Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

TOP Partika - Darba alga

Darba alga Trīs mēnešus strādāju "Top" Viļānos veikalā par konditori, bet 8. jūnijā, divas dienas pirms algas dienas, pie mums atnāca mūsu tehnologs un teica: Ka priekšnieks nav apmierināts ar mūsu darba rezultātiem maija mēnesī, un tāpēc viņš katram darbiniekam atņem 15 stundas. Trīs konditori, ieskaitot mani, bija cietuši, bet visi baidījās kaut ko teikt. Ļoti žēl, ka šāda prakse pastāv.

N Natalja K. 11.06.2021
Komentāri 5 Veikali

Maxima xx/ Rēzeknē - Akcijas

Akcijas Jau ne pirmo reizi saskaros ar to, ka maximas avīzē ir akcijas, bet preču plauktos nav! Aizejot akcijas pirmajā dienā uz veikalu, neatrodu vēlamās preces. Šobrīd arī ir tā, ka bērns gribēja telti, bet veikalā nav! Kāpēc liek reklāmu, ja nevar piegādāt preci? Un tā jau kuro reizi notiek.

I I.V. 10.06.2021
Komentāri 5 Veikali

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Ļoti nelaipnas pārdevējas izdzina mazās māsas no veikala

Ļoti nelaipnas pārdevējas izdzina mazās māsas no veikala Māsas velējās iegādāties sev kādus nieciņu. Kādu laiciņu nevarēja izvēlēties un pārdevējas nelaipnā tonī lika nolikt groziņus un iziet āra, lai citi varētu ienākt kaut ko nopirkt. Kur ir mūsu laipnā klientu apkalpošana? Vai tas ka mazāki par mums vēlas ko nopirkt ir iemesls izdzīt no veikala un pretīgi izstūrēties?

Tabakas Nams Grupa SIA - Становится меньше магазинов

Vēlos paust bažas par veikalu ķēdes samazināšanu ar tādu nosaukumu kā Tabakas Nams Grupa Rīgā. Šī veikala sortiments ir pieņemams nelieliem preču pirkumiem, kas ir nepieciešami katru dienu un neizmanto visu. Šim produktam no manas puses ir tabakas izstrādājumi, kurus ne vienmēr vēlas iegādāties tirdzniecības centros. Vai jūs varētu sakārtot šo veikalu pakāpenisku slēgšanu. Denis

08.06.2021

Maxima - Necieņas izrādīšana

Necieņas izrādīšana Pirku desiņas, deva ne tās ko es gribēju, palūdzu pieklājīgi, bet atteica, esot jāpārdod tās kas ir vecākas un cieti ka akmeņi, naglas gandrīz varēja dzīt ar viņiem āmura vietā un pēc skata bija vecas, neprasīju no ledusskapja vai noliktavas bet stāvēja vitrīnā ko es palūdzu, darbiniece rupjā tonī runāja un uzvedās kā īpašniece veikala, esot veikala iekšējā kārtības noteikumi, vai tad pēc pircēja lūguma nav jādod tas ko viņš grib, kas tā pa attieksmi Maxima Ulmaņa gatvē ar 3x.

Van Graaf Riga - Хамство

На входе стоит охранник и гавкает, как собака, на всех! Всем своим видом показывая, что ему надоел поток покупателей. Неисправная арка (в других магазинах ни одна не реагировала) , показываем сумку, а он не впускает в магазин... Cделали ему замечание, так выслушали столько... Бр... Так магазину нужны деньги покупателей. Осталось ужасное впечатление... Не рекомендую!

Maxima - Жулики максима

Жулики максима Жулики максима из улицы Гердрудас, купил с женой продукты и оплатил за них и жена тоже подтвердила что сдачи не дали именно в кассе и позже вышли с магазина и сразу понял что денег не дали а кассир мог их отдать при выхода или крикнуть и не было скорее она себе забрала а жена сходила к кассиру и сказала что мы не забрали а она сказала забрали если вы не разберётесь будем разговаривать через суд. Ужасное ваше магазин.

R Reminder 06.06.2021
Komentāri 8 Veikali

BETA - Не соответствие рекламы и действительных цен

Не соответствие рекламы и действительных цен В рекламном буклете на период 1,06,2021 по 31,06,2021 на 4 странице указано, что цена на Rozines Sultana 220g вместо прежней 1,29 евро изменяется на 0,89. Однако в действительности на ценниках стоит цена 1,69 и перечеркнута и новая цена указана 1,29. Я покупаю этот товар регулярно и знаю, что всегда вне всяких акций это стоило 1,29 евро. На вопрос почему такие изменения мне отвечают, мы ни при чем это все зависит от руководства. Позвонить куда - либо невозможно т. К. В буклете нет никаких...

B bezlyuba 06.06.2021

Maxima - Maxima uzkrājumu punkti

Maxima uzkrājumu punkti Visu laiku tajā suda maxima iepērkos pa 30 - 100 eur krāju bonus punktus, lai kad nav naudiņas varu paēst vai ko tādu nopirkt. Tagad izrādās ka līdz pirmdienai esmu iztērējis visu naudu, nolēmu nekas man daudz ir maxima bonus karte, bet aizeju uz kasem ar bērnu maisījumus. Bet man pasaka, ka bērnu maisījums neietilpst precēs kovar nopirkt. Jautājums maximai: jūs esat d****? Kāpēc manam bērnam tagad ir viņa putras vieta jāpērk saldējums? ! Saprotu cigaretes, alkoholu, bet tā tak ir bērnu pārtika. Vis kas jūs esat! Kaut jūs bankrotētu!

M Mr.Ayooo 05.06.2021
Komentāri 2 Veikali

Mego - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Veicu pirkumu uz lielo summu 01.06.2021, plkst. 18;42, kase 0002, pārdevējā strāda bez piespraudes, veicu pirkumu, mana prece vel bija pie kases, kad es pieprasīju čeku. Saņēmu agresīvo atbildi: čeks izdrukāts, ničego ne znaju... Uz lūgumu pamēklēt miskastē, jo prece vel stāv pie kases un pēc mana pirkuma bija tikai viens cilvēks. Saņemu atbildi; ničego iskatj ne budu un viņai vienalga. Rindas nebija. Aizgāju bez čeka. Ar šo kasieri jau ne pirmo reizi redzu ka viņa apkalpoja ļoti rupji. Visi parēji pārdevēji laipni. Pielikumā viss, ko dabūju...

AtrisinātaMaxima - Diskriminācija pret invalīdiem ar acīm redzamiem kustības traucējumiem, pazemošana, ņirgāšanās.

Diskriminācija pret invalīdiem ar acīm redzamiem kustības traucējumiem, pazemošana, ņirgāšanās. Labdien! Esmu invalīds ar acīm redzamiem kustības traucējumiem. Ievēroju m. K. Grozījumus nr 360, kur ir skaidri teikts kuras personas drīkst neuzvilkt mutes deguna aizsegus, un kam ir jāuzrada ārsta zīme, ka drīkst nevilkt maskas. Takā esmu 1. Grupas invalīds ar acīm redzamiem kustības traucējumiem man nav jāuzrada nekādi dokumenti. Tad šajā veikalā šos m. K. Grozijumus nr 360 nezin ne apsardzes firmas darbinieki, kuš mani atļāvās fiziski aizkārt, un dzīt laukā no veikala. Apsardzes kompānija...

AtrisinātaMaxima - Netiek piešķirta solītā 10% atlaide nākamajam pirkumam

Netiek piešķirta solītā 10% atlaide nākamajam pirkumam Iepērkoties Maxima veikalā 22.05.2021 kopā ar čeku saņēmu reklāmas kuponu, ka ar manu paldies karti par katru pirkumu virs 70 eur visos maxima veikalos tiks piešķirta 10% atlaide nākamajam pirkumam, atlaide spēkā no 25.05.2021 lidz 31.05.2021. Nākamajā reizē 28.05.2021 iepērkoties par summu 80,11 eur atlaides summa nemaz neuzrādās un netiek piešķirta! Uzskatu, ka maxima ar šo kuponu mani ir maldinājusi! 28.05.2021 zvanot uz maxima info tel. 80002020 tā arī izskaidrojumu nesaņemu, jo maxima...

L Legioner16 29.05.2021

Maxima - Vecas konfektes

Vecas konfektes Šodien 28. Maijā plkst. 11: 30 Rīgas ielā Jēkabpils Maximā es iegādājos ļoti “Svaigas Un Garšīgas” konfektes “vētrasputns”, gribētos zināt kura bija tā gudrā pārdevēja, kura sabēra vecās konfektes ar svaigajām? Jo pērkot konfektes vienmēr pataustu un šoreiz pataustīju to svaigo, kura vēlāk atklājas bija tikai vienīgā svaigā visā nopirktajā kilogramā. Es saprotu, ka ir atlaides par 7€ kilogramā, bet nu nevajag maldināt cilvēkus un tirgot gadu vecas konfektes ar kurām var nolauzt zobus. Kauns

Mego - Derīguma termiņš

Derīguma termiņš Pat pasakot pārdevējam par termiņiem kurus nejauši uzgāju ejot pakaļ bērna mīļākajiem našķiem nekas netika darīts. Kinder pingui batonini ledusskapī ar 21.05 termiņu, kārmus jogurtie ar šokolādes garšu 23.05, ko vēl nepaniju? Esmu šokā šodien 26.05 kā var nepamanīt termiņus vairākas dienas? Veikals ņirgājās par pircējiem "iesmērējot" tādu preci!

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss 25.05 apmeklējot maxima veikalu Bauskā, pionieru ielā, izvēloties dārzeņus, biju ļoti nepatīkami pārsteigta-klientiem tiek piedāvāti sapuvuši tomāti! Šī nav pirmā reize kad dārzeņi ir savītuši un nav lietojami uzturā, bet vienalga tiek piedāvāti klientiem. Nav saprotams kādēļ netiek pārskatīti un pastiprināta uzmanība šim pievērsta. Vai nevar rast iespēju pārskatīt dārzeņus un augļus pirms piedāvājiet klientiem.

K KlientsM 25.05.2021
Komentāri 1 Veikali

Mysport.lv - Thieves, krāpšana

Bought a gift card for my friend but they did not sent them out! Money has been debited from my account and they still did not returned back any money. Used paypal payment which will helps me sort it out. Thieves not recommended to make a deal with them. Nopirka dāvanu karti manam draugam, bet viņi tos neizsūtīja! Nauda ir debetēta no mana konta, un viņi joprojām neatgrieza nekādu naudu. Izmantots paypal maksājums, kas palīdzēs man to sakārtot

GPS Pro - Krāpšana par piegādes termiņiem, naudas atgriešanas aizturēšana

Krāpšana par piegādes termiņiem, naudas atgriešanas aizturēšana Notiekti aizmirstiet šo veikalu! Mājas lapa smuka, apkalpošana briesmīga. Solīja preci 2 nedēļu laikā, pēc tam pagarināja piegādi uz 3 nedēļām, pēc tam teica, ka prece nebūs tāda kā pasūtīta, pēc 4 nedēļām pateica, ka prece aizķērusies muitā, pēc 7 nedēlām, kad lūdzu atgriezt naudu pāri par 1000 eur, pateica, lai es paciešoties un gaidot savu rindu! Cilvēki, lūdzu neiegrābjaties šinī bodē! Varbūt paveiksies, bet 80%, ka nē.

C cita puse 25.05.2021

Maxima - Slikta produktu kvalitāte

Slikta produktu kvalitāte Ļoti reti, kad esmu saskarušies ar sliktu produkciju un parasti par to nesūdzos, jo saprotu, ka visādi var gadīties. Bet šoreiz bija par traku-nopirku avokado, kuri jau iesaiņoti-, puro gusto, no 7 avokado 4 bija sapuvuši. Ļoti žēl, ka produkti netiek pārbaudīti. !

L Laura 22.05.2021
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien nevarēju samaksāt rēķinam to summu ko velējos, jo tādas funkcijas nav. Lai gan līdz šodienai tā maksāju. Kasiere nevarot ievadīt ar roku. Iemāciet. Jo visus gadus maksāju tieši tā ka gribēju, kas par jaunumiem. Maxima, atrodas vidus prospekta 1.

M Martin9106 22.05.2021
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Nepanatna - maxima Jekabpils

Nepanatna - maxima Jekabpils Ja bila maxima na jekabpils! Etat bila prosta katastrofa! Pacimu mina 60let zensena nada stajak na ulici i uzdac kakda vsje bugit pakupat svaji produkti? Bila holodna i ja zamorzjli! Mine tufli bili mokriji kak moj pelmeni na halogilnik! Etat uzas shto tam prishogit! Vsje stajut i necivo negelajet! Pacimu tak ja neznaju... Ja prosta shoke i etot vsjo shto ja hacu skazat!