Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Kretiini melli ( Komentārs)

Kretiini melli Kas tas ir divi menessi? ssplaaviens juraa. Un tostarp man taa ego nebij uz noteiktu terminnu. 4 gadu laikaa man nebij nekaadas pretenzijas no bankas puses par sso man izsniegto ego. visa mana alga gaaja caur swedbank un pensiju plaani. un te nnem uzsplauj vinna tagad. PAREX BANKA UN SWEDBANKA ir taas ar kuraam nevajadzeetu sapiities. Taas abas pliivo ar valsts karogu.

A ANDIS 13.02.2010
Komentāri 14 Bankas

Swedbank - Pretīgs serviss ( Komentārs)

Pretīgs serviss Kaut kā tiešām Swedbank pēdējā laikā pārāk daudz problēmu. Diezgan pierasta lieta ir šie gadījumi, kad tieši Swdbank nespēj nodrošināt klientiem savus pakalpojumus. Regulāri ziņās var lasīt par pārtraukumiem ar karšu maksājumiem, bankomātu īslaicīgu nedarbošanos, problēmām ar piekļuvi internetbankai. Un neskatoties uz šīm regulārajām un kritiskajām problēmām, klientu apkalpošanas centri tiek samazināti, kļūst arvien grūtāk pieejami. Un vēl ja paskatās uz Swedbank iesaistīšanos skandālos par naudas atmazgāšanu, tad patiešām jāsāk apšaubīt vēlmi uzticēt savu naudu šādai bankai.

Swedbank - Super slikts serviss un nejēdzības Swedbank iekšienē ( Komentārs)

Super slikts serviss un nejēdzības Swedbank iekšienē Man vaidzēja uzpildīt degvielu ,izrādās tikai ar karti gālu uz swedbank bankomātu iemaksāt naudu ,naudu ievietoju un uzkārās karti adeva naudu gan nē, zvanīju swedbank prasīju kas pa lietu kapēc tā , Man atbildēja mēs Jūs saptotam 10 dienu laikā veiks inkosāciju un ieskaitīs ,10 dienas užas ,es aizņemos naudiņu beigās palik tukšā ne uz darbu aizbraukt nekā , ja neiet kautkas bsnkomātā nevaidzētu vispàr pieņemt naudu ehhhh

J Jaroslavs777 03.03.2024
Komentāri 4 Bankas

Cityparks - Atbrīvošana no soda ( Komentārs)

Atbrīvošana no soda Es Rimi veikalā tiešām iepirkos 03.08.23. par summu 13.76 Eur Čeku paņēmu ,bet tā kā braucu uz laukiem uz kapu svētkiem,laikam esmu atstājusi Tukumā. Tā kā maksaju ar Swedbank karti ,par summu un iepirkšanās datumu pārliecinājos ieejot Swedbank konta izrakstā. Ticiet man un atkaidiet soda naudu .

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien! Kāpēc Swedbank joprojām prasa iepriekšēju pierakstu konsultācijai?Kāpēc Swedbank Origo joprojām lieto krievu valodu,pat vēršoties pie latviešiem,ja tie tik ātri neizklāsta savu problēmu latviski ?Swebank-atkrievisko Latviju!

AtrisinātaSwedbank - Slikts, slikts serviss ( Komentārs)

Slikts, slikts serviss Labdien! Viena no labākajām dienām manā mūžā, saņēmu karti! (un vēl pie tam 4 dienu laikā) Liels paldies Swedbank darbiniecei ar kuru runāju un kura pasūtīja karti jaunu uzreiz un nokārtoja šo situāciju. Ja ir problēmas ar swedbank, nevajag zvanit uz Jelgavas filiāli, labāk zvanīt uz Rīgas, viņi atrisinās problēmu!

Swedbank - Krāpšana!!!! ( Komentārs)

Krāpšana!!!! Variantu daudz un dikti. Varbūt swedbank.. Nejaušs zvans, lai noskaidrotu.. Nedrošs pirkums internetā.. Pārskaitījums.. Telefona nummurs saistīts ar whatsapp; facebook u.c.. Fakts, ka lielākā daļa lieto swedbank.. Es varu vel uzskaitīt un uzskaitīt.. Ja zvana un stādās no bankas - mans ieteikums ir pārtraukt šo sarunu, sakot, ka pārzvanīsiet pa oficiālo tālruņa numuru.

Swedbank, Origo filiāle - Pretīga apkalpošana, neievēro korporatīvo un lietišķo etiķeti ( Komentārs)

Pretīga apkalpošana, neievēro korporatīvo un lietišķo etiķeti Nu te kādi Swedbank darbinieki grib taisnoties, nevajag te to apmeklētāju n...o..dir..st , jo ja godīgi kompetenti darbinieki reti kur ir. Un te Swedbank esmu redzejis tādas duras, ka nav ko teikt.

A Atrsn 20.04.2021

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Arī esmu swedbank klients. 1) Par kartes izsūtīšanu bija paziņojums vismaz mēnesi iepriekš kā reāli izsūtīja. Varēja mainīt adresi uz nebēdu visu to periodu. 2) Pieņemsim, internetbanku neizmantojat, neredzējāt paziņojumu. Tomēr līgums ar banku jums paredz, ka jūs viņus informējat par dzīves vietas maiņu. Ja jūs neinformējat, tad pārkāpjat līguma nosacījumus, attiecīgi pats vien vainīgs. 3) Par kartes noamaldīšanos grūti spriest - gan jau Swedbank jums vairāk pateica, kā šeit rakstāt. Viņiem...

G gadalaiks 28.09.2020
Komentāri 3 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Smart ID uzturētāju epasts nedarbojas. Zvanot smart ID uzturētājiem ieteica nomainīt telefonu. Zvanot Swedbank, darbiniece uzsvēra kā swedbank palīdzēs? Pat ieteica iegādāties kodu kalkulatoru. Bet ne jau telefons vainīgs. Tehniskais atbalsts nestradā un nevēlas palīdzēt. Kemer viss labi visi priecīgi kad kautkas notiek vaino klientus un šeit pat viens otru.

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Es domāju, ka šajā gadījumā ir no sākuma jāuzzvana SEB bankai, jāizskaidro radusies situācija. Nemēģinot nevienu aizstāvēt vai apvainot, bet iemesls, kāpēc Swedbank automāts nepieņem karti, var būt daudzi. Kartes čipa tehnisks bojājums, vai bankomāta bojājums... Nezinu vai no uzrakstītās sūdzības var secināt, ka Swedbank maldina klientus.

Swedbank - Gross incompetence ( Komentārs)

Gross incompetence Haha you're funny. There's no problem except for the fact that I'm trying to pay for purchases online where some websites ask for Swedbank autentification through smart I'd for completing the payment. I will withdraw the balance and, as you suggest open a new account here, nevertheless this is time consuming. I know what you are talking about when saying I look suspicious because I worked in SEB for a while as a matter of fact. She was incompetent as she couldn't understand my English properly...

G Gabi. Babone 24.04.2020
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Slikts servis ( Komentārs)

Slikts servis Tu centies atrast google pēc iespējas gudrākus vārdus? Te ir vairākas lietas nepareizi. Swedbank nav smart ID uzturētājs, ja problēma būtu globāla, tad paziņotu visiem Swedbank lietotājiem, līdz ar to pats vien esi kaut ko sačakarejis.

N Noboby 03.10.2019
Komentāri 9 Bankas

Swedbank - Kas tas tāds ir? ( Komentārs)

Kas tas tāds ir? maugļi Luminors ņem man nost 2.2$, bet Swedbank vispār neko, mīlu Swedbank. Kredītkartes ne vienmēr ir izdevīgas, jo tu aizņem naudu no bankas uZ procentiem.

Swedbank - Tukumā apkalpošanas problēmas ( Komentārs)

Tukumā apkalpošanas problēmas Vai tiešām Tukumā nav neviena valūtas maiņas punkta? Ja bakas darbinieks tevi neinformēja par to, tad pastāstīšu, ka tevi gaida arī paprāva komisijas, Ja ir norēķinu konts Swedbank -3,00 EUR. Ja nav norēķinu konta Swedbank(valūtas maiņa pieejama par summu līdz 1 000 EUR vai ekvivalentu citās valūtās) - 6,00 EUR. Šai bankai ikdienas darbā ir citas prioritātes nevies naudas kasēšana vai manīšana.

Pacco_al 22.11.2018
Komentāri 3 Bankas

Gelvora - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss ...kas radušies par 11.05.2014 noslēgto līgumu Nr. 207702005. Visi jautājumi par iepriekšminēto saistību nokārtošanu ir risināmi ar Jūsu jauno kreditoru - SIA “Gelvora”, Reģ. nr. 40103837691, un visi maksājumi jāveic SIA “GELVORA” norēķinu kontā AS “Swedbank”, konta Nr. LV46HABA0551039500305 SIA “GELVORA” paziņo, ka augstākminēto saistību kopējais apmērs uz 03.03.2016 sastāda EUR 454.54, tajā skaitā : Pamatparāds: EUR 222.32 Procentu parāds: EUR 0.00 Līgumsods: EUR 0.00 Nokavējuma procenti: EUR...

A/S Rigas namu apsaimniekotajs - Мошеничество ( Komentārs)

Мошеничество Ivo Lēcis (RNP) получает свои проценты с должников то что у него есть выход на SWEDBANK через cудебного исполнителя Rolands Venbergs точно знаю и ему не выгодно с вами договариваться. Официально это инфоримация стоит 8,60 €, но жадный SWEDBANK мне её продал за 440,00 eur. Очкарик работает.

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Tikko atvēru swedbank lapu, internetbankai, sadaļā, kur jāpieslēdzas izmantojot kodu karti, ievadīju random lietotāja Nr un paroli. Tas ko sistēma izdeva: Nepareiza parole / kods / lietotāja numurs! Pieļauju, ka šādu kļūdas kodu sistmeā izdod jebkurā gadījumā, kad kaut viens no ievadītajiem parametriem ir nepareizs. Artūr. Es pieņemu, ka ļoti liela daļa Latvijas cilvēku izmanto Swedbank. Pačeko kāda ir reakcija šajā saitā uz Tavu sūdzību - neviens nesaprot, kur Tev problēma. OK, sauc visus par "banāniem". Bet Tev tiešām neliekas dīvaini, ka Tu viens saproti to ko sūdzies/raksti?

T Tong Po 13.03.2018
Komentāri 11 Bankas

Swedbank - Swedbank krāpnieki! ( Komentārs)

Swedbank krāpnieki! Nu nesāc. Swedbank jau dēļ viena tāda tava viedokļa neko nedarīs. Pats pielāgojies bankai. Ik pēc pāris stundām vismaz ieskaties savā kontā, nevis novel vainu atkal uz Swedbank uzņēmumu!

L LMR3561 05.03.2018
Komentāri 27 Bankas

Swedbank - neatgriež iemaksāto naudu bankomātā ( Komentārs)

neatgriež iemaksāto naudu bankomātā Swedbank jau trīs nedēļas neatgriež un neieskaita kontā naudu kuru bankomats " norija" , telefoniski solīja atrisināt divu nedēļu laikā, klātienē , ka atrisinās līdz 4.12. , joprojām nekā! Bankas klerks man sejā pasaka, ka bankomāts redz nav atpazinis naudu, tātad viltota ... pirms iemaksājiet naudu swedbank bankas atomātos , apdomājiet labi, varat palikt bez naudas uz ilgu laiku, iespējams, ka pataisīs Jūs par zagļiem un naudas viltotājiem !

N nelaime 06.12.2017