Meklēšanas rezultāti

Dzīvais alus un kvass - krāpšana (Sūdzība)

Šodien T/C „Penta” veikalā „Dzīvai alus un kvass” kas atrodas Gaiļezera ielā 8 nopirku 1 litru Rīgas oriģinālo alu par 1, 40 Ls un 1, 5 litru Valmiermuižas alu par 3, 10 Ls (akcijas cena). Mājās pagaršojot alu no abām pudelēm es sapratu, ka abās ir Rīgas oriģinālais alus. Parēķināju, izrādās mani apkrāpa par 1 Ls. Esmu gatavs noziedot 5 Ls lai tik Rīgu atbrīvotu no tādiem šmaucēj veikaliem. Mans alus cienītāja kartes Nr.90166 un pirkumu apmaksāju ar Swedbank VISA Classic karti.

SuperAkcijas.Lv - Norēķini (Sūdzība)

Norēķini Nevaru saprast kāpēc nevar apmaksāt caur SWEDBANK online internetbanku, visur var, bet tur nevar. Kas par lietu?

swedcredit.lv - krāpšana (Sūdzība)

krāpšana Kompānija SWEDCREDIT piedāvā reģistrēties kredīta pieteikumam, jānosūta īsziņa, kas maksā 3 lvl, taču nekādu atbildi nesaņemsiet!

J Judīte 29.12.2010
Komentāri 18 Bankas

Swed credit.lv - solītā pakalpojuma nesniegšana (Sūdzība)

solītā pakalpojuma nesniegšana Swedcredit.lv šķiet ir krāpnieciska kompānija, kura ne tikai piedāvā, bet neizsniedz aizdevumus. Neraugoties uz to, ka reģistrēšanās gadījumā no potenciālā klienta pieprasa personas datus kā arī īsziņas 3 Ls vērtībā nosūtīšanu uz Nr. 144, atbildi nekādu nesagaidīt. Norādītā e-pasta adrese sarakstei [slēpt]@swedcredit.lv ir falša, nosūtīt uz to neko nav iespējams, protams, arī atbildi līdz ar to nav ko gaidīt.

Z Zaiga 29.12.2010
Komentāri 11 Bankas

27567003 - aizdod naudu bez ķīlas! - Krāpnieki (Sūdzība)

Nuzķerieties uz piedāvājumu aizdod naudu bez ķīlas, tikai apliecinot pie notāra. Tas cilvēks Jums paprasīs Jūsu datus un tad tā nevainīgi Jūsu bankas lietotaja numuru un paroli, lai varētu pārbaudīt Jūsu kredītvēsturi :) + vēl jābūt uz konta obligāti 1.50ls un tas viss notiek Swedbank internetbanka!!! Šis cilvēks zvana no telefona, kura numuru neuzrāda no sākuma :)

Autolizings - Krapnieciba (Sūdzība)

sveiki! man ir tāda problēma, biju paņēmis uz līzinga mašīnu (Swedbank) un sāku jau just, ka laikam nepavilkšu, jo mašīna sāka jukt un brukt.. sataisīju un izdomāju nodot mašīnu trešajai personai ar nomas izpirkuma līgumu, kas tika parakstīts savstarpēji, bez notāra apstiprinājuma, tad trešā persona neveica maksājumus un bankai nācās mašīnu ņemt nost. Tad trešā persona uzzinot to, ka mašīna tiks noņemta noskrūvēja visu, ko var pārdot un no mašīnas palika tikai virsbūve. Tagad ne policija, ne...

I Igors 17.09.2010
Komentāri 2 Auto līzings

A/S - Klientu apkalpošana (Sūdzība)

...nekad neatrisina problēmu lai arī apgalvo pretējo. Vairākas reizes esmu griezies gan klientu apkalpošanas centros gan klientu apkalpošanas tālruni un secinu ka šo abu struktūru komunikācija ir nulles līmenī - Vieni apgalvo ka vis ir izadarīts savukārt sazinoties ar galveno pārvaldi ti nav informēti par šādiem pieprasijumiem. Publisks FUJ Swedbank!!! Un pārstājat uzplīties ar saviem piedāvājumiem tiklīdz es ieeju jūsu filiālē - Dariet ko lieku un pārmaiņas būtu patīkami saņemt vēlamo.

U Uldis 17.08.2010
Komentāri 3 Bankas

Rimi - Rupja kasiere (Sūdzība)

Rupja kasiere Labdien, ar draudzeni esam šokā, vakar gribējām nopirkt cigaretes, par nelaimi šī velme sabojāja mums visu vakaru. Man 25, draudzenei 20. Draudzene piegāja pie kases, kurā strādā kasiere Jeļena. Viņai prasa dokumentus, viņa parāda ISIC swedbank bankas karti kura, kura ir starptautiski atzīts dokuments. Viņai tik rupji atbildēja krievu valodā un nepārdeva. Pēc tam piegāju es, uzptasa dokumentus parādu savu ISIC karti. Notiek tas pats. Kad paprasīju:"Vai obligāti ir jābūt tik šausmīgi rupjai?...

M Mārtiņš 20.07.2010
Komentāri 23 Veikali

Sergejs Siņutkins - Jauns krāpnieks (Sūdzība)

...on-line caur moneybooker.com Tik jāielogojās un jāpārskaita naudiņa uz e-pasta kontu [slēpt]@inbox.lv Papildus konta identifikācijai paprasīja 10 latus, dikti ilgi taisnojās līdz pazuda... uzmanieties-nekāda nauda netiek aizdota !!! brīnos, ka swedbank tēlo baigos svētos bet laiž caur saviem kontiem lielāko daļu LV krāpnieku. Gods un slava parexam, ka apstādināja tās Dabas sistēmas.Nu tas gan bija reāls lohotrons. respektīvi-krāpniekiem ar stāžu:Gailei, Dīriņam u.c. pievienojies jauns-Siņutkins...

Zelta Zivtiņa - kartes atjaunošana caur internetbanku (Sūdzība)

kartes atjaunošana caur internetbanku 9.martā ap plkst. pieciem vakarā papildināju Zelta Zivtiņu caur Swedbank internetbanku, šodien 10.martā desmitajā stundā konts vēl joprojām nav papildināts.

Inbox.lv - Reklāma privātā sarakstē (Sūdzība)

Kas notiek ar inbox.lv, Swedbank sāk uzspiest savus noteikumus, sarakstē privātās vēstulēs parādās bankas reklāma, tas sabojā to skaisto kas tiek ielikts vēstules tekstā!

SEB Banka - ZZ papildināšana ar ibankas starpniecību (Sūdzība)

ZZ papildināšana ar ibankas starpniecību Vai tas ir normāli, ka man ir jāgaida 5 stundas, līdz mana zelta zivtiņa beidzot tiek papildināta? agrāk lietoju hanzanet, un viss notika maks. 10 minūšu laikā. Es pat baidos domāt cik ilgi būs jāgaida manai mammai, kurai es šorīt pārskaitīju naudiņu uz swedbank-vai nedēļa? SEB mājaslapā tā arī neko neatradu par tiem termiņiem.. Sabojāts garastāvoklis no paša rīta, paldies SEB Bankai

M mjā 19.05.2009
Komentāri 8 Bankas

FlySiesta - Krāpnieku kompānija (Sūdzība)

Krāpnieku kompānija Ar FlySiesta nevajag saistīties.Krāpnieku firma. Man atsūtīja rēķinu, kurā bija teikts, ka ja skaitīšu ar Swedbank, tad biļeti saņemšu pēc trīdesmit minūēm.Naudu pārskaitīju, bet biļeti tā arī nedabūju. Zvanīju uz norādītajiem tālruņiem. Latvijā teica, ka vainīgi leiši, bet viņu tālrunī atbildēja, lai zvanot uz Latvijas tālruni. Tas pretīgākais, ka netaisījos braukt izklaidēties, bet aizvest bērnu uz ilgi gaidīto un cerēto tenisa turnīru Čehijā.Nezinu diez vai dabūšu naudu atpakaļ, bet soda punktus par neierašanos uz turnīru gan. Būšu par lielu naudu nopirkusi soda punktus.

A anita 10.05.2009
Komentāri 4 Web lapas

Luminor banka - Slikts serviss (Sūdzība)

...bet nedrīkstu zināt cik tas ir. Lai es atnākot uz banku tad pateikšot. Nu nav jau tālu ~ uz vienu pusi 100 km, uz otru 160 km. Man beidzot ir izsniegta mantojuma apliecība, bet vienalga esot "jāieiet" bankā. Nu tā no rīta garām ejot. Labi ka ne visi darbinieki ir tik pašpārliecināti muļķi. Es viņai lūdzu lai pasauc kādu gudrāku, nē to viņai nav jādara! Bušu priecīga no jūsu bankas un viņas pakalpojumiem tikt vaļā vai nu pārfinansējot uz swedbanku vai pārdodot īpašumu. Silva Zeltkalna, Kandavā

AtrisinātaBrico Latvia SIA - Krāpšana (Sūdzība)

02.03.2023 brico.lv mājas lapā tika izveidots interneta pasūtījums 1337. Veicot pārskaitījumu caur swedbanku, paysera sistēmu maks''ajums bija kautkur ieķēries un brico 2 nedēļas nesazinājās ar klientu. Pēc sazvanīšanās ar viņiem, tika apgalvots, ka pārskaitītā nauda tiek meklēta un pasūtījums tiks izpildīts. Pagāja vēl 2 nedēļas, sāku rakstīt uz viņu epastu [slēpt]@brico.lv. Sākumā ignorēja, pēc tam jau tika apgalvots, ka tiks atgriezta nauda un paprasīja, lai uzraksta iesniegumu par nauda...

Daina Priedniece - Pārsteidzoša nekaunība (Sūdzība)

Pārsteidzoša nekaunība ... Mani nepārsteidz pat fakts, ka noņemti tikai 2,5 reizes lielāka summa par sākotnējo automašīnas parkinga sodu (jo viss pārējais ir tiesu izpildītājas “izmaksas” un piedzīšanas izdevumi) , bet gan tas, cik viegli un ātri bankas - šajā gadījumā Swedbanka, nodot informāciju citiem, neziņojot man, pat ja tie citi ir tiesu izpildītāji. Vai tikai man rodas nepatīkama sajūta, ka viss kas liekas ir tavs, nav nemaz tavs un naudas noņemšanas process ir kļuvis tik viegls, ka neviens neuzdot nekādus jautājumus, par likumību, privātīpašumu (naudas izteiksmē) , vai nemaz nekomunicējot, paši dara ko grib.?

Konstantins Andrejevs - profesionāls melis - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana ...Viņš klusēja, neko neatbildēja, piezvanīju 07.14. - pieprasīja mana konta nr. Un bankas info un var pārskaitīt nepilnus 10000 eiro pārējo summu vēlāk. Bet izrādījās, ka viņa banka manese nesadarbojas ar citadeles banku un viņām vajag atvērt kontu swedbankā un pēc tam jau veikt pārskaitījums. Konta atvēršanai vel jāgaida kāds laiks... Pēc tām, kad uzzināja, ka viņu aicina policijā, tad ļoti sadusmojās - tad viņām vajag sarunāties ar savu advokātu un, ko tas pateiks - atdot naudu - atdošu...

L LilijaK 07.08.2022
Komentāri 2 Celtnieki

Mitrofans Jemanuilovs - Krāpšana (Sūdzība)

...mitrofans jemanuilovs. Viņš interneta vietnēs (arī depop.com) ievieto reklāmu par apģērba (iespējams arī citu lietu) pārdošanu, tad pircējam liek preci pirkt nevis caur oficiālo pārdošanas platformu, bet gan liek maksāt uz viņa privāto bankas kontu swedbankā. Pēc naudas saņemšanas apsolīto preci nenosūta, izdomājot visādas atrunas (neesot saņēmis naudu, preci jau nosūtījis, preci jau pardevis citam...) , bet saņemto naudu, protams, neatgriež. Ja vēl kāds ir cietis no šī jaunieša izdarībām, lūdzu sazinieties ar mani (29264318) , lai kopā varam griezties policijā.

Finansu tirgus - Krāpšana (Sūdzība)

Zvana krievu valoda runajosie. Itka piedava atgut atpakal zaudeto naudu finansu tirgos. Tad viens zvana, tad itrs utt. Piedava saparot datorus, tad vins itka rada, ko vajag darit. Bet sapratu, ka taa ir krapsana, kad ieejot swedbanka, pritams uz to bridi atsledzu datoru saparosanu, vini atsutija kadu web saiti, izskatijas divaina, kaa sifreta. Visticamak, ja to butu apstiprinajis, tad dabutu visus datus no internetbankas. Krapnieki, vguni, nedoveraite im. Telefon nomeri ot kakih zvanili: +372 5471 4003 +7 906 066-90-01 +37254714003 +79060669001

SS.COM - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana 19.08.2019 portālā ss.com iesniedzu sludinājumu par motorlaivas Steno 340 pārdošanu. Saņēmu rēķinu uz savu e-mail no ss.com. Rēķina nr. Dk196262 par pakalpojuma sniegšanu 5 eur apmērā. Pārskaitīju naudu 5 eur uz ss.com '"swedbanka". Kontu. Bankas konta nr.lv93haba0551043915384. Pakalpojuma sniedzējs SIA "ss". Reģistrācijas nr. 40003212094. Juridiskā adrese: vasaras iela 7-25, Rīga, lv-1048. Savu iesniegto sludinājumu tā arī nesagaidīju. Sarakstoties ar ss.com pa elektronisko pastu šie...