www.sudzibas.lv Dārza ABC Krāpšana, slikts serviss

Dārza ABC - Krāpšana, slikts serviss

2024. gada 16 un 27. martā veicu pirkumu Sia Dārza Abc dāliju gumus un narcišu sīpolus, apmaksāju savu pirkumu pilnā apmērā ar bankas pārskaitījumu, taču līdz pat šim brīdim pasūtījumi nav saņemti. Uz e- pastiem un telefona zvaniem neatbild.

I

G gunaz29 08.06.2024

Kurš atbildīgs par to,lai šādas interneta vietnes kā dārzniecība abc pazustu no interneta portāliem un vairs nepiedāvātu savas preces. Iepirkos un pasūtījums mans 70€ apmērā, tūlīt pēc tam,kad pirkumu apstiprināju,sapratu,ko esmu izdarījusi. Bet,kas ,kas ir labākais,meklējot sev vajadzīgos produktus šo dārzniecību izmeta pirmo sarakstā. ATBILDĪGĀS IESTĀDES,APTURIET ŠOS KRĀPNIEKUS!

G gunaz29 08.06.2024

Uz epastu šie Gudrinieki sūta savus piedāvājumus,to gan viņi nepalaidīs garām izdevību

G gunaz29 03.07.2024

Vai dārza ABC pieder kādam " svarīgam" radījumam? Kāpēc tiek atļauts tiem krāpt pircējus?