www.sudzibas.lv RD Electronics Slikta garantijas remonta kvalitāte

AtrisinātaRd Electronics - Slikta garantijas remonta kvalitāte

21.05.2024 es nodevu planšetdatoru garantijas remontam, jo tam bija uzlādes problēma. 14.06.2024 RD Electronics uzaicināja mani paņemt planšetdatoru pēc remonta, bet tajā pašā vakarā es pamanīju, ka problēma nav novērsta un planšetdators joprojām neuzlādējas pareizi. Remonts nav veikts kā pienācīgi, un šķiet, ka nekas nav mainīts...

17.06.2024

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 18.06.2024

Labdien, cienījamais sūdzības autor!
Paldies, ka pievērsāt uzmanību situācijai!
Garantijas remonts ir bezmaksas remonts, ko nodrošina ražotājs saskaņā ar iegādātās iekārtas noteikumiem un obligātajiem noteikumiem, ievērojot ražotāja noteiktos iekārtas lietošanas un ekspluatācijas noteikumus.
Vēršam uzmanību, ka RD electronics nav sava autorizētā servisa. Attiecīgā produkta remontu veic oficiālais autorizētais serviss.
Gadījumā, ja saņemot preci no servisa Jums rodas jautājumi vai pretenzijas par servisa izpildi, aicinām vērsties pie mums.
Uzņēmuma vārdā gribam atvainoties Jums par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām!
Ja nepieciešama palīdzība vai ir radušies jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz [email protected], sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību individuāli.
Ceram uz sapratni un veiksmīgu turpmāku sadarbību !

Ar cieņu,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa