Meklēšanas rezultāti

Swedbank - paviršība ( Komentārs)

paviršība Swedbank darbinieku profesionālais līmenis ir daudzreiz zemākas par sētnieka!

M Meistra33333 19.05.2023
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - Maksājuma nepieņemšana un sods par kavējumu ( Komentārs)

Maksājuma nepieņemšana un sods par kavējumu Man arī. Pretīm nenāk vispār. Esmu tagad SEB un viss tik easy, salīdzinājumā uz Swedbank fona.

Swedbank - Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu ( Komentārs)

Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu Mammai arī rudenī PMLP nāca pretī, un atbrauca uz mājām, bet Swedbank pat pirkstu nepakustināja.Ko, lai risinātu radušos situāciju. Nu, ko teikt necilvēcīga rīcība.

E eva 19.04.2023

Swedbank - Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu ( Komentārs)

Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu Kāds sakars ar manu strādāšanu... Es strādāju, mammai ir vislabākā aprūpētāja, par kuru maksāju es. Runa iet par attieksmi no bankas puses, nevienā iestādē Ventspilī nav tāda attieksme, kā Swedbank. Bet mīļš paldies vienam cilvēkam, kas atrisināja problēmu.

E eva 18.04.2023

Swedbank - Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu ( Komentārs)

Necilvēcīga attieksme pret 1.grupas invalīdu Paldies visiem. Problēma ir atrisināta, bet protams ne no Swedbank puses.

E eva 18.04.2023

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Jums pašiem jāsēko apdrošināšanas polisa termiņam. Man Swedbank apdrošināšana automātiski atjaunojās katru mēnesi, bet es tik un tā sekoju līdzi un pārbaudu, vai E-CSDD man ir norādīta derīga polise. Diemžēl paši esat vainīgi! Un labāk pāris simti sodam, nekā nopietna avārija bez apdrošināšanas, bet ar cietušajiem!

AtrisinātaKiwdescao.com - Krāpšana ( Komentārs)

Situāciju palīdzēja atrisināt banka, veicot darījuma atgriešanas procedūru, liels paldies Swedbank.

Tiesas izpildītais Janis Lazdans - Krāpšana ( Komentārs)

Šo krāpšanu pašrocīgi apturēt var savā bankā Swedbank-Budžets-Nekvalificēti izdevumi,ja nav ar + pievienot,tur automātiski stāv pie 800 euro.,-uzlikt uz min 1 euro, Var citiem līdzīgiem izdevumiem uzstādīt uz min.Krāpnieks viņš noteikti,Es pat nezinu par ko man ir par 3dienam atvilkts 148 euro ,vienā laikā automātiski.,Bērnu nauda,ģim.pabalsts,ispalidzības nauda uz 0..Rakstiet viņam,un no citiem e-mail,jo viņš bēz iemesla bloķē viņam iepriekš zināmo.Mums notika sarakste,atgrieza tikai ģim.pab.Bērnu ar tiesas spriedumu nē,viņam tas neinteresē,JO LIKUMA TĀDA NAV.Jāraksta sūdzības.

+37124553130 - Krāpnieki ( Komentārs)

Citreiz uzdodas ka zvana no Swedbank bet murkšķ krieviski krāpnieki protams

M Mixx 24.01.2023
Komentāri 1

KronisP SIA - Krāpšana. Granulas ( Komentārs)

Swedbank konts

J Jolanta 14.11.2022
Komentāri 10 Pārdevēji

Swedbank Latvija - Kontu atvēršana bez iemesla, paskaidrojuma un jebkādas iespējas sazināties ar banku ( Komentārs)

Kontu atvēršana bez iemesla, paskaidrojuma un jebkādas iespējas sazināties ar banku Pēdējā laikā vairāki uzņēmumi ar šo ir saskārušies, gan dēļ Swedbank ar šādu rīcību, kā arī dēļ Citadele bankas. Rekomendēju uzņēmumiem ar esošajām bankām, rūpīgi izvērtējiet turpmāko sadarbību, kā arī jaunajiem uzņēmējiem, izvēlaties citas bankas, lai mazāk būtu stresa situācijas, ka arī mazāk lieki laika tēriņi. Veiksmi!

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Nav nosaukts Swedbank darbinieces vārds.

S Skolotāja7 31.08.2022
Komentāri 5 Bankas

Swedbank - Attieksme nekāda ( Komentārs)

Attieksme nekāda Сравнивать можно и нужно,Swedbank 279 sudzibas,Citadele 108,SEB-135,Luminor-113.Lai veiksmi.

T true11 19.08.2022
Komentāri 7 Bankas

Swedbank - Плохой сервис ( Komentārs)

Плохой сервис Swedbank AS ļoti slikts serviss, atsakās pa telefonu vai internetu sniegt arī publisko informāciju, kā bērni vai nezin kas, "augstākstāvošie" - uzpūšās un vienkārši ignorē.

J Jānis92 03.08.2022
Komentāri 1 Bankas

Swedbank - Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums ( Komentārs)

Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums Swedbank apdrošināšana ir viss sliktāka , nozagta mašīna un jau gadu nevar izmaksāt naudu, vērsos pie jurista redzēsim , kas būs tālāk

Lv. Youbster.com pakalpojumi - Krāpšanā ( Komentārs)

Мошенники сняли 6 раз по 2.99, с ними нигде не пересикался, сразу не заметил их сообщения т. к. Из за таких же мошенников из Swedbank пришлось заблокировать все незнакомые телефоны и смс

Colorfall un Lauma Grauziņa - Meklēju cietušos kopīgam iesniegumam! ( Komentārs)

Kurā bankā atguvāt naudu? Vai ar pārskaitījumu bijāt maksājusi? Man swedbank telefoniski atbildēja, ka naudu varu atgūt tikai, ja būtu maksājusi ar karti.

S SZi 07.04.2022
Komentāri 6 Apģērbs

Slikts serviss Swedbank Valmierā

K Kristīne17 25.03.2022
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Nezinu, kādā miestā tu dzīvo, bet pieņemsim Rīgā var atrast uzreiz nākošā dienā. https://www.swedbank.lv/private/home/more/appointments/faq

Luminor Bank - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana ...opciju - STEIDZAMI! Es atvainojos, bet 14€ nav maza nauda. Saprastu, ja par 14€ man svētdien, uzreiz tiktu pārskaitīta nauda, tad jā. Bet smieklīgākais šajā visa ir tas, ka varēju pat neizmantot šo opciju “steidzami”, jo nauda jebkura gadījumā būtu atnākusi pirmdien. Par velti iztērēti 14€, gribētu zināt - par ko es samaksāju? Un jā, Swedbank komisija ir 0,36€ un parskaitās tajā pašā dienā, neatkarīgi - darba diena, brīvdiena, svētku diena,bankas darba laiks ir beidzies, vai ir jau nakts.

A Aleksaaaa 02.03.2022
Komentāri 6 Bankas