Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Rimi - Bojāta, veca, smirdīdga gatavā maltīte

Bojāta, veca, smirdīdga gatavā maltīte Šodien (04.03.2020) iegādājos Rimi, T/c Mols gatavo maltīti pusdienām-griķus un vistas ģirosu 2gab. Attaisot kastīti, sapratu, ka smird nereāli, pat nevar saprast pēc kā.. Samazgas, likās, ka viņš ir bijis kaut kā apstrādāts... Jo ceptas vistas smakas nebija vispār. Un +čeku iedeva nepareizi, samaksāju kā par šašliku. Kontroles nekādas laikam.. Fuij

I Irēna 04.03.2020
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Krāpšanas, slikts serviss

Krāpšanas, slikts serviss Šodien vakara gāju uz rimi nopirkt jogurtu un pārdevējs man lika maksat 2 eur eur plusa jo redz es pa dienu esmu iepircies un viņš nepareizi izdevis naudu bijis, kautgan atceros ka viss pareizi bija, reāls izspiedējs. Vel uz mani pa visu veikalu blāva un draudēja:) rimi gaidu jūsu atbildi. Te būs personas foto ja kas. Vel muld ka es esot aizmucis. Nu wtf cuvak, iemācies stradat. Rimi gaidu savus 2 eur atpakaļ😂😂 un sis kretīns lai tiktu atlaists

S Skapis62 04.03.2020
Komentāri 17 Veikali

Dormeo - Krāpšana

Krāpšana Top shop veikalā T/C Akropole iegādājos dormeo virsmatraci roll up green tea, kas tik reklamēts kā ļoti komfortabls. Pirku meitai, kuta pēc pāris naktīm konstatēja, ka matracis ir ciets un diskomfortabls. Protams, ka liela vilšanās, ka uzticējāmies dormeo virsmatrača Skaistajai reklāmai!

G GiGa 03.03.2020
Komentāri 5 Veikali

BETA - Slikts serviss

Slikts serviss Beta Gulbene plkst 9: 30 2. Martā 2020. Gadā gājām uz tualeti, visas durvis ciet pat invalīdu. Apkopēja Saka ka jāprasa atslēga apsargam, tā arī daram. Pieejam pie apsarga un prasu: atvainojiet, vai varētu dabūt tualetes atslēgu, uz ko saņēmu atbildi prasiet. Ok vēlreiz to pašu uzprasām. Nekā. Apsargs atbild: lūdzu nav jāsaka... Ok pasaku lūdzu. Dabūju atslēgu... Dīvaini sanāk ka tualetes atslēga jālūdz... Publiski pieejamas tualetes, un apzīmēts ka invalīdiem arī.

N Normunds 02.03.2020
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss 27.02.20. Pēc plkst. 19 iepirkos Rēzeknes Maxima XX veikalā. Bija nepieciešama prece kas ir nopērkama tikai info centrā. Info centra darbiniece mani redzēdama paņēma kasti ar precēm un aizgāja kārtot veikala plauktus. Jautājot vecākajam kasierim, lai pasauc info centra darbinieci, viņa atbildēja, ka šobrīd viņai nav laika. Es aizgāju prom, citi klienti gāja meklēt paši darbinieci. Attieksme noteikti nerada vēlmi vēl tur iepirkties.

A Anna29 29.02.2020
Komentāri 4 Veikali

Rimi - Maldinošs produkta sastāva apraksts

Maldinošs produkta sastāva apraksts Izpētot visas rimi pieejamās maizes saturu, ir gandrīz neiespējami iegādāties maizi, kurai nebūtu pievienots raugs. Šorīt rimi plauktā ieraudzīju maizi ar čia un ķirbju sēklām, kur uz cenu zīmes pieejamās produkta sastāva informācijas lieliem burtiem rakstīts "rudzu ieraugs (ūdens, rudzu milti) ". Parastais raugs netika minēts. Iegādājos maizi un pārnesot to mājās, uz kasieres printētās uzlīmes tomēr atklājās, ka produkta sastāvā ir raugs. Rimi, kādēļ maldināt pircējus un pasniedzat produktu...

Rimi - Garīgi atpalikusi kasiere

Garīgi atpalikusi kasiere Kalnciema ielas Mini Rimi kasē strādā garīgi atpalikusi melnmate, kura izskatās kā mironis no šausmu filmām un neprot pilnīgi neko no kasieres darba un regulāri pieļauj kļūdas, nemāk apieties ar kases aparātu, strādā ļoooti lēni, Rinda tiek bremzēta un klienti regulāri atstāj preces uz Letes un dodas prom neko nenopirkuši! Fui rimi veikalam. Šādu kasieru nodarbināšana gremdē veikala kvalitāti. Kalnciema mini rimi vairs nekad neapmeklēšu. Pirms tam gāju bieži!

E EnrikoTik 27.02.2020
Komentāri 9 Veikali

Europick - Slikta apkalpošana

Europick veikalā rupja pārdevēja.Šodien gribēju ieiet veikalā Brīvības ielā 90,tad ārpusē stāvēja pārdevēja,kura nelaida mani veikalā,jo viņa pīpējot,vai es neredzot.Nu tik rupju attieksmi reti kur var redzēt.Nekad neiešu vairs šajā veikalā!

S Sangruta 26.02.2020
Komentāri 4 Veikali

Cenuklubs - Slikts serviss

Slikts serviss Cenuklubs.lv internetveikala darbinieki nebrīdina pircēju, ka prece nebūs pieejama pircējam uzreiz pēc apmaksas caur bankas kontu pat ja fiziski šī prece šajā veikalā ir plauktā. Ja preci pasūtīt cenuklubs.lv internetveikalā un izvēlēties bankas pārskaitījumu kā apmaksas veidu un konkrētu cenuklubs veikalu kā preces saņemšanas punktu jums atklāsies arhaiska uzņēmuma naudas-preču aprites sistēma un pret klienta vajadzībām vienaldzīgs serviss. Visi mūsdienīgie internetveikali pieņem no pircēja...

Dino Zoo - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Labvakar. Vēlējos izteikt savu pretenziju. Šodien (25.02.) pirmajā dienas pusē apmeklēju spice Home veikalu un nolēmu ieiet Dino Zoo veikalā, lai aplūkotu un iegādātos savam dēlam mājdzīvnieku. Manu uzmanību piesaistīja papagailis (kopā būrī bija 2 papagaiļi) . Par cik papagailis bija tuvu stiklam, es ar nagu nedaudz pieklauvēju tad vienā stikla galā un tad otrā uz ko papagailītis reaģēja, dodoties pakaļ manai rokai no viena būra gala uz otru. Es to uztvēru kā rotaļu un neko sliktu nedomājot...

E Elka123 25.02.2020
Komentāri 17 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Šodien biju maximas veikalā gaigalas ielā un iegādājos gaļas gabaliņu. Uz iepakojuma rakstīts 5.49€/kg un par doto gabaliņu 1.61€, bet kassē 6.99€/kg un par gabaliņu 2.06€. Kad tika saukts maiņas vecākais, tas vienkārši neatnāca ne uzreiz ne pēc 15 min. Mani šokēja šāda attieksme pret darba pienākumiem, pircējiem un saviem kolēģiem. Ļoti necienīga attieksme!

I Iveta1987 23.02.2020
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Nekvalitatīva un sapuvusi prece

Nekvalitatīva un sapuvusi prece Protams, maxima nav labākā vieta, kur pirkt ikrus. Tomēr, visu dienu sapņoju par tiem un iegāju tuvākajā veikalā pie mājas - maxima xx. Paņēmu burciņu ar sarkaniem ikriem "caviar", derīguma termiņš - 01.09.2020. Pārnākot mājās, attaisot burciņu gandrīz noģību no smakas. Uzreiz sapratu, ka ikri ir bojāti un sapuvuši. Protams, čeku nepaņēmu, bet nestrīdēšos dēļ 9 eiro. Tomēr, aicinu tādu pārtiku maximā nepirkt... : (

A A* 21.02.2020

Rimi - Malta gala ir briesmiga

Malta gala ir briesmiga Nopirku jaukto malto galu iepakojuma, uztaisīju kotletes.. Gala ir briesmīga, jau cepšanas laika bija saprotams, ka ar galu kaut-kas nav kartiba.. Paradti nemit galu privātos veikalos, viņa cepjas savadak, ar citu smaku un krasu.. Shii gan bija bez smakas vispar, kaut-kada gaisa krasa un pec garsas vnk kkads suds pedejais! Cik jus varat vel indet cilvekus ar sudproduktiem? ! Kretiini! ??????

L Leon Frost 21.02.2020

Maxima - Vilšanās sajūtu radoši pārtikas produkti

Vilšanās sajūtu radoši pārtikas produkti Pēc smagas darba dienas vakarā dodos iepirkumu ceļojumos uz veikalu "Maxima" ar vienu vienīgu mērķi- nopirkt bietes sātīgām vakariņām. Un ko es sagaidu? Neko diez labu, teikšu jums tā! Dārzeņu sadaļā uz plaukta sulīgās bietes ir aizstātas ar veciem, sausiem, vilšanās radošiem bumbuļiem. Bietēm nav paredzēts izskatīties pēc kartupeļu pakaļdarinājuma! Tas ir nepieņemami, nekavējoties ir nepieciešams kaut ko darīt lietas labā!

D Dace Ozola 21.02.2020

Rimi - Nav laba kvalitāte un cena neadekvāta

Nav laba kvalitāte un cena neadekvāta Labvakar! Kādu mēnesi atpakaļ nopirku Rimi kūku,precīzāk,,Biezpiena torte ar zemenēm,,. Apkārt bija apbērta ar pistācijas riekstiņiem.Ļoti biju vīlusies.Biezpiens bija bez garšas,cukurs vispār nebija jūtams,ļoti nekvalitatīvi sagatavots biezpiens kā priekš tortes,lieli kunkuļi,un treškārt, pistācijas riekstiņi pie šīs kūkas neiederās.Izmetu ārā.9.99 eur.

A AgaJaukā 20.02.2020
Komentāri 8 Veikali

Saules ieleja - Attieksme

Attieksme Saules ielejā iedeva priekšnieces numuru uz kuru zvanīt jautājumos par galda klāšanu. Zvanīju, lai pajautātu par galda klāšanu diezgan lielam cilvēku skaitam priekš Jubilejas. Bet mani “pieklājīgi” pasūtīja pāris mājas tālāk, pasakot - labāk nopērciet pie mums salātus, gaļas. Sākumā kad jautāju vai klāj galdus teica, ka nu itkā taka jā un beigās uz jautājumu - tad taka jūs nepiekrītat klāt galdu? Man atbildēja - nu laikam, ka nē. Un nometa klausuli. Paldies, atradīsim, kas Skaisti un garšīgi uzklās.

š Šokēta 18.02.2020
Komentāri 1 Veikali

AtrisinātaMaxima - Iepirkumu ratiņi - greznība!?

Iepirkumu ratiņi - greznība!? Nesaprotu, kāpēc veikalu nevar nodrošināt ar iepirkumu ratiņiem!? Uz visu veikalu tikai 4-6 ratiņi! Regulāri izveidojas Rinda ar ratiņu gaidītājiem - veci cilvēki, vecāki ar bērnu un cilvēki, kuru pirkumi groziņā vienkārši neietilpst! Vai tiešām Maximai neuztrauc pircēju ērtības!?

L Lienīte1980 18.02.2020
Komentāri 13 Veikali

Maxima - Плохой сервис

Плохой сервис Как можно закупаться в этом магазине? Каждый день одна и та же картина! ¡! Вечером когда час пик это от 5 до 8 вечера постоянно очередь! В магазине 3 кассы и роботы но по факту работают только одна касса и роботы! Очереди стоять у одной работающей кассы до конца фруктов! Вчера я зашла в магазин около семи и увидела туже самую картину работают одна касса и роботы! Неужели руководству все равно что происходит в этом магазине? ¿¿? !?

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss 17/02. Ap 13.30 gāju norēķināties kasē. Kurā strādāja kasiere vārdā Guna. Parasti cenšos izvairīties iet pie viņas iedomīgās un nicinošās attieksmes dēļ. Pirms manis gāja pavecāka kundze, es biju otrā kliente konkrētā kasē uz to brīdi. Uz mums sāka kliegt, ka ir taču vēl kases, kāpēc pie viņas ejot. Tā ir parasta, ikdienišķa parādība Mego šajā adresē un arī Mego, kas atrodas pie Ziepniekkalna tirdziņa. Kundze sāka atvainoties - piedodiet, ka mēs tā izdarījām! Absurds.. Atbilde no Gunas-ar smagu...

AtrisinātaRimi - Vecs ēdiens

Vecs ēdiens Nopirku jaunajā Valmieras Hyper-Rimi viņu pašu gatavotos vistu spārniņus, jau smuki sapakoti trauciņos. Pirmās reizes bija ļoti garšīgi. Pēdējā gan nepaveicās, labi saindējos, garša arī bija 50/50 nesaprotama. Pēc tam skatos, ka vakardien, kaut kad 9: 00 no rīta iepakoti, tas nozīmē, ka tie vistas spārniņi vitrīnā nostāvēja vismaz 30 h. Salātus varbūt var tik ilgi stāvēt, bet ne jau gaļa. Kāpēc par vecu produkciju ir jāmaksā tikpat daudz kā par svaigu? Kāpēc preces nevar nocenot, kā to dara maxima un citi veikali.