Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Laiks - nav garantijas serviss

nav garantijas serviss Nopirku g-shock pulksteni, pulkstenis lietots ļoti akurāti burtiski 3 mēnešus. Bet, paradījās maza lufta siksnina, nepatikama skaņā kustinot roku, problēma viegli novēršama. Izdomāju aizvest uz remontu vaļņu iela, par cik esmu samaksājis salīdzinoši daudz naudas, lai vismaz sataisa par brīvu, pulkstenis reāli jauns. Servisa centra loti ciniski - ''tā ir tava paša vaina, esi novalkājis''... Kāds novalkājis: ddd pulkstenis ir ka jauns. Bet ka pret sienu, pilnīga tumsa no servisa centra...

M MelnsMelns 25.03.2021

Barbora - Slikts serviss

Slikts serviss Piegāde bija laikā. Bet es neesmu droša, ka izmantošu vēlreiz. Biezpienmaizīte tika ielikta viena, lai gan saraksts bija divas. Banāni drusku brūni. Grūti ielikt smukākus? Avakoda kaut kāds netāds.. Iemācieties rūpīgi visu izlasīt, ko pasūta.

M Maija. 25.03.2021
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Rēķinu apmaksas laikā no 8.00-10.00 kasiere pieņem rēķinu apmaksu, bet atsakās veikt preču pārdošanu

Rēķinu apmaksas laikā no 8.00-10.00 kasiere pieņem rēķinu apmaksu, bet atsakās veikt preču pārdošanu Cien. Maximas vadība! Nav saprotama veikala apkalpojošā personāla rīcība. Vai tiešām personālam ir dots rīkojums no 8.00-10.00 kasē veikt tikai un vienīgi rēķinu apmaksu? Ja nē, kāpēc pensionāram, kurš veikalā vēlas samaksāt rēķinus un pie reizes nopirkt pāris ikdienā nepieciešamās ēdamlietas, pie kases tiek liegts tās nopirkt un pavēlēts pirkumu apmaksu veikt caur pašapkalpošanās kasēm? Vai šādi tiek "mazināta cilvēku plūsma veikalos"? Tāpat nav saprotams, kāpēc nākošais pircējs (ar lielāku...

E EvaM 25.03.2021

ELVI - Ļoti nepieklājīga pārdevējas attieksme

Ļoti nepieklājīga pārdevējas attieksme Tūlīt pie kases jāmaksā, meklēju pa maku pēc iespējas skaidrāku naudu, nekādīgi nesanāk un dodu 50 eur... Pārdevēja un mani paskatās, nicinošā tonī pasaka ''nopietni? '', pieceļas no savas vietas un aiziet prom... Aiz manis palika gara Rinda un nezināju ko darīt, pārējie arī apjukuši... Viņas vietā apkalpoja cita pārdevēja, ļoti laipna un forša... Pēc laiciņa nelaipnā pārdevēja atnāk atpakaļ un vēl sūdzās otrai, ka es esot stāvējusi un tik plikšķinājusi acis, ko man bija jādara? Jāskrien līdzi? ... Gadiem eju uz šo elvi veikalu, kopš šodienas vairs galīgi nevēlos iet...

A Almaalma 23.03.2021

Rimi - Sakaltusi pārtika

Sakaltusi pārtika Sveiki! Vienmēr sakaltusi, sažuvusi pārtika siltajā stendā, tas pats spices rimi. Ar Gramzdas ielas rimi nesalīdzināsi, tur vienmēr ir baudāmi acij un vēderam! Gribētos, lai serviss un pasniegtie ēdieni uzlabotos, jo tomēr esmu gatavs tur iepirkties ikdienā.

R Raivis7 21.03.2021

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss 20.03.2020 ap plkst. 7: 25 biju veikalā nopirkt dušas paklājiņu, kas bija ar pakaramo. Pie kases nevarēja izdot naudu, tādēļ pārdevēja (blonda) ļoti ļoti lēnu piecēlās un lēnām aizgāja pēc naudas. Kad jau gribēju doties pajautāju vai nevajag atstāt paklājiņa pakaramo. Saņēmu šādu atbildi "man viņu nevajag, savāc un lasies". Atpakaļ tur neiešu.

Dino Zoo - Rupja apkalpošana!

Rupja apkalpošana! Vēlējos izteikt savu pretenziju! Šodien, 20.03.2021 apmeklēju Dino Zoo Tc rietumu centru! Ilgi gaidīju pie kases, kamēr kasiere Kristīnē papļāpās ar draudzeni, uz manu jautājumu, cik ilgi man jāgaida? ” ļoti nepieklājīgi pēc laika atbildēja rupja tonī! Es nedomāju, ka aprakstītajam pārdevējam ir tiesības ar mani runāt cieņu aizkarošā tonī!

K Kristina.A. 20.03.2021

Delimano - Šausmīgis blenderis

Šausmīgis blenderis Ужасно громкий! Просто ужас! Буд-то не блендер, а дрель! От его шума уши закладывает! И после 2 го раза блендорирования не возможно открутить дно с резьбой у колбы. Как нормально помыть, не знаю.. Между резинкой и колбой молоко гуляет и не открутить.. Будет скапливаться и тухнуть.. Однозначно не советую...2 раза и блендер в мусорку! Не стоит своих денег! Фуфло конкретное! У меня миксером Bosh проще коктейли и смузи сделать и его не слышно.

V vitusik 24 20.03.2021

Maxima - Nederīgas Atlaides

Nederīgas Atlaides Talsu Maxima pēdējās divas nedēļas stāv nederīgas Atlaides uz precēm piemēram veļas pulverim akcija līdz 10.03.2021 datumam bija bet akcija vēl stāv datums jau 19.03.2021

Lats Veikals - Piespieda maksāt par sasisto alus pudeli

Piespieda maksāt par sasisto alus pudeli 18.03 biju iegājusi lats veikalā, ņemot no plaukta alus pudeli, nejauši ar roku aizķeru blakus pudeli, kas nokrita un sasitās. Zinu, ka pēc likuma man nav jāmaksā, bet ātri pieskrēja veikala direktore - Tatjana Tataricka un teica, ka man vajag samaksāt par sasisto pudeli. Es samaksāju, jo nevēlējos konfliktu! Gribētu, lai jūs tiekat galā ar šo situāciju, jo nebija pavisam patīkami, man pastāvīgam klientam, kad uz tevis gandrīz uzkliedz, ka jāmaksā par sasisto preci. Tomēr tas nebija speciāli darīts.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Nejauši iegāju nezināju vēl par ratiņu sistēmu saistībā ar covid bet ļoti nepatīkami iegāju spīķeru 8 ar tādām nodzertām iekritušām acīm, kuda ti pašol a nu vihadi? , bija ļoti nepatīkami redzēt tādu cilvēku un attieksmi es vienkārši nezināju to sistēmu saistībā ar covid, es vienkārši aizgāju prom, tāpēc tai veikalā nekad neiešu.

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Slikta attieksme no darbinieces puses , stāvēju dažas sekundes lai izdomātu kurus sālātus vēlos , bet darbiniece pacēla balsi sakot lai ātrāk saku un beigās nolika trauku malā un aizgāja . Darbiniece bija ar tumšiem īsiem matiem .

- -k 18.03.2021
Komentāri 0 Veikali

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Slikta apkalpošana (T/C Aleja)

Slikta apkalpošana (T/C Aleja) Esmu ļoti neapmierināta ar apkalpošanu t/c jr veikalā. Es atnācu saņemt un apmaksāt e-veikalā pasūtīto preci. Man bija dāvanu karte, kas sedz lielāko daļu no pirkuma Cenas, bet visi mēģinājumi apmaksāt ar to rezultējās ar kļūdu terminālā - karte neatpazīta (tā bija derīga, bet man nebija pieredzes ar tās lietošanu iepriekš) . Pārdevēja nevienā brīdi nemēģināja man palīdzēt, bet nekas - es mēģināju pati saprast/sameklēt informāciju internetā (iepriekš pārliecinājos, ka nav citu klientu Rindā uz...

R romaniac 17.03.2021

Salons Kamina - Krāpšana

Krāpšana Jau trešo gadu (06.03.19. Noformēts pasūtījums, samaksāts 50% avanss) mūsu daudz bērnu ģimene gaida savu sapņu kamīnu, atrādot 3+ katalogā patīkamu piedāvājumu. Triks - firmas bankrotēšana, salona adreses nomaiņa, zvanu un īsziņu ignorēšana... Pat valsts policija nevar vai negrib ietekmēt. Pat mājas lapa palika bez izmaiņām un veiksmīgi strādā. Kauns, Atis Ozols! Lai jūsu ģimenē ir vienmēr silti un veselīgi, it īpaši 6. Martā!

Maxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Šodien iepirkos maxima brīvības iela 108 ar bērnu dāvanu kartēm, salasīju produktus, dodos pie kases, lai samaksātu, apkalpoja mūs pārdevēja Karlīna - karina pārdevēja kasiere, kā aizliegto produktu biju paņēmusi tualetes papīru, pie kases uz manis sāk bļaut ka to nevar ņemt, sāk mētat pa kases lenti papīru, tāda attieksme pārdevējai kura sēž kasē, ja apkalpo cilvēkus tad proties, jo man bij 2 pirkumi, kur maksāju ar naudu, no preces neatteicos, rindu neaizkavēju! Pārdevējas attieksmē šausmīga un Vrb neesmu tāda vienīgā!

M Melnīte271 14.03.2021
Komentāri 2 Veikali

Maxima Pils iela 9B, Alūksne - Vai COVID 19?

Vai COVID 19? 11.03.2021 veikalā Maxima Pils ielā 9b,Alūksnē SIA KR5 atbildīgā persona atrodās darbā ar sūdzībām par galvassāpēm. Vai šim cilvēkam ir veiktas COVID analīzes ,vai arī tiek nodarbināts ar mērķi aplipināt visu Maxima tirdzniecības centru.Vai COVID 19 ? ...

K Krista7 12.03.2021
Komentāri 7 Veikali

maltā cūkgaļa - Krāpšana

Veikalā Valdeķu atrodas vairāki veikali. Gatavās kulinārijas srtendā nopirku malto cūkgaļu. Kad iznesa likās tāda savādāka, bet nodomāju, ka treknāka. Mājās cepot kotletes sapratu, ka tā nav cūkgaļa, bet malta vistas gaļa! Jūtos apkrāpta. Līdz šim nekas tāds nebija gadījies. Var jau ēst arī vistas gaļu, bet malta vistas gaļa nemaksā 5 eiro un vēl kādi 30 centi kilogramā. Nav labi tā darīties. Vienu klientu nu ir zaudējuši.

B bēdīgā19 11.03.2021

Barbora - Slikts serviss, bojātie produkti

Slikts serviss, bojātie produkti Piegāde vienmēr kavē, šoreiz vismaz atsūtīja epastu, ka tehnisko iemeslu dēļ piegāde aizkavēsies. Salda krējuma iepakojums bija saplēsts un visus produktus no maisa bija jāmazgā no tā saldā krējuma. Olas arī bija bojātas. Termiņi pievienotiem produktiem īsi, jāapēd visu ātri. Bija pasūtīts desas gabals, protams nav sagriezts šķēlēs, taču veikalā uz vietas sagriež, kāpēc kad ar piegādi nevar? No citiem veikaliem biju pasūtījusi to pašu-vienmēr sagriež. Dāvanu precei protams nekādu dāvanu arī nepievienoja.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Es gāju uz maximu un tur stāvēja ratiņi kurš varēja ņemt un apsargs skaļa balsī pasaka stop! Labi es neko paņemu ratiņus un gāju saprikos un stāvēju pie kases. Vienā kasē bija Rindas gāju uz citu. Apsargs pienāk un skaļā balsī pasaka rekur ir kase ir brīva. Kāpēc es nevaru stāvēt tajā kase es vēlos. Es saprotu kad tagad ir covid-19. Bet tur cilvēki vrb bija kādi 5. Un strādāja 5 kase. Ne pirmo reizi saskāros ar tādu attieksmi.

Z Zvirnusl 21 09.03.2021
Komentāri 4 Veikali

Rimi - Bojāti produkti

Bojāti produkti Šodien plkst. 15. 15 rimi Minska nopirku sveramos cāļu spārniņus. Rakstīts rimi svaigi, a šķira. Cenai gan bija atlaide 1,79 kg. Pārdevēja nez kāpēc produktu ielika vispirms viena maisiņā, tad to visu otrā maisiņā un aizsēja, uzlīme ja izdruku un atdeva man. Atnākot mājās sapratu kāpēc tā - attaisot otro maisiņu, skaidri varēja just vecas gaļas smaku. Protams, ne skriešu atpakaļ uz veikalu skaidrot attiecibas, bet ir nepatīkami. Šajā veikalā man jau otro reizi šāda pieredze. Tātad veci produkti tiek tirgoti regulāri.