Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

AtrisinātaRimi - Par sadarbību ar cityparks

Par sadarbību ar cityparks Kādu laiku atpakaļ bez tabu rādīja raidījumu par rimi sadarbību ar cityparks, rimi pārstāve teica, ka tas ir lai veicinātu klientu apgrozījumu veikalā tāpēc var novietot automašīnu 1h vai 1,5h bezmaksas ar nosacījumu, ka reģistrē mašīnu. Biju 29.03.2019 rimi paņēmu zīdaini iegāju veiklā un aizmirsu piereģistrēt, atcerējos veiklā nācu atpakaļ lai to izdarītu un bija jau uzlikts sods. 35 eiro. Man liekas nesamērīgi liels par 10 min veikalā. Esmu pārsteigta par rimi nabadzību ka nespēj paši...

ELVI - Slikts serviss

Slikts serviss Biju Tallinas Ielas Elvi veikala, Rīgas. Ļoti neapmierināja tas ka veikals netīrs, nekārtīga. Ļoti neomulīgi. Nepatīkami iepirkties. Sakārtojat lūdzu savus veikalus, plauktus, netīrību un preču kvalitāti. Visur netīrs, grīda, malas, plaukti. Preces ar beigušos derīgumu terminiem. Slikti augļi un dārzeni no ja neko izvēlēties. Tukši plaukti nav ko nopirkt. Ļoti neērti. Iepirkties.

P Perle1265 31.03.2019

Maxima - Kasiere

Kasiere Labvakar, nezināju kur lai rakstu. Nav sūdzība bet pateikšanās. Kasierei vitai. Apmeklēju šo veikalu jau gadiem taču šī kasiere vienmēr smaida ir pieklājīga un ja redz ka vajag palīdzību to dara. Kā bija ar mani iepirkos pie viņas un viņa man palīdzēja salikt pirkumus maisiņos un vēl uz maniem ratiņiem uzlika un redzēju ka no sirds novēlēja man jauku dienu. Sia maxima lepojietes ar šādu kasieri. Pateicoties viņai tikai uz šo konkrēto veikalu eju ar prieku. Ar cieņu zentas kundze.

Z Zenta1931 30.03.2019

Mego - Slikts kolektīvs

Slikts kolektīvs Labdien. Gribēju pateikt ka es biju uz apmācībām mego bet mani nepieņema un vienalga sludinājums ir internetā. Darbu visiem vajag bet tā nevar rikoties. Jo esmu darba meklējumos ilgu laiku, un to ka mego esmu bijusi 3 reizes un tas tiešām nav normāli. Pie vainas ir direktors veikala. Paldies pa atsaucību.

Rimi - Higiēna

Higiēna Valdemāra rimi, patstāvīgi pērku gaļu. Prasot sagriezt esmu ievērojis, ka darbiniecēm ir cimdi rokā (tas viss ir labi) , bet ar vienu un to pašu cimdu pāri paceļ no grīdas kaut ko, ievadu displejā info, aiztiek gaļu, utt. Vēlams tomēr šos cimdu pārus būtu mainīt, es saprotu, ka ir rinda un visi kaut ko gaida & grib. Bet nu padomāsim par higiēnu!

I Izidors007 28.03.2019
Komentāri 2 Veikali

Mego - Apsargs mez izglītības

Apsargs mez izglītības Ir normālai ka Mego veikala pieņem totālo dzērāju par apsargu kas pat neko nedara kad pārdod enerģijas dzērienu 10. Gadīgam zenam un 12. Gadīgai meitenei ar augstu tauriņa un kofeīna saturu. To apsargu sauc Janis un pārdevēju kas pārdeva sauc Signe abi no vienas ģimenes. Tas apsargs pat nav izgājis nekādu apmācību. Apsargs tāpēc ka radinieks strāda.

S susurs2345 26.03.2019
Komentāri 7 Veikali

Ekomob.lv - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss 21.03.19 был заказан товар, указано было 1-2 дня доставка. Оплата сразу перечислением. На мейл пришло сообщение, что товар в процессе доставки. И на этом всё. На письма не отвечают, на телефон с трудом, но можно дозвониться. Отвечает девушка, которая стандартно говорит, что передаст информацию старшему менеджеру, которого никогда нет на месте. Если товар не получу или деньги обратно, буду обращаться куда следует. Если вы тоже пострадали, пишите мне на мейл, можем объединиться для коллективной жалобы. [slēpt]@yandex.ru

F Frezija7 26.03.2019
Komentāri 2 Veikali

Maxima, Vienības Gatve,113 - Обман

Обман Тут даже нечего говорить на фото всё видно. Интересно, извинятся или нет? На всякий случай - мой тел. Для извинения 20581307. Конечнонекоторые могут сказать, что надо смотреть сразу. Но, господа, после работы до дому бы доползти. Этот капустный салат дешевле фасолевого на 1 евро я переплатили немного. Но, просто обидно. Ак не профессионально... Хотелось бы в следующий раз купи ь греческий салат по цене капустного, можно?

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss В максиме хх за февраль ни один кассир не предупредил, что на карте клиента сгорят деньги если их не снять до 1 марта. В итоге, 28 февраля делали в максиме большие покупки и даже тогда не предупредили, что надо снять деньги и я потеряла 5.91 евро. А сейчас вообще не дают марки.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss 22.03.2019 Cēsu Maximaxx, Valmieras Ielā 17A, pie bērnu kases, kur priekšroka ir māmiņām ar bērniem netiek pievērsta uzmanība mammām ar bērniem un ratiem. Un tas nav pirmo reizi, tā notiek regulāri. Jautājums - priekš kam tad jums tadas kases, ja netiek ievēroti noteikumi. Pretīgi, strādā dažas kases, viss pilns un ar raudošu bērnu jāstāv rindā. Tikai tad kad pati dusmīga uzstāju un izsprucos cauri ar tekstu, ka man ir priekšroka, tikai tad tiku apkalpota. Briesmīgi!

M Madara * 22.03.2019
Komentāri 8 Veikali

Rimi - Nav pieejami e-talonu pakalpojumi

Nav pieejami e-talonu pakalpojumi Pirmo reizi saskāros ar peoblēmu, ka rimi veikalā nav iespējams iegādāties e-talonu braucienus, kuriem ir piemērota atlaide. Esmo šokā, jo pārdevēja pat nespēj paskaidrot situāciju, kāpēc nav pieejams pakalpojums! Esmu ļoti nikna! Runā ir par veikalu, kas atrodas maskavas ielā, krasta masīvā pieturā

Sia Velga - Jauka apkalpe,bet pazemojumi no pārdevējas Ilonas!

Labs vakars! Biju iegājusi veikalā iepirkties, pārdevēja bija syper, bet otra velnate vārds ilona' alkohola reibumā pret pircēju, kā pret suni! Slava veikalā, attieksme tā piesaista klientus, grib būt tik populāra! Vai tiešām tādai ir jāstrādā iereibusi un svin vārda dienu veikalā un parāda cik viņa ir bravurīga! Ja nav noskaņojums, tādēļ kāds ir vainīgs pie tā, savas dusmas nav jālādē uz pircēja, kas reti iepērkas! Lai cilvēks nākošreiz piedomā ko saka un dar! Ne katrs ļaus pa galvas virsu!...

Sauleite 18.03.2019
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Maxima Vienības Gatvē tika nopirkts avokado par 4 eur un 95 centi. Mājās sagriežot uz pusēm bija viss melns un sapuvis. Palika slikti. Nekad neiepirkšos vairs šai veikalā, jo nav pirmā reize, kad nopirktais sagādā prieku... Bet gan vilšanos... Bija atbraukuši viesi, lai pagatavotu iecienītos salātus, ko likt galdā - bija jāiztiek bez avokado...

L Lexonix 18.03.2019
Komentāri 13 Veikali

Rimi - Slikts Serviss

Slikts Serviss Šovakar 16.03.2019 ap 19.30, iepērkoties Pulkveža Brieža Rimi, vitrīnā, kur tiek piedāvātas desas/sieri, vēlējos iegādāties šķēlēs grieztu sveramo siera, kas pat reizēm pieejams jau safasēts. Meitene man priekšā pasniedza pārdevējai izvēlēto siera gabalu un pārdevēja, to iztinot no plēves, laipni "sašķērēja", tieši tāpat meitene pasniedza pārdevējai arī otro siera gabalu, ko veikli tinot ārā no plēves, pārdevēja paskatijās uz mani un dusmīgi noteica, krievu valodā, jā mazsvarīgi un tomēr, "a...

L lindenlande 16.03.2019
Komentāri 4 Veikali

Rimi - Lielisks darbinieks

Lielisks darbinieks Vēlos pateikt rimi vadībai, ka man ļoti patika kā strādāja šovakar Rimi A. Deglava 110 kasieris kasē nr.4. Viņš gluži visu sevi ieliek darbā un bija pieklājīgs. Viņš pilnīgi kājās stāv un cenšas ātri apkalpot. Šķiet dienas beigās ļoti nogurst:) tādi darbinieki ir katra uzņēmuma lepnums! Neatradu, kur var uzrakstīt pateicību, tāpēc rakstu šeit.

Veikals top Dundagā - Slikta apkalpošana

Nav viegli strādāt par pārdevēju, bet pieklājības normas tak māca kad iestājas darbā. Veikalā top kas atrodas Dundagā strādā pārdevēja m. Kas nesaka labdien, nesaka paldies pa pirkumu, vēl pie tam strādā lēni, un preces svaida, ne slidina. Tā attieksme ir briesmīga. Nesaprotu kāpēc pārdevēja vispār ir nolikta pie kases, ja lēni strādā, un pavirši. Pļāpā ar ar citiem cilvēkiem, nekoncentrējas uz pircēju jāatkārto vairākas reizes ko jautājumu. Varbūt darba devējam jāsāk domāt ko likt pie kases. Savādāk tas vairs nav izturams. Un es neesmu vienīgais kas par to sūdzas.

TOP Partika rainja 32 ludza - Sliks serviss

Sliks serviss Labdien! Situācija ir tāda ienākot veikalā novēroju, ka topa vadītāja bļāva uz pārdevejas, es biju šokā ka var bļāut uz darbiniekiem... Man ka klieentam bija ļoti nepatiikami, pati pārdeveja loti raudāja.. Kas tas par darbu ka cilvekam jaiet darbaa ar nepatiku! Es uszkatu ka tādiem vadītājiem nedrikst strādāt tādā uznemumā...

K ksussa159 14.03.2019
Komentāri 1 Veikali

Lats Veikals - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Vēlos ieteikt pāris lietas ko vajadzētu uzlabot veikalā "Naktiņš", Grīzupes ielā 24a, Liepāja. Veikalā bieži nav pieejamas populāras preces, kā piemēram: Olas, Nūdeles u.c. Novērots, ka veikalā jau ilgu laiku, ir apgrūtināta piekļuve saldējumu saldētavai (praktiski neiespējama) Preces ļoti bieži nav sakārtotas atbilstoši pretī cenai, vai arī vispār nav noradītas cenas. Personāla attieksme ir neprofesionāla, un attieksme ir atgrūdoša, aizejot uz konkrēto veikalu, tāda sajūta ka...

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Я не в первый раз замечаю, что цена на чеке отличается от ценника. Сегодня я пошла в магазин рими и там было довольно много скидок, что в начале меня порадовало, но потом когда я пришла домой и просмотрела чек, была просто в шоке. Товары со скидкой продали мне без скидки и я давала им пробить свою рими карту. Это происходит не в первый раз.

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Только что вернулась из Rimi ,купила продукты к 8 марта ,шампанское,клубнику.На коробочке с клубникой вес указан 400гр.Дома,открыв упаковку,как-то показалось маловато ее.Взвесила,там 330 грамм.Позорище Rimi.Не солидно как-то .Фуй,не приду больше к вам.

T tina 07.03.2019