Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Narvesen -

Narvesen ne tikai pārdod nederīgas preces , muļķīgi atrunājas,un nu jau ir pagājuši vairāki mēneši bez jebkādas atbildes.

Saulīte -

peerciet pelmenjus baltika-tikai peec galjas ejiet pie kaiminjiem.razotaajs(BLC)JUURKALNES 4,JUURMALA VIENA MIIKLA !!!!!

TOPO Centrs -

Taa kaa taisos iegaadaaties tv, tad vairaakos veikalos iegriezos noskatiit preci un, protams, arii cenas. Visu atcereeties nevar un es vajadziigo info pieraxtiiju uz lapinjas....,Tachu tad,kad iegriezos TOPO CENTRAA pekshnji man pienaaca klaat kads uzbudinaats klientu menedzeris - vai kaa nu lai nosauc sho apaklpojosho personaalu, kas sevi ir nosataadiijis visuvarenaa vietaa, un paveloshi man pateica, ka pierakstiit informaaciju esot aizliegts un lai tuliit pat es novaacu lapinju un...

TOPO Centrs -

Te ze galimie litovci. Kazdij denj - vozvrati kompjuterov, pilesosi bjut tokom (menedzeri govorjat - eto normaljno, tovar ne obmenivajut). Tovar sootvetstvujet kachestvu litovskih magazinov - derjmo. Rabotnikov kidajut na denjgi, osobenno gruzchikov. Upravljajushij debil. Obhodite storonoi!!!!!!!

I Irena 01.07.2007
Komentāri 3 Tirdzniecība

Cido -

Pārtikas grupas "Cido" pasūtījumu pieņemšanas operatori ir īpaši nelaipni un melo.Telefoniski pasūtījām preci un to solīja piegādāt nākošā dienā. Diemžēl to tā arī nesagaidījām. Kad pasūtijums nebija piegādāts arī pēc 4 dienām, zvanīju un interesējos. Saņēmu atbildi, ka šoferis bija atbraucis, bet esot bijis slēgts (strādājam kā daudzi līdz 17:00). Vēlreiz nosaucu mūsu darba laiku, taču pagāja 2 dienas - un preces nav. Zvanīju vēlreiz operatorei un viņa atbild, ka TĀDA PASŪTĪJUMA NEMAZ NAV...

magazin na ul.M.Kalna vozle cvety. -

Ni kogda nehodite v etot saraj.Prodavščica v napitkah ploho slišet i vibivajet drugoj tovar - i srazu že obratno menjatj otkazivajetsa.Grubit. A rjadom v ovošnom prodavščica o.k.eto bylo 25.o6 v 18.00.Ja lično postojannij posetitelj v etu smenu točno boļše v magazin nepojdu. Hozjain zadumaisja.Ja v vašem magazine do sih por v mesjac ostabljal kak minimum 100 ls.

Z Z 25.06.2007
Komentāri 0 Tirdzniecība

Saulīte -

Servis nikakoj,da ewe i materjatsa prodavwici,esli wtrix kod ne witivaetsa,uzhas!

Saulīte -

brr, v t-markete aka sauliite, v zepniekkalnse o4eredi prosto nerealnie... v 4as pik, ~19:oo magazin perepolnen do otkaza i rabotaet 2 kassi, max 3

ELKOR -

Nu man jau liekas ka Elkor unikālā pārdevēju nekompetence vai drīzāk absolūta neieinteresētība kaut ko pārdot, ir tikai un vienīgi VIENA MILZĪGA NAUDAS ATMAZGĀŠANA! Nezinam tikai kas tam visam ir apakšā, kas tam dod finanses. Paskatieties cik daudz naudas tiek nodedzināts elektrībā - tizli un pārspīlēti ar prožektoriem izgaismotos veikalos. Stils vispār galīgi garām. Kādu normāli latviski runājošu un saprotošu pārdevēju neatrast.

T Market -

Sveiki!Maxima veikala neperciet velosipedus, 2diena jua saluuza,cerkst un sture nav noreguleta, izgaz naudu un sanem suudu.Ar to izcelas Maxima un T markets, lai sagaiditu apkalposanu nacas gaidiit 30minutes, redzams,ka klienti sev nav svarigi.

Narvesen -

Narvesen stacijas laukumaa - Tur laikam nav neviena svaiga produkta. Laikam tieši tāpēc tur nekad nav daudz cilvēku. Es arī vairs nekad neiešu un Jums arī neiesaku!!! veemiens naak

Nelda -

Vai kaadam nav ko teikt par suudiigo "Neldu".Vemt gribas, cilveeku kraapeeji un nelieshi ..... visi, saakot no apkopeejaam/jiem liidz prezidentei unn administraacijai

TOPO Centrs -

O firme nichego plohogo ne hochu skazatj, obsluzhivanije horo6ee, dostavka, lizing vse ustraivaet, no vot nedavno hotel kupitj vitjazhku. Na Barona ulice v magazine estj takoj prodavec, ne pomnju ikeni , tak k nemu blizko luchshe ne podhoditj, zapah uzhasnij. Chustvujetsa na rasstojanii, kotoroje bilo neboljshim, on ot nas na shag ne othodil. V tot denj mi tak vitjazhku i ne kupili.

Stockmann -

Esiet uzmanīgi, pērkot sveramo ēdienu Stockmann! Ir trāpījušies gan veci salāti, gan žāvēta vista, kas vairāk atgādina pārakmeņojušos pterodaktilu, gan arī šis un tas cits sažuvis, sacietējis vai ierūdzis! Saprotu jau, ka tur tik ātri kā, piemēram Rimi, visu neizpērk, bet vai tādēļ man jāēd veca pārtika? Tā jau var arī saindēties, ņemot vērā visas dažādās "delikatešu"piedevas.

"Diāna" A/S -

Ventspils "Diāna" veikalaa uz poruka/inzhenieru krusta, ir gatavais tarakaanu/prusaku midzenis, par ko paardeveejiem un apkalpotaajiem tiiri vien prieks ir.Es esmu redzeejis un daudzi mani draugi..Kaa piemeeram otrajaa staavaa nopeerk kartupeljus un paarlietajaa meercee ir smuki izvaariits tarakaans..to paraadot paardeveejaam, vinjaam sejaa lielais smaids, panjem tarakaanu aaraa..un dziivo taalaak..paardeveejaam visaam lielie prieki (taa no malas izskataas).Un taa ne vienu reizi vien.

ģ Ģirts_ 13.06.2007
Komentāri 35 Tirdzniecība

mājas ANTTILA -

Pasūtiju no kataloga 4 preces ,no kurām 2 uz nomaksu. Pec 12 (!) dienām saņēmu paziņojumu ,ka tieši dārgāko preču ,kuras bij noformētas uz nomaksu - noliktavā vairs nav. Un piedāvājumu nākamo pirkumu saņemt bez pasta izdevumiem. Kad izteicu vēlmi saņemt'jau šo pasūtijumu bez pasta izdevumu apmaksas - saņēmu nelaipnu atteikumu. Gan katalogos ,gan internetā

Fashion Luxury Group -

Fashion Luxury Group i ego direktor Denis Cherevichnik - moshennik i razvodila !!! Tipa torguet chasami i brendami, tipa vladelec seti magazinov, a na samom dele RAZVODILA 40 let ot rodu... Ne svazivaites - sebe dorozhe budet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

T Market -

ja li4no privozhu v vp market neka4estvennij tovar

TOPO Centrs -

Es nopirku Topo centrā foto aparātu Canon par 40 Ls un gaidīju 2 mēnešus kamēr man iedos tūlkojumu instrukcijai latviešu valodā . Secinājums - Topo centram ir netikai vienaldzīgi klienti , bet arī LR likumdošana .

ELKOR -

Vchera bil v Alfe i kupil baterajku SQ71D (dlja videokameri). Na moj vopros po povodu garantii (vsje tovari Sony imeejut god garantiji) mnje skazali chto na takije tovari garantiju ne dajut (tolko na fotoapparat, videokameru etc). V techeniee 3x dnej esli chto pomenjajurt. No baterejka rabotaet kak nado prosot ochenj neprijatno platitj beshennije dengi za tovari Elkor i pri etom okazivatsja v nevigodnom polozhenii!