Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Rimi - Ļoti slikts serviss, kasiere neieklausās klientos

Ļoti slikts serviss, kasiere neieklausās klientos Kasierei iedodu naudu, un paskaidroju, ka atlikušo summu noņemt no Rimi Kartińas! Tā vietā viņa visu naudu noņēma no rimi kartiņas, un paņēma atlikušo summu no galda! Kasiere pat neatvainojās, rupji atmeta, ka neko vairs nevar darīt! Veikals Rimi, Rīgā, T/C Alfa 6. Kase

I Ivarsx2021 31.07.2021
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Обман

Обман ОБМАН, Я купила товар по скидке 50%, а дома по чеку обнаружила что товар мне пробили без скидки. Прошу решить мою проблему.

Maxima - Labs darbinieks

Labs darbinieks Vakardien atstāju iepirkuman groza stāvlaukuma savu maku, sapratu to tikai vēlu vakara kad veikals bija slēgts, nākamajā diena aizbraucu uz veikalu, piegāju pie informācijas un, apsardzes darbinieks atgrieza man manu atrasto maku, un pat vēlu vakara sazinājās ar manu kluba biedru (kluba karte bija maka) ar lūgumu sazināties ar mani, lai es atnāku pakaļ pazaudētāj mantai, liels paldies maksima. Tc dauga Ogre. Darbiniekiem. Biju patīkami pārsteigts.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Pārdevēji tirdzniecības zālē traucē klientiem pārvietoties pa zāli, apskatīt un piekļūt vēlamajai precei, nosprostojot gaiteņus preču izlikšanas un kārtošanas laikā. Strādā tikai pašapkalpošanās kases. Pie parastās kases neviena nebija, tā palika slēgta arī tad, kad klienti bija sastājušies garā Rindā. Tikai vienā no trīs pašapkalpošanās kasēm bija iespēja maksāt ar skaidro naudu. Pārējie pārdevēji un apsargs izrādīja vienaldzību pret šo situāciju. Nākot uz veikalu, vairums cilvēku vēlas būt apkalpots, nerunājot par senioriem, kuriem mēdz būt grūti apgūt aparātu lietošanu.

Euronics - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Esmu ļoti vīlusies Euronics servisā. Pasūtīju mikroviļņu krāsni. 22.07.2021 atnāca e-pasts, ka prece ir jau ceļā pie manis. Norādīts, ka 1-3 darba dienu laikā prece tiks piegādāta. Vakar, 27.07.2021 zvanīju DPD, lai saprastu, kur ir mana paka. Man, protams, prasīja izsekošanas numuru, kura man nebija, jo nezin kādu iemeslu dēļ Jūs tos klientiem nesūtat! Pateicoties ļoti laipnai DPD konsultantei uzzināju, ka man netiek sūtīta nekāda paka. Pieminēšu, ka jau ir pagājušās ČETRAS darba...

D Dace 28.07.2021

SIA Food lines Latvia - Krāpšana ar algām

Sveiki, ir ļoti daudz sūdzības ko vēlos izteikt.. lai cilvēki zina, kas tā par vietu un labākajā gadījumā pat iepirkties tur nav vēlams iet. Sāksim ar to, ka algas netiek maksātas. Bieži vien pat ar mēneša kavējumu! Un tad kad tu paliec neapmierināts un apnīk lūgties savu naudu, izlem iet prom.. aizej prom un pēkšņi tiek paziņots, ka netiks visa alga izmaksāta. Sākot strādāt ir stundas likme, ko sola maksāt un plusā procenti no apgrozījuma... viņi nemaksā procentus.. Šis kantoris ir bīstam...

Foodline 28.07.2021
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikts serviss!!

Slikts serviss!! 27.07 8.30 no rīta devāmies ar bērnu uz veikalu pēc rotaļu mašīnas, gājām uz kasēm, strādāja tikai viena kas uz to brīdi. Gājām garām informātikas kasei darbiniece vārda Lilija apkalpoja klientu pirms mums, kad es pajautāju vai drīkst mums, jo ir tikai viens pirkums viņa atteica, ka esot citas kases un aizgriezās!

Maxima - Sabojājusies prece

Sabojājusies prece Šodien, Mežciema Maksimā, nopirkām gandrīz divus kg cāļu ceturtdaļas bez kaula un ādas, ar 27 un 28 datumiem. Uzreiz atbraucot no veikala ķērāmies pie gatavošanas, bet diemžēl atverot iepakojumu sajutām ļoti nepatīkamu aromātu, tā it kā termiņš jau sen būtu iztecējis. Un tā visām 3 pakām. Super. Vairs gaļu maksimā nepirksim. Nav jau pirmā reize.

A Ainārs12 24.07.2021
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Неадекватное поведение зам. директора.

Неадекватное поведение зам. директора. Добрый день. Прошу проверить ваших работников на профессиональную пригодность и так же на адекватность (по-возможности сделать прививку от бешенства). Сегодня (24.07) видел лично, как заместитель директора (Алина Сушкова) кричала на весь зал на работника фирмы “Barbora” при людях. Происходило это у зоны с выпечкой (пирожки, пончики и т.д. в промежутке времени 13:30-14:30). К сожалению вынужден отказаться от похода в данный магазин, т.к. данный контингент людей мне и ещё ближайшим 5 людям от...

Rimi - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece Mini Rimi veikalā nopirku litru degvīna ABSOLUT VODKA,kuru atvēru 21.07 21.Diemžēl iekšā bija tīrs ūdens,kuru es uzlēju uz nopirktajām drogām,līdz ar to sabojājot arī drogas.Tā kā pirkums bija vismaz mēnesi atpakaļ tad čeka man protams nav,jo es nevarēju iedomāties,ka man tas čeks būs nepieciešams. ES piezvanīju arī uz Rimi klientu servisu,bet tā kā čeka nav tad litrs ūdens par 14 eiro ir mana problēma,kaut gan caur karti mans rimi var atrast šo manu pirkumu,jo emu pedējo mēnešu laikā nopirkusi tikai šo alkohola pudeli,jo bija atlaide.

Mego - Krāpšanas

Krāpšanas Labdien, es iepirkos pie kasieres Ingridas, pirku nocento preci Malta gaļu kura maksāja dārgāk nekā vajdzeja. Čeku arī nesniedza. Karolina

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Novēroju šo ne pirmo reizi, bet beidzot esmu izdomajis par šādu lietu publiski pasūdzeties. Konkrēti par šo gadījumu, pagājušo nedēļ (13-20.07) īpašajos piedāvajumos saldējumam twister bija 1+1 akcija. Ta nu es laimīgs otrdienas vakarā iebraucu uz tuvāko maksimu (maxima xx, Kauguri) tur kaste kur jabūt šim saldējumam tukša, nu labi zin kā... Karstums, vasara... Saldējums iet uz urrā jo saldejumu saldetava tajā vakarā bija teiksim 80% tukša (vai 20% pilna) un pāri palikuši bija tikai tur...

L looneylv 22.07.2021

Euronics - Krāpšana

Krāpšana Euronics alfa pārdeva man bojātu datoru, kuram bija iebuktēta malina un šķībs ekrāns. Neienāca prata obligāti pārbaudīt datoru pirms pirkšanas, jo bija orģinālajā, "rūpnieciska" iepakojuma. Kad nesu atpakaļ un prasīju naudu viņi atteica garantiju un novela vainu uz manis, kas esmu nometis un saplesīs, drausmīga pieredze un nekad vairs neiepirkšos tajā veikala. Drausmīgi, ka šmauc cilvēkus.

Mnogoknig - Отвратительный сервис

Отвратительный сервис Цены в интернет магазине зачастую обычно значительно выше, чем в магазине на деглава. Я постоянный клиент. В среду в магазине на деглава скидка 10% для постоянных клиентов. У меня не всегда есть интернет в телефоне и я сделала на всякий случай скриншот карты клиента. Когда я объяснила ситуацию продавцу, продавец людмила мне минут 10 читала лекцию, что они специально сделали цифровую карту, чтобы она работала в телефоне и никто не делился с друзьями родственниками и т. Д. Вместо того, чтобы...

L lenusjka21 21.07.2021

Maxima - Испорченные продукты

Испорченные продукты Сегодня 20 июля забежал в максиму на центральном рынке, возле конечной 3 троллейбуса. В глаза бросился говяжий фарш на одной из полок холодильника. Сразу видно что не соблюдаются условия хранения продуктов. Говяжий фарш даже не коричневый, а уже грязно-серый, хотя срок годности продукта согласно этикетке до 22 июля. И вместо ликвидации испорченного продукта, магазин решает его прогнать по уцененке. Это уже попахивает жадностью и неуважением к покупателям магазина.

S SaJo 20.07.2021
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Nevēlēšanas sagriez desu sīkāk-veselu nūju man nav vajadzības pirkt!!!!!!!!!!

Nevēlēšanas sagriez desu sīkāk-veselu nūju man nav vajadzības pirkt!!!!!!!!!! Labdien! Jau vairākas reizes ir gadījusies nepatīkama situācija-gribēju nopirkt desu, bet pārdevēja atteicās nogriezt no tās daļu, jo es visu lielo lunci nemaz nevaru uzreiz apēst! Un ja nu man šī desa negaršo, un vispār, es uzskatu, ka tiek pārkapti manas, ka patērētāja tiesības. Kāpēc Krāslavas MAXIMĀ pārdevēja saka, ka viņiem esot liegts sagriezt desu? Protams, ka es veselu nenopirku un nākošreiz nemaz nemēģināšu bojāt nervus, pieprasot no pārdevējas 200-300 gramus desas, bet iešu uz citu...

Maxima - Неадекватные продавцы

Неадекватные продавцы Привет! У меня вопросы к управляющим и к отделу кадров сразу. Вы можете своих собак держать на поводке, чтоб не кусались? И где вы таких сотрудников достаёте? Наглые продавцы чувствуют себя пупами земли. То вместо охранников, лезут с проверками по карманам, то на пенсионеров орут чтоб брали корзину, когда те еще не успели зайти в сам магазин. Не измените ситуацию, будем обращаться в Ptac и уже с их помощью решать проблемы.

C cilveks02 15.07.2021

Maxima - Nestrādā kases

Nestrādā kases Labvakar. Kuru jau nedēļu Ogre, Vidus prospekta nestrādā no rita (8.00) normālas kases, tikai pašapkalpošanās, ja es zinu ka ir tur konsultants, ja un viņa man pat teica ka pati visu saskaitīs, bet es negribu... Kāpēc nevaru iepirkties ierasta režīma, man tie aparāti nepatīk. Man nepatīk stāvēt ka visi skatās ka uz nemākuli, man nākas kādu stundu staigāt pa veikalu lai tiktu pie parastas kases vai iet uz citu veikalu. Kāpēc man jāmaina veikala apmeklējuma laiku. Es nevaru saprast kāpēc tad...

K Karjur73 15.07.2021
Komentāri 6 Veikali

AtrisinātaRimi - Kādēļ Mini Rimi Salnas ielā 1 nav iespējams nopirkt skārda buņdžās alu origimal walter 4,2%.

Kādēļ Mini Rimi Salnas ielā 1 nav iespējams nopirkt skārda buņdžās alu origimal walter 4,2%. Kādēļ mini rimi salnas ielā 1 nav iespējams nopirkt skārda bundžās alu origimal walter 4,2%.. Līdz šā gada maijam tas bija pieejams. Šobrīd tas jāpērk tālākos rimi veikalos, nevis pie mājām. Kāds ir iemesls, ka tas nav pieejams sortimentā salnas ielā 1 mini rimi vekalā. Paldies. Ar cieņu Inese

I Inese 15.07.2021

Mājai un Dārzam - Par ļoti sliktu apkalpošanu

Par ļoti sliktu apkalpošanu Labdien gribētus jums pastāstīt par ļoti nepieklājīgu kasieri veikala Tukumā nopirkot urbmasinu aizmiru paņemt čeku jo rokas bija pilna atnākot atpakaļ pēc apmēram 3 minūtēm man kasierē lika pašai rakņāties pa miskasti. Meklēt čeku un kasiere strādāja bez sejas maskas vai viņiem ir atļauts stradat bez maksām apkalpot cilvēkus? Sausams dara ka grib.