Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Nevar ieiet internet bankā jau 2 nedēļas ( Komentārs)

Nevar ieiet internet bankā jau 2 nedēļas ļoti kaitina, ka swedbank karājas uzraksts "laiks ir nauda" vai arī kkas t.m.l., jo vienmēr man rindā ir jāstāv minimums stunda, kaut arī ir maz cilvēku ko apkalpot. tā swedbank atrodas uz valdemāra un zirņu ielas stūra. [slēpt]@

K kristaps 25.06.2009
Komentāri 13 Bankas

Swedbank, Alfas filiāle - Slikts serviss ( Komentārs)

Uzreiz skaidrs-SWEDBANKAS DARBINIEKS raksta komentu,sežot inetā,nevis apkalpojot klientus. Swedbank ir ļoti zema līmeņa serviss,un prioritāte-tikt vaļa no klientiem,maksimāli sūtot visus un visu virtuālajā bankā... Diemžēl jākonstatē,ka šis bankas serviss ir ārvien sliktāks ar katru dienu,jo darbinieki neko nedara.Pašam ir smuks pieradījums,ka Swedabdarbiniece sež ar nolietnu seju un meklē sev drēbes SS.COM,neapkalpo klientus,un viņai nospļauties

T Tony Davidov 11.01.2019
Komentāri 8 Bankas

BlueOrange bank - Отвратительнейший сервис ( Komentārs)

Уважаемый, у Вас хотя бы приняли рекламацию и банк со своей стороны пытался вернуть Вам деньги. Вы пробовали когда-нибудь в Swedbanke оспорить сделку. Они вообще требуют переписку с продавцом предоставить и справку из полиции, что Вы подали заявление о мошенничестве "Lai turpinātu Jūsu pretenzijas izskatīšanu, nepieciešama pieteikuma kopija, kurā redzams, ka esat vērsusies attiecīgajā tiesībsargājošā iestādē un norādījāt par šo noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.  Policijas iesnieguma kopiju...

Z Zerra 20.07.2018
Komentāri 12 Bankas

Swedbank apdrošināšana - Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu ( Komentārs)

Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu https://www.swedbank.lv/ru/cenradis/swedbank_maksajumu_karte/

Swedbank - Studiju kredīts ( Komentārs)

Studiju kredīts Ko darīt? Iesaku maksāt cik vari, bet obligāti katru mēnesi, un viss :) Bet īstenībā man nākammēness var draudēt -1500, bet joks ir tāds, ka pagajušomēness vienu kredītu dzēsu, agrāk par termiņu, uz 500 Ls (biju kādreiz ņēmis 3000, palika 500) un pēc 2 nedēļām Welcome! atrodi 2 mēnešu laikā 1, 5 k Ls Ar cieņu, Swedbank :D, bet īstenībā darbs ir, sliktākais kas var notikt, varu palikt bez algas uz 3 mēnešiem, bet tad gan no Swedbanks prom būšu, bet tā, dzīvosim-redzēsim :)

A AK 16.02.2010
Komentāri 10 Bankas

Swedbank - Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums ( Komentārs)

Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums Dargi mili cilveki!Kas notijek ar Swedbanku! Man pakalja ijebrauca masina kurai bija apdrosana swedbanka un swedbanka vel grib sataisit 50/50 un pirakstit ka es ari vainigs! Laikam cilveki palek gudri nem savu naudu ara no Swedbanka tapec ra krapnijeki zin vardu un kada banka cilveks tur naudu! Loti bijezi zvana prasa lijetotaja paroli!Un nevaru saprost zin ka mani sauc un ka es esmu Swedbanka klijents!

R Ruslan Homenko 18.07.2021
Komentāri 10 Bankas

Swedbank - Naudas zagšana ( Komentārs)

Naudas zagšana Ir gadījumi, kad neveiksmīga darījuma rezultātā, banka uzreiz automātiski nosūta revesāli izdevēja bankai (šinī gadījumā Revolut) un nauda atkal atgriežas kontā. Ja tā līdz šim nav noticis ir jāvēršas Revolut ar kartes darījumu pretenziju. Sewedbank sniegs viņiem atbildi. Swedbank nekādu atbildi par neveiksmīgu darījumu bankomātā, kartes īpašniekam nesniegs. Un punkts un bez variantiem un bez "vai tiešām nevar paskatīties".

Pacco_al 26.04.2020
Komentāri 7 Bankas

DNB Banka - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Bet ja cilvēks velās mainīt banku? Piemeram, tūvakais Citadeles, Ūbinanka un parējie bankas bankomāti atrodas 10 km attalumā (Siguldā), bet Swedbankas bankomāts - 4-5 km attaluma (Inčukalnā)... Citadeles bankā internet-bankā rēti kadam no pakalpojuma snidzējam ir rēķins (izņemot LATVENERGO), bet Swedbankā - gandrīz visiem. Man ir konts Citadele bankā, es internet-bankā spiests maksāt komisojas 0,36 eiro, manam draugam konts Swedbankā - VISI maksājumi BEZ KOMISIJAS! Ja es atnākšu uz Swedbanku, man arī bus atteikums atvērt kontu sakarā ar to ka man ir konts Citadele bankā?..

West Credit - Aizdevuma, atmaksas, procenti, attieksme ( Komentārs)

Nepiekritīšu mums un kaimiņiem situācija indentiska, savu laik tika paņemts hipotekārais kredīts viņiem Swedbankā, mums pie Westcredit uz 10 gadiem vienādas summas ar ikmēneša maksājumu uz doto brīdi mums 245 eiro mēnesī, kaimiņi Swedam maksā 279 eiro mēnesī. Tad parādījās neparedzēts gadījums, ka mums visai mājai jāizpērk zeme zem mājas, jo tā nepiedērot mums un uzradies mistiskais mantinieks no 1920 gada, ok. Summa nebija liela 5000 eiro no dzīvokļa. Līdz ar to otrs kadastras numur...

Swedbank - dokumentu aprite ( Komentārs)

dokumentu aprite mjaa, swedbanka reaali rulle lejup...nevaru pat iedomaaties, ka bankas vadiiba (ja viniem ir kaut nedaudz veselaa sapraata) censtos 'piesaistiit klientus' ar saadaam metodeem. plus veel tas vinju galvenais svensons, vice-direktors vai kaut kas tamliidziigs, paaris dienas atpakal bazuuneeja presee, ka banka vispaar aizies no lv...respektiivi grauj pasi savu biznesu..un lai gan man ir konts hanzenee, sorry, swedbankaa (starp citu, besii, ka sitaa banku var nopaardot un man pat nepaprasot...

Nikkoletyya Cosmetic - Krāpšana ( Komentārs)

NIKOLA KONONOVA LV34HABA0551050811691 SWEDBANK AS IN LATVIA HABALV22 Bankas dati uz kuru pieprasa naudu par savu fake preci !

Swedbank - Pensionāres diskriminācija, Karīna Krotova ( Komentārs)

Pensionāres diskriminācija, Karīna Krotova Jā Akropolē ir viena klientu konsultante, kura paraksti pie ieejas atrodas. Tiešām nelaipana mātīte. Uzvedas tā it kā zeme ap viņu grieztos un viņa visu par visiem zina labāk un saporot kas kuram vajadzīgs. Swedbank - aizvāciet lūdzu to tanti, viņa tiešām aizbaida daudzus klientus ar savu augstprādību un vīzdegunību.

Pacco_al 02.05.2024
Komentāri 1 Bankas

Swedbank - Погане обслуговування, знущання з людей ( Komentārs)

Погане обслуговування, знущання з людей Ni zrozumil? Swedbank usi normalno bulo! Rozmovlajut ukrainsku movu!

S Stuvesant 17.04.2024
Komentāri 1 Bankas

Winterstyle SIA - Algas izmaksas kavējumi, neizmaksā visu algu ( Komentārs)

Kur jūs redzat vārdu "vienmēr"? Vairākkārt tas nozīmē vairākas reizes nevis vienmēr, pretenzijas ir par rēķinu numur 3. Melo Jānis kurš centās man iestāstīt ka 2024. Gadā no Swedbank uz citadeli nauda vairākas dienas kamēr pārskaitās. Kaut gan tas vienmēr ir sekunžu jautājums.

Vladimirs Simanovičs - Zagšana manīšan ļaundaris ( Komentārs)

Vel viņš swedbank izmanto simanovičys

Prece 1.lv - Krāpšana ( Komentārs)

...varat paspēt savā bankā iesniegt naudas atprasījumu (chargeback). Būs jāsagatavo visi pierādījumi, ka esat pati centusies sakontaktēties ar tirgotāju par nepiegādāto preci. Atkarībā no tā, kura jums banka, tai procedūrai var būt cits nosaukums, bet Swedbank tas bija sadaļā "Apstrīdēt kartes darījumu". Kā no FB padzīt šādus darboņus?- Nekā. Tikai stāstīt saviem draugiem un paziņām par savu pieredzi, lai cilvēki mācās vismaz no citu kļūdām. Un nav runa tikai par šo konkrēto pārdevēju, bet visiem tirgotājiem internetā - jāpārbauda desmitreiz!

Bolt Food - Обман. Незаконные транзакции на платформе Bolt Food ( Komentārs)

Обман. Незаконные транзакции на платформе Bolt Food tas ir dulburs ieej swedbank un pasuti ko gribi peec,pilna info ir pa tevi p.k konta num.parejo

SIA GELVORASERGEL - KRAPSANA ( Komentārs)

Man pājušajā nedēļā atnāca uz e-pastu no GelvorasSergel vēstule, ka esmu parādā AS Swedbank, SIA Bite, un vēl bija kāds kantoris, biju šokā, jo man ar minētām iestādēm nekad nav bijis sakars, un no kurienes viņi uzzināja manu senen uztaisītu e-pastu, kuru neviens nezināja, kā to viņi dabūja gatavu?! Tas ir jautājums.

R ruu 18.09.2023
Komentāri 12 Pakalpojumi

Swedbank - Negodīgi ( Komentārs)

Negodīgi Pilnīgi piekrītu, ar Swedbank apdrošinātājiem nedrīkst sadarboties, pirms apdrošināšanas līguma slēgšanas viņi apgalvo, ka polise segs visus gadījumus, bet ja kaut kas notiek mēģina atrast 101 iemeslu lai nemaksātu

R Rus110 18.08.2023
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Bankomāts norija naudu ( Komentārs)

Bankomāts norija naudu Man bija situācija tieši ar Swedbank automātu, bet man bij Seb karte. Izņēmu 70€, bet kaut ko aizdomājos, paņēmu karti un iegāju veikalā. Pēc 2 min atgriezos, naudas protams nebija. Visi teica ka banka atgriezīs jo norija. Pēc 2 mēnešiem atsūtīja ka nauda tika pārskaitīta un nekā lieka tur nebij. Jā, varēja kāds paņemt aiz manis. Bet tas ir sekundes. Un tur neviens nebij. Biju ļoti vīlusies

K Kristine_B 20.05.2023
Komentāri 5 Bankas