Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Jysk - Nekorekti norādīti izmēri

Nekorekti norādīti izmēri Internetveikalā iegādājos skapi, skatos iepakojuma izmēri garumā 108cm līdz ar to pārliecināts, ka varēšu to ievietot to savā auto, braucu pakaļ. Saņemu iepakojumus izrādās ka kādi 220cm garums. Lieki teikt, ka tādus vairs mašīnā nevaru ievietot. Zinot to domātu citu veidu, kā mašīnu nogādāt 70km uz mājām.

A Artis 22.02.2021

Maxima - Slimība

Slimība Jums nepietiek ar Zolitūdes traģēdiju tagad vel Siguldas maxima strāda ar Covid 19 Krīstīne Bērziņa es esmu pozitīvs un man ar viņu ir tuvas attiecības negribētos citus aplipināt rut bez tabu būs un veikalu slēgts reklāmu taisāt bet drošību ne.

Maxima - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Slikta attieksme pret darbiniekiem Pēdējā vieta, uz kuru aicinātu iet strādāt. Nopietni darba likuma pārkāpumi no veikala direktores puses: bieži neļauj iet pusdienu pārtraukumā, darbiniekiem steidzīgi jāaprij apkaltusi bulciņa un jāskrien strādāt tālāk, citādāks tiks sabļauts. Darba pienākumos ietilpst lietas, kas jādara ārpus veikala darba laika, taču pavadītais laiks netiek ieskaitīts darba laikā vai virsstundās. Brīvdienā var izsaukt uz sapulci, bez nekāda īpaša iepriekšēja brīdinājuma un rīkojuma, draudot ar atlaišanu...

E elzk 21.02.2021

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Jau kuro reizi nopērku farm milk biezpienu un ir sabojājies pirms derīguma termiņa tas ir vienu līdz divas dienas pirms, bet nu šoreiz ir jau sabojājies piecas dienas pirms derīguma termiņa datuma kas ir noradīts uz iepakojuma. Diemžēl farm milk nav iespējams atstāt atsauksmi.

C cirkas112 21.02.2021

TOP veikals Dubulti - Slikts serviss

Slikts serviss Rupja apsardze un slikta atsevišķu precu kvalitāte. Atvērtajās banānu kastēs bija bija tikai bojātie, melnie ar pelējumu banāni. Atveru jaunu banānu kasti, kas sadusmoja sargu - lika kasti ar bojātiem banāniem atgriezt atpakaļ. Nožēloju tikai, ka nenofotografēju shos "skaistus " banānus un neaizgāju uz citu veikalu.

L LanaS_ 19.02.2021

Rimi - Dziesmas

Dziesmas Vai tiešām rimi turpinās spīdzināt savus darbiniekus un liks klausīties vienus un tos pašus gabalus jau no marta.. Ja man jāpavada vismaz 12h dienas savā darba vietā un jāklausās viens un tas pats vismaz 5 reizes dienā jau veselu gadu, kā var pēc tam neriebties šīs dziesmas un to izpildītāji... Nomainiet plati, jo tā ir reāli spīdzināšana.

P Pmaple 19.02.2021
Komentāri 5 Veikali

AtrisinātaBonaselect.lv - Обман,Брак

Обман,Брак Брак заказала мебель, отказались в хамской форме принять отбратно, деньги не вернуть!, надо идти центр защиты прав потребителей. Призываю, кто пострадал от этой компании написать мне на e-mail [slēpt]@inbox.lv вместе будет легче бороться, отвечу всем на письма. Факты у меня есть и уже не мало, но хочу собрать ещё! Вместе мы победим! Жду писем!

N Nika Putina 17.02.2021
Komentāri 3 Veikali

1.lv, RD Electronics и др. - Общее враньё всех интернет магазинов

Друзья мои, от нечего делать, читаю я портал "sudzibas.lv" и особенно меня порадовали ответы от магазина 1.lv, что товар, по вине посредников задерживается. Не многие знают правду. Давайте же я вам её расскажу? Крайне мало интернет магазинов имеют склады на территории страны. Не не могут они себе позволить снимать ангары и там хранить товар. Вот и получается, заказали вы телефончик, вам отвечают - будет через две недели. А почему так? А потому, что привезти ваш телефончик, это надо гнать целую...

W winmy 15.02.2021

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Pētersalas ielas 18b maximā māna cilvēkus, atlaide ir niecīga, bet norādītā summa itkā ir bijusi lielāka! Jau kādu laiku šajā maximā noceno preces par pāris centiem, vai pārdesmit centiem, cilvēki esiet uzmanīgi ko jūs pērkat! Uz pārdevēji turklāt iepērk jebkuru produktu par samazinātu preces cenu!

Rimi - Administrācijas Bezkaunība

Administrācijas Bezkaunība Šodien rimi Juglas centrā veci cilvēki un invalīdi nevar tikt veikalā, atvērtas tikai vienas durvis apakšējā stāvā. Lai tiktu veikalā jāiet gar ēkas sāniem un jākāpj pa slidenām metāla stāvām sietiņtrepēm un lejā vēl gandrīz apkārt veikalam. Uzskatu, ka tā ir necieņa un ņirgāšanās par cilvēkiem. Tātad veikals ir domāts tikai tiem, kas var piebraukt ar mašīnu apakšējā stāvā.

Rimi - Pārdod produktus ar produktiem, kuriem beidzās realizācijas termiņš

Pārdod produktus ar produktiem, kuriem beidzās realizācijas termiņš Rimčiks, kā vienmēr, malači! Tirgo ar produktiem, kuriem beidzās derīguma termiņš. Es zinu kā šī mērce pārsvarā sastāv no etiķa, (jo esmu "chilihead" un ēdu tādus un sūtu no ārzemēm un pieredze ar "beigtiem termiņiem" ir liela) un es no viņa nesaindēšos vēl kādu gadu... Bet... Kā ir, tā un ir. Citviet, derīguma termiņa neatradu. Laikam norakstīt - dārgi, jo katru nedēļu uz veikalu dod "savu" summu norakstīt. (piem. Pienu, maizi un tml.) un šo - asins no deguna, vajadzēja pārdot. (pats esmu no tirdzniecības.) sveiciens "Rimi Dole".

W winmy 11.02.2021
Komentāri 8 Veikali

Lats Veikals - Slikts servis

Slikts servis Mana vecmāmiņa devas uz jūsu veikalu un pie ieejas durvīm stāvēja pārdevēji un pīpēja cigariti. manai vecmāmiņai atbildēja ka tagad viņa viņu neapkalpos un teica lai atnāk citreiz. mana vecmāmiņa devas prom un nokriti ka rezultāta sastraumēja kāju. Pārdevēja par to vien pasmejas un nesniedza palīdzību. Vēlāk izdevās noskaidrot ka pārdevējas vārds ir Natālija.

SIA Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien sm Dzelzavas rimi ir loti nekompetentā priekšniecē ja var atļauties aizskart darbiniekus ar rupjiem vārdiem un nerisināt konfliktu situācijas kas rodas ar klientiem vienalga ja klients darbinieku nosit un vel pa to atlaiž tā ka viņš būtu vainīgs es vēlētos lai izvērtē veikala vadības komandu!

C Colbojs 09.02.2021

BETA - Быдло

Быдло Понятно,что продавщицам на мясе и салатах платят мало,но БЫДЛО это не зависит от денег,грубить покупателям не нужно,грубите своим мужьям , больше в этот быдло-магазин "beta" не пойду,и вообще надо задействовать связи и прикрыть эту лавку. Руководство разберись со своими "салатными" бабами в Екабпилсе на улице Бебру,научите их культуре общения,или их научат покупатели,даю неделю,потом проверим и будем принимать меры!

Jihadi 09.02.2021
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Maldina apmeklētājus

Maldina apmeklētājus Rimi a7 regulāri slēdz ieejas durvis jau 21: 45 bet mājas lapā un uz durvīm maldina apmeklētājus, ka veikals strādā līdz 22: 00. Ja veikals nespēj strādāt līdz 22: 00 tad būtu godīgi to arī uzrakstīt savās reklāmās, lai klienti lieki netērētu savu laiku ierodoties pie nelaikā slēgtām durvīm. Tuvumā ir citi lielveikali, kuri precīzāk spēj uzrakstīt savus darba laikus.

J Jānis78 07.02.2021

Mego - Agresīva kasiere

Agresīva kasiere Labdien, šodien biju veikalā Mego Krāslavā, Latgales ielā 16. Ieejot veikalā nepamanīju, ka durvis līdz galam netika aizvērtas, jo ir kaut kādas tehniskas problēmas ar tām. Aizgāju tālāk, dzirdu, ka no aizmugures kaut kas kliedz krievu valodā, paskatoties atpakaļ, kasiere man kliedz: "dveri zakrojti! " un pilnīgi ar agresīvu toni. Nezinādama krievu valodu, ietu tālāk nesaprotamā ko no manis vēlās. Nu ja veikalā ir problēmas ar durvīm, tad lūdzu stāvat un kontrolējiet, ne jau uz visu veikalu...

L Lora000 07.02.2021

Maxima - Pielika pie algas

Pielika pie algas Pielika stundas likmi, toties mēnesī stundas samazināja, absurds, kā saņēmu 340 tā i paliek, bet paši direktori un viņu vietnieki (d... Ā l ī... I) stundas sev nesamazina, un tēlo ka viņi strādā vairāk par visiem, viņiem ir apmēram 160 stundas, bet mums strādniekiem 120 stundas vai tas ir algas pielikums, viņiem jā.

J jurissp 06.02.2021
Komentāri 6 Veikali

Lats Veikals - Pārdevēja

Pārdevēja Pārdevēja vārdā Vija, strādā ļoti lēni, ir ļoti rupja, bulgāra, nemāk apkalpot cilvēkus, vienmēr staigā ar nelaimīgu seju, esmu redzējusi kā pardod nepilngadīgām personām tabakas un alkohola izstrādājumus cik reizes esmu gājusi uz šo veikalu vienmēr biju nelaimīga redzot šo pārdevēju, viņas maiņā, veikals vienmēr nekārtīgs, var redzēt ka cilvēks negrib strādāt, tāda sajūta ka viņu kāds būtu piespiedis strādat. Tad kad redzu viņu, uz veikalu neēju vairāk. Bet Šodien 05.02.2021 atnācu pārbaudīt...

A Anonymous 05.02.2021
Komentāri 12 Veikali

Rimi - Mandarini , Cenas neatbilstība

Mandarini , Cenas neatbilstība Pirku mandarīnus c/1-2 1 šķ 1,42 eur/kg lieli Saldi garšīgi. Sortimentā piebērti mazie mandarīni, skābie, no citas partija par lētāku cenu. Nav jābūt lielam matemātiķim, lai aprēķinātu, cik iegūst no cenu starpības. Un nebaidās, jo blakus mājā dzīvo Edgars Sesemans, , Rimi baltik, viens no šefiem. Būs jāpačukst!

K kosrem 04.02.2021

LaTS / Veikals HOSPITĀĻU - Krāpšana, personīgo datu došana veikala klientiem

Krāpšana, personīgo datu došana veikala klientiem Labdien. Es esmu sašutusi par šo uzņēmumu 16.01.2021. Sāku tur vadītāja Tatjanā likās diezgan normāla... 29.01.2021. Devos uz darbu pajautājot Tatjanai kur ir mans līgums viņa teica ka ceļā drīz būs... Strādājot veikalā lats es biju šokā! Pārdevējas, Inārā un Aelitā kā arī priekšniece Tatjana visu laiku bija vai no trakākām paģirām vai iedzērušas... Līdz ar to viņas visu laiku bija nervozas! Pārdevēja (Inārā) atļāvās runāt zālē pa telefonu ar dzērāju vīru risināt attiecības, klaigāt, izrunātie...

Z Zuzexa 03.02.2021