Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

KL Retail SIA - Valsts valodas likuma pārkāpšana

SIA "KL Retail", reģ. Nr. 40103388462 savā Hospitāļu ielas 1 veikalā "LaTS" pieļauj, ka pārdevēja pārkāpj valsts valodas likuma normas un runā ar nepilngadīgu latviešu bērnu krievu valodā, kuru bērns nesaprot. Turklāt tas nav vienīgais pārkāpumu veids šajā veikalā.

D Dakr 15.10.2022
Komentāri 6 Veikali

Lats Veikals - Valsts valodas likuma pārkāpšana

Valsts valodas likuma pārkāpšana 2022. gada 14. oktobrī Rīgā, Hospitāļu ielā 1 veikala "LaTS" (SIA "KL Retain" ar reģ. Nr.40103388462) pārdevēja rupji pārkāpa valsts valodas likumu, runājot ar 10 gadus vecu latviešu bērnu krievu valodā. Par šo pārkāpumu tika informēts Valsts valodas centrs. Turklāt šī "LaTS" veikala darbiniece uzvedās huligāniski pret 10 gadus vecu bērnu, sekojot bērnam jau no veikala ieejas, grūstot bērnu, raustot aiz somas un nepamatoti pārbaudot bērna personīgās mantas bez vecāku vai likumsargu klātbūtne...

D Dakr 15.10.2022
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Slikta attieksme pret darbinieku

Slikta attieksme pret darbinieku Labdien! Katru dienu sanāk iegriezties Baldones Maximā, viss ir ciešami, līdz šim brīdim, kad jau kuro dienu veikalā satieku darbinieci, kura ir slima tiešā vārda nozīmē (šķauda, klepo, un pat izskatās savārgusi) jauka meitene, kas bieži šiverējas pie saldējumiem, smaidīga un laipna meitene, kas šobrīd neizskatās diezgan labi, vienu dienu pat šī darbiniece sēdēja kasē, un apkalpoja pircējus, klepodama un puņķodamās! Nopietni? Uz kurieni skatās šī veikala vadība, vai tikai uz to lai būtu pilni...

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, Mego veikalā dārza ielā, Bauskā, ļoti slikts apkalpošanas serviss, nepieklājīgas, rupjas pārdevējas, bieži vien prece ar beigušos derīguma termiņu! Ja cilvēks nav gatavs strādāt apkalpošanas sfērā ar cilvēkiem, tad ir jāmeklē tāds darbs kas būtu piemērots. Ļoti nejauka attieksme.

L LieneLiene1 13.10.2022

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Slikts serviss

Slikts serviss Vinila plašu sadaļā, nolēmu apskatīt plates, kā tas darās jebkurā plašu iepirkšanas vietā, uz ko saņēmēju rupju aizrādījumu no plašu sadaļas darbinieka, ar aicinājumu doties mājas lapā ja vēlos apskatīt plates. Visa tā sauktā “maģija” plašu aplūkošanā viennozīmīgi zūd veikalā Jānis Roze spicē, neredzu jēgu vispār izlikt plates uz stendiem, ja tā nevar riktīgi apskatīt, kā piemēram veikalos randoms, plates.lv vai unisons. Pieredze bija neveiksmīgā, kaut vai daži interesanti eksemplāri tur ir, vēlme pirkt plates Jānis rozē pilnībā pazūd

ELVI - Slikta apkalpošana un naudas piesavināšanās

Slikta apkalpošana un naudas piesavināšanās Elvi veikals Ģertrūdes ielā 105. Biju ap 20: 30 8 oktobrī. Pārdevēja atteicās izdot atlikumu, jo neesot sīknaudas kasē. Negribēju strīdēties un aizgāju, jo stāvēja Rindā nākamais pircējs, un mani gaidīja citā vietā ar pirkumu. Atlikuma neesamība kasē gan čeku netraucēja izsist.

2024 09.10.2022
Komentāri 0 Veikali

Citro - Cenas neatbilstība

Šodien pērkot fasētos kartupeļus kuru akcijas Cena līdz 12,09,2022 ir 1,17 pie kases cenu uzrāda 1,75 un tā nav pirmā reize kad šajā veikalā neatbilst Cenas. Informējot pārdevēju kura pārbaudīja visu informāciju cenu zīmē, komunikācija beidzās. Tik pateica, ka akcija vēl spēkā un viss. Gaidīja tik vai maksāšu vai atstāšu preci, kas jau ir darīts ne vienu reizi vien.

Maxima - Nocenotas produkcijas kuras iegādājas darbinieki

Nocenotas produkcijas kuras iegādājas darbinieki 1. Labdien gribētu uzrunātāju kāpēc Jēkabpils maximas darbinieki priekš sevi nocento produkciju kad ir vēl termiņš derīgs vairākus mēnešus 2. Mani neapmierina tas kad maximas darbinieku noceno kafiju vai piemēram cukuru kuriem ir ilgtermiņš lūdzu noskaidrojiet vai šādi var rīkoties vai nedrīkst.

L Latvieti21 08.10.2022
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Bojāts produkts

Bojāts produkts Jau kuru reizi pērkot gaļu maximā (vistas, cūkgaļas) un vērot vaļā tai pati dienā produkts jau smird. Pēc būtības glābšanas noradīts laiks ir 2-4 dienas. Kā var pārdot jau bojātus produktus? Diemžēl čeku nepaņemu, nevaru iet strīdēties un prasīt nomainīt. Gaļa gan jau maksā pietiekami dārgi, lai to mest ārā tik vienkārši… paldies, par izmestu naudu un sabojātām vakariņām. Kauns Maxima.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 07.10 aizgāju uz maximu, ieraudzīju, ka varu iegādāties cukuru pa 99 centi kg, paņemu 1 paciņu, aizgāju uz mājām, gāju otrreiz ar tēvu. Paņemu vēl pāris paciņas, un tēvs paņēma visu iepakojumu. Pie kases teica, ka varam paņemt tikai 5 diena ar paldies karti, tātad es paņemu atlikušas 4 un tēvs 5. Beigas cukuru man 4pac. Izsita pa pilnu cenu, nepasakot un nepaskaidrojot, ka vienreiz diena lietojot paldies karti, otrreiz viņa nedarbojas, to man paskaidroja tikai pašas beigas. Un nu lūk, e...

Rimi - Zema klientu apkalposhanas kvalitaate

Zema klientu apkalposhanas kvalitaate Meitene pie pashapkalposhanas kases nebija baigi laipna vakar. Meeginaaju lietot klienta karti, bet vina agresiivi saaka blaut uz mani : "Iznemiet preces ! Juus neesat samaksaajusi !" Vina dabuuja preces kaartot. Ja ir klienta karte, taa jaalieto pirms maksaajuma par pirkumiem ? Kaapeec tad maksaat naudu shim veikalam ? Pastaastiet vinai.

I Irena75 06.10.2022
Komentāri 4 Veikali

Rimi - Valsts valodas nezināšaba

Valsts valodas nezināšaba Šodien 6. oktobrī apmeklēju Rimi 18. Novembra 136, Daugavpilī. Pirmkārt, tiku uzrunāts krievu valodā! Saprotot pilsētas specifiku, tam nepievērsu lielu uzmanību, bet tad, kad jautāju latviski, atbilde bija, ka nesaprot manu jautājumu, kā arī, to pazińoja krievu valodā, nepiepūloties/necenšoties runāt valsts valodā. Kasierei Allai biji dziłi vienaga

Rimi - Produkcija ar iztecējušu derīguma termiņu

Produkcija ar iztecējušu derīguma termiņu 05.10.2022. Vakarpusē Rimi lielveikalā tika iegādāts formagia mozarella siers ar vienu dienu iztecējušu derīguma termiņu (derīgs līdz 04.10.2022.) ! Produktam uz to brīdi bija akcijas Cena €1.09 (standarta Cena €1.29) , bet ne jau akcijas dēļ siers tika pirkts, tas ir iecienītākais. Uzskatu, ka pircējam uz vietas veikalā nav jāveic preces audits, pārbaudot derīguma termiņu. Tā ir katras instances atbildīgās personas kompetence un atbildība. Sevišķu uzmanību pievēršot gaļas, zivju un piena produktiem, kā arī bērnu pārtikai.

L Laura_K 06.10.2022

Rimi - Slikts produkts

Slikts produkts Labdien, nogaršojiet rimi skābētus kāpostus ar burkāniem 900g, gandrīz apvēmos, pārsālīti bez garšas, marināde drausmīga, iztērēta nauda, laiks ejot uz citu veikalu, pēc citas firmas kāpostiem zupai😡jūsu firma aizgāja podā!

A Agneshele 05.10.2022
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Maldināšana

Maldināšana Labdien, šorīt 8: 30 no rīta pie veikala Maxim Jurmala Lielupes nevarēju nopirkt bērnu pārtiku par norādīto cenu, man teica, ka viņu akcija ir beigusies un viņiem nav laika nomainīt cenu zīmes, bet akcija nebeidzās 2022. Gada 2. Oktobrī un šodien ir 2022. Gada 4. Oktobris viņiem bija 36 stundas, lai nomainītu cenu zīmi. Uzskatu, ka tas ir rupjš manu tiesību pārkāpums, veikalam bija pienākums man pārdot bērnu pārtiku Cena norādīta uz cenu zīmes! Dalīties piedāvāju šī produkta cenu zīmju fotogrāfijas paldies!

Rimi - Krāpšana

Krāpšana В приложении есть личное предложение например молоко 2 литра где написано цена за литр 1.03 евро, но такого товара нет. Написал три жалобы. Ответ пришел извиняемся мы всё исправили. Ничего неисправили это уже три месяца примерно мошенничество и вводят клиента в заблуждение. Плюс издевательство над клиентом. Не советую всем туда ходить. И цены завышены и отношение наплевательское.

K kirpich 03.10.2022
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss 01.10.2022 nopirku cigaretes veikalā mini Rimi t/c aura. Kasieris Marina pateica, ka pastāstīs visu maniem vecākiem. Un ka vispār var draudēt ka, izstāstīs maniem vecākiem ka cilvēks pērk cigaretes? ! Ja klients jau ir pilngadīgs uzvedas pieklājīgi, uzrāda pats dokumentus. Vai tas ir normāli? Es domāju, ka šo vietu es apmeklēt īpaši jau nevēlos.

Citro - Darba laika neievērošana

Darba laika neievērošana Ventspils autoostas mini Citro darba laiks beidzas 20: 00, es saprotu darbinieku vēlmi pēdējās minūtes aizvērt veikalu, lai pēc iespējas ātrāk tiktu prom, bet līdz veikala aizvēršanas palika minūtes ~5, kad pārdevējas aizvēra veikalu kādi 4 cilvēki vēlējās vēl apmeklēt veikalu, bet tas bija aizvērts. Uzskatu, ka veikals ir jāver ciet 20: 00 un tad jau var kārtoties uz mājām.

F Frenimi 01.10.2022
Komentāri 23 Veikali

Mnogoknig - Strādāt firma normāli nevēlās

Strādāt firma normāli nevēlās Pasūtīju pre-order ar pēcapmaksu grāmatu, kuro it kā atvedīs tikai augustā/septembrī. Šodien ienācu veikalā lapā un redzu, kā grāmatas ir visos veikalos. Man neviens nav atzvanījis. Ņemot vērā, cik es jau patērēju naudas jūsu veikalā, uzskatu par cūcību, šo uzvedību/rīkojumu. Nāksies un tālāk uzticēties tikai "polaris". Jums uzticēties nevar. Strādāt jūs un jūsu darbinieki nēvēlās, ņemot vērā bardaku noliktavā un mājas lapā. Rakstīts kā grāmatas ir, pēc fakta, nav. Atšūj pēc nedēļas, ne ātrāk, anulējot pasūtījumu. Runa iet par grāmatu "о чём молчит ласточка"...

Maxima - Sods ne par ko

Sods ne par ko Šodien14: 00 iepirkos maxima veikalā ganību iela 167, Liepājā, 20 minūtēs izejot no veikala ieraudzīju mašīnas logā soda talonu pa 30 eur, izrādās es aizmirsu ieejot veikalā ierakstīt datorā mašīnas numuru. Es esmu šokā un maxsimas apbraukšu ar līkumu.

A Aivars7 25.09.2022