Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Loguveikals.lv - Blēdīšanās

02.09.2020 veicu divu logu pasūtījumu un apmaksāju rēķinu,370 eiro apmērā, logus tā arī nesaņēmu un nauda nav atgriezta. Firmas pārstāvis 91. Gadā dzimušais Roberts Berķis säkumā solīja, ka naudu atgriezīs, bet pēc tam pazuda. Telefons izslēgts un interneta vietnē. Loguveikals.lv Nedarbojās.

V vitols 13.01.2023
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Stāvot Rindā pie gaļas, bija nepatīkama sajūta. Ārpus vitrīnas - siltumā stāv - gaļas, desas kuras var redzēt, ka tur stāv jau no iepriekšējiem klientiem, pārdevējas nav. Apkārt iepakojumi saņurcīti, gaļas griežamais aparāts netīrs ar kaut kādiem atlikumiem virsū, gaidot pārdevēju 7 min, bija laiks pārdomām, vai vēlamies tur ko iegādāties. Es domāju, ka iemesls ir strādnieku trūkums kā rezultātā rodas laika trūkums kura dēļ nevar paspēt nolikt produktus vietā vai pienācīgi sakopt visu, jo...

Maxima - Slikts serviss un slikti strādājošie pašapkalpošanas automāti

Slikts serviss un slikti strādājošie pašapkalpošanas automāti Īsumā: 11.01.2023 dienas laikā, es maksājot par precēm esmu ielicis 2 eiro monētu pašapkalpošanās automātā un tas naudu "apēda". Tad es pasaucu kases darbinieku, lai tas palīdzētu manā gadījumā. Es viņam pastāstīju, kas noticis, viņš mēģināja palīdzēt, bet nesanāca, tad pasauca kases vecāko darbinieku vai veikala vecāko darbinieku, neesmu pārliecināts un šī darbinieks (sieviete) pateica tik skaļi, lai apkārtne visi veikala apmeklētāji arī to dzirdēja, ka es meloju un mēģinu apzāgt veikalu uz 2 eiro, kas protams, ir smieklīgi. "foršs" serviss, ko nu pateikt.

S stix 11.01.2023
Komentāri 0 Veikali

Lidl - Slikts serviss

Slikts serviss 08.01.2023. Ap 15.20 nododat tāru taromātā, tika izdots paziņojums, ka jāsazinās ar atbildīgo personu. Tajā laikā no āra ienāca apsargs un es norādīju uz šo problēmu. Domāju, ka tiks viss nonārtots. Pēc 15 min. , kad šī pati persona nāca ārā, sacīja, lai gaidu. Un, ja, kas nepatīk, lai eju uz maxima. Vai tas ir normāli? B. Senkeviča

Gerry Weber veikals Alfa - Pavirša attieksme pret pircējiem, nelaipna

Ļoti slikta attieksme pret pircējam. Man ģērbtuvēs jānoklausās stādīts ko tās pārdevējas ēdīs pusdienās u. Tt. (esmu patstāvīga kliente, man ir atlaižu karte) pārdevēji parvpreci, nekobnezin, stāv kā statujas. P. S. Piebildīšu, ka kvalitāte ir ļoti slikta palikusi apģērbam, bet Cenas kāp tik uz augšu.

V Vendija21 10.01.2023
Komentāri 4 Veikali

SIA Rimi - Depozīta taras kupons

Depozīta taras kupons Man ir taras kupons par kuru es uz kādu laiku aizmirsu (4 Mēneši) . Kad centos to apmainīt pret naudu pārdevēja teica ka kupons jau ir izmantots! Kaut gan uz kupona rakstīts ka kuponu ieteicams izmantot gada laikā. Sanāk ka kompānija pievāca manu naudu sev. Kad vēršos pēc paskaidrojuma 28.12, saņemu atbildi ka viņi vēršoties pie atbildīgajiem kolēģēm un sniegs atbildi. Pagāja jau 12 dienas atbildes joprojām nav!

A Andrejs897 08.01.2023
Komentāri 3 Veikali

Lidl - Krapšana,nevelēšanās atrisināt kasieres kļūdu.

Krapšana,nevelēšanās atrisināt kasieres kļūdu. Sveicināti! Kopš veikala Lidl atklāšanas vienmēr ir paticis iepirkties šajos veikalos, jo paticis ka tiek tirgota kvalitatīva prece. Cik līdz šim biju iepircies viss bija okk. Bet nedaudz apbēdināja attieksme pēc pirkuma ko veicu gada pēdējā diena. Braucot uz darbu vecgada vakara ap.plkst 19.30 iebraucu minētājā veikalā veikt nelielus pirkumus. Veikala darba laiks bija līdz 20.00.Un nākamajā ritā tikai no 11.00. Veicot maksājumu pie kases nepasekoju līdzi pirkumu sarakstam jo paļāvos ka viss ir...

L lielais99 07.01.2023
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Ziemassvētku dāvana no Rimi

Ziemassvētku dāvana no Rimi Esmu rimi darbiniece. Tā kā man šie bija pirmie ziemassvētki rimi kompānijā, tad nu man ir jautājums. Vai ziemassvētku dāvana, ko saņēmām no rimi kompānijas, nebija tomēr jāsaskaņo ar mani, vai maz to vēlos. Ja jau man tā ir pašai jāatmaksā? Sanāk ka pati sev esmu uzdāvināJusi ziemassvētku dāvanu. Tāda neliela vilšanās rimi kompānijā. 🙄

Maxima - Preču sortiments

Preču sortiments Nav saprotams, kas izvēlas preču sortimentu. Tas ir nepietiekams, nav daudzveidīgs. Piemēram, jogurtu, biezpiena krēmu, sieru un c. Piena produktu izvēle nepietiekama. Es saprotu šobrīd esošo ekonomisko situāciju, bet tāpēc it īpaši vēlos nopirkt to, kas garšo. Salīdzinot ar piedāvājumu Alūksnes maxima, Gulbenes veikalos nav ko iegādāties.

Depo Diy - Ņirgāšanās, mobings

Iepērkos šajā veikalā ļoti bieži, gan kā privātpersonam gan kā juridiska. Bieži jautāju pārdevējiem pēc palīdzības, jo pērku vairumā vai preces kuras ir pārliktas citur un dažreiz neatbilst manam iepirkumu sarakstam. Aktīvi izmantoju piegādes un šad tad komplektēšanu. Atgadījums, kurš palika atmiņā ir par veikala vadītāju Oskaru. Cilvēks kurš bezgalīgi var koķetēt ar pārdevējām un uz kuru jāgaida, lai rastu risinājumu. Ar viņu esmu runājis 2 reizes. Pirmajā reizē puslīdz izlīdzēja papildināt...

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Šodien 3.01.2023 iegādājos "eat me now" avokado. Šodien arī atveru un, kas tad te! Visi beigti - sapuvuši! Vēlos atgūt naudu, vai saņemt jaunus, svaigus avokado! Citādi - patērētāju tiesību aizstāvji tiks aicināti. Kāds sakars? Kā jums nav kauns apkrāpt patērētājus? Jūs saņemat nepārtraukti aizrādījumus par mūžīgo veikalu zemo kvalitāti! Pārdevēji nezin latviešu valodu, produkti ar beigušos termiņu, kas tirgojās par pilnu cenu un veci/sapuvuši augļi / dārzeņi. Ik dienas iepērkos Rīgas pilsoņu 1, gaidu, kad atvēries lidl!

B Bille 03.01.2023
Komentāri 8 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Vecgada vakara vakariņām iegādājos Maxima "pīli". Veikalā ilgi grozīju produktu, nesaprotot vai tas ir cālis vai pīle. Pēdējā uzlīme bija pīle, tāpēc iegādājos to. Kad atvēru iepakojumu, sapratu, ka izskatās kā cālis. Pagatavoju - nu vista, kas vista! Vilšanās! Gan produktā, gan Cenā, kas protams ir augstāka pīlei nekā cālim.

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Vēlos iesniegt sūdzību par klientu apkalpošanas sistēmu. Iepērkoties veikalā klientiem jāgaida Rindā vismaz 30 minūtes, kamēr kasiere vitrīnā liek cigaretes, bet blakus kases nestrādā, bet tikai pašapkalpošanās kases. Vai tad ir tik grūti nospiest vajadzīgo pogu un izsaukt kādu brīvu kasieri, kura var apkalpot klientus, nevis jāstāv Rindā un jāgaida.

Or Mēbeles - Slikts serviss, maldināšana

Slikts serviss, maldināšana Veicu gultas karkasa pasūtījumu kopā ar virsmatraci. Cena kopa ap 2800€. Solīja izgatavot un piegādāt kā arī uznest augšā un uzmontēt. Solītais laiks līdz 8 nedēļām ar visu piegādi. Pienāk termiņš nekādu ziņu no Or Mebeles. Sāku pats zvanīt noskaidrot. Pēc pirmajiem zvaniem vai whats app sarakstēm Sola ka 2 nedēļu laika būs. Pienāk jau 10nedela. Sola ka pēc nedēļas un tā bezgalīgi. Rezultātā nākas pirkt matraci lai ir iespēja gulēt normāli līdz tiks piegādāta pasūtīta gulta. Rezultāta papildu...

Rimi - Slikta attieksme pret pircējiem

Slikta attieksme pret pircējiem Vakar biju iegājusi rimi veikalā lai iepirktos, kādas piecas minūtes meklēju krustnagliņas. Piegāju pie pārdevēja lai pajautātu kur ir, pārdevēja man atbildēja ejat un pati meklējat kur ir un ar tādu dusmīgu balsi man to pateica. Es saprotu ka varbūt slikts garastāvoklis bet piedodiet es pietā ne ēsmu vainīga ka nav noskaņojums. Un vēl ir jāievēro sanitāro higiēnu normas arī biju nopirkusi mīklu ā mīklā bija pilns ar matiem fui tas bija tik pretīgi. Lūgums novērst šī problēmas.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Сегодня, примерно часов с 14-15 проходила мимо стенда с булочками и заметила, как работница поправляла их и кашляла прямо в них. Будьте бдительны и не покупайте их там, на них явно кто-то покашлял:)

A anonymaizer 30.12.2022
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Atsauksme

Atsauksme Maxima strādā jauka un forša pārdēvēja. Vienu dienu pirku ēdamo pie pašapkalpošanās kases un gribēju noskanēt gan maximas karti gan depozīta kuponus. Viņa laipni pienāca un pateica visu, kas un kā, ka tā nevarot. Viņa izskatījās ar blondiem īsiem matiem un ja nemaldos sarkanas brilles bija, vārdu nepaspēju apskatītes, bet super.

Kolonna - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien plkst. 19.00 biju uz uzacu korekciju. Meistare ne iepazīstināja ar sevi, ne jautāju kādas man ir vēlmes. Kad sāku stāstīt par sevi, ka neesmu bijusi uz uzacu korekciju, un ko es vēlos, man lika apklust un apgulties uz kušetes. Tas arī bija viss. Kad beidza, manas uzacis bija dažādas formas. Piebildīšu, ka meistare savu darbu veica 10 minūtēm 30 minūšu vietā. Tagad domāšu, ko darīt, bet atpakaļ neatgriezīšos. Paldies!

A anna190 26.12.2022
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Maldinoša informācija

Maldinoša informācija Šodien m. Ķempes 9, maximā nopirku vienreiz lietojamo cigareti salt ar vīnogu garšu. Bija neejoša.. Reizēm tā gadās... Nopirku 16: 37, tikko izejot no veikala pārbaudīju un gāju atpakaļ apmainīt. Iepriekš nekad tā nav gadījies, cik zinu visos veikalos vienmēr apmaina. Šoreiz kasiere pateica ka neko nezina, izsauca citu kolēģi. Šī kolēģe man iedeva iqos Lapiņu un teica, lai rakstu viņiem, ka viņi par to atbild... Salt un iqos ir divas dažādas lietas, bet nu labi... Nezinu vai tas ir pārdevēja...

Zara Akropole - Personāls

Apbrīnojami nelaipns personāls it īpaši pie kases! Cik reizes iepirkos tur nekad nedzirdēju ne paldies ne labdien! Šodien bija tā pēdēja reize kad iepirkos tur. Ne vienā citā veikalā, citās pilsētās, valstīs pa visu dzīvi nekad neredzēju tādu nelaipnību, naids acīs, tēlo ka nesaprot, bez smaida sejā. Kauns vadībai par šādu personālu, pretīgi tur atrasties! Zara akropole

A Askim 24.12.2022
Komentāri 19 Veikali