Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Es Tev pilnībā piekrītu. man 16.08.2023, finanšu nozagti ar REMITLLY Bank starpniecību 187.99€ UN ar bez mana apstiprinājumu, uzreiz zvanīju gan vienai gan otrai bankai, REMITLLY bank atbildēja mums tāda konta nav, sazinies ar SWEDBANK, sazinājos ar SWEDBANK viņi pasaka lai mēs varētu atcelt rezervācijas maksājumu mums vajag apstiprinājumu no REMITLLY BANK, kurā atbildēja tāda konta nav aizsūtīju skrinsotu no sarakstes ar REMITLLY BANK, atnāk atbilde mēs neko nevaram izdarīt, dodieties uz...

Citadele banka - Krāpšana (standatra vai steidzams) ( Komentārs)

Krāpšana (standatra vai steidzams) Cik es saprotu, ātrais maksājums notiek tikai starp Citadeli un SEB banku un otrādi, bet nekas vēl nav dzirdēts par Swedbank. Te ir Jūsu pašu kļūda, pilns internets bija aprakstīts, kuras bankas piedāvā to fikso maksājumu, tur Swedbanka NEBIJA. Vajadzēja iet uz Swedbank filiāli un tur veikt maksājumu skaidrajā, komisijas maksa būtu krietni mazāka nekā 15 EUR.

G guntisl 10.10.2018

Privātpersona - Neuzticams biznesa partneris ( Komentārs)

Nezinu kas, bet iespējams Swedbank dzēš manus komentārus!viņiem labi hakeri! Jau varāk kā divas nedēļas nēsmu saņēmis atbildi uz savu sūdzību Swedbankai, tas atkal nav likumīgi!Gatavoju sūdzību FKTK, bet būtu vēlams lietišķiem pierādījumiem, citu banku atmaksāti internet bankas maksājumi.Ja kāds ar mieru atsūtiet [slēpt]@inbox.lv Vēl Swedbank apgalvo ka tikai viņi piedāvājuši atmaksāt ceļojumus caur inernetbanku, pārējās bankas tikai caur kredītkarti.

Privātpersona - Neuzticams biznesa partneris ( Komentārs)

Swedbank naudu neatdod un aizbildinās ka pārējās bankas atdod tikai tāpēc ka tas ir bijis VISA vai Maestro kartes darījums un ka viņi ir tikai kurjēri un par internet bankas darījumiem atbildību nenes.Swedbankā ja maksā no internet bankas tiek lobēti negodīgie klienti un Knirkam ir pilnas tiesības atvērt jaunu firmu kurai Swedbank atvērs pilna servisa noreiķina iespējas gan ar kartēm, gan caur internet banku.Latvijā es domāju visām bankām jābūt vienādiem spēles noteikumiem, tāpēc jāiet sūdzēties uz Finanšu un kapitāltirkus uzraudzības komisiju!

Swedbank apdrošināšana - Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu ( Komentārs)

Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu Ознакомление с балансом счета В банкоматах Swedbank EUR 0 - - Бесплатно - - В банкоматах других банков в Латвии и за рубежом EUR 0.28 - - - - - Оплата счетов картой EUR 0 - - Бесплатно - - Стандартный лимит для оплаты счетов EUR 700 день. Распечатка последних 5 операций, проведенных с помощью карты EUR 0.14 - - EUR 0.14 - - В банкоматах Swedbank в Латвии Замена PIN-кода карты EUR 0 - - Бесплатно - - В банкоматах Swedbank в Латвии Разблокировка PIN-кода карты В банкоматах Swedbank в Латвии EUR 0

Swedbank - Uzzini, kā Swedbanka spiež pievērsties pelēkās ekonomikas zonai ( Komentārs)

Uzzini, kā Swedbanka spiež pievērsties pelēkās ekonomikas zonai Tik tiešām, LIKUMSARGS, jums to rekomendēju - iepazīties ar likumiem un nevilkt to deķīti uz savu pašapcerēto pusi! (!) Lūk, ko šādos gadījumos atbild Tiesībsargs: "..cik noprotams no e-vēstules, Swedbank nodrošina Jūsu kontā minimālo naudas līdzekļu apmēru, kas saglabājams parādniekam saskaņā ar Civilprocesa likuma 599.panta trešo daļu. Taču Swedbank nenodrošina iespēju Jums brīvi rīkoties ar šiem naudas līdzekļiem, izmantojot norēķinu karti un/vai internetbanku. Vēlamies norādīt, ka no...

* * * * 01.12.2015
Komentāri 3 Bankas

Mydates.com / Boranu Online B.V. Produkts - Krāpšana ( Komentārs)

Tur swedbank ir stigri šogad tik daudzi iekrituši Krāpnieku nagos tiem automatiski skaitija nost naudu,jo tad viņi lietotāji nezināja kāda veidā notika naudu atpakaļ nevar dabūt,jo viņi nodarbojas ar aindroidu ios pc hakeri ieladējuši un uzlauž bankā var fb vk instegram redz paroles kura vietne vērat vaļā,kad piedavā ka pelnīt un visi sudzējas bankā un saprata gadi paiet no zviedrijas atsūtīja bankām kurām vietnēm ir atļauts maksāt automātiski noreiķināt ar karti,bet kuriem stav ios vai pc...

Swedbank - Swedbank/Intrum Justitia ( Komentārs)

Swedbank/Intrum Justitia Labdien! Isuma par kreditiem. Swedbank nemu kreditu, tad biju atvalinajuma un vienu menesi iekaveju. Kad atnacu atpakal no atvalinajuma samaksaju ar visiem % lai ieetu atpakal grafika. Pirms termina visu izmaksaju. Tad gribeju vel soto nopirkt, bet jau nedeva. Biju parsteigts! Griezos Latrvijas Banka kur var sanemt info par savu kredit darbibu. Noskaidroju ka iekluvu melna saraksta jo vienu menesi iekaveju Swedbanka. Tada ir pieredze ar SWEDBANKU. VAIRS KAJU TUR NESPERSU Pateiciba...

G gadijumi 28.07.2012
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Bankomāts norija naudu ( Komentārs)

Bankomāts norija naudu Manai vīramātei bija tā, kā viņa gribēja izņemt 750EUR Swedbank automātā, bet ievadot summu, uzrakstīja ka, kontā nepietiek līdzekļu. Pastāvēja, pa gaidīja un aizgāja mājās. Pēc tam skatās konta izrakstā nauda noņemta. Aizgāja uz Swedbank skaidrot situāciju un tur viņai pateica, ka naudu bankas automāts ir izsniedzis ar aizkavēšanos. Mamma palika bez nauda. Tālāko izskatīšanu Swedbank atteica. Lieta izbeigta.

I Ineta Biezā 22.05.2023
Komentāri 5 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Jūs minat, ka jums ir universālā pilnvara pilnīgi visām darbībām, bet Swedbank savā blogā raksta: "Praksē mēdz būt situācijas, kad pilnvarojuma apjoms ir pārāk plašs. Piemēram, pilnvarā tiek norādīts, ka pilnvarotā persona ir tiesīga pārstāvēt pilnvaras devēju visās iestādēs, uzņēmumos un veikt visas darbības. Kaut arī no juridiskā viedokļa iekļaut pilnvarā šādu formulējumu nav aizliegts, banka to vērtējot, nevar gūt nepārprotamu pārliecību par to, ka tas, ko pilnvarnieks ir ieradies darīt...

R RXX 13.10.2021
Komentāri 12 Bankas

Swedbank - Naudas zagšana ( Komentārs)

Naudas zagšana Šajā gadījumā tev ar iesniegumu sīki un smalki aprakstot situāciju, jāvēršas swedbank! Ja tu izmanto swedbank bankas automātu tajā brīdī tu esi swedbank klients!

V vitols 22.04.2020
Komentāri 7 Bankas

Swedbank - Swedbank krāpnieki! ( Komentārs)

Swedbank krāpnieki! Es sākšu ar to, ka šis ir galīgs absurds! Absurds! Jūs šeit no mušas jau ziloņus uzpūšat! Jums kontā nevis Swedbank ņem nost tos centus, eiro, vai tamlīdzīgi, bet varbūt gan Jūs naudu izņemat DNB bankās, kaut arī rakstīts ,ka var izņemt no MasterCard, bet patiesībā DNB un Citadele nav draudzīgais bankomāts Swedbank uzņēmumam, vai SEB bankai, tādēļ, ja Tu izņem 10eiro (pieņemsim), Tev piešķirs milzīgu komisijas maksu, 5-8 eiro komisijas maksa, par to ka Tu izņem naudu Citadeles vai DNB...

L LMR3561 05.03.2018
Komentāri 27 Bankas

DNB Banka - Bankonati ( Komentārs)

Bankonati Tu tak esi riktīgs āpsis! Bankomātos neviens neko neregulē. Tiem ir konkrēta izmēra šūplādes pielāgotas konkrētam naudas nomināliem! Ja DnB praktizē izmantot lielāka nomināla naudas zīmju automātus, tad kur ir problēma: Ej ar to pašu karti pie SEB vai Swedbank automātiem un izņem tur naudu mazākos nominālos! DnB, Swedbank un SEB darbojas vienoti un nekāda papildus maksa netiek ieturēta ja ar DnB karti izmanto SEB vai Swedbank bankomātus.

E Erps 12.07.2015
Komentāri 1 Bankas

Privātpersona - Neuzticams biznesa partneris ( Komentārs)

Šodien, nedēļu pēc iesnieguma iesniegšanas Swedbank, saņēmu atbildes vēstuli ar šādu tekstu: Swedbank veica maksājuma pārbaudi, kuru Jūs iesniedzāt izpildei un paskaidro, ka akceptējot maksājuma uzdevumu, Jūs apliecinājāt sniegtās informācijas pareizību. Swedbank nevar nest atbildību par to, vai maksājuma saņēmējs izpildīs saistības par ko Jūs esat veicis maksājumu. Un ieteikums sazināties ar SIA Izdevīgi pirkumi vai tiesībsargājošām iestādēm. Gribētos zināt, kādu pamatojumu norāda tās bankas, kuras atmaksā naudu.

Privātpersona - Neuzticams biznesa partneris ( Komentārs)

motya Да вам деньги вернул ваш банк. Так как у вас ясно написано- Pamatotas reklamacijas apmaksa. Вам повезло. Ваша сделка была застрахована и ваш банк рассмотрев вашу претензию, удовлетворил её. С swedbank так не получится. У меня уже была подобная ситуация. Они взяли с меня деньги за рассмотрение и отказали. Я вообще никогда не слышал чтобы swedbank удовлетворял подобные претензии. Другие банки удовлетворяют. А у меня как назло через swedbank. Так что мне надо рассчитывать только когда кнырка посадят и будут его и его семейки имущество продавать.

Dzīvoklis Dzeņu ielā 4/ Aleksejs Trufans/ telefona numuru +371 25 270 441 - Krāpnieks ( Komentārs)

Man ir šāda pieredze: pirms 3 gadiem kaut kāda sieviete, kas uzdevās par Swedbank kontroles dienesta darbinieci, man kontā ieskaitīja gandrīz 5 tūkstošus, bet es pēdējā brīdī attapos, ka mani grib izmantot par "naudas mūli", tāpēc ieskaitīto naudu pārskaitīju uz brāļa kontu, bet tur viņam uzreiz atvilka par kredītkarti un patēriņa kredītu, tā ka palika tikai puse. Abi uzrakstījām iesniegumu policijai un Swedbankai, brālim to naudu, kas bija palikusi kontā, rezervēja - un ar to viss beidzās, ne no viņa, ne manis neko vairs nepiedzina. Tā tas strādā pat ar policijas iesniegumiem.

M Mia Plum 30.05.2024
Komentāri 14 Īre

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Man arī par Swedbank ir loooti slikta pieredze.10 gadus atpakaļ braucu no Latvijas prom ,aizgāju uz Swedbanku slēgt kontu ,teica Ok slēdzam .tgd pēc 10 gadiem man vajadzēja vākt kontu izrakstus un man lika izņemt arī swed.Neko ļaunu nedomājot eju uz banku un šoks ,izrādas ka nav slēgts un par šiem gadiem vēl parāds sakrājies par konta apkalpošanu ,sviests ,saku ,bija tā un tā ,bet man atbild ,ne nav slēgts un viss .Vnk šoks ,ja neteiktu vairāk

V Vasara23 09.06.2023
Komentāri 1 Bankas

Swedbank - paviršība ( Komentārs)

paviršība Ar kādreiz biju šīs iestādes kliente. Laicīgi pārgāju uz SEB .Citiem Swedbank klientiem iesaku bēgt no šī "kantorīša" !Rūgta man pieredze swedbankā. Slikts serviss.nemākulīga apiešanas ar finanšu rīkiem utt.

V Valerijs 75 17.05.2023
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - Batonu spraušana ( Komentārs)

Batonu spraušana ...izmaksu politikas. Dažreiz ir tā, ka ir jāpiemaksā kaut kur par brendu, kaut ko par dažādām citām bezmaksas opcijām. Bet latvieši "Nav gatavi" ne par ko maksāt un ir gatavi nožņaugties par katru procenta daļu. Jā katram savs, viens grib bankoties Swedbank, citam ar Private banku ir pilnīgi pietiekami. Katram savs stils. Tik pēc tam nesākat pārmest Luminoram, ka viņiem nav vienas vai otras fīčas, kuras bija Swedbankā, jo pamācīt ar vārdiem - vai tad jūs nevarat uztaisīt visi ir gudri. Lai veicas jaunajā bankā, lai laime nekad nebeidzas un viss apmierina 100%. Tā ir jūsu izvēle.

Pacco_al 26.04.2020