviem darba pienākumiem. Jo bijām vairāki klienti, iepirkos ap pulksten 16 15. Iegādājos svaigas gaļas un tunča produkciju un biju patīkami pārsteigtā par šāda veida pozitīvu attieksmi attieciba pret klientu. Un noteikti paldies vadībās kolektīvam. Kas rada patīkamu iepirkšanos pircējiem. Jo bez vadības pozitīvas attieksmes ari nebūtu pozitīvas attieksmes pret klientu. Paldies.

H head 26.10.2022
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Šodien uz pašapkalpošanās kasi reāli paliku mīnusā. Nopirku vienu alu pa 1€ 9 centiem un + 0,10 centi bet metu monētas līdz summa sasniedza 3,50€ un veikala darbiniekiem bija vienalga kaut arī bija monitora sarkanais uzraksts ka ieradīsies un konsultēs. Bet nekā. Laikam naudu vairs neatgūt.

D DEVIL21 25.10.2022

Pandora - Slikts serviss

Slikts serviss Хотела бы поделиться тем, что в магазине Спице стал не качественный сервисс обслуживания, консультанты одна хуже другой, уровень обслуживания заставляет желать лучшего, еще год назад всё было на высшем уровне. Хотелось бы, чтобы в магазин было заходить приятно, как и раньше и чувствовать себя значимым клиентом, с индивидуальным подходом, а не то, когда продавец смотрит в телефон весь день.

A Amandamanda 24.10.2022
Komentāri 0 Veikali

Lats Veikals - Ļoti slikta smaka ieejot veikala lats

Ļoti slikta smaka ieejot veikala lats Veikalā lats Kr. Barona ielā ieejot veikalā ļoti nelaba smaka. Veikala darbiniece teica ka aiz stenda esot nobeigusies žurka un viņi neko nevarot izdarīt. Smaka veikalā ir vienkārši neciešama, tur atrodas pārtikas produkti. Jūsu veikala darbiniecei to pateicu uz ko bija atbilde, ka es varot šeit nenākt, tas bija ļoti nekorekti no jūsu darbinieku puses. Lūdzu risiniet šo jautājumu un varat visu pārbaudīt paši.

Mego Carnikava Gauja - Slikts serviss

Slikts serviss 18.10.2022. Gāju uz veikalu ar sīknaudu un man viņu nepieņēma jo itka viņiem pilni 5 maisi un neesot kur likt, bet vel pajautāju vai ta nav nauda man atbildēja ir, bet es neņemšu, biju šoka, jo kasieriem ir jāpieņem vienalga kādu naudu pēc manam kasieres vārdu neatceros. Arī preces mēdz būt ar beidzies derīgumu termins. Vienreiz pirkām margarīnu un viņš bija ar pelējumu.

O olxpyyyyyy 20.10.2022
Komentāri 8 Veikali

Barbora - Slikts serviss

Slikts serviss No pandēmijas laika izmantoju Barbora un rimi eveikalu. Pāris režu pamēģināju pasūtīt arī augļus un dārzeņus Barbora. Bija jau aizdomas, ka nebūs labi, un tā arī bija - vai nu pilnīgi zaļi vai sliktākas kvalitātes kā veikalā. Arī piens vienā no reizēm bija skābs. Tad pārgāju tikai uz smagajām un ilgtermiņa precēm, lai pašam viss nav jānes, bet... Tagad visur salikti limiti. Ūdens - max 6 pudeles, akcijas preces max 6 Vienības. Aizejot uz veikalu pērc kaut 30, bet Brabora - nekā. Preču klāst...

J jurisma 20.10.2022
Komentāri 1 Veikali

Lidl - Плохой сервис

Плохой сервис "эффективные мененжеры" придумали новые ценники. они предусмотрели все: вырвиглазное сочетание цветов (темно-серый, черный, грязно-коричневый) плохочитаемый шрифт, уменьшение размера и БИНГО: полумрак. Первое место - на конкурсе идиотов.

ELVI - Pārdevējas attieksme

Pārdevējas attieksme Ļoti nepatīkamu attieksmi saņēmu no Mālkalnes Elvi sarkanmatainās pārdevējas. Vārdu gan nezinu. Situācija sekojoša - stāv Rinda, divas kundzītes, kas aizkrāvušas visu lenti, vīrietis un es ar 3 produktiem rokās. Pārdevēja paskatās uz mums visiem un iedod vīrietim, kurš stāv pirms manis, lai noliek uz lentas - zīmi “jūs apkalpos blakus” nu labi, redzēju, ka viņa mani redz, prom neeju. Stāvu un gaidu savu kārtu. Dzirdu “meitene, ej uz citu kasi” nodomāju - tu taču mani redzēji, ka es tur...

Maxima - Neiedeva atlaidi

Neiedeva atlaidi Gribēju nopirkt 3 kartupeļu pankūkas ar gaļu, rakstīts ka atlaide no 1.05 uz 0.49 pa vienu, uz iepakojuma uzlīmes ari rakstīts ka jāmaksā 0.49 pa vienu, 1.47 pa visiem, pašapkalpošanās kasē samaksāju, neskatos uz cemu jo steidzos - gribas ēst, bet vēlāk čekā redzu ka samaksāju par cenu bez atlaides 3,15

BETA - Slikta serviss

Slikta serviss Kārtējā sūdzība par veikals Beta. Gribēju nopirkt alu, stikla pudelē, bet kā sniedzos vienam pakaļ, visa palete nokrita uz grīdas, viss saplīsa, cilvēki kliedza un lauskas lidoja pa gaisu, man gandrīz trāpīja viena lauska acī. Pie manis pienāca resna apsardze ar netīri rudiem matiem, teica, ka man par to jāmaksā un ja nemaksāšanu sauks policiju un tagad abas gaidām policiju bet kas samaksās par manu zaudēto laiku un netīrām drēbēm?

Komentāri 7 Veikali

Maxima - Veca prece

Veca prece Atkal sastopos ar sliktu servisu un veciem termiņiem, nopirku šodien maxima vecu gaļu, mana vaina, ka nesaskatījos termiņu, jo termiņš bija 25.09. Diemžēl čeka nebija un pārdevēja parādīja durvis un teica, ja atkal atnākšu, tad izsauks policiju. Fuj veikalam un vadībai. Bilde pielikumā. Esmu vīlusies visos un visā šajā lopu pamestā veikalā.

BETA - Krāpšana, slikta apkalpošana

Krāpšana, slikta apkalpošana Šodien 13.50 veikals beta Aizkraukle nopirku 2 alus pa 99 centi gabala, bet izradījās, ka kase maksā 1.09, es biju šokā. Pārdevēja arī bija rupja, vārdu nepateikšu, jo nebija nozīmītes ar vārdu, bet vienīgais ko varu pateikt, ka viņai bija zili mati, aizšauta resna pakaļa pupi kā govij. Viņa man iespļāva sejā un parādīja vidējo pirkstu. Un nosauca par Orku. Nekad vairs neizpirkšos šajā veikalā. Atlaist tādu darbinieku.