www.sudzibas.lv AirBaltic Krāpšana, cenšas uz biļetēm

AirBaltic - Krāpšana, cenšas uz biļetēm

Air baltic bilesu Cenas ir nereālas ekonomiskai klasei cenu politika ir šausmīga, tas jau ir par daudz. Izskatās ka lidojumu Cenas ir salīdzināmi ar Monako vai arabuvalstim😂, ir sevišķi vasaras perioda, diemžēl daudzi avioreisi tika nonemti no Lielbritānijas uz rīgu un cilvēkiem nav iespējas nokļūt mājas izņemot airbaltic reisiem.

03.07.2024

V

V Vēberda 03.07.2024

Cenu politika un bilesu cenas ir nerealas

H Helsu 03.07.2024

Cenas ir atbilstoši pieprasijumam , tadel vasaras sezonai biletes ir japerk savlaicigi , ja nevelaties parmaksat .

Un no UK uz RIX lido vairakas komapnijas , tadel Jums ir iespeja izveleties savu parvadataju . AIRBALTIC , BRITISH AIRWAYS un tas PATS RYANAIR . visiem viniem cenas +- sini sezona ir salidzinosi vienadas , tadel nav saprotams kur te butu krapsana , pa brivu neviens nelidos .